Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zasnubni prsten round crystal

Nalezeno:    102 produktů

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Marinna KU521

Půvabný zásnubní prsten Marinna vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Je ozdoben třpytivým centrálním round briliantem o průměru 2,70 mm, s hmotností 0,080 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten se zirkonem Kandi IZ10631

Třpytivý zásnubní prsten vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata, kde povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Korunku prstenu dekoruje kvalitně uchycen jiskřivý zirkon, vybroušený v diamantovém stylu - round cut. Průměr kamene je 5 mm a výška korunky je také 5 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý zásnubní prsten se zirkonem Lizeth IZ10629

Velkolepý zásnubní prsten pro výjimečnou ženu, kterou toužíte rozmazlovat. Je vyroben ze 14karátového kombinovaného zlata. Výrazná korunka prstenu ukrývá šestinásobně kvalitně uchycený zářivý zirkon, vybroušený v diamantovém stylu - round cut. Průměr zirkonu je 5,5 mm, šířka korunky je 7,5 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte z našich nabízených rozměrů.

Zásnubní prsten s diamantem Christine KU514

Něžný zásnubní prsten klasického tvaru s nádherným diamantem. Je vyroben ze žlutého zlata a v něm se leskne round diamant. Zářivá kombinace zlata a diamantu vytvořila dokonalost, jíž žena neřekne ne. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s diamantem Christine white KU514A

Něžný zásnubní prsten klasického tvaru s nádherným diamantem. Je vyroben z bílého zlata a v něm se leskne round diamant. Zářivá kombinace zlata a diamantu vytvořila dokonalost, jíž žena neřekne ne. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Clelia ARBR36A

Půvabný briliantový prsten vyrobený z bílého 14karátového bílého zlata. Linie prstenu vyúsťují do korunky ve tvaru hvězdice, jejíž střed dekoruje dominující round briliant o hmotnosti 0,110 ct, barvě H a čistotě SI. Šířka korunky prstenu je 3,2 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Rowan KU524A

Prsten, jehož jemné linie se pyšní dokonalostí, jako stvořený pro výjimečný den zásnub. Je vyroben z bílého 14karátového zlata. Korunku prstenu dekoruje centrální třpytivý round briliant o hmotnosti 0,160 ct a průměru 3,60 mm, s barvou H a čirostí SI1. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s baguette diamanty Sansa IZBR310A

Pro neobyčejnou ženu jste se rozhodli vybrat neobyčejný šperk, který ji zahrne plnými hrstmi jisker a lesku. Dominantou prstenu je dokonale tvarovaná korunka dekorovaná sedmi baguette diamanty v kombinaci s dvanácti round brilianty. Celková hmotnost diamantů je 0,650 ct, s barvou H a čirostí SI1. Prsten je vyroben ze 14karátového bílého zlata. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten Ramona 12 CSRI1379A

Luxusní zásnubní prsten se Swarovski křišťálem Ramona 12 je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Prsten tvoří otevřené lupeny leknínu, ve kterých se velkolepě skví třpytivý zirkon ve tvaru round. Jemná souhra bílého zlata a perfektní osazení kamene přináší dokonalý šperk, který okouzlí svou krásou. Průměr centrálního kamene je 4 mm a výška ozdoby je 5 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem dostupných rozměrů. Jedině u nás za cenu přímo od výrobce společnosti iZlato....

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Tejana KU486

Půvabný briliantový prsten vyrobený ze žlutého 14karátového zlata, částečně rhodiového pro dvoubarevné tónování. Pozornost poutá dekorace ve tvaru asymetrického srdce, jejíž střed dekoruje korunka obepínající dominující round briliant o hmotnosti 0,080 ct a průměru 2,80 mm, s barvou H a čistotou SI1. Šířka ozdoby prstenu je 5 mm a její celková výška s korunkou je 4,5 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®....

Zlatý zásnubní prsten Princess 8 CSRI1372

Velmi pěkný zásnubní prsten Princess 8 je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Linie prstenu dekorují tři korunky osazené trojicí zirkonů ve tvaru round. Jemná souhra zlata a perfektní osazení kamenů přináší dokonalý šperk, který okouzlí svou krásou. Průměr centrálního kamene je 3 mm. Délka ozdoby prstenu je 10 mm, šířka korunky je 5 mm a výška korunky je 4 mm. Prsten je z naší nejnovější kolekce Princess. Velikost zásnubního prstenu Princess 8 si vyberte pod obrázkem s dostupných rozměrů. J...

Zásnubní prsten Adriente 0,230 ct KU134

Luxusní zásnubní prsten Ardiente s 37 brilianty je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Linie prstenu vyúsťují do kruhové korunky, v níž je kvalitně osazených 7 centrálních briliantů obklopených dalšími dvaceti brilianty, kde boky prstenu jsou dekorované deseti round single cut brilianty. Šířka korunky prstenu je 9 mm a její výška je 4 mm. Průměr diamantů je 7 x 1,40 mm a 30 x 0,90 mm, celková hmotnost je 0,23 ct, barva HI a čistota SI. Velikost luxusního zásnubního prstenu Ardiente 0,23 ct ...

Zásnubní prsten Ardiente 0,230 ct KU134A

Luxusní zásnubní prsten Ardiente s 37 brilianty je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Linie prstenu vyúsťují do kruhové korunky, v níž je kvalitně osazených 7 centrálních briliantů obklopených dalšími dvaceti brilianty, kde boky prstenu jsou dekorované deseti round single cut brilianty. Šířka korunky prstenu je 9 mm a její výška je 4 mm. Průměr diamantů je 7 x 1,40 mm a 30 x 0,90 mm, celková hmotnost je 0,23 ct, barva HI a čistota SI. Velikost luxusního zásnubního prstenu Ardiente 0,23 ct si...

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Talia white BSBR053

Dokonalý zásnubní prsten Talia, kde briliant hrdě ukazuje svou krásu. Hmotnost round briliantu o průměru 3,90 mm je 0,230 ct, s barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Ramira white KU526A

Zásnubní prsten Ramira je vyroben ze 14karátového bílého zlata, dekorovaný neodolatelným round diamantem o hmotnosti 0,160 ct, s barvou G a čirostí SI1. Velikost zásnubního prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Luz white BSBR052

Překrásný zásnubní prsten, který okouzlí jasem diamantu. Byl vyroben z bílého zlata, dekorovaný jiskřivým round briliantem o průměru 3,40 mm a hmotnost 0,150 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost si vyberte z nabízených rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Marinna white KU521A

Půvabný zásnubní prsten Marinna vyrobený ze 14karátového bílého zlata. Je ozdoben třpytivým centrálním round briliantem o průměru 2,70 mm, s hmotností 0,080 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s diamantem Lawanda 2 white IZBR303AM

Tento prsten se řídí tajemstvím, že krása a ušlechtilost nemusí být spojeny s extravagancí. Prsten je dekorován centrálním round briliantem o hmotnosti 0,040 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s diamantem Lawanda 3 white IZBR303AS

Tento prsten se řídí tajemstvím, že krása a ušlechtilost nemusí být spojeny s extravagancí. Prsten je dekorován centrálním round briliantem o hmotnosti 0,090 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s diamantem 0,210 ct Selly ARBR22

Diamant spočívá v objetí bílého zlata přesně tak silně, jak láska, kterou cítíte. Prsten je vyroben ze 14karátového bílého zlata. Dominantní ozdobou prstenu Selly je moderní korunka s kvalitním round diamantem s průměrem 3,80 mm a celkovou hmotností 0,210 ct, čirostí Si a barvou HI. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantu. Velikost si vyberte z nabízených rozměrů.

Zásnubní prsten s 0,150 ct diamantem Ginny white KU259A

Zásnubní prsten Ginny představuje objetí zlata v němž spočívá diamant, které je tak silné, jak láska kterou cítíte. Dominantní částí prstenu je rafinovaná korunka s round diamantem, který má průměr 3,40 mm a celkovou hmotnost 0,150 ct, čirostí Si 1 a barvou H. Prsten je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Velikost si vyberte z nabízených rozměrů. K šperku přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantu.

Luxusní zásnubní prsten s diamantem 0,500 ct ardiente KU0005W

Luxusní zásnubní prsten se 13 diamanty ardiente 11 je vyrobený z bílého 14 karátového zlata. Línie prstenu dekorované dvanácti round brilianty vyúsťují do korunky, v níž je kvalitně čtyřnásobně uchycený centrální round briliant. Tento luxusní zásnubní prsten zvýrazní přirozenou krásu, zaujme rafinovanou elegancí a nikdy nic neztratí ze svého nadčasového noblesního půvabu. Šířka korunky prstenu je 4 mm a její výška je 6 mm. Průměr centrálního diamantu je 4,00 mm s hmotností 0,235 ct a průměr ost...

Zásnubní prsten s diamantem 0,070 ct Mariya 3 KU0065A

Jednoduchý design dává vyniknout vzácnému kousku diamantu prvotřídní kvality. Zásnubní prsten z kolekce Mariya tvoří mírně se rozšiřující linie prstenu vyúsťující do korunky, jejíž střed dekoruje dominující round briliant. Šířka korunky prstenu je 5 mm, velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Průměr diamantu je 2,40 mm, jeho hmotnost je 0,070 ct, barva H a čistota SI. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantu. Byl vyroben z bílého 14karátového zlata....

Zásnubní prsten s briliantem 0,010 ct Mariya red KU0014R

Něžný a mimořádně půvabný zásnubní prsten Mariya red s briliantem je vyroben z červeného 14karátového zlata. Linie prstenu vyúsťují do korunky, ve které je čtyřnásobně uchycena kruhová dekorace z bílého zlata s gravírováním a dominujícím round briliantem. Průměr diamantu je 1,30 mm, jeho hmotnost je 0,010 ct, barva H a čistota SI. Šířka ozdoby prstenu je 4 mm a její výška je 4 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotn...

Zásnubní prsten s 0,150 ct diamantem Ginny KU259

Objetí zlata v němž spočívá diamant, je přesně tak silné, jak láska kterou cítíte. Dominantní částí prstenu Ginny je rafinovaná korunka z bílého zlata s round diamantem o průměru 3,40 mm a celkovou hmotností 0,150 ct, čirostí Si 1 a barvou H. Prsten je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. K šperku přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantu. Velikost si vyberte z nabízených rozměrů.

Zásnubní prsten s diamanty 0,420 ct Vision Glory ARBR28

Skvostný diamant spočívá velkolepě uprostřed menších třpytivých diamantů tak silně jak láska, kterou cítíte. Dominantní ozdobou prstenu Vision Glory je vzácná korunka nad linií, ve které jsou umístěny kvalitní round diamanty. Centrální diamant má průměr 3,80 mm, rozměry diamantů po stranách jsou 16 x 1,50 mm, jejich celková hmotnost je 0,420 ct s čirostí Si a barvou HI. Prsten je vyroben ze 14karátového bílého zlata. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantů. Velikost ...

Exkluzivní zásnubní prsten s baguette a princess diamanty Margot IZBR311A

Oáza třpytu a noblesy v exkluzivním diamantovém prstenu Margot. Dominantou prstenu je dokonale tvarovaná korunka dekorovaná kombinací šesti baguette diamantů s hmotností 0,350 ct, šesti princess diamantů s hmotností 0,260 ct a sedmdesáti round briliantů o hmotnosti 0,630 ct. Celková hmotnost diamantů je až 1,240 ct, s barvou H a čirostí SI1. Prsten je vyroben ze 14karátového bílého zlata. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Exkluzivní zásnubní prsten s baguette diamanty Maura IZBR321A

Neodolatelný klenot vystlaný šumivými diamanty, které jako bublinky v šampaňském zpívají ódu této nádheře. Dominantou prstenu je dokonale tvarovaná korunka dekorovaná kombinací devíti baguette diamantů s hmotností 0,420 ct a osmatřiceti round briliantů o hmotnosti 0,570 ct. Celková hmotnost diamantů je až 0,990 ct, s barvou H a čirostí SI1. Prsten je vyroben ze 14karátového bílého zlata. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten 0,120 ct s černými diamanty Mileres KU296

Mileres - hluboké černé diamanty překrásně lemované bílým zlatem vytvářejí nádhernou kompozici. Prsten tvoří kulatá korunka zdobená prvotřídními 7 kouřově černými diamanty s briliantovým výbrusem, round tvaru. Parametry diamantů jsou: čistota SI, barevnost HI / BD o rozměrech 6 x 1,50 mm a 1 x 1,60 mm. Je vyroben z bílého 14karátového zlata, korunka má průměr 7 mm. Velikost prstenu si zvolte z našich nabízených rozměrů. Certifikát k diamantovému prstenu je samozřejmostí!...

Zásnubní prsten s 0,150 ct diamantem Ginny pink KU259R

Ginny pink představuje objetí zlata, v němž spočívá diamant, které je tak silné jako láska, kterou cítíte. Prsten je vyroben ze 14karátového červeného zlata. Dominantní částí prstenu je rafinovaná korunka s round diamantem z bílého zlata, který má průměr 3,20 mm a celkovou hmotnost 0,150 ct, čirost Si a barvu H. Velikost si vyberte z nabízených rozměrů. Ke šperku přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantu.

Zásnubní prsten s diamanty 0,070 ct Daria white KU295A

Magickým leskem udělá Vaši milou zářící štěstím Daria white. Zdobený prvotřídními 17 diamanty s briliantovým výbrusem, round tvaru. Prsten nese korunku v podobě rozkvetlého kvítku. Parametry diamantů jsou čistota je SI, barevnost H s rozměry 16 x 0,90 mm a 1 x 1,00 mm. Certifikát k diamantovému prstenu je samozřejmostí! Je vyroben z bílého 14karátového zlata, korunka má průměr 6 mm. Velikost prstenu si zvolte z našich nabízených rozměrů.

Zásnubní prsten s brilianty 0,200 ct ardiente 1 KU155

Luxusní zásnubní prsten z kolekce ardiente s 39 brilianty je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Linie prstenu vyúsťují do kruhové korunky, v níž je kvalitně osazených 7 centrálních briliantů obklopena dalšími dvaceti brilianty, kde boky prstenu jsou dekorované dvanácti round single cut brilianty. Šířka korunky prstenu je 9 mm a její výška je 4 mm. Průměr diamantů je 7 x 1,30 mm a 32 x 0,90 mm, celková hmotnost je 0,200 ct, barva HI a čistota SI. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupnýc...

Zásnubní prsten s 0,240 ct diamantem Magic Forever KU193Y

Pohádkově krásný kousek, který zaujme svou nadčasovou krásou! Zásnubní diamantový prsten z kolekce Magic Forever 0,240 ct je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata s jemným matováním. Linie prstenu vyúsťují do korunky, jejíž střed dekoruje dominující round cut briliant. Šířka korunky prstenu je 6 mm a její výška je 4 mm. Průměr diamantu je 3,70 mm, jeho hmotnost je 0,240 ct, barva G a čistota SI. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZl...

Zásnubní prsten s diamanty 0,040 ct Elinor 8 KU157

Jednoduchost a jiskřivá kombinace bílého zlata s diamantem přináší rozkošný zásnubní prsten Elinor 8, vyrobený z bílého 14 karátového zlata. Linie prstenu vyúsťují do korunky v bílém zlatě, jejíž střed dekorují dominující round brilianty o průměru 7x1,10 mm a celkovou hmotností 0,040 ct ve velmi dobré kvalitě s čirostí SI 1 a barvou H. Šířka korunky prstenu je 4 mm a její výška je 5 mm . Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirost...

Zásnubní prsten s diamantem 0,020 ct Mariya KU172

Něžný zásnubní prsten Mariya s briliantem je vyroben z růžového 14 karátového zlata. Linie prstenu vyúsťují do korunky, v níž je čtyřnásobně uchycena kruhová dekorace z bílého zlata s gravírováním a dominujícím round briliantem. Průměr diamantu je 1x 1,65 mm s celkovou hmotností 0,020 ct ve velmi dobré kvalitě s čirostí SI a barvou H - I. Šířka ozdoby prstenu je 4 mm a její výška je 4 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů pod obrázkem. Přikládáme k němu certifikát barvy, čirosti ...

Zásnubní prsten s diamantem 0,070 ct Mariya 4 KU158

Něžný briliantový zásnubní prsten Mariya 4 je vyrobený z bílého 14 karátového zlata. Linie prstenu vyúsťují do korunky ve tvaru písmene V, jejíž střed dekoruje dominující round briliant o průměru 1x2, 60 mm a celkovou hmotností 0,070 ct ve velmi dobré kvalitě s čirostí SI a barvou H - I. Šířka korunky prstenu je 7 mm a její výška je 4 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantů. Jedině u nás pořídíte za cenu přím...

Zlatý zásnubní prsten s 0,510 ct diamanty Belleza KU0086

Luxusní prsten s 127 diamanty BELLEZA 2 je vyroben z bílého 14 karátového zlata.Línie prstenu vyúsťují do kruhové korunky poseté 127 round brilianty. Tento luxusní prsten zvýrazní přirozenou krásu, zaujme rafinovanou elegancí a nikdy nic neztratí ze svého nadčasového noblesního půvabu. Šířka kruhové korunky prstenu je 13 mm, průměr diamantů je 127 x 0,90 mm, celková hmotnost je 0,510 ct, barva HI a čistota SI. Velikost luxusního prstenu se 127 brilianty BELLEZA 2 si vyberte pod obrázkem z dostu...

Zásnubní prsten s diamanty 0,260 ct Shine Glory ARBR31

Skvostný diamant spočívá velkolepě uprostřed menších třpytivých diamantů tak silně, jak láska, kterou cítíte. Dominantní ozdobou prstenu z kolekce Glory je vzácná korunka nad linií, ve které jsou umístěny kvalitní round diamanty. Centrální diamant má průměr 3,50 mm, rozměry diamantů po stranách jsou 12 x 1,40 mm, jejich celková hmotnost je 0,260 ct, s čirostí Si a barvou HI. Prsten je vyroben ze 14karátového bílého zlata. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantů. Veli...

Luxusní zásnubní prsten s 0,500 ct diamantem Amore KU0087

Má tvar kapky rosy a září více než nejjasnější hvězda tento půl karátový zásnubní diamantový prsten AMORE yellow 0,500 ct je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Linie prstenu vyúsťují do korunky, jejíž střed dekoruje dominující round cut briliant. Prsten zaujme svou nadčasovou krásou v kombinaci povrchových úprav zlata vysokým leštěním a příčným matováním. Šířka korunky prstenu je 5 mm a její výška je 6 mm. Průměr diamantu je 5,20 mm, jeho hmotnost je 0,500 ct, barva H a čistota SI. Velikos...

Zásnubní prsten s diamantem 0,080 ct Sheila 8 KU174

Sheila 8, krásné vypracování, které potěší zejména romantické a elegantní typy žen. Je vyroben ze 14 karátového kombinovaného zlata. V liniích prstenu je kvalitně osazený round briliant o průměru 1x2, 80 mm a celkovou hmotností 0,080 ct ve velmi dobré kvalitě s čirostí SI a barvou H - I. Šířka ozdoby prstenu je 6 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantů. Jedině u nás pořídíte za cenu přímo od výrobce s...