Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zavesne voziky

Nalezeno:    5 produktů

Miminkovník Thule Chariot CX

Díky tomuto "miminkovníku" můžete konečně pohodlně cestovat s dětmi. Jedná se o závěsné lůžko pro dětské vozíky Chariot.

Croozer anatomická vložka do 10ti měsíců

Miminkovník Croozer pro modely PLUS umožní cestovat s dětmi už od věku několika týdnů. Miminkovník je závěsné lůžko pro dětské vozíky Croozer PLUS.

Croozer XLC Miminkovník

Miminkovník Croozer umožní cestovat s dětmi už od věku několika týdnů. Miminkovník je závěsné lůžko pro dětské vozíky Croozer. Zajišťuje špičkovou bezpečnost díky zpevněné opoře páteře a tříbodovému bezpečnostnímu pásu. Nastavitelná opěra hlavy.

THULE Chariot cyklistický set (Bike set)

Cyklistický set Thule Chariot je určený pro zapřáhnutí vozíku za kolo. Je vhodný pro všechny vozíky Thule Chariot kromě modelu Thule Chariot Chinook. Bike set Thule Chariot obsahuje lehké hliníkové závěsné rameno, patentovaný závěs ezHitch, rychloupínák, nástavec závěsu, bezpečnostní vlaječku, sadu reflexních prvků, záložní popruh, ochranný návlek a držák pro upevnění světla.

THULE Chariot Infant Sling miminkovník

Miminkovník Thule Chariot Infant Sling umožní cestovat s dětmi od věku 1-10 měsíců. Miminkovník je závěsné lůžko pro dětské vozíky Thule Chariot. Zajišťuje špičkovou bezpečnost díky zpevněné opoře páteře a tříbodovému bezpečnostnímu pásu. Tvar podobný houpací síti poskytuje pohodlnou sklopenou pozici. Vyrábí se od roku 2013, je ale možné ho nainstalovat i do starších vozíků Chariot. Thule Chariot miminkovník (Thule Chariot Infant Sling) 1) Dětská bezpečnostní vložka je určena pro děti do 10 měs...

Podobné fráze: