Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zlate nausnice z bileho zlata kulicky

Nalezeno:    525 produktů

Zlaté náušnice kytičkové kuličky IZ8755A

Oblíbené kuličky ve Vašich uších zapůsobí. Náušnice byly vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Mají tvar kuličky, která je zdobena třpytivým výpletem v podobě květů. Průměr kuličky je 7 mm, je použito bezpečné zapínání náušnic na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice bílé kuličky IZ8447A

Kuličky působí mladistvě a elegantně. Jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Zajímavou ozdobou náušnic je kulička s lesklou povrchovou úpravou v kombinaci s gravírováním. Průměr kuličky je 5 mm. Náušnice mají zapínání na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice vzorované kuličky IZ8756A

Elegantně ve Vašich uších zapůsobí tyto nádherné náušnice, které jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Mají tvar kuličky, která je zdobena třpytivým výpletem v podobě květů. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem. Průměr kuličky je 7 mm.

Zlaté náušnice bílé kuličky IZ8446A

Dvojice jednoduchých zlatých náušniček, které jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Mají tvar kuličky jejíž průměr je 6 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem. Hodí se elegantním dámám, dospívajícím slečnám i smyslným ženám.

Zlaté visací náušnice kuličky IZ8861A

Náušnice kuličky jsou vždy oblíbené. Byly vytvořeny z bílého 14karátového zlata. Náušnice mají ve spodní části uchyceny volně se kývající kuličky, jejichž jemnou ozdobou je gravírování procházející jejich středem. Rozměry náušnic jsou: délka 25 mm a průměr kuličky je 10 mm. Použité zapínání je na monacellu.

Zapínání z bílého zlata IZ8158A

Zlaté zapínání balónek - náušnice se upevní našroubováním. Jde o bezpečné a pevné zapínání, oblíbené i u dětských náušnic. Na dříku náušnice se nacházejí závity, na které se našroubuje matička - balónek. Je vyrobeno ze 14karátového bílého zlata.

Zlaté náušnice napichovací kuličky bílé IZ4496

Velmi pěkné náušnice kuličky gravírované jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Centrální ozdobou náušnic je kulička s povrchovou úpravou vysokým leskem v kombinaci s gravírováním. Náušnice jsou určeny k uchu a mají zapínání na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení. Průměr kuličky náušnic je 6 mm. Zlaté dámské náušnice kuličky gravírované působí mladistvě elegantně, doporučujeme jako dárek.

Zlaté náušnice kuličky na řetízku IZ1088

Nádherné náušnice visací kuličky na řetízku jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušnice tvoří kulička dekorovaná pískováním uchycena volně na řetízku s povrchovou úpravou s vysokým leskem a ozdobným gravírem. Zapínání náušnic je klasické anglické pro bezpečné a pohodlné nošení. Celková délka náušnic je 80 mm a průměr kuličky je 15 mm. Náušnice dodávají nositelce pocit elegance a dokonalosti. Jsou vhodným dárkem z lásky nebo jen tak pro potěšení....

Zlaté náušnice dámské "kuličky" / 2204

Zlaté náušnice dámské ve tvaru twistu s foukanou kuličkou. Kombinace bílého a žlutého zlata.

Zlaté dívčí náušnice kuličky IZ5471

Jsme krásná dvojice hravých zlatých náušnic, jsme výjimečné a rošťáčky krásné. Dívčí náušnice kuličky jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata s nádhernou kuličkou s povrchovou úpravou vysokým leštěním s použitým zapínáním na afro háček, což splňuje požadavek pohodlného a bezpečného nošení. Celková výška náušnic je 15 mm a průměr kuličky je 4 mm. Zlaté dívčí náušnice kuličky jsou určeny pro všechny princezny od 3 do 10 let věku. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny přímo od výro...

Zapínání z bílého zlata motýlek IZ8788A

Zlaté zapínání na motýlek se používá zejména u náušnic menších rozměrů. Puzetky jsou nejpoužívanějším typem zapínání, náušnice s tímto typem zapínání se snadno nasazují a sundávají. Šířka zapínání je 3 mm, výška zapínání 5 mm. Zapínání spočívá v tom, že se puzeta nasune na dřík náušnice, který prochází dírou v uchu, a tak se zajistí proti vypadnutí. Je vyrobeno ze 14karátového bílého zlata.

Zapínání z bílého zlata puzeta motýlek IZ8784A

Zlaté zapínání na puzetu tzv. motýlek se používá zejména u náušnic menších rozměrů. Je vyrobeno ze 14karátového bílého zlata. Zapínání spočívá v tom, že se puzeta nasune na dřík náušnice, který prochází dírou v uchu, a tak se zajistí proti vypadnutí. Šířka zapínání je 5 mm, výška zapínání 6 mm. Puzetky jsou nejpoužívanějším typem zapínání, náušnice s tímto typem zapínání se snadno nasazují a sundávají.

Náušnice Korálky Janka zlaté kuličky NA133, Barva Zlatá

Náušnice Korálky Janka zlaté kuličky NA133 Tyto náušnice tvoří obšitá kulička a bílá perla se zlatou ohňovkou. Použité rokajly jsou v barvě zlaté a bílé. Použité komponenty jsou z bižuterního pozlaceného kovu.

Zlaté náušnice pecky kuličky 9 mm gravírované IZ10406A

Dvojice stylových zlatých gravírovaných náušniček Balls, které jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Mají tvar kuličky o průměru 9 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky kuličky 9 mm gravírované IZ10409A

Dvojice stylových zlatých gravírovaných náušniček Balls, které jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Mají tvar kuličky o průměru 9 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem.

Zlaté pecky náušnice kuličky 8 mm gravírované IZ10408A

Dvojice stylových zlatých gravírovaných náušniček Balls, které jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Mají tvar kuličky o průměru 8 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky kuličky 8 mm gravírované IZ10405A

Dvojice stylových zlatých náušniček Balls, které jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Mají tvar kuličky se třpytivým gravírováním o průměru 8 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem.

Zlaté dámské náušnice kuličky bílé zlato IZ2564

Zlaté dámské náušnice vyrobené ze 14 karátového bílého zlata v motivu kuličky. Povrch šperku je lesklý. Rozměry šperku jsou 13 mm délka, šířka 4 mm, tloušťka 4 mm. Použité zapínání je zapichovací s motýlkem.

Zlaté visací náušnice kuličky 8 mm IZ10399

Elegantní a praktické dámské náušnice z kolekce Balls, vyrobené ze čtrnáct karátového žlutého zlata. Náušnice jsou tvořeny kuličkou s hladkým a krásně lesklým povrchem a zapínáním, které je na bezpečný anglický patent. Průměr kuličky je 8 mm a výška náušnic je 23 mm.

Zlaté visací náušnice kuličky 9 mm IZ10398

Oblíbené dámské náušnice z kolekce Balls vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Náušnice jsou tvořeny kuličkou s hladkým a krásné lesklým povrchem a zapínáním, které je na bezpečný anglický patent. Průměr kuličky je 9 mm a celková výška náušnic je 24 mm.

Zlaté náušnice pecky kuličky 7 mm gravírované IZ7209AA

Nadčasově elegantní dámské náušnice kuličky vyrobené ze 14karátového bílého zlata. Náušnice jsou tvořeny kuličkou s jemným a precizním zábrusem diamand cut. Průměr kuličky je 7 mm, použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky kuličky 7 mm hladké IZ10410A

Dvojice jednoduchých elegantních zlatých náušniček Balls, které jsou vyrobeny z bílého14karátového zlata. Mají tvar kuličky s hladkým a krásně lesklým povrchem. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem. Průměr kuliček je 7 mm. Hodí se elegantním dámám, dospívajícím slečnám a také smyslným ženám.

Zlaté náušnice pecky kuličky 8 mm hladké IZ10411A

Dvojice jednoduchých elegantních zlatých náušniček Balls, které jsou vyrobeny z bílého14karátového zlata. Mají tvar kuličky s hladkým a krásně lesklým povrchem. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem. Průměr kuliček je 8 mm. Hodí se elegantním dámám, dospívajícím slečnám a také smyslným ženám.

Zlaté kombinované náušnice IZ9709

Elegantní náušnice vyrobené z kombinace žlutého a bílého 14karátového zlata. Výška náušnic je 22 mm a jejich šířka je 12 mm. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem.

Zlaté visací náušnice IZ9556

Dámské visací náušnice vyrobené ze 14karátového kombinovaného zlata. Ozdobou každé z náušnic jsou dva kroužky v kombinaci žlutého a bílého zlata. Výška náušnic je 36 mm a jejich šířka je 10 mm. Použité zapínání je na klasický dámský patent.

Zlaté náušnice Nerizia IZ8833A

Velkolepě působící zlaté náušnice Nerizia byly vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Délka náušnic je 45 mm, šířka je 15 mm. Neobvyklý tvar a vkusný vzor vytvářejí jedinečný motiv. Použité zapínání je na monacellu - dámský patent.

Zlaté náušnice Lexi IZ8842A

Malým kouzelným doplňkem budou náušnice Lexi. Neobvyklý geometrický tvar působí moderně, ozdobou je jednoduchý středový vzor. Byly vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Šířka náušnic je 17 mm, výška náušnic s očkem je 45 mm, použité zapínání je na dámský patent.

Zlaté vlnovkové náušnice IZ8817

Zajímavé mladistvé náušnice byly vytvořeny z bílého 14karátového zlata. Jejich vlnitý tvar je doplněn o jemný gravírovaný středový vzor. Je použito bezpečné anglické zapínání. Šířka náušnic je 5 mm a jejich výška je 14 mm.

Zlaté vlnovkové náušnice IZ8847A

Zajímavé mladistvé náušnice byly vytvořeny z bílého 14karátového zlata. Šířka náušnic je 5 mm a jejich výška je 14 mm. Jejich vlnovkový tvar je doplněn o detailní gravírování na přední straně. Je použito bezpečné anglické zapínání.

Zlaté vlnovkové náušnice IZ8874A

Zajímavé mladistvé náušnice jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Nepřehlédnutelný vlnitý tvar je doplněn o jemný středový vzor s hvězdičkami. Je použito bezpečné anglické zapínání. Šířka náušnic je 7 mm a jejich výška je 15 mm.

Zlaté visací náušnice IZ9553

Rafinované visací náušnice vyrobené ze 14karátového kombinovaného zlata. Ozdobou každé z náušnic jsou tři kroužky v kombinaci žlutého a bílého zlata, kde jeden z nich doplňuje i působivé gravírování. Výška náušnic je 39 mm a jejich šířka je 14 mm. Použité zapínání je na klasický dámský patent.

Zlaté náušnice Beads IZ8994NG

Vybočte z davu a ozdobte se těmito mimořádnými náušnicemi vyrobenými ze 14karátového žlutého zlata. Osloví zajímavou ozdobou tvořenou spletí zlatých nitek doplněných o kuličky ve dvou barvách upravených červeným a černým rhodiem. Dojem dotváří jemné gravírování. Šířka ozdob náušnic je 30 mm a jejich délka je 47 mm. Použité zapínání je na klasický dámský patent.

Zlaté náušnice Veronika IZ7175

Tyto nádherné a zajímavé náušnice Veronika jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Náušnice mají tvar slzy, kterou po boku prochází ozdobná linie s jemným gravírem s bílého zlata doplněná gilošovaného vzorem. Výška náušnic spolu se zapínáním je 42 mm a jejich šířka je 16 mm. Použité zapínání je na dámský patent. Náušnice okouzlí i nejnáročnější zákaznici. Nakupujte pohodlně přímo z domova od výrobce společnosti iZlato factory za bezkonkurenční ceny....

Zlaté dámské naušnice IZ6727

Elegantní dámské náušnice jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušnice mají zaoblený profil, který je dekorován leským gravírem. Šířka náušnic je 7 mm a jejich výška je 15 mm, použito klasické anglické zapínání. Nakupujte pohodlně z Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory. Doručíme zdarma do 2 pracovních dnů po obdržení objednávky.

Zlaté dámské náušnice IZ5964

Krásné elegantní dámské náušnice vyrobené z bílého 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem dekorované vertikálními pruhy s povrchovou úpravou s vysokým leštěním. Šířka náušnic je 5 mm a jejich výška je 13 mm. Použité zapínání je klasické anglické pro bezpečné a pohodlné nošení. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí domova.

Zlaté náušnice Alina IZ8848A

Krásné a elegantní náušnice z kolekce Alina udělají radost každé ženě. Byly vytvořeny z bílého 14karátového zlata, mají tvar lístku, po boku jsou dekorované dvěma řadami třpytivých zirkonů. Použité zapínání je na anglický patent. Rozměry náušnic jsou: délka 16 mm a šířka 6 mm.

Zlaté náušnice Kertnis IZ8849A

Pokud toužíte po eleganci, náušnice z kolekce Kertnis Vám jistě padnou do oka. Zajímavý ve vrchní části zúžený tvar je zdobený výrazným gravírováním po celém povrchu. Výška náušnic je 14 mm a šířka náušnic je 5 mm. Jsou vytvořeny z bílého 14karátového zlata. Použité zapínání náušnic je na anglický patent.

Zlaté náušnice oválné IZ6942

Krásné náušnice vyrobené z bílého 14 karátového zlata. Mají oválný tvar s kruhovým průřezem s povrchovou úpravou vysokým leštěním v kombinaci se zajímavým zdobením. Použité zapínání náušnic je zacvakávací Šířka oválu je 24 mm a výška náušnic je 33 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí domova. Doručíme zdarma do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky.

Zlaté gravírované náušnice IZ4720A

Velmi elegantním kouskem s mladistvým vzhledem jsou náušnice z bílého 14karátového zlata. Jejich obdélníkový tvar se zaobleným profilem zdobí vertikální gravírování s leskem v kombinaci s matováním. Šířka náušnic je 4 mm a jejich výška je 10 mm. Náušnice jsou určeny k uchu a mají použito spolehlivé anglické zapínání.

Zlaté náušnice Cynna IZ7911AN

Svůdné náušnice z kolekce Cynna ze 14 karátového bílého zlata v sobě kouzelně povznášejí třpytivou krásu. Náušnice tvoří elegantní linie vertikálně osazených zirkonů. Použité zapínání je na anglický patent. Šířka náušnic je 3 mm, výška náušnic je 15 mm. Nakupujte u nás iZlato nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost.