Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Willow tree

Nalezeno:    127 produktů

Willow Tree Willow Tree - Narozeniny

Willow Tree Willow Tree - Narozeniny. Oslav svůj den! Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 16 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Moudrost

Willow Tree Willow Tree - Moudrost. Radost z moudrosti a vědění Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výšaka: 11,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Modlitba

Willow Tree Willow Tree - Modlitba. Modlím se za klid a mír. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Hojnost

Willow Tree Willow Tree - Hojnost. Náruč plná lásky. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 14 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Naděje

Willow Tree Willow Tree - Naděje. Povznášející pocit naděje. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 15,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Slibuji

Willow Tree Willow Tree - Slibuji. Dodržím svůj slib lásky. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Požehnání

Willow Tree Willow Tree - Požehnání. Dny plné požehnání. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Objevitel

Willow Tree Willow Tree - Objevitel. Hledá, bádá, objevuje. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 10 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Uzdravení

Willow Tree Willow Tree - Uzdravení. Jakmile se pomodlíte modlitbou za uzdravení, musíte ve svých srdcích věřit. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Modlitba je léčivým pramenem" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 21,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Dvojčata

Willow Tree Willow Tree - Dvojčata. Dvojnásobné štěstí. Figurky dvojčat mohou znázorňovat jednotlivé osobnosti Vašich dětí. Budou krásným dárkem pro novopečenou maminku dvojčátek, nebo trvalou památkou pro prarodiče. Figurky nejsou spojené, dají se darovat i jednotlivě. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška figurek: 6 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Leť!

Willow Tree Willow Tree - Leť!. Konec znamená vždy začátek něčeho nového. Jen mít odvahu a sílu! Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Vstříc novému začátku" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Odvaha

Willow Tree Willow Tree - Odvaha. Vhodný dárek pro ty, co hledají sami sebe a chtějí se postavit dalším výzvám v běžném životě. Přináší ducha vítězství, inspirace a odvahy. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Pomněnka

Willow Tree Willow Tree - Pomněnka. Jak nejlépe vyjádřit, že na někoho blízkého myslíte? Symbol pomněnky od názvu nabádá nezapomenout, ale také tajnou lásku. Pořiďte tedy tuto krásnou figurku někomu na koho neustále myslíte. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 13,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Babička

Willow Tree Willow Tree - Babička. Pro naše tolik milované babičky na památku. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Jedinečná láska, která přesahuje roky" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Tiše

Willow Tree Willow Tree - Tiše. Nikdy slovem nevyzradím, co spí v srdci přehluboko, dost na tom, když v chvíli štěstí mluví tvář a mluví oko. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Tiché obklopení lásky" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Radost

Willow Tree Willow Tree - Radost. Čím více radosti, tím intenzivněji žijeme. Žít naplno znamená, žít s co největší radostí. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Volnost ke zpěvu, smíchu a tanci" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Ochránkyně

Willow Tree Willow Tree - Ochránkyně. Přijde to samo a hned jakmile svoje miminko pochováte, podíváte se mu do tvářičky, a láska která vás zaplaví, bude věčná. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Navždy Tě budu milovat a chránit" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 15 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Generace

Willow Tree Willow Tree - Generace. Nádherná soška jako symbol jedné generace žen. Krásný dárek na památku pro babičky a maminky. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Trvalá vzpomínka na celý život" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 18 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Domov

Willow Tree Willow Tree - Domov. Domov je místo, kde žiji se svojí rodinou. A kde je můj domov tam je i mé srdce. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Můj domov je moje rodina." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 23 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Dotek

Willow Tree Willow Tree - Dotek. Dotekjy jsou nejzákladnějším signálem, který malému dítěti říká, že je v přístavu, jenž ho chrání před nebezpečím zevního světa. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Poklad výjimečné chvíle mateřství" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 22 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka. Snad každý má někoho, koho má rád, možná i raději než sám sebe. A když o takového člověka přijde, začne na něj s láskou vzpomínat. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Nikdy nezapomenu..." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Štědrost

Willow Tree Willow Tree - Štědrost. Čím více dáváte, tím více se vám dostává. Dávejte s radostí a nic za to neočekávejte. Když člověk dává z upřímné lásky, je mu odměnou pocit hlubokého štěstí. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Bezmezná štědrost" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Nablízku

Willow Tree Willow Tree - Nablízku. Jsem ti stále nablízku, ať už jsi kdekoli a budu tu vždy pro tebe. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Stále nablízku, ať jsi kdekoli." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Velikost: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Láska

Willow Tree Willow Tree - Láska. Láska nespočívá v tom, že se lidé na sebe dívají, ale že hledí společně jedním směrem. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Nekonečná a opravdová" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Výročí

Willow Tree Willow Tree - Výročí. Našli jste jeden druhého a pocítili štěstí, které přichází, když dva životy spojí láska. Tato soška bude krásným symbolem vašeho společného bytí. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Přetrvávající láska" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 15 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Přátelství

Willow Tree Willow Tree - Přátelství. Mnoho osob přichází a odchází v životě každého z nás. Ale pouze přátelé zanechají stopu v našem srdci. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Přátelství je tím nejkrásnějším dárkem" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Pastýř

Willow Tree Willow Tree - Pastýř. Figurka pastýře nesoucího dudy, které jsou skromným nástrojem pastýřů, a přesto vytváří bohatou texturu melodie a rytmu. Hudba je slavnostní a živá, doprovázená zpěvem a tancem, čas na velká setkání. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška figurky je 23,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Navždy

Willow Tree Willow Tree - Navždy. Tato figurka je o síle a trvalosti lásky. Kámen odráží myšlenku věčnosti a pevnosti. Petroglyfy na kameni znázorňují stálost, která vydržela po tisíce let. A proto si Važme toho, co přežije zkoušku času. Takže celý kus je o lásce, která je silná, jasná a trvalá. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výšk...

Willow Tree Willow Tree - Proměna

Willow Tree Willow Tree - Proměna. Z holčičky se vykukluje krásný motýl a to přináší vrásky mnoha matkám. Není třeba se ničeho obávat, nabídněte své dceři pomoc, radu a odpověď na každou její otázku. Vždyť tímto přerodem prochází jednou za život každá z nás! Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Chrání a pečuje, dává křídla" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 c...

Willow Tree Willow Tree - Laskavost

Willow Tree Willow Tree - Laskavost. Figurka Vstřícnost v sobě nese kouzlo každé dobré hospodyňky, maminky a kamarádky. Přichází proto, aby nabídla svou pomoc, starala se, zařídila vše, co je nutné, a naslouchala svým blízkým. Figurka ženy v rukou třímá ananas, symbol pohostinnosti, štědrosti a domácího štěstí, zdobený zlatými kamínky. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem „Vřele vás všechny vítám“ s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figurky Willow Tree jsou vyrobeny z tak...

Willow Tree Willow Tree - Důvěra

Willow Tree Willow Tree - Důvěra. Důvěra je nejkrásnější květ lásky. Když chybí lásce živá, silná, nezvratná důvěra, tehdy je podobná stromu, který je navenek pěkný a silný, ale vespod má podťaté hlavní kořeny, takže ho i slabý větřík může vyvrátit. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Souznění duší" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 16,5 cm. za skvělé ceny na Be...

Willow Tree Willow Tree - Zlatíčko

Willow Tree Willow Tree - Zlatíčko. Autorka Susan Lordi o tomto andílkovi: ,,Věnec byl vždy symbolem pohostinnosti a přivítání. Tento věnec je ozdobný, pozlacený, krajkový a jemný. Jde o pohlazení, způsob, jak někomu poděkovat a říct, že je pro Vás výjimečný." Susan Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Máš srdce ze zlata!" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figurky Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Figurky jso...

Willow Tree Willow Tree - Bezpečí

Willow Tree Willow Tree - Bezpečí. Autorka Susan Lordi o této figurce: "Bezpečí: Gesto figurky představuje ochranu a péči. Malý modrý ptáček v rukou dívky může být metaforou pro něco vzácného, něco co milujeme a chráníme. Může se jednat o blízkou osobu, životní prostředí nebo naše vlastní vnitřní štěstí." Susan Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Ochraňujeme ty, které milujeme." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé prysky...

Willow Tree Willow Tree - Trpělivost

Willow Tree Willow Tree - Trpělivost. Autorka Susan Lordi o této figurce: "Trpělivost: Trpělivost je vnitřní odraz míru a klidu. Chtěla jsem, aby figurka vyjadřovala pocit, kdy se všechno zastaví a vy vnímáte pouze přítomnost. Na chvilku zapomenete na to, jak rychle plyne čas, a radujete se z přítomného okamžiku, vnímáte svůj dech a lásku kolem." Susan Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Láska je trpělivá, láska je laskavá." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Wi...

Willow Tree Willow Tree - Tapiserie

Willow Tree Willow Tree - Tapiserie. Autorka Susan Lordi o této figurce: "Tapiserie": Tento kousek je o uzdravení těla i mysli. Její gesto má ochranný účinek. Když jsem vyřezávala reliéfní vzor na šatech, chtěla jsem, aby dávalo poselství. Obklopila jsem ji tedy přírodou a každodenními předměty. Vyřezané symboly odráží naše spojení na ty, které milujeme. Svůj život sdílíme s ostatními, vzájemně se proplétáme jako gobelín. Když ztratíme někoho výjimečného, naše společné zážitky a vzpomínky se pr...

Willow Tree Willow Tree - Nový tatínek

Willow Tree Willow Tree - Nový tatínek. Úcta k zázraku nového života. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Zvídavé dítě

Willow Tree Willow Tree - Zvídavé dítě. .... živeno vaší láskyplnou péčí. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Mé maličké spinkej

Willow Tree Willow Tree - Mé maličké spinkej. Láska a pokoj je přikrývkou. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 13 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Svobodná mysl

Willow Tree Willow Tree - Svobodná mysl. S úsměvem tančím životem. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 12,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Zlaté srdce

Willow Tree Willow Tree - Zlaté srdce. Krásná soška chlapce držící zlaté srdce, jako symbol lásky k milované. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Vždy budeš v mém srdci" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Velikost: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!