Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ziletky astra

Nalezeno:    11 produktů

ASTRA Superior Stainless 5ks

peo dokonalé oholení Ostré žiletky pro dokonalé oholení.

Více informací
od 10 Kč
Koupit nejlevněji

Žiletky Astra Superior Stainless 5ks

Žiletky Astra Superior Stainless 5ks, Astra Superior Stainless náhradní žiletky do holícího strojku. Ostré žiletky pro dokonalé oholení.

Astra Platinum žiletky 5 ks

Klasické oboustranné žiletky Astra Platinum.

Astra Platinum žiletky

Astra Platinum žiletky, Legendární žiletky Astra Platinum pro klasické holicí strojky jsou v Česku velmi oblíbené. V balení je 5 ks žiletek.

Žiletky na holení Superior Platinum Astra

Legendární žiletky Astra Platinum pro klasické holicí strojky jsou v Česku velmi oblíbené. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Dodáváno v papírové krabičce, která obsahuje 5 žiletek. Vyrobeno v Rusku.

Žiletky na holení Superior Stainless Astra

Oblíbené žiletky Astra Superior Stainless jsou z kvalitní nerezové oceli. Jsou ostřejší než zelené Astra Platinum, ale vydrží kratší dobu. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Dodáváno v papírové krabičce, která obsahuje 5 žiletek. Vyrobeno v Rusku.

Astra Superior Stainless 5 ks

Známé žiletky Astra do klasických holicích strojků.

ASTRA žiletky Superior 5ks

Ostré žiletky pro dokonalé oholení

Astra Superior Stainless

Astra Superior Stainless, Oblíbené žiletky Astra Superior Stainless jsou z kvalitní nerezové oceli. Jsou určeny do klasických holicích strojků. Jsou ostřejší než zelené Astra Platinum, ale vydrží kratší dobu. V balení je 5 žiletek.

Astra Superior Stainless

Oblíbené žiletky Astra Superior Stainless jsou z kvalitní nerezové oceli. Jsou určeny do klasických holicích strojků. Jsou ostřejší než zelené Astra Platinum, ale vydrží kratší dobu. V balení je 5 žiletek.

Astra Superior Platinum 5 ks

Astra Superior Platinum náhradní žiletky do holícího strojku. Ostré žiletky pro dokonalé oholení. 5 ksPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: