Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Whisky isle of jura

Nalezeno:    30 produktů

Whisky Isle of Jura 16 Y

PODROBNÝ POPIS Hodnocení dle Williama Taita: Aroma: silně máslové tóny, s medovou sladkostí, s nádechem pomerančů a koření. Chuť: sladká karamela Dokončení:medové

Více informací
od 1 199 Kč
Koupit nejlevněji

Whisky Isle of Jura 16y 1l 40%

Whisky zraje v sudech z Francie,Portugalska,Španělska a USA.Má jantarově žlutou barvu, krásné aroma zelených jablek,medu,vanilky,hořkých pomerančů a skořice. Chuť hořkých pomerančů doplňuje hnědý cukr,vanilka,kandované ovoce,citronová kůra a mléčná čokoláda

Whisky Isle of Jura 10y 0,7l 40%

Barva : zářivě zlatá. Aroma : olejové, slabě borovicové, zemité, slané, suché. Chuť : nasládlá, sladová, olejová, slabé tóny ostrovní suchosti a slanosti. Dokončení : trochu sladová sladkost a určitá slanost

ISLE OF JURA 16Y MALT WHISKY 1L

Isle of Jura 16-letá má silně máslovou aroma s medovou sladkostí.

ISLE OF JURA 10Y ENTERPRISE MALT WHISKY 1L

Isle of Jura 10-letá je skotská malt whisky zářivě zlaté barvy.

ISLE OF JURA SUPERSTITION MALT WHISKY ENTERPRISE 1L

Ohromující vizuální podání a vynikající plná whisky.

ISLE OF JURA SUPERSTITION MALT WHISKY ENTERPRISE 0,7L

Ohromující vizuální podání a vynikající plná whisky.

ISLE OF JURA PROPHECY 0,7L

Je to nejzajímavější Jura whisky a dobrá alternativa k známějším Islay Whisky.

ISLE OF JURA 10Y 40% 0.7L

Isle of Jura 10-letá je skotská malt whisky zářivě zlaté barvy.

ISLE OF JURA TURAS MARA 1L

The Jura Turas Mara je nová whisky z velmi populární destilérie na ostrově Jura.

Isle of Jura Superstition, 0,7l

Isle of Jura Superstition whisky 0,7L pochází ze skotských ostrovů. Je to spojení dvou různých stylů whisky. Jedné výrazné, silný kouř. Druhá je jemná a delikátní. Tato whisky je perfektní, velice delikátní a vyvážená. Ucítíte v ní jemně typickou ostrovní slanost a suchost.

Isle of Jura Prophecy 1l

Jura distillery je na ostrově Jura,který leží u západního pobřeží Skotska. The distillery byla založena v roce 1810 panem Archibaldem Campbellem a puvodně se nazývala Small Isles distillery. Mezi roky 1901 a 1960 byla zavřena.Slovo Jura pochází ze starého nordického jazyka a překládá se jako jelen. Prophecy je novinka v portfoliu. Barva je zlatá s dotykem jantarové mědi. Ve vůni najdeme karamel,sušené ovoce,pomerančovou kůru,skořici a kouř z rašeliny. Chuť je těžší,olejovitá a více kouřovitá ne...

Isle of Jura Superstition 0,7l 43%

Tento divoký a odlehlý ostrov má jedinou silnici, jediné město a jedinou palírnu. Isle of Jura ("ajl of džura") je palírna navržená pro výrobu lehké whisky, ale Superstition je tak trochu výjimka. Sladovitá a mléčná vůně s kakaem a rozinkou se rozprostírá v hedvábné šťavnaté chuti připomínající polosušenou nasládlou broskev. Dobře vyvážená whisky se suchým lehkým kouřem v závěru

Isle of Jura 21 yo 0,7l

The Isle of Jura 21 year old byla bezpochyby jedna z nejoblíbenějších whisky z tohoto ostrova,zmizela však v roce 2009. Takže milovníci této značky jenom uvítali její návrat.

Isle of Jura Turas Mara 1 l

The Jura Turas Mara je nová whisky z velmi populární destilérie na ostrově Jura. Název pochází z Galštiny a znamená dlouhá cesta. Whisky zraje v sudech z Francie,Portugalska,Španělska a USA.Má jantarově žlutou barvu, krásné aroma zelených jablek,medu,vanilky,hořkých pomerančů a skořice. Chuť hořkých pomerančů doplňuje hnědý cukr,vanilka,kandované ovoce,citronová kůra a mléčná čokoláda.

Isle of Jura Prophecy, 0,7l

Isle of Jura Prophecy Single Malt Whisky 0,7L je perfektní kousek snoubící několik typů sudů, různě nakouřených šarží (ve větší míře než u Isle of Jura, Superstition), to vše korunované dozráváním v sudech po sherry oloroso. Věnováno legendě – proroctví („Prophecy“) o tom jak poslední muž z klanu Campbell, vládců Jury, opustí ostrov. Aroma je rašelinové a skořicové, přezrálé pomeranče a sherry. Chuť je kouřová, po uzených rybách v kombinaci se sladkou chutí, sherry a sk...

Isle of Jura 12 yo Elixir 0,7l

Příjemná Jura, lehce ovocná a mírně slaná, "přiměřeně" kořeněná, 2 kapky vody do cca 20 ml whisky zvýrazní koření, lepší je neředěná.

Isle of Jura 16 Y.O., 0,7l

The Jura Turas Mara je nová whisky z velmi populární destilérie na ostrově Jura. Název pochází z Galštiny a znamená dlouhá cesta. Whisky zraje v sudech z Francie,Portugalska,Španělska a USA. Má jantarově žlutou barvu, krásné aroma zelených jablek,medu,vanilky,hořkých pomerančů a skořice. Chuť hořkých pomerančů doplňuje hnědý cukr,vanilka,kandované ovoce,citronová kůra a mléčná čokoláda.

Isle of Jura 21 Y.O., 0,7l

Isle of Jura je skotská palírna společnosti Whyte and Mackay Limited nacházející se na okraji ostrova Jura. The Isle of Jura 21 year old byla bezpochyby jedna z nejoblíbenějších whisky z tohoto ostrova,zmizela však v roce 2009. Takže milovníci této značky jenom uvítali její návrat.

Isle of Jura 30 Y.O., 0,7l

Fantastická, dlouho očekávaná 30ti-letá whisky z pohoří Jura, byla znovu prezentována na The Whisky Show v roce 2012.  Název "Camas Staca" je překládán jako "stojící kámen" a odkazuje na jeden z 8 prastarých kamenů rozesetých kolem ostrova. Whisky zrála v americkém dubu po většinu života. Vůně: sladká, krémová vanilka, hrozinky a pomeranče. Papaya, guava, slaný vzduch a lněný olej, dub. Chuť: bohatý, silný začátek s příchutí čokolády, sladk...

Isle of Jura Supertition 1l

Aroma whiskey Isle of Jura Superstition je lehce fenolitické a má výrazné kořeněné, skořicové a medové tóny. Po přidání vody zůstane v ústech ynikající rašelinová kouřovost smíšená s medem a kořením. Zakončení je dlouhé a vyvážené.

Isle of Jura 16 yo 0,7l

Z whiskey Isle of Jura 16 let je cítit silně máslový tón, medová sladkost a nádech pomerančů a koření.Chuť má po sladkých karamelách s medovým zakončením.

Isle of Jura 16 YO 1l

Z whiskey Isle of Jura 16 let je cítit silně máslový tón, medová sladkost a nádech pomerančů a koření. Chuť má po sladkých karamelách s medovým zakončením.

Isle of Jura Superstition 0,7l

Aroma whiskey Isle of Jura Superstition je lehce fenolitické a má výrazné kořeněné, skořicové a medové tóny. Po přidání vody zůstane v ústech ynikající rašelinová kouřovost smíšená s medem a kořením. Zakončení je dlouhé a vyvážené.

Isle of Jura Superstition 0,2l

Aroma whiskey Isle of Jura Superstition je lehce fenolitické a má výrazné kořeněné, skořicové a medové tóny. Po přidání vody zůstane v ústech ynikající rašelinová kouřovost smíšená s medem a kořením. Zakončení je dlouhé a vyvážené.

Isle of Jura 10 YO 1l

Whiskey Isle of Jura 10 let je lehká a svěží a v jejím aroma najdemem náznak mořské soli a také mandlové a kořeněné tóny. Její chuťový charakter je lehce rašelinový, sladový a nasládlý.

Isle of Jura 10 let, 0,7l

Barva je zlatá s dotykem jantarové mědi. Ve vůni najdeme karamel, sušené ovoce, pomerančovou kůru, skořici a kouř z rašeliny. Chuť je těžší, olejovitá a více kouřovitá než bychom čekali podle vůně. Dále zde najdeme kombinaci karamelu,sušeného ovoce a trávy, lékořici a čili.

ISLE OF JURA SINGLE MALT 21Y 0,75L

Limitovaná edice k 200-letému výročí založení palírny.

Isle of Jura 10 Y.O. + 2 skleničky, Gift Box, 0,7l

Dárkový set obsahuje: Isle of Jura 10 Y.O. 0,7l + 2 skleničky Barva je zlatá s dotykem jantarové mědi. Ve vůni najdeme karamel, sušené ovoce, pomerančovou kůru, skořici a kouř z rašeliny. Chuť je těžší, olejovitá a více kouřovitá než bychom čekali podle vůně. Dále zde najdeme kombinaci karamelu,sušeného ovoce a trávy, lékořici a čili.

Ledaig 10 yo 0,7l

Ledaig Single Malt Scotch Whisky se vyrábí v Tobermory Distillery, což je jediná destilérie na Hebridean Isle of Mull.Jenom Tobermory a Ledaig reprezentuje příležitost ochutnat Malt Whisky z tohoto regionu. Ledaig je vyráběn z velmi nakouřeného sladového ječmene,odtud pochází jeho vynikající kouřová chuť.

The KLF - John Higgs

They were the bestselling singles band in the world. They had awards, credibility, commercial success and creative freedom. Then they deleted their records, erased themselves from musical history and burnt their last million pounds in a boathouse on the Isle of Jura. And they couldn\'t say why. This is not just the story of The KLF. It is a book about Carl Jung, Alan Moore, Robert Anton Wilson, Ken Campbell, Dada, Situationism, Discordianism, magic, chaos, punk, rave, the alchemical symbolism o...