Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zrcadlo tmavy ram

Nalezeno:    4 produkty

Zrcadlo smrk 125x45cm B181

Zrcadlo B181 Rám z masivní ho dřeva smrk. Barevné provedení je AN-antique, RU-rugger a JA-jacobean s povrchovou úpravou vosk a L-olše, OT-ořech tmavý, W-wenge, DZ-dub zlatý a P-přírodní (bez moření) s povrchovou úpravou lak. Tloušťka korpusu i čelních ploch je 1,8cm.

Zrcadlo smrk 85x45cm B180

Zrcadlo B180 Rám z masivní ho dřeva smrk. Barevné provedení je AN-antique, RU-rugger a JA-jacobean s povrchovou úpravou vosk a L-olše, OT-ořech tmavý, W-wenge, DZ-dub zlatý a P-přírodní (bez moření) s povrchovou úpravou lak. Tloušťka korpusu i čelních ploch je 1,8cm.

Zrcadlo s dřevěným rámem v dekoru jasan tmavý typ K14 KN062

Zrcadlo má dřevěný rám v provedení jasan tmavý. Elegantní zrcadlo je navrženo v duchu vintage a díky svému designu bude skvělým doplňkem každé místnosti. Zrcadlo patří do sektorové řady KN062 (KORA), která je celá v duchu vintage a elegantního nádechu. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, pa

KARE DESIGN Zrcadlo Angelo 126×87 cm Doprava zdarma

KARE DESIGN Zrcadlo Angelo 126×87 cm: Nemusíte být věřící, abyste cítili ochranu, pokud se ve vašem bytě nacházejí andělíčci. A co přímo jednoho na zrcadle, které se provedením inspirovalo v historii? Tmavý rám je z lakovaného jedlového dřeva a na svém vrchu se nachází andílek, který se na vás bude každý den usmívat. Nezapomeňte nahlédnout před odchodem z bytu do tohoto zrcadla, ať už věříte na ochranné vlastnosti andělů či nikoliv.