Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zednicka lzice s ozubenim

Nalezeno:    23 produktů

Lžíce zednická 120x75 mm

Lžíce zednická 120x75 mm anticorro standart s gumovou ručkou

Lžíce zednická 120 mm nerez

Lžíce zednická 120 mm nerez s gumovou ručkou.

Lžíce zednická 140 mm nerez

Lžíce zednická 140 mm nerez s gumovou ručkou.

Lžíce zednická 140 mm tvarovaná

Lžíce zednická 140 mm tvarovaná s gumovou ručkou.

Lžíce zednická 140x100 mm nerez

Lžíce zednická 140x100 mm nerez - anticorro standart s gumovou ručkou

KENNEDY Lžíce zednická 150 mm

* Hladká kulatá dřevěná rukojeť londýnského typu s integrální stopkou. * Lžíce je vyrobena z vysokouhlíkové temperované a kalené oceli, má broušený a leštěným povrch. * Vpředu je zúžená pro zachování potřebné tuhosti až ke špičce. * Leštěná a lakovaná rukojeť svírá velký úhel se lžící pro lepší vyvážení, snadnější ovládání a ochranu kloubů prstů. * Chromované kování na rukojeti. * Stopka z kované oceli je pevně usazena v rukojeti, což zabraňuje kroucení lžíce proti rukojeti....

KENNEDY Lžíce zednická 180 mm

• Hladká kulatá dřevěná rukojeť londýnského typu s integrální stopkou. • Lžíce je vyrobena z vysokouhlíkové temperované a kalené oceli, má broušený a leštěným povrch. • Vpředu je zúžená pro zachování potřebné tuhosti až ke špičce. • Leštěná a lakovaná rukojeť svírá velký úhel se lžící pro lepší vyvážení, snadnější ovládání a ochranu kloubů prstů. • Chromované kování na rukojeti. • Stopka z kované oceli je pevně usazena v rukojeti, což zabraňuje kroucení lžíce proti rukojeti....

ZC Lžíce dětská 11.5 cm zednická

Popis: velmi kvalitní a plně funkční dětská zednická lžíce v pestré barvě s dřevěnou rukojetí.Vlastnosti:- Délka: 11.5 cm- Šířka pracovní části: 9 cm

KENNEDY Lžíce zednická profesionální 280 mm

* Lžíce je vyrobena z temperované a kalené oceli s vysokým obsahem uhlíku, má broušený a leštěný povrch. * Vpředu je zúžená k zachování potřebné tuhosti až ke špičce. * Leštěná a lakovaná rukojeť svírá se lžící velký úhel pro lepší vyvážení, snadnější ovládání a ochranu kloubů prstů. * Stopka je pevně usazena v rukojeti, což zabraňuje uvolnění lžíce v rukojeti. * Hladká dřevěná rukojeť londýnského typu se zaobleným koncem a s integrální stopkou....

SENATOR Lžíce zednická trojúhelníková 150 mm

* Leštěné lžíce z vysokouhlíkové kalené a temperované oceli, vpředu zúžené pro zachování potřebné tuhosti. * Rukojeť svírá velký úhel se lžící pro lepší ovládání a ochranu kloubů prstů. * Přesazený chromovaný kroužek zajišťuje upevnění kovaní stopky v rukojeti. * Hladká dřevěná rukojeť londýnského typu s integrální stopkou.

SENATOR Lžíce zednická oblá 180 mm

* Leštěné lžíce z vysokouhlíkové kalené a temperované oceli, vpředu zúžené pro zachování potřebné tuhosti. * Rukojeť svírá velký úhel se lžící pro lepší ovládání a ochranu kloubů prstů. * Přesazený chromovaný kroužek zajišťuje upevnění kovaní stopky v rukojeti. * Hladká dřevěná rukojeť londýnského typu se zaobleným koncem a s integrální stopkou.

SENATOR Lžíce zednická se širokou patkou 280 mm

* Londýnský typ. * Šířka patky 11”. Hladká dřevěná rukojeť londýnského typu se zaobleným koncem a s integrální stopkou.

Lžíce ocel 160x110mm

Lžíce ocelová 160x110 mm s dřevěnou ručkou. Rukojeť je ze dřeva, lakovaná. Lžíce zednická slouží k omítání a zdění zdiva jako je např. cihla, pórobeton, kámen.

Lžíce ocel 160x130mm

Lžíce ocelová 160x130 mm s dřevěnou ručkou. Rukojeť je ze dřeva, lakovaná. Lžíce zednická slouží k omítání a zdění zdiva jako je např. cihla, pórobeton, kámen.

Lžíce ocel 180x130mm

Lžíce ocelová 180 x 130 mm s dřevěnou ručkou. Rukojeť je ze dřeva, lakovaná. Lžíce zednická slouží k omítání a zdění zdiva jako je např. cihla, pórobeton, kámen.

Lžíce ocel 200x140mm

Lžíce ocelová 200 x 140 mm s dřevěnou ručkou. Rukojeť je ze dřeva, lakovaná. Lžíce zednická slouží k omítání a zdění zdiva jako je např. cihla, pórobeton, kámen.

Lžíce ocel 180x130mm broušená

Lžíce ocelová broušená 180 x 130 mm s dřevěnou ručkou. Rukojeť je ze dřeva, lakovaná. Lžíce zednická slouží k omítání a zdění zdiva jako je např. cihla, pórobeton, kámen.

Lžíce ocel 160x130mm broušená

Lžíce ocelová broušená 160 x 130 mm s dřevěnou ručkou. Rukojeť je ze dřeva, lakovaná. Lžíce zednická slouží k omítání a zdění zdiva jako je např. cihla, pórobeton, kámen.

Lžíce ocel 200x140mm broušená

Lžíce ocelová broušená 240 x 140 mm s dřevěnou ručkou. Rukojeť je ze dřeva, lakovaná. Lžíce zednická slouží k omítání a zdění zdiva jako je např. cihla, pórobeton, kámen.

Lžíce ocel 160x110mm oblá

Lžíce ocelová oblá 160 x 110 mm s dřevěnou ručkou. Rukojeť je ze dřeva, lakovaná. Lžíce zednická slouží k omítání a zdění zdiva jako je např. cihla, pórobeton, kámen.

SENATOR Souprava / sada nářadí pro zedníky 23ks

• Magnetická vodováha 9” (225 mm). • Profilová vodováha 24” (600 mm). • Zednická lžíce 6”. • Zednická lžíce dokončovací 111/2” x 41/2”. • Kladivo se zaoblenou hlavou. • Tesařské kladivo s dřevěnou rukojetí 16 oz. • Metr svinovací 3 m/10 ft se žlutým obalem. • Metr svinovací ze skelných vláken 30 m/100 ft. • Vysunovací odlamovací nůž. • Štípací kleště 6”. • Kombinační kleště 8”. • Sada 8 kusů šroubováků. • Nůžky na plech s přímými čelistmi 8”. • Plátěný vak na nářadí 24”. Obsah sady se může liši...

Stavebnice Brickadoo, Květinářství

Stavebnice Brickadoo je vyrobena z přírodních materiálů a umožní dítěti si hrát na zedníka při stavbě obchodu s květinami. Květinářství se staví na podložce za pomocí přibalené lžíce. Každé balení obsahuje cihličky z tvrzené křídy, balíčky cementu a další příslušenství. Chcete-li domek postavit znovu, stačí jej na malou chvíli ponořit do vody a cement se rozpustí. Obsah balení: Bílé cihličky (rozměr základu 2 x 1 cm),

Teifoc 4030 - Vodní mlýn

Teifoc 4030 Vodní mlýn je stavebnice vyrobena z přírodních nezávadných materiálů. Teifoc umožňuje stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Stavebnice Teifoc lze mezi sebou vzájemně kombinovat. Obsah balení stavebnice tvoří: Stavební návod, základní desku, maltu, zednickou lžíci...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: