Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Whisky sklenice

Nalezeno:    55 produktů

SUPER VALUE 3dílná sada skleniček whisky 200 ml Lunch Time

BANQUET 3dílná sada skleniček whisky 200 ml Lunch Time * 3dílná sada sklenic whisky 200ml s potiskem Lunch Time * Materiál: Sklo * Objem (ml): 200

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

BANQUET 3dílná whisky 240ml

3dílná sada skleniček whisky 240ml Geneva 3dílná sada sklenic Geneva 240ml whisky s potiskem. Sklenice Geneva se vyrábí také ve velikosti 340ml. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.720 Výška (cm): 9.30 Šířka (cm): 8.30 Hloubka (cm): 27.20

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Jack Daniels 0,7l

Whisky, typ jack daniels, 40%, objem 0,7 litrů

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Sklenice na whisky Elit, 0,32 l

Hmotnost: 0,16 kg Rozměr whisky: výška 9 cm Materiál: sklo

Sklenice na whisky TRUVA, 0,28 l

Hmotnost: 0,242 kg Rozměry: pr. 9 cm, v. 8,5 cm Materiál: sklo Objem: 0,28 l

BANQUET 3dílná sada skleniček whisky 240ml Geneva

3dílná sada sklenic Geneva 240ml whisky s potiskem. Sklenice Geneva se vyrábí také ve velikosti 340ml.

BANQUET 3dilná sada skleniček whisky 240ml Jersey

3dílná sada sklenic Jersey 240ml whisky s potiskem. Sklenice Jersey se vyrábí také ve velikosti 340ml.

BANQUET Blue Wave A6 whisky 260ml

Sklenice Blue Wave 260ml whisky A6, sklenice na whisky z modrého skla s vlnovkou po obvod, kolekce Blue Wave se vyrábí v několika variantách a velikostech.

Křišťálová sklenice na Whisky, 218ml série BAR SPECIAL, SCHOTT ZWIESEL

Degustační sklenice na whisky, koňak, rum. Bar Special Degustační sklenice na whisky, technologie Tritan, automaticky foukané sklo. výška 175 mm, průměr 66 mm, obsah 218 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky malá, 306ml série PURE, SCHOTT ZWIESEL

Sklenice na whisky, bezolovnatý křišťál, technologie Tritan, výška 83 mm, průměr 89 mm, obsah 306 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky velká, 389ml série PURE, SCHOTT ZWIESEL

Sklenice na whisky, bezolovnatý křišťál, technologie Tritan, výška 90 mm, průměr 96 mm, obsah 389 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky, 286ml série CONVENTION, SCHOTT ZWIESEL

Sklenice na whisky, automaticky foukaný bezolovnatý křišťál, technologie Tritan, výška 89 mm, průměr 80 mm, obsah 285 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky, 282ml série PARIS SCHOTT ZWIESEL

Sklenice na whisky. Bezolovnatý křišťál. Automatická výroba. Patentovaná výrobní technologie Tritan. výška 90 mm, průměr 80 mm, obsah 282 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na WHISKY, 389ml série PURE LOOP, SCHOTT ZWIESEL

Sklenice na whisky, výška 90 mm, bezolovnatý křišťál, technologie Tritan,průměr 96 mm, obsah 389 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na WHISKY, 285ml série TOSSA, SCHOTT ZWIESEL

Sklenice na whisky, z bezolovnatého křišťálu, technologie Tritan, automaticky foukaná, výška 108 mm, průměr 87 mm, obsah 285 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky, 400ml série BAR SPECIAL SCHOTT ZWIESEL

Sklenice oceněné cenou za design Red Dot, jemné ale velmi pevné, bezolovnatý křišťál, technologie Tritan, výška 85 mm, průměr 88 mm, obsah 400 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal - Sklenice na whisky Nemo - 320 ml. - balení 6 ks

Originální sklenice na whisky z produktové řady Nemo. Dodáváno v tmavomodré dárkové krabici – obsahuje 6 ks. Popis Originální sklenice na whisky z produktové řady Nemo. Vychutnejte si vaši oblíbenou whisky z originální sklenice Nemo. Masivní sklenice s jedinečným a originálním tvarem. Skleničkami na whisky Nemo určitě potěšíte každého milovníka tohoto ušlechtilého nápoje. Perfektní třeba jako svatební dar. Objem 320 ml. Dodáváno v tmavomodré dárkové krabici – obsahuje 6 ks...

Bohemia Crystal Bohemia Crystal - Sklenice na whisky Quadro - 340 ml. - bal. 6 ks

Masivní sklenice s jedinečným a originálním tvarem. Těmito krásnými skleničkami určitě potěšíte každého milovníka tohoto ušlechtilého nápoje. Perfektní třeba jako svatební dar. Popis Vychutnejte si vaši oblíbenou whisky z originální sklenice na whisky z produktové řady Quadro. Masivní sklenice s jedinečným a originálním tvarem. Těmito skleničkami na whisky určitě potěšíte každého milovníka tohoto ušlechtilého nápoje. Perfektní třeba jako svatební dar. Dodáváno v tmavomodré dárkové krabici – b...

Křišťálová sklenice na Rum, Whisky, degustační, 322ml série BAR SPECIAL SCHOTT ZWIESEL

Degustační sklenice na whisky, koňak, rum. Bar Special Degustační sklenice na whisky. Bezolovnatý křišťál, technologie Tritan, automaticky foukané sklo. Výška: 120 mm, Průměr: 83 mm, Obsah: 322 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky, 276ml série BASIC BAR CLASSIC by CHARLES SCHUMANN, SCHOTT ZWIESEL

BASIC BAR CLASSIC by Charles Schumann Whisky. Automaticky foukaný bezolovnatý křišťál. Ruční brus, leštěný. Technologie Tritan. Výška: 90 mm. Průměr: 80 mm. Obsah: 276 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky, 276ml série BASIC BAR MOTION by CHARLES SCHUMANN, SCHOTT ZWIESEL

BASIC BAR MOTION by Charles Schumann Whisky. Automaticky foukaný bezolovnatý křišťál. Ruční brus, leštěný. Technologie Tritan. Výška: 90 mm. Průměr: 80 mm. Obsah: 276 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky, 276ml série BASIC BAR SURFING by CHARLES SCHUMANN, SCHOTT ZWIESEL

BASIC BAR SURFING by Charles Schumann Whisky. Automaticky foukaný bezolovnatý křišťál. Ruční brus, leštěný. Technologie Tritan. Výška: 90 mm. Průměr: 80 mm. Obsah: 276 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.