Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zehlicka swix

Nalezeno:    6 produktů

Žehlička SWIX T71220

Digitální voskovací žehlička vybavená těžkým a silným ocelovým plátem. Žehlicí plocha je v čelní části nakloněná pro snazší aplikaci a kontrolu při zažehlování práškových vosků.

Žehlička SWIX T73220

Voskovací žehlička s regulátorem vybavená silným ocelovým plátem. Žehlicí plocha je v čelní části nakloněná pro snazší aplikaci a kontrolu při zažehlování práškových vosků.

Swix žehlička elektrická 220V

Spolehlivá voskovací žehlička za rozumnou cenu s ovládáním teploty a zobrazením teplotních stupňů. Standartní topné těleso. 400W. Kontrola regulace teploty. Se svorkami na uchycení utěrky Fiberlene při použití metody "rychlá a čistá metoda zažehlování".

Swix žehlička elektrická Extreme,digitální 230V

35 mm silná deska topného tělesa zaručuje stabilní teplotu a optimální kontrolu při aplikaci Cera F. - Nastavení teploty od 80°C do 200°C. - Teplotní sensor je umístěn u spodní strany desky, aby bylo nastavení teploty zažehlování co nejpřesnější. - Náklon hrany topného tělesa v úhlu 7° usnadňuje aplikaci práškového Cera F. - Dobře viditelná přední i zadní část topného tělesa žehličky usnadňuje práci oběma směry. - Šířka 70mm poskytuje lepší kontrolu při práci na běžeckých lyžích. - Ergonom...

Swix Digitální žehlička T 72 220 V

Digitální žehlička SWIX T72 Racing; 12mm silné topné těleso zajišťuje optimální teplotní stabilitu. Žehličku je řízena micro procesorem a teplota je regulována digitálně. Na zadní straně je topné těleso zkosené pro snazší aplikaci Cera F. V předu je

Swix – T74, žehlička

"74" žehlička k zažehlování vosků.