Kde jsem: Katalog > Bose QuietComfort 20 Apple (B 718839-0010) černá/modrá + Doprava zdarma

Bose QuietComfort 20 Apple (B 718839-0010) černá/modrá + Doprava zdarma

Obrázek není k dispozici
Koupit za 7 490 Kč
Dostupnost: Skladem
7 490 Kč
Vaše sluchátka číslo jedna v každé situaci. Sluchátka s patentovanou technologií Bose Acoustic Noise Cancelling® vám poskytují větší kontrolu nad způsobem poslechu v jakémkoli prostředí. V režimu plného potlačení hluku se můžete zcela odříznout od okolního světa. Nebo si zvolte režim pozornosti a nechejte dovnitř proniknout trochu zvuků z okolí. To vše, aniž byste museli sundávat sluchátka nebo o...

Doporučujeme

Popis Bose QuietComfort 20 Apple (B 718839-0010) černá/modrá + Doprava zdarma

Vaše sluchátka číslo jedna v každé situaci. Sluchátka s patentovanou technologií Bose Acoustic Noise Cancelling® vám poskytují větší kontrolu nad způsobem poslechu v jakémkoli prostředí. V režimu plného potlačení hluku se můžete zcela odříznout od okolního světa. Nebo si zvolte režim pozornosti a nechejte dovnitř proniknout trochu zvuků z okolí. To vše, aniž byste museli sundávat sluchátka nebo obětovat realistický zvuk Bose®. Ať vás vaše kroky zavedou kamkoli, se sluchátky QC®20 zůstanete vždy na příjmu.Tyto sluchátka jsou určeny pro modely iPhone®, iPad® a iPod®.

Zvuk, který vynikne
Sluchátka QC20 vám umožňují vychutnat hudbu na cestách jako nikdy předtím. Budete si vychutnávat živý zvuk, který vynikne ve hluku kolem vás. Silikonové náušníky StayHear+ fyzicky zabraňují hluku, zatímco technologie Acoustic Noise Canceling elektronicky snižuje hluk, který projde dovnitř. Je to jen vy a vaše hudba, a to i v hlučném prostředí.
Nalaďte se na své prostředí
Jsou chvíle, kdy možná nebudete chtít být tak odříznuti od vašeho okolí. Například při přecházení městskou ulicí, nebo čekání na oznámení na letišti. Tady přichází režim Aware. Místo toho, aby jste si vybrali sluchátka, stačí stisknout tlačítko a budete opět v kontaktu se zvuky kolem vás zatímco vaše hudba stále hraje.
Zvuk, který byste od sluchátek do uší nečekali
Technologie TriPort® a Active EQ kombinují hlouby a dodávají rovnováhu vaší hudbě.
Pokročilá technologie StayHear+
Náušníky byli vyrobeny pomocí technologie StayHear+, proto vytvářejí měkké, bezpečné uchycení, aniž by bylo nutné je dávat do uší. Tvar kužele poskytuje rovnoměrný kontakt v uchu pro maximální pohodlí a vytváří jemné utěsnění, které přispívá k plnému spektrálnímu snížení hluku sluchátek.
Vše pod kontrolou
Pomocí spínače posuvníku na ovládacím modulu zapnete a vypnete funkci potlačení šumu. Dálkové ovládání 4 tlačítek umožňuje také ovládání hlasitosti a hudby a přístup k ap...

Podobné fráze: