Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zatahovaci pero

Nalezeno:    8 produktů

NHL kuličkové pero Boston Bruins

NHL kuličkové pero Boston Bruins. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem. Tištěná grafika na tělu. Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

NHL kuličkové pero Buffalo Sabres

NHL kuličkové pero Buffalo Sabres. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem. Tištěná grafika na tělu. Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

NHL kuličkové pero Minnesota Wild

NHL kuličkové pero Minnesota Wild. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem. Tištěná grafika na tělu. Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

NHL kuličkové pero Philadelphia Flyers

NHL kuličkové pero Philadelphia Flyers. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem. Tištěná grafika na tělu. Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

NHL KULIČKOVÉ PERO VANCOUVER CANUCKS

NHL KULIČKOVÉ PERO VANCOUVER CANUCKS. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem.Tištěná grafika na tělu.Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

NHL kuličkové pero New Jersey Devils

NHL kuličkové pero New Jersey Devils. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem. Tištěná grafika na tělu. Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

NHL kuličkové pero St. Louis Blues

NHL kuličkové pero St. Louis Blues. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem. Tištěná grafika na tělu. Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

PILOT, KULIČKOVÉ PERO DOWN FORCE

KULIČKOVÉ PERO PILOT DOWN FORCE. Víc než jen psací potřeba… NÁSTROJ! 1. Vysoce odolné tělo pera 2. Mechanismus vnitřního tlaku vzduchu umožňuje: a. psaní směrem nahoru nebo dolů, v jakémkoli úhlu b. psaní i na vlhké nebo špinavé povrchy c. bezchybné psaní hned od začátku 3. Vysoce odolná pružina - až 100 000 uchycení bez poruchy4. Speciálně navržený klip, který můžete pevně zachytit za kapsu nebo široké desky 5. Otvor pro poutko 6. Automaticky zatahovací bezpečnostní mechanismus 7. Výměnná ...