Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Willow tree

Nalezeno:    125 produktů

Willow Tree Willow Tree - Naděje, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Naděje, béžová barva. Povznášející pocit naděje. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 15,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Požehnání, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Požehnání, bílá barva. Dny plné požehnání. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Hojnost, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Hojnost, béžová barva. Náruč plná lásky. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 14 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Slibuji, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Slibuji, bílá barva. Dodržím svůj slib lásky. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Odvaha, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Odvaha, béžová barva. Vhodný dárek pro ty, co hledají sami sebe a chtějí se postavit dalším výzvám v běžném životě. Přináší ducha vítězství, inspirace a odvahy. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Babička, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Babička, bílá barva. Pro naše tolik milované babičky na památku. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Jedinečná láska, která přesahuje roky" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Dědeček, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Dědeček, bílá barva. Krásná soška na památku pro všechny milované dědečky. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Překlenutí mezi generacemi věčnou láskou" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Uzdravení, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Uzdravení, bílá barva. Jakmile se pomodlíte modlitbou za uzdravení, musíte ve svých srdcích věřit. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Modlitba je léčivým pramenem" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 21,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Leť!, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Leť!, béžová barva. Konec znamená vždy začátek něčeho nového. Jen mít odvahu a sílu! Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Vstříc novému začátku" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Modlitba, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Modlitba, béžová barva. Modlím se za klid a mír. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Dotek, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Dotek, bílá barva. Dotekjy jsou nejzákladnějším signálem, který malému dítěti říká, že je v přístavu, jenž ho chrání před nebezpečím zevního světa. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Poklad výjimečné chvíle mateřství" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 22 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Generace, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Generace, bílá barva. Nádherná soška jako symbol jedné generace žen. Krásný dárek na památku pro babičky a maminky. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Trvalá vzpomínka na celý život" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 18 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Láska, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Láska, béžová barva. Láska nespočívá v tom, že se lidé na sebe dívají, ale že hledí společně jedním směrem. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Nekonečná a opravdová" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Výročí, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Výročí, bílá barva. Našli jste jeden druhého a pocítili štěstí, které přichází, když dva životy spojí láska. Tato soška bude krásným symbolem vašeho společného bytí. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Přetrvávající láska" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 15 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Ochránkyně, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Ochránkyně, bílá barva. Přijde to samo a hned jakmile svoje miminko pochováte, podíváte se mu do tvářičky, a láska která vás zaplaví, bude věčná. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Navždy Tě budu milovat a chránit" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 15 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka, bílá barva. Snad každý má někoho, koho má rád, možná i raději než sám sebe. A když o takového člověka přijde, začne na něj s láskou vzpomínat. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Nikdy nezapomenu..." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Štědrost, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Štědrost, bílá barva. Čím více dáváte, tím více se vám dostává. Dávejte s radostí a nic za to neočekávejte. Když člověk dává z upřímné lásky, je mu odměnou pocit hlubokého štěstí. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Bezmezná štědrost" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Domov, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Domov, bílá barva. Domov je místo, kde žiji se svojí rodinou. A kde je můj domov tam je i mé srdce. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Můj domov je moje rodina." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 23 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Dvojčata, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Dvojčata, béžová barva. Dvojnásobné štěstí. Figurky dvojčat mohou znázorňovat jednotlivé osobnosti Vašich dětí. Budou krásným dárkem pro novopečenou maminku dvojčátek, nebo trvalou památkou pro prarodiče. Figurky nejsou spojené, dají se darovat i jednotlivě. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška figurek: 6 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Vděčnost, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Vděčnost, bílá barva. Vděčnost je mocná síla, která nás povznáší. Je tolik krásných věcí, za které můžeme děkovat ... Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Jsem tak vděčná za Tvoje přátelství" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Tiše, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Tiše, béžová barva. Nikdy slovem nevyzradím, co spí v srdci přehluboko, dost na tom, když v chvíli štěstí mluví tvář a mluví oko. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Tiché obklopení lásky" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Zlatíčko, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Zlatíčko, béžová barva. Autorka Susan Lordi o tomto andílkovi: ,,Věnec byl vždy symbolem pohostinnosti a přivítání. Tento věnec je ozdobný, pozlacený, krajkový a jemný. Jde o pohlazení, způsob, jak někomu poděkovat a říct, že je pro Vás výjimečný." Susan Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Máš srdce ze zlata!" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figurky Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřev...

Willow Tree Willow Tree - Proměna, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Proměna, béžová barva. Z holčičky se vykukluje krásný motýl a to přináší vrásky mnoha matkám. Není třeba se ničeho obávat, nabídněte své dceři pomoc, radu a odpověď na každou její otázku. Vždyť tímto přerodem prochází jednou za život každá z nás! Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Chrání a pečuje, dává křídla" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřev...

Willow Tree Willow Tree - Děkuji, růžová barva

Willow Tree Willow Tree - Děkuji, růžová barva. Někdy se stává, že slovy nedokážeme vyjádřit přesně to, co bychom chtěli druhým sdělit. Tato figurka symbolizuje, to krásné a prosté: "Moc si cením všeho, co pro mě děláš". Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Moc si cením všeho, co pro mě děláš" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška cca 14 cm. za skvělé ceny na Bellaro...

Willow Tree Willow Tree - Laskavost, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Laskavost, bílá barva. Figurka Vstřícnost v sobě nese kouzlo každé dobré hospodyňky, maminky a kamarádky. Přichází proto, aby nabídla svou pomoc, starala se, zařídila vše, co je nutné, a naslouchala svým blízkým. Figurka ženy v rukou třímá ananas, symbol pohostinnosti, štědrosti a domácího štěstí, zdobený zlatými kamínky. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem „Vřele vás všechny vítám“ s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figurky Willow Tree jsou vy...

Willow Tree Willow Tree - Bezpečí, krémová barva

Willow Tree Willow Tree - Bezpečí, krémová barva. Autorka Susan Lordi o této figurce: "Bezpečí: Gesto figurky představuje ochranu a péči. Malý modrý ptáček v rukou dívky může být metaforou pro něco vzácného, něco co milujeme a chráníme. Může se jednat o blízkou osobu, životní prostředí nebo naše vlastní vnitřní štěstí." Susan Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Ochraňujeme ty, které milujeme." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzva...

Willow Tree Willow Tree - Náš poklad, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Náš poklad, béžová barva. Naše radost, naše světlo. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 22 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Zvídavé dítě, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Zvídavé dítě, béžová barva. .... živeno vaší láskyplnou péčí. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Anděl Vaší kuchyně, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Anděl Vaší kuchyně, bílá barva. Tato krásná figurka vyjadřuje, že každá návštěva Vašich přátel se bude nést v duchu vřelého pohodlí. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka 2, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka 2, béžová barva. Uchovejte si své vzpomínky, neboť jsou velmi vzácné a jen vaše. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Uchovejte si Vaše vzpomínky. " s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 13 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Anděl útěchy, multi barva

Willow Tree Willow Tree - Anděl útěchy, multi barva. Anděl útěchy nám přináší útěchu a lásku. Ukazuje nám, že ať se kolem nás děje cokoliv, nikdy nikdo z nás není sám. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Můj andílek, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Můj andílek, bílá barva. Není nic silnějšího než mateřská láska. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Tak ho miluji, tak moc... " s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 21,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Otec a syn, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Otec a syn, bílá barva. Oslavení pevného spojení lásky mezi otcem a synem. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Nový tatínek, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Nový tatínek, béžová barva. Úcta k zázraku nového života. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Mám tě rád, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Mám tě rád, bílá barva. Je zábavné mít doma přítulné a milé společníky. Domácí mazlíčci mohou plnit v životě dětí mnoho rolí. Jsou to kamarádi, kteří ho berou takové, jaké je. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 7,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Mám tě ráda, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Mám tě ráda, béžová barva. Krásná soška holčičky chovající kočičku. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 7,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Jsme tak stejné, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Jsme tak stejné, béžová barva. Tyhle sestry spojuje zvláštní pouto, pouto jedinečnosti dvojčat. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Oslavme naši jedinečnou harmonii" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Svobodná mysl, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Svobodná mysl, bílá barva. S úsměvem tančím životem. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 12,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Mé maličké spinkej, šedá barva

Willow Tree Willow Tree - Mé maličké spinkej, šedá barva. Láska a pokoj je přikrývkou. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 13 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Laskavé dítě, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Laskavé dítě, béžová barva. Učte dítě laskavosti, dopřejte jim co největší volnost, aby z nich vyrostli citlivé a svobodné bytosti. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!