Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Míčové sporty  >  Squash  >  Squashové míčky

Squashové míčky

Výrobci:

Dunlop  •  Spartan  •  Merco  •  Brother  •  OEM
Nalezeno:    44 produktů

Brother squashový míček

Kupte si! ACRA G2455 Míček squashový 1 ks od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ACR-05-G2455 - Squashový míček v papírové krabičce již pouze v tvrdosti - žlutá a dvojitá žlutá tečka. Míček je vhodný pro rekreační i výkonnostní hru a jsou seřazeny v pořadí podle skákavosti. Míček se dvěma žlutými tečkami je určený pro pokročilé hráče - nejméně skáče a hra s ním je již náročná....

Více informací
od 39 Kč
Koupit nejlevněji

Dunlop COMPETITION - žlutá

Míč s jednou tečkou COMPETITION o 10% větší hang-time (doba letu) než je standard (míč PRO), určený pro klubové hráče a turnaje.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Dunlop Max

Squash míček Dunlop Max Dunlop (Sport) 1 24 Rychlost squash. míče: 1 modrá tečkaBarva: černáModrý míč MAX, větší o 12% než PRO a o 40% větší hang-time, určený pro úplné začátečníky, pro lepší a rychlejší upevnění techniky, ale i např. pro seniory.Rozměry výrobku:Hmotnost (kg): 0.100Výška (cm): 4.50Šířka (cm): 4.50Hloubka (cm): 4.50Rozměry balení:Hmotnost (kg): 0.100Výška (cm): 4.50Šířka (cm): 4.50Hloubka (cm): 4.50EAN: 5013317219992Záruční doba: 24......

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Dunlop Pro

Squash míčky Dunlop PRO Dunlop (Sport) 1 24 Rychlost squash. míče: 2 žluté tečkyBarva: černáMíč se dvěma tečkami PRO, určený pro profesionální hráče a turnaje. Oficiální míč PSA, WSE, WISPA, ČASQ, SSQARozměry výrobku:Hmotnost (kg): 0.050Výška (cm): 3.90Šířka (cm): 3.90Hloubka (cm): 3.90Rozměry balení:Hmotnost (kg): 0.010Výška (cm): 4.00Šířka (cm): 4.00Hloubka (cm): 4.00EAN: 5013317219862Záruční doba: 24 měsícůMíč se dvěma tečkami PRO, určený pro......

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Dunlop PROGRESS

Squash míček Dunlop PROGRESS Dunlop (Sport) 1 24 Rychlost squash. míče: 1 červená tečkaBarva: černáMíč bez tečky PROGRESS, větší o 6% než je standard, tj. míč PRO a o 20% větší hang-time (doba letu) než je standard, určený pro rekreační hráče.Rozměry výrobku:Hmotnost (kg): 0.100Výška (cm): 4.00Šířka (cm): 4.00Hloubka (cm): 4.00Rozměry balení:Hmotnost (kg): 0.100Výška (cm): 4.50Šířka (cm): 4.50Hloubka (cm): 4.50EAN: 5013317219886Záruční doba: 24...

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Dunlop PROGRESS - červená

Squashový míček Dunlop Progress je větší než normální míček na squash. Má o 20% větší hang-time. Tento míček ocení především rekreační hráči. Technická data: - červená tečka - 1 ks

Více informací
od 92 Kč
Koupit nejlevněji

Merco TRAINER bílá

Merco Trainer squashový míček 1 ks - bílá tečka, Squashový míček Merco Trainer je vhodný především pro začátečníky, nebo jako míček pro trénink. Míček se velmi dobře odráží.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Merco TRAINER červená

Merco Trainer squashový míček 1 ks - červená tečka, Squashový míček Merco Trainer je vhodný především pro začátečníky, nebo jako míček pro trénink. Míček se velmi dobře odráží.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Merco TRAINER modrá

Merco Trainer squashový míček 1 ks - modrá tečka, Squashový míček Merco Trainer je vhodný především pro začátečníky, nebo jako míček pro trénink. Míček se velmi dobře odráží.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Merco TRAINER žlutá

Merco Trainer squashový míček 1 ks - žlutá tečka, Squashový míček Merco Trainer je vhodný především pro začátečníky, nebo jako míček pro trénink. Míček se velmi dobře odráží.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Squashový míček

Squashový míček v papírové krabičce již pouze v tvrdosti - žlutá a dvojitá žlutá tečka. Míček je vhodný pro rekreační i výkonnostní hru a jsou seřazeny v pořadí podle skákavosti. Míček se dvěma žlutými tečkami je určený pro pokročilé hráče - nejméně skáče a hra s ním je již náročná.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

SPARTAN Squash míček - 2x žlutá tečka

Míček na squash Technická data: - rychlosti: modrá (rychlý) červená (střední) bílá (pomalý) žlutý (extra pomalý) dvojitý žlutý (velmi extra pomalý)

Více informací
od 44 Kč
Koupit nejlevněji

SPARTAN Squash míček - červená tečka

- míčky na squash - rychlosti: modrá (rychlý) červená (střední) bílá (pomalý) žlutý (extra pomalý) dvojitý žlutý (velmi extra pomalý)

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

SPARTAN Squash míček - žlutá tečka

- míčky na squash - rychlosti: modrá (rychlý) červená (střední) bílá (pomalý) žlutý (extra pomalý) dvojitý žlutý (velmi extra pomalý)

Více informací
od 44 Kč
Koupit nejlevněji

Squashový míček HEAD Championship - 2x žlutá tečka

Squashové míče HEAD nabízí vynikající kvalitu a stálost, na co se hráči mohou spolehnout. Technická data: - určení: squash - rychlost: dvě žluté tečky - výkonnost: výkonnostní hráči - počet kusů: 1 ks - barva: černá

Více informací

Míček squash Head Championship 2 žluté tečky

Squashový míček Head Championship se 2 žlutými tečkami je velmi pomalý s velmi malým odrazem a odskokem, určený pro turnajové a závodní hráče. Naopak je zcela nevhodný pro děti a začínající hráče.

Více informací

Míček squash Head Tournament 1 žlutá tečka

Squashový míček Head Tournament s 1 žlutou tečkou je pomalý s malým odrazem a odskokem, určený pro pokročilejší hráče.

Více informací

Míček pro squash Pro Kennex - 1 žlutá tečka 1 kus

Squashový míček ProKennex (1 žlutá tečka) je určen především pro pokročilé hráče, případně také pro výkonnostní a profesionální hráče k nácviku obtížnějších technických úderů.

Více informací

Míček pro squash Pro Kennex - 2 žluté tečky 1 kus

Squashový míček ProKennex (2 žluté tečky) je extra pomalý míček s velmi malým odrazem a odskokem, určený pro turnajové a závodní hráče (naopak zcela nevhodný pro děti a začínající hráče). Svými vlastnostmi a chováním je o trochu "živější" alternativou k míčku Dunlop Revelation Pro XX.

Více informací

Míček pro squash Pro Kennex - 1 modrá tečka 1 kus

Squashový míček ProKennex (1 modrá tečka) je velmi rychlý míček s dlouhým doletem a vysokým odskokem určený především pro děti a začínající dívky a ženy, díky velkému odrazu a odskoku je velmi vhodný na prvotní seznámení s hrou a pro základní nácvik obtížnějších úderů.

Více informací

Míček pro squash Pro Kennex - 1 červená tečka 1 kus

Squashový míček ProKennex (1 červená tečka) je středně rychlý míček určený pro děti, začínající a rekreační hráče, s poměrně velkým odrazem a odskokem, vhodný také na nácvik základních úderů. Odskok je velmi podobný míčku Dunlop Max Progress (černý bez tečky).

Více informací

Míček pro squash Pro Kennex - 1 bílá tečka 1 kus

Squashový míček ProKennex (1 bílá tečka) je pomalejší míček se středně velkým odrazem a odskokem určený pro rekreační a mírně až středně pokročilé hráče, velmi vhodný je také pro dívky a ženy. Tento míč se svým odskokem řadí mezi Pro Kennex s jednou červenou tečkou a Pro Kennex s jednou žlutou tečkou.

Více informací

Victor - 1 modrá tečka (bez krabičky) 1 ks

Squashový míček Victor (1 modrá tečka) je velmi rychlý míček s dlouhým doletem a vysokým odskokem určený především pro děti a začínající dívky a ženy, díky velkému odrazu a odskoku je velmi vhodný na prvotní seznámení s hrou a pro základní nácvik obtížnějších úderů.

Více informací

Victor - 1 červená tečka (bez krabičky) 1 ks

Squashový míček Victor (1 červená tečka) je středně rychlý míček určený pro děti, začínající a rekreační hráče, s poměrně velkým odrazem a odskokem, vhodný také na nácvik základních úderů. Odskok je velmi podobný míčku Dunlop Max Progress (černý bez tečky).

Více informací

Victor - 1 žlutá tečka (bez krabičky) 1 ks

Squashový míček Victor (1 žlutá tečka) je určen především pro pokročilé hráče, případně také pro výkonnostní a profesionální hráče k nácviku obtížnějších technických úderů.

Více informací

Míček pro squash Victor - 1 modrá tečka (v krabičce) 1 kus

Squashový míček Victor (1 modrá tečka) je velmi rychlý míček s dlouhým doletem a vysokým odskokem určený především pro děti a začínající dívky a ženy, díky velkému odrazu a odskoku je velmi vhodný na prvotní seznámení s hrou a pro základní nácvik obtížnějších úderů. Baleno v krabičce.

Více informací

Victor - 2 žluté tečky (v krabičce) 1 ks

Squashový míček Victor (2 žluté tečky) je velmi pomalý míček s velmi malým odrazem a odskokem, určený pro turnajové a závodní hráče (naopak zcela nevhodný pro děti a začínající hráče). Svými vlastnostmi a chováním je o trochu "živější" alternativou k míčku Dunlop Revelation Pro XX. Baleno v krabičce.

Více informací

Dunlop PRO

Míč se dvěma tečkami PRO, určený pro profesionální hráče a turnaje. Oficiální míč PSA, WSE, WISPA, ČASQ, SSQA

Více informací

Pro Kennex Míček squashový

Squashový míček Pro Kennex s různým odskokemOdolné míčky s dobrými vlastnostmi.

Více informací

Victor SQUASHBALL blue - rychlý v krabičce černý

Victor Squashball blue - Squashový míček s modrou tečkou je velmi rychlý míč s vysokým odskokem a doletem. Dodáván v krabičce po 1 ks.

Více informací

Victor SQUASHBALL yellow - pomalý v krabičce černý

Victor Squashball yellow - Squashový míček se žlutou tečkou je pomalý míč s nízkým odskokem a doletem. Dodáván v krabičce po 1 ks.

Více informací

Victor double yellow - velmi pomalý v krabičce černý

Victor Squashball double yellow - Squashový míček se dvěma žlutými tečkami je velmi pomalý míč s nízkým odskokem a doletem. Dodáván v krabičce po 1 ks.

Více informací

Dunlop Míč PRO

Squashový míček Dunlop Revelation Pro XX (2 žluté tečky) je ideální pro každou příležitost.; Je určen pro profesionální, výkonnostní a turnajové hráče squashe. ; Míček do nepohody; Je oficiálním míčkem Světové squashové federace (WSF), Profesionální

Více informací

Merco Trainer Modrá

Merco Trainer nakupujte v sekci Squashové míčky. Další Squash značky Merco nakupujte výhodně na lypo.cz. Squashový míček Merco Trainer je kvalitní míček, kdy modrý je určen díky nižší rychlosti pro děti a žlutý pro dospělé.

Více informací

Worker Squashový míček Extra pomalý

...edně pokročilé hráče, se zvýšenou odolností, vhodný do haly i na ven. Je moderní squashový míček vyrobený z kvalitní směsi se zvýšenou odolností a delší životností. Možno využít při halovém i venkovním squashi. Vhodný pro středně pokročilé hráče. Technický popis: - průměr: 6 cm - hmotnost: 7 g - míček z odolného materiálu s delší životností - zvýšená odolnost míčku - rychlost: extra pomalý (žlutý bod), velmi extra pomalý (dva žluté body)

Více informací

Worker Squashový míček Velmi extra pomalý

...edně pokročilé hráče, se zvýšenou odolností, vhodný do haly i na ven. Je moderní squashový míček vyrobený z kvalitní směsi se zvýšenou odolností a delší životností. Možno využít při halovém i venkovním squashi. Vhodný pro středně pokročilé hráče. Technický popis: - průměr: 6 cm - hmotnost: 7 g - míček z odolného materiálu s delší životností - zvýšená odolnost míčku - rychlost: extra pomalý (žlutý bod), velmi extra pomalý (dva žluté body)

Více informací

Worker Squashový míček, extra pomalý

; Squashový míček Worker je pro středně pokročilé hráče, se zvýšenou odolností, vhodný do haly i na ven. Je moderní squashový míček vyrobený z kvalitní směsi se zvýšenou odolností a delší životností. Možno využít při halovém i venkovním squashi. Vhodný

Více informací

Squashový míček červená tečka

Míček squash TOPMAN WSF modrá tečk Míček squash TOPMAN WSF Je kvalitní míček schválený squash federací WSFTechnický popis: - barvy: - modrá - červená - žlutá - 2 tečky žlutá( modrá = rychlý, červená = střední, žlutá = pomalý, 2 žluté tečky = extra pomalý )

Více informací

Dunlop Competition XT squashový míček

Dunlop Competition XT squashový míček, Squashový míček Dunlop Competition XT má jednu tečku a je vhodný pro klubové hráče a squashové turnaje. Tento míček má o 10% větší hang-time.

Více informací

Head Championship squashový míček 1 ks - 2x žlutá tečka

Head Championship squashový míček 1 ks - 2x žlutá tečka, Squashové míče HEAD nabízí vynikající kvalitu a stálost, na co se hráči mohou spolehnout.

Více informací

Victor SQUASHBALL red - medium v krabičce černý

Victor Squashball red - Squashový míček s červenou tečkou je velmi rychlý míč se středně vysokým odskokem a doletem. Dodáván v krabičce po 1 ks.

Více informací

Worker Squashový míček, velmi extra pomalý

; Squashový míček Worker je pro středně pokročilé hráče, se zvýšenou odolností, vhodný do haly i na ven. Je moderní squashový míček vyrobený z kvalitní směsi se zvýšenou odolností a delší životností. Možno využít při halovém i venkovním squashi. Vhodný

Více informací

Podobné fráze: