Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zamek na volant

Nalezeno:    6 produktů

Páka na volant Elefant

Efektivní ochrana proti odcizení se pomocí silného teleskopického ramena jednoduše upne a uzamkne do volantu. Zámek nelze odstranit ani při poškození volantu. 95% všech krádeží lze předejít připojením viditelného zámku volantu. Páka na volant Elefant od výrobce v kategorii Auto|Vybavení pro případ nehody a bezpečnostní vybavení|Poplašná zařízení do aut, ochrana proti krádeži. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Zámek volantu ROTARY LOCK

Zámek na volant, který po nasazení znemožní otáčet volantem.Celokovová, robustní konstrukce je potažena měkkým plastem a je zakončena uzamykatelnými čelistmi s ocelovým trnem. Zámek svou žlutou barvou zajisťuje viditelnost v uzamčeném vozidle.K zámku jsou přiloženy dva kruhové klíče, je možné snadno a rychle nasadit.

Páka na volant Safety-Lock

Osvědčený originál SAFETY LOCK blokující řízení! Rychlá a jednoduchá montáž, ihned použitelný. Vhodné pro volanty s vnitřním průměrem od 29 do 35 cm a také pro volanty s airbagem. Speciální bezpečnostní zámek se dvěma trojřadými klíči. Bezpečnostní zámek se dvěma trojřadými klíči Páka na volant Safety-Lock od výrobce HP Autozubehör v kategorii Auto|Vybavení pro případ nehody a bezpečnostní vybavení|Poplašná zařízení do aut, ochrana proti krádeži. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conra...

Zámek volantu Bullock Defender

Univerzální mechanické zabezpečovací zařízení na volant, které zajistí jakýkoli typ vozidla díky celkové ochraně volantu a také zabrání krádeži airbagu. Nový model 2017.

Zámek volantu ROTARY LOCK dlouhý (Compass 01318)

Mechanické zabezpečovací zařízení na volant na vozy s dlouhým prostorem mezi volantem a čelním sklem

Zámek volantu ROTARY LOCK krátký (Compass 01319)

Mechanické zabezpečovací zařízení na volant na vozy s krátkým prostorem mezi volantem a čelním sklemPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: