Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zarazka na knihy

Nalezeno:    17 produktů

Zarážka na knihy - VELRYBA

Dětská knižní zarážka ve tvaru velryby. Zarážka na knihy vám pomůže udržet pořádek ve vaší i dětské knihovně.

Zarážka na knihy - KROKODÝL

Dětská knižní zarážka ve tvaru krokodýla. Zarážka na knihy vám pomůže udržet pořádek ve vaší i dětské knihovně.

Zarážka na knihy - ŽIRAFA

Dětská knižní zarážka ve tvaru žirafy. Zarážka na knihy vám pomůže udržet pořádek ve vaší i dětské knihovně.

Zarážka na knihy - NOSOROŽEC

Dětská knižní zarážka ve tvaru nosorožce. Zarážka na knihy vám pomůže udržet pořádek ve vaší i dětské knihovně.

Zarážka na knihy - růžová - Kolektiv

Zarážka na knihy - růžová - Kolektiv Jsou vaše knížky na poličce neposedné a stále padají? Nevíte si s nimi rady? Tyto praktické zarážky vám pomohou tento problém vyřešit. z kategorie Papírnictví | Doplňky ke knize | Zarážky na knihy od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Zarážka na knihy - zelená - Kolektiv

Zarážka na knihy - zelená - Kolektiv Jsou vaše knížky na poličce neposedné a stále padají? Nevíte si s nimi rady? Tyto praktické zarážky vám pomohou tento problém vyřešit. z kategorie Papírnictví | Doplňky ke knize | Zarážky na knihy od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Zarážka na knihy - modrá - Kolektiv

Zarážka na knihy - modrá - Kolektiv Jsou vaše knĂ­Ĺľky na poliÄŤce neposednĂ© a stále padajĂ­? NevĂ­te si s nimi rady? Tyto praktickĂ© zarážky vám pomohou tento problĂ©m vyĹ™ešit. z kategorie Papírnictví | Doplňky ke knize | Zarážky na knihy od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Zarážka na knihy - bílá - Kolektiv

Zarážka na knihy - bílá - Kolektiv Jsou vaše knĂ­Ĺľky na poliÄŤce neposednĂ© a stále padajĂ­? NevĂ­te si s nimi rady? Tyto praktickĂ© zarážky vám pomohou tento problĂ©m vyĹ™ešit. z kategorie Papírnictví | Doplňky ke knize | Zarážky na knihy od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Zarážka na knihy - černá - Kolektiv

Zarážka na knihy - černá - Kolektiv Jsou vaše knížky na poličce neposedné a stále padají? Nevíte si s nimi rady? Tyto praktické zarážky vám pomohou tento problém vyřešit. z kategorie Papírnictví | Doplňky ke knize | Zarážky na knihy od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Zarážka na knihy - červená - Kolektiv

Zarážka na knihy - červená - Kolektiv Jsou vaše knĂ­Ĺľky na poliÄŤce neposednĂ© a stále padajĂ­? NevĂ­te si s nimi rady? Tyto praktickĂ© zarážky vám pomohou tento problĂ©m vyĹ™ešit. z kategorie Papírnictví | Doplňky ke knize | Zarážky na knihy od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Zarážka na knihy Mauro Ferretti Gatto

Je milá a ještě užitečná. Taková je zarážka na knihy se zvířátkovým motivem, která i sama o sobě, bez knížek, působí jako krásná dekorace.

Zarážka na knihy Mauro Ferretti Coniglio

Je milá a ještě užitečná. Taková je zarážka na knihy se zvířátkovým motivem, která i sama o sobě, bez knížek, působí jako krásná dekorace.

Zarážka, držák na knihy a šanony v balení 2 ks

Zarážka na knihy a šanony černé barvy vyrobena z drátěného programu. Výška -17cm, šířka 13,5cm, délka 15,5cm. Ze spodní strany filcové nožičky proti pošrábání povrchu.

Zarážka, držák na knihy a šanony v balení 2 ks

Zarážka na knihy a šanony. Plechová zarážka modré barvy, stabilní a elegantní provedení, vhodná do domácnosti i kanceláře. S jistotou zabrání padání kanihy a dokumentů. Výška 19 cm, šířka 14cm, délka 18 cm.

Star Wars - Darth Vader / Stormtrooper, zarážka na knížky

; Zarážka na knihy, 2ks, Darth Vader a Stormtrooper; Vyrobeno z porcelánu; Darth Vader: 14 x 11.5 x 15cm; Stormtrooper: 14 x 13 x 13.5cm;

Star Wars - Darth Vader / Stormtrooper, zarážka na knížky

; Zarážka na knihy, 2ks, Darth Vader a Stormtrooper; Vyrobeno z porcelánu; Darth Vader: 14 x 11.5 x 15cm; Stormtrooper: 14 x 13 x 13.5cm;

Zarážka šedá - Kolektiv

Zarážka šedá - Kolektiv Jsou vaše knížky na poličce neposedné a stále padají? Nevíte si s nimi rady? Tyto praktické zarážky vám pomohou tento problém vyřešit. z kategorie Papírnictví | Doplňky ke knize | Zarážky na knihy od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!