Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zasnubni prsten s diamanty zp2072d

Nalezeno:    388 produktů

DANFIL DF1917

* Určení: Dámské * Typ šperku: Prsteny * Materiál: Zlato bílé * Osazení: Briliant * Barva: čirá, stříbrná

Více informací
od 16 980 Kč
Koupit nejlevněji

DANFIL DF1970

* Určení: Dámské * Typ šperku: Prsteny * Materiál: Zlato bílé * Osazení: Briliant * Barva: čirá, stříbrná

Více informací
od 39 960 Kč
Koupit nejlevněji

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Paola ARBR35A

Elegantní zásnubní prsten ve vyhotovení ze 14karátového bílého zlata. Ve šperku jsou osazeny tři zářivé diamanty s briliantovým brusem o celkové váze 0,090 ct. Čirost briliantů je SI a barva H. Styl a provedení tohoto prstenu s diamanty je vhodný jako zásnubní prsten, ale samozřejmě i na běžné nošení. Šířka ozdoby prstenu je 2,8 mm a její výška je 2 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Océane IZBR223A

Zářivý zásnubní prsten vyrobený z bílého 14karátového zlata. Je dekorován padesáti třpytivými diamanty s celkovou hmotností 0,750 ct, barvou H a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 7 mm a její výška je 5 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Calida IZBR244

Úžasný zásnubní prsten vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Prsten dekoruje kvalitně uchycený centrální briliant o hmotnosti 0,040 ct, s barvou H a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 3 mm a její výška je 3,5 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Clio IZBR244L

Úžasný zásnubní prsten vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Prsten dekoruje kvalitně uchycený centrální diamant s hmotností 0,080 ct, barvou H a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 3,8 mm a její výška je 4 mm. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Ysabelle IZBR259

Dokonalý zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Prsten dekoruje devětadvacet zářivých diamantů s celkovou hmotností 0,110 ct, s barvou H a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 5 mm a její výška je 4,5 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Rubia KU415A

Zásnubní prsten jako pro princeznu. Tento okouzlující zásnubní prsten je vyroben z bílého 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Prsten dekoruje kvalitně uchycený centrální briliant o průměru 2,90 mm s celkem čtyřiceti dvěma brilianty umístěnými po stranách prstenu. Celková hmotnost briliantů je 0,250 ct s barvou GH a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 5,5 mm a její výška je 5 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají ...

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Peony IZBR229A

Dokonalý zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového bílého zlata. Prsten dekoruje šedesát čtyři zářivých diamantů s celkovou hmotností 0,090 ct, barvou H a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 6 mm a její výška je 4,5 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Mabel IZBR262

Okouzlující zásnubní prsten vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Prsten dekoruje jedenatřicet briliantů o celkové hmotnosti 0,140 ct, barvě H a čirosti SI1. Šířka korunky prstenu je 5,5 mm a její výška je 5 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Zoraya IZBR241

Okouzlující zásnubní prsten vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Prsten dekoruje patnáct kvalitně uchycených briliantů o celkové hmotnosti 0,120 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 3,8 mm a její výška je 4 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Taria IZBR252

Třpytivý diamantový zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového kombinovaného zlata. Prsten dekoruje osmnáct kvalitně uchycených briliantů o celkové hmotnosti 0,130 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 6 mm a její výška je 4 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Shoshana KU417A

Okouzlující zásnubní prsten vyrobený z bílého 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Prsten dekoruje kvalitně uchycený centrální briliant o průměru 3,10 mm s celkem dvanácti brilianty umístěnými ve dvou liniích po stranách prstenu. Celková hmotnost briliantů je 0,230 ct s barvou GH a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 5 mm a její výška je 5 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®....

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Sienna IZBR248

Úžasný zásnubní prsten vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Prsten dekoruje kvalitně uchycený centrální briliant s celkem dvaceti brilianty umístěnými ve dvou liniích po stranách prstenu. Celková hmotnost briliantů je 0,150 ct, s barvou H a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 3,8 mm a její výška je 4 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®....

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Hannah KU413

Klenot plný světla a elegance - blyštivý diamantový zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Prsten dekoruje kvalitně uchycený centrální briliant o průměru 4,100 mm s celkem deseti brilianty umístěnými po stranách prstenu. Celková hmotnost briliantů je 0,330 ct s barvou GH a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 4 mm a její výška je také 4 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®....

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Shiloh IZBR257

Okouzlující zásnubní prsten vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Prsten dekoruje kvalitně uchycený centrální briliant s celkem šestnácti brilianty umístěnými po stranách prstenu. Celková hmotnost briliantů je 0,180 ct, s barvou H a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 3,5 mm a její výška je 4 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Bianka IZBR194

Dokonalým zásnubním šperkem je tento prsten vyrobený ze 14karátového kombinovaného zlata. Prsten dekoruje kvalitně uchycený centrální briliant o hmotnosti 0,550 ct celkem se čtrnácti diamanty umístěnými ve dvou liniích po stranách prstenu. Celková hmotnost briliantů je 0,720 ct s barvou H a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 6,5 mm a její výška je také 6,5 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®....

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Sebastiana KU391A

Ušlechtilý a dokonalý zásnubní šperk, tím je tento skvostný prsten vyrobený ze 14karátového bílého zlata. Prsten dekoruje kvalitně uchycený centrální briliant se šesticí dalších, umístěných ve dvou liniích po stranách prstenu. Celková hmotnost briliantů je 0,530 ct, s barvou H a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 5 mm a její výška je 5,5 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®....

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Lidia KU512

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Dekoruje ho osmatřicet zářivých briliantů o hmotnosti 0,200 ct s barvou H a čistotou SI1. Šířka korunky prstenu je 8 mm a její výška je 6 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Lotte IZBR246

Nádherný zásnubní prsten vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Je dekorován dvaadvaceti třpytivými brilianty o celkové hmotnosti 0,050 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 4 mm a její výška je 3,5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Chaela KU438

Mimořádný zásnubní prsten vyrobený z bílého 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Je dekorován sedmi třpytivými brilianty o celkové hmotnosti 0,090 ct barvě HI a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 5,7 mm a její výška je 3 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Clara IZBR247

Mimořádný zásnubní prsten vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Je dekorován devětatřiceti třpytivými brilianty o celkové hmotnosti 0,140 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 8,5 mm a její výška je 5 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Julietta CSBRI006

Nádherný zásnubní prsten vyrobený ze žlutého 14karátového zlata. Linie prstenu vyúsťují do korunky ve tvaru květu, který dekoruje devětadvacet jiskřivých diamantů s celkovou hmotností 0,110 ct, barvou H a čirostí SI1. Šířka korunky prstenu je 7 mm a její výška je 4 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Leora IZBR251

Mimořádný zásnubní prsten vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Je dekorován dvaceti třpytivými brilianty o celkové hmotnosti 0,160 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 8 mm a její výška je 4 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Aviva KU358

Okouzlující zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Ozdobu kulatého tvaru dekoruje třiatřicet zářivých briliantů o hmotnosti 0,220 ct, barvě H-I a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 9 mm a její výška je 4 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Dalia IZBR031

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Dekoruje ho třicet devět zářivých briliantů o hmotnosti 0,390 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 4 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Fayre KU360A

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového bílého zlata. Korunku dekoruje devět třpytivých briliantů o celkové hmotnosti 0,150 ct, barvě H-I a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 7,5 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Polina IZBR128

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového kombinovaného zlata. Linie prstenu ústí do korunky, kterou dekoruje deset třpytivých briliantů o celkové hmotnosti 0,210 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 6 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Talya IZBR152

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového kombinovaného zlata. Korunku dekoruje sedmadvacet zářivých briliantů o hmotnosti 0,250 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 5,5 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Oliveira IZBR258

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového kombinovaného zlata. Dekoruje ho celkem osmatřicet zářivých briliantů o celkové hmotnosti 0,170 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 6 mm a její výška je 4 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Stellar IZBR028

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového bílého zlata. Dekoruje ho deset zářivých briliantů o hmotnosti 0,050 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 4 mm a její výška je 2 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Gaia IZBR030

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového kombinovaného zlata. Dekoruje ho dvaapadesát zářivých briliantů o hmotnosti 0,160 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 7 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Benni KU356A

Půvabný zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového bílého zlata. Dekorují ho tři jiskřivé brilianty o celkové hmotnosti 0,150 ct, barvě H-I a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 6,5 mm a její výška je 2 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Dahlia IZBR166A

Úžasný zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového bílého zlata. Dekorují ho tři jiskřivé brilianty o celkové hmotnosti 0,090 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 4 mm a její výška je 2,5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Edena IZBR038

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového kombinovaného zlata. Dekoruje ho jedenatřicet třpytivých briliantů o celkové hmotnosti 0,130 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 5,5 mm a její výška je 4,5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Eliana IZBR029

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Dekoruje ho devatenáct zářivých briliantů o hmotnosti 0,240 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 4,5 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Fannie IZBR037

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového kombinovaného zlata. Dekoruje ho celkem devatenáct zářivých briliantů o celkové hmotnosti 0,130 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 4 mm a její výška je 4 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Harper IZBR026

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového kombinovaného zlata. Zdobí ho třiadvacet třpytivých briliantů o celkové hmotnosti 0,110 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 3 mm a její výška je 2,5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Hatria IZBR149

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Dekoruje ho deset zářivých briliantů o celkové hmotnosti 0,040 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 7,5 mm a její výška je 2 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Haya IZBR151

Senzační zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Dekorují ho tři jiskřivé brilianty o celkové hmotnosti 0,010 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 5 mm a její výška je 2,5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Jaimie IZBR027

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového kombinovaného zlata. Zdobí ho jednadvacet oslnivých briliantů o celkové hmotnosti 0,100 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 3 mm a její výška je 2 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Kailea IZBR034

Zásnubní prsten vyrobený ze 14karátového kombinovaného zlata zlata. Dekoruje jej celkem patnáct zářivých briliantů o celkové hmotnosti 0,100 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 4 mm a její výška je 3,5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.