Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zlate nausnice kruhy

Nalezeno:    192 produktů

Zlaté náušnice kruhy gravírované IZ2051

Zlaté náušnice kruhy gravírované jsou vyrobeny ze 14 karátového žlutého zlata. Náušnice jsou výbornou kombinací technologických úprav zlata jakými jsou gravírování a vysoké leštění. Šperk zkrášluje jemný a precizní gravír a uprostřed kruhu jsou doplněny lesklou obručí. Délka šperku je 22 mm a šířka je 17 mm. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem co splňuje požadavek příjemného a spolehlivého nošení. Náušnice navozují pocit elegance a dobrého vkusu, doporučujeme jako skvělý a nápaditý příleži...

Zlaté náušnice kruhy gravírované IZ2076

Nádherné zlaté náušnice kruhy gravírované jsou vyrobeny z vícebarevného 14 karátového zlata. Náušnice jsou výbornou kombinací technologických úprav zlata jakými jsou gravírování a vysoké leštění. Mají kruhový tvar a po celém jejich obvodu jsou zdobeny jemným a precizním gravírem. Tvoří je tři části ze žlutého, bílého a růžového zlata. Délka náušnice je 30 mm a její šířka je 23 mm. Použité zapínání je zacvakávací, proto splňuje požadavky spolehlivého a příjemného nošení. Náušnice působí elegantn...

Zlaté náušnice kruhy 3,5 cm IZ4571

Nádherné náušnice kruhy jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušnice mají kruhový tvar s kruhovým průřezem. Povrchová úprava náušnic je s vysokým leskem. Použité zapínání náušnic je zacvakávací s pojistkou pro bezpečné a pohodlné nošení. Průměr náušnic je 35 mm a jejich šířka je 2 mm. Zlaté náušnice kruhy působí mladistvě elegantně, doporučujeme jako vhodný příležitostný dárek.

Zlaté náušnice kruhy 3 cm hladké IZ5122

Nádherné zlaté náušnice kruhy hladké 3 cm jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušnice jsou krásným důkazem technologické úpravy zlata jakou je vysoké leštění. Mají kruhový tvar s kruhovým průřezem a průměr kruhu náušnic je 58 mm. Použité zapínání je zasouvací proto splňuje požadavky spolehlivého a příjemného nošení. Náušnice působí elegantně, jsou vhodné na každodenní nošení ale určitě zazáří i na společenských akcích. Šperk navozuje pocit elegance a dobrého vkusu. Tyto skvostné náušni...

Zlaté náušnice kruhy se zirkony / 1920

Náušnice dámské z bílého zlata. Rozevírací kruhy se sedmi zirkony. Po stranách jsou hvězdy a srdce. Skvělý kousek.

Zlaté náušnice kruhy s gravírováním IZ9943

Precizní gravírování dekoruje tyto oblíbené náušnice kruhy vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Průměr náušnic je 25 mm a jejich tloušťka je 2 mm. Bezpečnost zajišťuje pro kruhy typické zacvakávací zapínání.

Zlaté náušnice kruhy 2 cm IZ8270

Klasickým ženským oblíbeným kouskem jsou kruhy vyrobené ze 14karátového bílého zlata, mají lesklý hranatý tvar. Průměr náušnic je 20 mm a šířka je 3 mm. Bezpečnost zaručuje pro kruhy typické zacvakávací zapínání.

Zlaté náušnice kruhy 3,5 cm IZ8532

Klasickým ženským oblíbeným kouskem jsou kruhy vyrobené ze 14karátového žlutého zlata, mají lesklý půlkulatý tvar. Průměr náušnic je 35 mm a šířka je 3 mm. Bezpečnost zaručuje pro kruhy typické zacvakávací zapínání.

Zlaté náušnice kruhy 3 cm kombinované IZ5933

Krásné náušnice kruhy jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Mají kruhový tvar s kruhovým průřezem s povrchovou úpravou vysokým leštěním dekorovaný krásným gravírem. Použité zapínání náušnic je zacvakávací pro bezpečné a pohodlné nošení. Průměr kruhu je 27 mm a šířka náušnic je 4 mm. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí svého domova.

Zlaté náušnice kruhy s matováním IZ7359

Nádherné náušnice kruhy jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Mají tvar kruhu z přední části dekorované matováním a zajímavým gravírem z bílého zlata. Průměr náušnic je 16 mm a jejich šířka je 5 mm, použité zapínání náušnic je zacvakávací. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny přímo od výrobce společnosti iZlato factory.

Zlaté náušnice kruhy 2 cm Antique IZ5782

Díky svému tvaru nikdy nezestárnou, krásné dámské náušnice kruhy Antique vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Jsou dekorovány jemným antickým vzorem ze žlutého, bílého a růžového zlata, s povrchovou úpravou vysokým leštěním a příčným matováním. Mají zacvakávací zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 3 mm a jejich průměr je 18 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí vašeho domova.

Zlaté náušnice kruhy 2 cm IZ8295

Klasickým ženským oblíbeným kouskem jsou kruhy vyrobené ze 14karátového žlutého zlata, mají lesklý kulatý tvar. Průměr náušnic je 20 mm a šířka je 1 mm. Bezpečnost zaručuje zasouvací zapínání.

Zlaté náušnice kruhy 3,5 cm IZ9301

Co moderní princezny chtějí? Šperky, se kterými mohou zářit při všech příležitostech. Stejně jako s těmito zlatými kruhy vyrobenými ze 14karátového žlutého vysoce lesklého zlata. Průměr kruhu je 3,5 cm a šířka náušnic je 3 mm. Použité zapínání náušnic je zacvakávací pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice kruhy 2,4 cm IZ10932M

Elegantní náušnice, které budou krásným doplňkem pro všechny příležitosti. Jsou vyrobeny ze 14karátového žlutého zlata, povrchová úprava zlata je s vysokým leskem v kombinaci s matovanou středovou linií. Náušnice jsou kruhového tvaru o průměru 24 mm, šířka náušnic je 4 mm. Je použito zacvakávací zapínání náušnic pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice kruhy 3,5 cm IZ10932

Elegantní náušnice, které budou krásným doplňkem pro všechny příležitosti. Jsou vyrobeny ze 14karátového žlutého zlata, povrchová úprava zlata je s vysokým leskem v kombinaci s matovanou středovou linií. Náušnice jsou kruhového tvaru o průměru 35 mm, šířka náušnic je 4 mm. Je použito zacvakávací zapínání náušnic pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice kruhy 5,3 cm IZ9756

Oblíbené náušnice vyrobené z bílého 14karátového zlata. Náušnice mají kruhový tvar s kruhovým průřezem. Povrchová úprava náušnic je s vysokým leskem. Použité zapínání náušnic je zacvakávací pro bezpečné a pohodlné nošení. Průměr náušnic je 53 mm a jejich šířka je 2 mm.

Zlaté náušnice kruhy s antickým vzorem IZ10094

Elegantní náušnice, které budou krásným a osvědčeným doplňkem pro všechny příležitosti. Jsou vyrobeny ze 14karátového žlutého zlata, povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Náušnice jsou kruhového tvaru s nápaditým antickým vzorem po stranách náušnic. Průměr kroužků je 29 mm a jejich šířka 4 mm. Je použito zacvakávací zapínání náušnic pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice kruhy Flexi 6 cm IZ9986

Elegantní náušnice z kolekce Flexi jsou vyrobeny ze 14karátového žlutého zlata, které tvoří flexibilní mřížkový vzor. Mají tvar jemně točených kruhů o průměru náušnic 60 mm a tloušťce 7 mm. Použité zapínání náušnic je zacvakávací pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice kruhy s brilianty IZBR175A

Elegantní a klasické náušnice vyrobené ze 14karátového bílého zlata. Dekoruje je celkem až sedmdesát osm briliantů o celkové hmotnosti 0,200 ct, barvě H a čistotě SI1. Průměr kruhů je 2,5 cm. U náušnic je použito klasické anglické zapínání. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlaté náušnice kruhy 3,1 cm IZ10310

Originální náušnice ve vyhotovení ze 14karátového žlutého zlata, v designu okouzlujících kruhů. Vnitřek náušnic zdobí ozdobné drážky, vnější část náušnic je hladká. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Průměr kruhů je 31 mm a jejich šířka je 5 mm. Je použito zacvakávací zapínání náušnic pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté dámské náušnice kruhy IZ916

Nádherné zlaté náušnice kruhy jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušnice jsou krásným důkazem technologické úpravy zlata jakou je vysoké leštění. Mají kruhový tvar s průřezem a průměr kruhu náušnic je 26 mm. Použité zapínání je zacvakávací proto splňuje požadavky spolehlivého a příjemného nošení. Náušnice působí elegantně, jsou vhodné na každodenní nošení ale určitě zazáří i na společenských akcích. Šperk navozuje pocit elegance a dobrého vkusu. Nakupujte šperky u nás a staňte se jedn...

Zlaté náušnice dámské kruhy / 3618

Zlaté náušnice dámské. Foukané kruhy ze 14. karátového bílého a žlutého zlata. Střední část náušnic je broušená, vnější a vnitřní část je hladká. Velmi zajímavé a dobře nositelné náušnice.

Zlaté dámské náušnice kruhy IZ3216

Zlaté dámské náušnice kruhy jsou vyrobeny ze 14 karátového žlutého zlata. Náušnice jsou skvělým důkazem propracované technologické úpravy zlata jakou je vysoké leštění. Průměr náušnice je 15 mm a její šířka je 8 mm. Použité zapínání je anglické co splňuje požadavek příjemného a spolehlivého nošení. Náušnice navozují pocit elegance a dobrého vkusu. Tento skvostný šperk splní očekávání i té nejnáročnější zákaznice a stane se nedílnou součástí její šperkovnice. Využijte možnost nakoupit za bezkonk...

Zlaté náušnice dámské kruhy / 1127

Zlaté náušnice dámské v bílém zlatě. Klasické hladké kruhy.

Zlaté náušnice dámské kruhy / 1128

Zlaté náušnice dámské v bílém zlatě. Klasické hladké kruhy.

Zlaté náušnice dámské kruhy / 1129

Zlaté náušnice dámské v bílém zlatě. Klasické hladké kruhy.

Zlaté náušnice dámské kruhy / 1135

Zlaté náušnice dámské v bílém zlatě. Klasické hladké kruhy.

Zlaté náušnice dámské kruhy / 1136

Zlaté náušnice dámské v bílém zlatě. Klasické hladké kruhy.

Zlaté náušnice dámské kruhy / 1122

Zlaté náušnice dámské v bílém zlatě s průseky. Originální, vyjímečné.

Zlaté náušnice dámské kruhy / 1134

Zlaté náušnice dámské v bílém zlatě s průseky. Originální, vyjímečné.

Zlaté náušnice dámské kruhy / 4059

Zlaté náušnice dámské ze žlutého a bílého zlata.

Zlaté náušnice dámské "kruhy" / 4442

Zlaté náušnice dámské ze žlutého zlata 14. karátového zlata ve tvaru klasických kruhů. Náušnice jsou tvořeny smaltovaným povrchem zvířecího motivu.

Zlaté náušnice dámské "kruhy" / 4448

Zlaté náušnice dámské ze žlutého 14. karátového zlata ve tvaru klasických kruhů. Náušnice jsou tvořeny smaltovaným povrchem zvířecího motivu.

Zlaté dámské náušnice kruhy IZ1212

Velmi pěkné zlaté náušnice kruhové jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Náušnice mají kruhový tvar a po celém obvodu jsou dekorované krásným točeným vzorem. Průměr náušnic je 28 mm, kde použité zapínání je zacvakávací pro pohodlné a bezpečné nošení. Dámské náušnice kruhové navozují pocit elegance, doporučujeme jako dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato factory....

Zlaté náušnice dámské "kruhy" / 9608

Dámské náušnice ze žlutého 14. karátového zlata ve tvaru dvojkruhů.