Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zlaty retizek

Nalezeno:    2309 produktů

Řetízek D

Pánský řetízek značky Dolce

Více informací
od 734 Kč
Koupit nejlevněji

Řetízek 80

muže, chirurgická ocel 316L, ocelová, 4 mm, 60 cm

Více informací
od 197 Kč
Koupit nejlevněji

Marcello 70

Oblíbený univerzální koberec vhodný do prostorů s nízkým až střední provozem. Moderní barvy, praktický melírovaný vzor, na kterém není vidět hned každá nečistota. Koberec je protiskluzový. Při objednávce od nás, máte 20% slevu na montáž nebo čištění. Šíře: 4 m (pro objednávku platí množství = počet m2) Velkoobchodní sleva pro montážní firmy Výška vlasu: 6 mm Celková výška: 8 mm Podklad: texicon Protiskluzový: ano (DS) Snížená hořlavost: ano   Proč nakoupit u nás? * ne...

Více informací
od 1 280 Kč
Koupit nejlevněji

Kočička dětský kostým

Kočička vel. 3 - 12 měs. Roztomilý dětský kostým kočičky - pelerína s ouškama, rukavice a bačkůrky s protiskluzovou podrážkou. 100% polyester

Více informací
od 153 Kč
Koupit nejlevněji

Zlatý řetízek Sawyer IZ12832

Zlatý řetízek Sawyer tvoří pravidelné oválné články s vysokým leskem navzájem pospojované očky. Díky univerzálnosti se Vám bude hodit ke každému outfitu. Pro bezpečné a pohodlné nošení je použito zapínání na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Cristian IZ12838

Zlatý řetízek Cristian zaujme zejména očky ve tvaru kosočtverců s vysokým leskem, díky kterým nabývá netradiční design. Pro bezpečné a pohodlné nošení je použito zapínání na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Dario IZ12842

Zlatý řetízek Dario je složen ze střídajících se kratších a delších podlouhlých hranatých článků. Povrchová úprava řetízku je s vysokým leskem. Pro bezpečné a pohodlné nošení je použito zapínání na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Safford IZ13083

Zlatý řetízek Safford nabízí luxus a styl, kterým se můžete ozdobit. Tvoří ho navzájem spojovaná oválná očka střídající se s očky, která jsou dekorována antickým vzorem. Krása žlutého zlata je znásobena vysokým leskem. Zárukou bezpečného a pohodlného nošení je použité zapínání na karabinu.

Zlatý řetízek Neitan IZ12860

Exkluzivita a jednoduchost tvoří zlatý řetízek Neitan.Tvoří ho očka připomínající vzor Anker, kde zdvojená oválná očka jsou spojována klasickým oválným očkem. Povrchová úprava je s vysoce lesklým a hladkým povrchem. Zárukou bezpečného a pohodlného nošení je použité zapínání na karabinku.

Zlatý řetízek Kalyan IZ12840

Zlatý řetízek Kalyan je takový univerzální a jemný, že je skvělým doplňkem pro každou příležitost. Tvoří ho hladké oválné články s vysokým leskem, z obou stran zakončené očky. Pro bezpečné a pohodlné nošení je použito zapínání na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Bismarck IZ8563

Vzor Bismarck působí poutavě a nevšedně. Zlatý dámský řetízek je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Tvoří ho pravidelná oválná očka se šířkou 1,5 mm. Délku si vyberte z dostupných rozměrů, použité zapínání řetízku je na pérový kroužek.

Zlatý řetízek Alliss 9IZ115

Okouzlující řetízek, kde zajímavá očka jsou tvořena čtyřmi mírně točenými liniemi, které působí výjimečně elegantně a jemně. Povrchová úprava náhrdelníku je vysoký lesk. Zapínání je na způsob karabinky, což zaručuje bezpečné nošení.

Zlatý řetízek Andres IZ12839

Řetízek Andres tvoří pravidelné hladké válečky ze žlutého zlata s vysokým leskem, které mu dodávají zajímavý a moderní look. Pro bezpečné a pohodlné nošení je použito zapínání na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Jonas IZ12835

Řetízek Jonas je jako stvořený pro každodenní nošení. Je vyroben ze žlutého zlata s vysokým leskem a tvoří ho hladké články válcovitého tvaru. Pro bezpečné a pohodlné nošení je použito zapínání na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Leon IZ12834

Řetízek Leon sestává z hranatých článků ze žlutého zlata s vysokým leskem, které mu dodávají netradiční vzhled. Je vhodný pro každodenní nošení. Pro bezpečné a pohodlné nošení je použito zapínání na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Quinn IZ12833

Jemný a decentní, takový je řetízek Quinn, který tvoří zajímavě tvarované články ze žlutého zlata s vysokým leskem. Pro bezpečné a pohodlné nošení je použito zapínání na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Honor IZ12837

Řetízek Honor je výrazným doplňkem, který bude dokonale reprezentovat Vaše sebevědomí a vznešenost. Tvoří ho články s očky ze žlutého zlata s vysokým leskem, které jsou pospojovány do velmi zajímavého vzoru. Pro bezpečné a pohodlné nošení je použito zapínání na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Avery IZ12843

Pokud hledáte univerzální šperk hodící se pro každou příležitost, řetízek Avery Vás jistě nezklame. Je vyroben ze žlutého zlata s vysokým leskem a tvoří ho delší válcovité a kratší kosočtvercové články pospojované očky. Pro bezpečné a pohodlné nošení je použito zapínání na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Eloy IZ12841

Řetízek Eloy tvoří krátké a dlouhé hladké články ve tvaru válečků, které jsou vyrobeny ze žlutého zlata s vysokým leskem. Působí velmi jemně a decentně, takže jím nemůžete nic pokazit. Pro bezpečné a pohodlné nošení je použito zapínání na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek Hayden IZ11494

Elegantní spojení tónů bílého a žlutého zlata nabízí řetízek Hayden. Tvoří ho oválná očka doplněná o gravírované oválky ve svém středu, která se střídají s třemi kulatými očky. Povrch řetízku je upraven vysokým leštěním, které znásobuje krásu barev zlata. Použité zapínání je na způsob karabinky, pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlatý řetízek Hernan IZ12836

Řetízek Hernan je správnou volbou, pokud upřednostňujete výraznější doplňky, které nikdo nepřehlédne. Sestává ze zajímavě tvarovaných článků pospojovaných očky a je vyroben ze žlutého zlata s vysokým leskem. Pro bezpečné a pohodlné nošení je použito zapínání na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: