Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zlate nausnice pecky

Nalezeno:    119 produktů

Pretis náušnice pecky poseté zirkony a rubíny 585/1,22gr P262

Dámské zlaté náušnice - pecky poseté zirkony a rubíny 585/1,22gr P262 Ryzost zlata:     AU 585/1000 Materiál šperku:      žluté zlato Hmotnost šperku:    1,22gr Drahé kameny: ANO - 2ks červené rubíny - 12ks čiré zirkony Zapínání: na šroubek

Více informací
od 2 490 Kč
Koupit nejlevněji

Zlatokov pecičky náušnice ve tvaru NIKE 585/0,54gr Z042

Zlaté pecičky - zlaté pecky náušnice ve tvaru NIKE na šroubek 585/0,54gr Z042 Ryzost zlata:     AU 585/1000 Materiál šperku:     žluté zlato Hmotnost šperku:    0,54gr Drahé kameny: ne Zapínání: na šroubek

Více informací
od 950 Kč
Koupit nejlevněji

Zlatokov pecičky náušnice bílé zlato tvar NIKE 585/0,49gr Z044

Zlaté pecičky - pecky náušnice bílé zlato tvar NIKE na šroubek 585/0,49gr Z044 Ryzost zlata:     AU 585/1000 Materiál šperku:     bílé zlato Hmotnost šperku:    0,49gr Drahé kameny: ne Zapínání: na šroubek

Více informací
od 960 Kč
Koupit nejlevněji

Zlaté náušnice pecky IZ5290

Náušnice jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušnice mají oválný tvar, který po celém obvodu zdobí kvalitně osazené třpytivé zirkony. Centrální ozdobou náušnic je dominantní tmavý zirkon. Šířka náušnic je 7 mm, jsou určeny k uchu a mají klasické zapínání na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny pohodlně přímo z domu od výrobce společnosti iZlato factory a staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem....

Zlaté náušnice pecky 940 gravírované

Zlaté náušnice pecky v bílém 14ti karátovém zlatě ryzosti 585/1000 o průměru 6.5mm na puzetový zápon. Hmotnost náušnic je 1.65g.

Zlaté náušnice pecky srdíčka IZ10815

Romantické náušnice pecky srdíčka vyrobené ze žlutého 14karátového zlata. Ozdoby ve tvaru srdce jsou hladké s vysoce lesklým povrchem, mírně vypouklé. Šířka náušnic je 10,5 mm a jejich výška je 9 mm. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky nekonečno IZ10809

Stylové a elegantní náušnice pecky vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Náušnice mají tvar ležatých osmiček - symbolů nekonečna, s vysoce lesklým a hladkým povrchem. Použité zapínání je puzeta s motýlkem pro spolehlivé a příjemné nošení. Rozměry ozdob náušnic jsou 10 x 4,5 mm.

Zlaté náušnice pecky glazurované IZ3376

Tyto krásné dámské náušnice jsou vyrobeny ze 14 karátového žlutého zlata. Náušnice mají tvar otevřeného kalichu zdobeného zlatnickou glazurou tmavě-červené barvy, který ukrývá ve svém nitru kvalitně osazený a zářivý zirkon. Zirkon je nazýván i mladším sourozencům diamantu. Délka a šířka náušnice je 8 mm. Náušnice působí velmi elegantně a jsou určeny mladým ženám a dívkám. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem pro spolehlivé a příjemné nošení. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny ...

Zlaté náušnice pecky lístky IZ8407A

Dámské náušnice byly vyrobeny ze 14karátového bílého zlata. Mají nevšední tvar lístků, jejich povrch je hladký s leskem. Šířka náušnic je 7 mm, výška náušnic je 9 mm. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky jantarové IZ5709

Tyto krásné dámské jantarové náušnice doplňuje kování ze žlutého 14 karátového zlata. Náušnice mají velmi pěkný kulatý tvar s průměrem jantaru 10 mm. Použité zapínání je napichovací pro bezpečnost a pohodlnost nošení. V jantaru se spojuje očistná, oživující síla slunce a absorbující síla země, to mu dává uklidňující, povzbudivý a integrující účinek. Jeho projektivní síla přináší štěstí, krásu a lásku, léčí a ochraňuje. Doporučujeme jako dárek, nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato facto...

Zlaté náušnice pecky srdíčka IZ10419A

Něžné náušnice ve tvaru srdce vyrobené z bílého 14karátového zlata, kde povrchová úprava zlata je s vysokým leskem v kombinaci s matováním. Šířka srdíček je 7,7 mm a jejich výška je 8,5 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice pecky bílé zlato 2455

Zlaté náušnice pecky s bílým zirkonem v bílém 14ti karátovém zlatě ryzosti 585/1000. Průměr kamene je 4mm, váha 1.14g. 

Zlaté náušnice pecky kombinace zlata 2081

Zlaté náušnice pecky v kombinaci žlutého a bílého 14ti karátového zlata 585/1000. Průměr kruhu je 7mm, váha 1.25g. 

Zlaté náušnice pecky se zirkonem 1968

Zlaté pecky se zirkonem v bílém 14ti karátovém zlatě ryzosti 585/1000 na puzetový zápon. Průměr náušnice je 4.5mm, váha 1.10g. 

Zlaté náušnice pecky srdíčka Celebrity IZ10814

Půvabné a velmi ženské náušnice pecky srdíčka vyrobené ze žlutého 14karátového zlata. Ozdoby ve tvaru srdce jsou hladké s vysoce lesklým povrchem. Šířka i výška náušnic je 10 mm. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky se zirkony kuličky IZ10938

Hravé, ale zároveň elegantní náušnice pecky, vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Ozdoby kulatého tvaru jsou vykládány zářivými čirými zirkony, povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Šířka náušnic je 5 mm, použité zapínání je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky kytičky se zirkony IZ10939

Zářivé náušnice pecky vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Náušnice zdobí něžné kvítky doplněné obrubou ze zářivých čirých zirkonů a jeden centrální zirkon. Průměr kulatých ozdob je 7,5 mm, povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky nekonečno s gravírováním IZ10811

Stylové a elegantní náušnice pecky vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Náušnice mají tvar ležatých osmiček - symbolů nekonečna, s vysoce lesklým povrchem, dekorované třpytivým gravírováním. Použité zapínání je puzeta s motýlkem pro spolehlivé a příjemné nošení. Rozměry ozdob náušnic jsou 10 x 4,5 mm.

Zlaté náušnice pecky se zirkony IZ10937

Zářivé náušnice pecky vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Náušnice kulatého tvaru jsou ozdobeny obrubou ze zářivých čirých zirkonů a jedním centrálním zirkonem. Průměr ozdob je 7 mm, povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Použité je zapínání na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky srdíčka se zirkony IZ10935

Hravé, ale zároveň elegantní náušnice pecky srdíčka, vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Ozdoby tvaru srdce jsou vykládány zářivými čirými zirkony, povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Šířka náušnic je 7 mm a jejich výška je 5,5 mm. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky srdíčka se zirkony IZ10934

Nádherné náušnice pecky srdíčka, vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Ozdoby náušnic ve tvaru srdce jsou doplněny obrubou ze zářivých čirých zirkonů. Výška ozdob je 7 mm a jejich šířka je 8 mm, povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky RINGS 2 IZ1965

Zlaté dámské náušnice RINGS 2 jsou vyrobeny ze 14 karátového kombinovaného zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem v kombinaci s jemným precizním gravírováním v bílém zlatě. Délka náušnic je 52 mm a jejich šířka je 18 mm. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem pro pohodlné a bezpečné nošení. Nádherně propracovaný design náušnic je v dokonalé souhře s krásou zlata. Tento skvostný šperk představuje dokonalý příležitostný dárek. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce ...

Zlaté náušnice pecky RINGS 4 IZ619

Zlaté visací náušnice RINGS 4 jsou vyrobeny ze žlutého vysoce lesklého 14 karátového zlata. Tvoří jich kruhy navzájem se spojující ve více vrstvách, které tak vytvářejí dojem honosnosti no přitom neztrácejí nic ze své eleganci. Náušnice jsou díky svému decentnímu provedení vhodné pro každodení nošení ale určitě zazáří i ve společnosti. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem pro příjemné a spolehlivé nošení. Jejich celková délka včetně zapínání je 45 mm a šířka 5 mm. Náušnice v motivu RINGS 4 ...

Zlaté náušnice pecky kostky se zirkony IZ9270

Zářivé dámské zlaté náušnice se zirkony, které budete milovat díky jejich jiskře ale i praktičnosti. Byly vyrobeny ze 14karátového zlata. Šířka ozdoby náušnic zajímavého hranatého tvaru je 4 mm. Jsou ozdobeny zirkony o průměru 3 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky nekonečno se zirkony IZ10657

Stylové a elegantní náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Náušnice mají tvar ležatých osmiček - symbolů nekonečna, jsou vykládány jiskřivými zirkony. Použité zapínání je puzeta s motýlkem pro spolehlivé a příjemné nošení. Rozměry ozdob náušnic jsou 12,5 x 6 mm.

Zlaté náušnice pecky citrínové kuličky IZ10956

Mimořádně elegantní dámské náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého zlata, dekorované broušenými kuličkami citrínu o průměru 8 mm. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky kolečka s gravírováním IZ10771

Elegantní náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Ozdoby kulatého tvaru dekoruje třpytivé gravírování ve formě paprsků. Průměr ozdob je 8 mm, použité zapínání je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky CC s gravírováním IZ11266

Stylové náušničky na běžné ale i na příležitostné nošení. Náušnice mají moderní tvar se třpytivým gravírováním a vysokým leskem. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky srdíčka se zirkonem IZ10417

Hravé a něžné náušnice srdíčka vyrobené ze žlutého 14karátového částečně rhodiového zlata pro dvoubarevný efekt. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Náušnice mají tvar srdce dekorovaný třpytivým zirkonem. Šířka srdce je 10 mm a výška náušnic je 9,5 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice pecky srdíčka se zirkony IZ10810

Romantické ale zároveň hravé náušnice srdíčka vyrobené ze žlutého 14karátového zlata. Náušnice mají tvar pravidelného srdce s vysoce lesklým a hladkým povrchem, dekorované centrálním zirkonem čiré barvy. Šířka srdíček je 7 mm a jejich výška je 6,5 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice pecky srdíčka se zirkony IZ10810A

Romantické ale zároveň hravé náušnice srdíčka vyrobené z bílého 14karátového zlata. Náušnice mají tvar pravidelného srdce s vysoce lesklým a hladkým povrchem, dekorované centrálním zirkonem čiré barvy. Šířka srdíček je 7 mm a jejich výška je 6,5 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice pecky srdíčka se zirkony IZ10813

Hravé a něžné náušnice srdíčka vyrobené ze žlutého 14karátového zlata. Náušnice mají tvar pravidelného srdce s vysoce lesklým povrchem, ve spodní části dekorovaného třpytivým zirkonem. Šířka srdíček je 6,5 mm a jejich výška je 6 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice pecky srdíčka se zirkony IZ10813A

Hravé a něžné náušnice srdíčka, vyrobené z bílého 14karátového zlata. Náušnice mají tvar pravidelného srdce s vysoce lesklým povrchem, ve spodní části dekorované třpytivým zirkonem. Šířka srdíček je 6,5 mm a jejich výška je 6 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice pecky srdíčka se zirkonem IZ10417A

Hravé a něžné náušnice srdíčka vyrobené z bílého 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Náušnice mají tvar srdce dekorovaný třpytivým zirkonem. Šířka srdce je 10 mm a výška náušnic je 9,5 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice pecky kuličky 10 mm IZ10404

Jednoduché a nadčasově elegantní náušnice Balls vyrobené ze žlutého 14karátového zlata. Mají tvar kuliček s vysoce lesklým povrchem, jejich průměr je 10 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky kuličky 7 mm IZ10402

Třpytivé náušnice Balls vyrobené ze žlutého 14karátového zlata. Mají tvar kuliček s ozdobnou strukturou, která dodává šperku třpytivý efekt. Průměr kuliček je 7 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky kuličky 9 mm IZ10403

Třpytivé náušnice Balls vyrobené ze žlutého 14karátového zlata. Mají tvar facetových kuliček s vysoce lesklým povrchem, jejich průměr je 9 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky kytičky se zirkony IZ10658

Elegantní náušnice kvítky, které se blýskají třpytem jasných kamínků. Jsou vyrobeny ze žlutého 14karátového zlata. Ozdoby ve tvaru kytiček široké 10 mm dekoruje záplava jiskřivých čirých zirkonů. Použité klasické zapínání je na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky Romantická srdíčka IZ10871A

Romantické náušnice v motivu překrásných srdíček vyrobené z bílého 14karátového zlata. Srdcový tvar je z poloviny ozdobený matováním, druhá polovina je vysoce lesklá. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem. Výška srdíček je 8 mm, šířka 8,5 mm.

Zlaté náušnice pecky se zirkony IZ10428

Stylové náušnice vyrobené ze 14arátového žlutého zlata, částečně rhodiové pro dvoubarevné tónování. Jsou tvořeny zatočenou linií, ozdobené třpytivými zirkony. Šířka náušnic je 7 mm, bezpečnost zajistí zapínání na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky s jantarem IZ5744

Tyto krásné dámské náušnice s jantarem doplňuje kování ze žlutého 14 karátového zlata. Náušnice mají velmi pěkný kulatý tvar s průměrem jantaru 11 mm. Použité zapínání je napichovací pro bezpečnost a pohodlnost nošení. V jantaru se spojuje očistná, oživující síla slunce a absorbující síla země, to mu dává uklidňující, povzbudivý a integrující účinek. Jeho projektivní síla přináší štěstí, krásu a lásku, léčí a ochraňuje. Doporučujeme jako dárek, nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato fact...

Zlaté náušnice pecky s jantarem květ IZ5703

Tyto krásné dámské jantarové náušnice doplňuje kování ze žlutého 14 karátového zlata. Náušnice mají tvar květu s průměrem jantaru 8 mm a šířce květu 9 mm. Použité zapínání je napichovací pro bezpečnost a pohodlnost nošení. V jantaru se spojuje očistná, oživující síla slunce a absorbující síla země, to mu dává uklidňující, povzbudivý a integrující účinek. Jeho projektivní síla přináší štěstí, krásu a lásku, léčí a ochraňuje. Doporučujeme jako dárek, nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato ...