Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zamek na volant

Nalezeno:    5 produktů

Zámek na volant ROTARY LOCK

Zámek volantu ROTARY LOCKRobustní zámek volantu, 2x křížový bezpečnostní klíč, plastové vložky pro různé příčné průřezy volantu. Uzamknutí otočením o 90°.

Krátký zámek na volant ROTARY LOCK

Zámek volantu ROTARY LOCK krátkýRobustní zámek volantu, 2x křížový bezpečnostní klíč, plastové vložky pro různé příčné průřezy volantu. Uzamknutí otočením o 90°. Krátký model je vhodný pro vozidla s kratším prostorem mezi volantem a čelním sklem (např. Škoda Felicia apod.).

Páka na volant Elefant

Efektivní ochrana proti odcizení se pomocí silného teleskopického ramena jednoduše upne a uzamkne do volantu. Zámek nelze odstranit ani při poškození volantu. 95% všech krádeží lze předejít připojením viditelného zámku volantu. Páka na volant Elefant od výrobce v kategorii Auto|Vybavení pro případ nehody a bezpečnostní vybavení|Poplašná zařízení do aut, ochrana proti krádeži. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Páka na volant Safety-Lock

Osvědčený originál SAFETY LOCK blokující řízení! Rychlá a jednoduchá montáž, ihned použitelný. Vhodné pro volanty s vnitřním průměrem od 29 do 35 cm a také pro volanty s airbagem. Speciální bezpečnostní zámek se dvěma trojřadými klíči. Bezpečnostní zámek se dvěma trojřadými klíči Páka na volant Safety-Lock od výrobce HP Autozubehör v kategorii Auto|Vybavení pro případ nehody a bezpečnostní vybavení|Poplašná zařízení do aut, ochrana proti krádeži. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conra...

Páka na volant Betec SWAT Lock R Pro, vč. dálkového ovládání

Toto zařízení pro zabezpečení proti krádeži s alarmem, zámkem a dálkovým ovládáním nejen ochrání váš vůz, ale spustí také sirénu o hlasitosti 125 dB sirénu, která spolu s blikajícím stroboskopem odradí případné zloděje. Zařízení stačí jednoduše připevní na volant, pro aktivaci stisknout tlačítko na spodní straně, uzavřít se zámek a během 60 sekund zařízení zvenčí aktivovat IR dálkovým ovládáním. Infračervené dálkové ovládání·Hlasitá siréna 125 dB Zařízení SWAT Lock-R · Infračervené dálkové ovlá...