Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Willow tree

Nalezeno:    128 produktů

Willow Tree Willow Tree - Slibuji, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Slibuji, bílá barva. Dodržím svůj slib lásky. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Naděje, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Naděje, béžová barva. Povznášející pocit naděje. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 15,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Narozeniny, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Narozeniny, bílá barva. Oslav svůj den! Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 16 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Požehnání, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Požehnání, bílá barva. Dny plné požehnání. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Hojnost, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Hojnost, béžová barva. Náruč plná lásky. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 14 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Odvaha, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Odvaha, béžová barva. Vhodný dárek pro ty, co hledají sami sebe a chtějí se postavit dalším výzvám v běžném životě. Přináší ducha vítězství, inspirace a odvahy. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Společně, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Společně, béžová barva. Pro ty, kteří našli svého pravého partnera v lásce a životě. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Babička, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Babička, bílá barva. Pro naše tolik milované babičky na památku. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Jedinečná láska, která přesahuje roky" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Dědeček, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Dědeček, bílá barva. Krásná soška na památku pro všechny milované dědečky. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Překlenutí mezi generacemi věčnou láskou" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Uzdravení, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Uzdravení, bílá barva. Jakmile se pomodlíte modlitbou za uzdravení, musíte ve svých srdcích věřit. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Modlitba je léčivým pramenem" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 21,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Leť!, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Leť!, béžová barva. Konec znamená vždy začátek něčeho nového. Jen mít odvahu a sílu! Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Vstříc novému začátku" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Modlitba, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Modlitba, béžová barva. Modlím se za klid a mír. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Pomněnka, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Pomněnka, béžová barva. Jak nejlépe vyjádřit, že na někoho blízkého myslíte? Symbol pomněnky od názvu nabádá nezapomenout, ale také tajnou lásku. Pořiďte tedy tuto krásnou figurku někomu na koho neustále myslíte. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 13,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Tiše, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Tiše, béžová barva. Nikdy slovem nevyzradím, co spí v srdci přehluboko, dost na tom, když v chvíli štěstí mluví tvář a mluví oko. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Tiché obklopení lásky" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Dotek, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Dotek, bílá barva. Dotekjy jsou nejzákladnějším signálem, který malému dítěti říká, že je v přístavu, jenž ho chrání před nebezpečím zevního světa. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Poklad výjimečné chvíle mateřství" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 22 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Generace, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Generace, bílá barva. Nádherná soška jako symbol jedné generace žen. Krásný dárek na památku pro babičky a maminky. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Trvalá vzpomínka na celý život" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 18 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Radost, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Radost, béžová barva. Čím více radosti, tím intenzivněji žijeme. Žít naplno znamená, žít s co největší radostí. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Volnost ke zpěvu, smíchu a tanci" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Výročí, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Výročí, bílá barva. Našli jste jeden druhého a pocítili štěstí, které přichází, když dva životy spojí láska. Tato soška bude krásným symbolem vašeho společného bytí. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Přetrvávající láska" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 15 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Ochránkyně, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Ochránkyně, bílá barva. Přijde to samo a hned jakmile svoje miminko pochováte, podíváte se mu do tvářičky, a láska která vás zaplaví, bude věčná. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Navždy Tě budu milovat a chránit" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 15 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Přátelství, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Přátelství, bílá barva. Mnoho osob přichází a odchází v životě každého z nás. Ale pouze přátelé zanechají stopu v našem srdci. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Přátelství je tím nejkrásnějším dárkem" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka, bílá barva. Snad každý má někoho, koho má rád, možná i raději než sám sebe. A když o takového člověka přijde, začne na něj s láskou vzpomínat. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Nikdy nezapomenu..." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Štědrost, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Štědrost, bílá barva. Čím více dáváte, tím více se vám dostává. Dávejte s radostí a nic za to neočekávejte. Když člověk dává z upřímné lásky, je mu odměnou pocit hlubokého štěstí. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Bezmezná štědrost" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Nablízku, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Nablízku, béžová barva. Jsem ti stále nablízku, ať už jsi kdekoli a budu tu vždy pro tebe. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Stále nablízku, ať jsi kdekoli." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Velikost: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Domov, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Domov, bílá barva. Domov je místo, kde žiji se svojí rodinou. A kde je můj domov tam je i mé srdce. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Můj domov je moje rodina." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 23 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Dvojčata, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Dvojčata, béžová barva. Dvojnásobné štěstí. Figurky dvojčat mohou znázorňovat jednotlivé osobnosti Vašich dětí. Budou krásným dárkem pro novopečenou maminku dvojčátek, nebo trvalou památkou pro prarodiče. Figurky nejsou spojené, dají se darovat i jednotlivě. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška figurek: 6 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Vděčnost, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Vděčnost, bílá barva. Vděčnost je mocná síla, která nás povznáší. Je tolik krásných věcí, za které můžeme děkovat ... Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Jsem tak vděčná za Tvoje přátelství" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Zlatíčko, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Zlatíčko, béžová barva. Autorka Susan Lordi o tomto andílkovi: ,,Věnec byl vždy symbolem pohostinnosti a přivítání. Tento věnec je ozdobný, pozlacený, krajkový a jemný. Jde o pohlazení, způsob, jak někomu poděkovat a říct, že je pro Vás výjimečný." Susan Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Máš srdce ze zlata!" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figurky Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřev...

Willow Tree Willow Tree - Proměna, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Proměna, béžová barva. Z holčičky se vykukluje krásný motýl a to přináší vrásky mnoha matkám. Není třeba se ničeho obávat, nabídněte své dceři pomoc, radu a odpověď na každou její otázku. Vždyť tímto přerodem prochází jednou za život každá z nás! Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Chrání a pečuje, dává křídla" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřev...

Willow Tree Willow Tree - Důvěra, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Důvěra, béžová barva. Důvěra je nejkrásnější květ lásky. Když chybí lásce živá, silná, nezvratná důvěra, tehdy je podobná stromu, který je navenek pěkný a silný, ale vespod má podťaté hlavní kořeny, takže ho i slabý větřík může vyvrátit. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Souznění duší" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 16,5 cm. za skv...

Willow Tree Willow Tree - Děkuji, růžová barva

Willow Tree Willow Tree - Děkuji, růžová barva. Někdy se stává, že slovy nedokážeme vyjádřit přesně to, co bychom chtěli druhým sdělit. Tato figurka symbolizuje, to krásné a prosté: "Moc si cením všeho, co pro mě děláš". Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Moc si cením všeho, co pro mě děláš" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška cca 14 cm. za skvělé ceny na Bellaro...

Willow Tree Willow Tree - Laskavost, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Laskavost, bílá barva. Figurka Vstřícnost v sobě nese kouzlo každé dobré hospodyňky, maminky a kamarádky. Přichází proto, aby nabídla svou pomoc, starala se, zařídila vše, co je nutné, a naslouchala svým blízkým. Figurka ženy v rukou třímá ananas, symbol pohostinnosti, štědrosti a domácího štěstí, zdobený zlatými kamínky. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem „Vřele vás všechny vítám“ s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figurky Willow Tree jsou vy...

Willow Tree Willow Tree - Bezpečí, krémová barva

Willow Tree Willow Tree - Bezpečí, krémová barva. Autorka Susan Lordi o této figurce: "Bezpečí: Gesto figurky představuje ochranu a péči. Malý modrý ptáček v rukou dívky může být metaforou pro něco vzácného, něco co milujeme a chráníme. Může se jednat o blízkou osobu, životní prostředí nebo naše vlastní vnitřní štěstí." Susan Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Ochraňujeme ty, které milujeme." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzva...

Willow Tree Willow Tree - Náš poklad, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Náš poklad, béžová barva. Naše radost, naše světlo. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 22 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Zvídavé dítě, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Zvídavé dítě, béžová barva. .... živeno vaší láskyplnou péčí. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Starostlivý anděl, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Starostlivý anděl, béžová barva. Andílek, který je vždy s Vámi ochoten naslouchat s otevřeným srdcem. Bude krásným dárkem pro Vaše blízké, nebo udělejte radost sami sobě. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 9,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Anděl Vaší kuchyně, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Anděl Vaší kuchyně, bílá barva. Tato krásná figurka vyjadřuje, že každá návštěva Vašich přátel se bude nést v duchu vřelého pohodlí. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Anděl harmonie, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Anděl harmonie, bílá barva. Anděl Harmonie Vám bude pomáhat harmonizovat vnitřní svět s rytmem života. Jen pouhý pohled na tohoto nádherného andílka vnáší do duše člověka mír a klid. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Velikost: 14,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Znamení lásky, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Znamení lásky, bílá barva. Co nelze vyjádřit slovy... Andělé jsou posly štěstí a také znamením lásky, darujte tento pěkný dárek svým blízkým a uvidíte, že je potěšíte. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Velikost: 13cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Milující anděl, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Milující anděl, béžová barva. Andílek, který bude ochraňovat a pečovat o Vaši lásku. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Pravá láska bez nároků" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka 2, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka 2, béžová barva. Uchovejte si své vzpomínky, neboť jsou velmi vzácné a jen vaše. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Uchovejte si Vaše vzpomínky. " s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 13 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!