Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zvykaci tabak

Nalezeno:    9 produktů

Žvýkací tabák Thunder Frosted 20g

Thunder Frosted Extra Strong je část snus s s pěkným hladkým máta peprná chuť. Extra vysoký obsah nikotinu!Thunder snus je vyroben z těch nejlepších rukou vybraných tabákových listů.Extra silný snus, která přichází na hladké a zůstane to tak.

Žvýkací tabák Thunder Original 20g

Thunder Original Extra Strong je část snus s Tradional snus příchutí - s tóny citrusů kůry. Thunder snus je vyroben z těch nejlepších rukou vybraných tabákových listů.Extra silný snus, která přichází na hladké a zůstane to tak.

Žvýkací tabák Odens Cold 10g

Oden je Cold Porce je osvižující, máta peprná, ochucené snus se stoední obsahem nikotinu a tabáku hladké základny. A velké snus za velmi rozumnou cenu !

Žvýkací tabák Odens 59 Extreme Cinnamonn 20g

Oden je 59 Extreme má vzrušující chuť skořice a s obsahem nikotinu z 22mg / g, Oden je Extreme je nyní na světě nejsilnější žvýkací tabák.

Žvýkací tabák Odens Extreme Wintergreen 20g

Silné porce snusu s příchutí amerického Evergreen s nádechem klasické tabákové chuti a vanilky.

Žvýkací tabák Odens Liquorice Extra Strong 20g

An Extra Silné snus s nikotinem úrovni 17mg na gram šňupacího tabáku!Část zabalené snus vyrobené z tabáku s nejvyšší kvalitou. V Oden je Extra Strong lékořice snus má chuť lékořice.

Žvýkací tabák Thunder Frosted RAW 20g

Thunder nyní silnější než kdy jindy!Nový Thunder Frosted RAW část je nejsilnější Thunder snus, s 21 mg na gram a mrazivé čerstvá máta chuť !

Žvýkací tabák Jakobsson Ice Fruit 20 g

Jakobsson Ice Fruit je jemný, ovocný snus se svěžím, chladivým podtónem.

Žvýkací tabák Odens 69 White Dry 10g

To je snus pro ty, kteří chtějí méně dráždit své čichové buňky : Oden je 69 White Dry porce ! Oden je 69 má klasickou chuť snus Sweidsh a nikotinu obsah 9 mg / g.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: