Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Whisky isle of jura

Nalezeno:    16 produktů

Whisky Isle of Jura 16 Y

PODROBNÝ POPIS Hodnocení dle Williama Taita: Aroma: silně máslové tóny, s medovou sladkostí, s nádechem pomerančů a koření. Chuť: sladká karamela Dokončení:medové

Více informací
od 1 199 Kč
Koupit nejlevněji

ISLE OF JURA 16Y MALT WHISKY 1L

Isle of Jura 16-letá má silně máslovou aroma s medovou sladkostí.

ISLE OF JURA 10Y ENTERPRISE MALT WHISKY 1L

Isle of Jura 10-letá je skotská malt whisky zářivě zlaté barvy.

ISLE OF JURA SUPERSTITION MALT WHISKY ENTERPRISE 1L

Ohromující vizuální podání a vynikající plná whisky.

ISLE OF JURA SUPERSTITION MALT WHISKY ENTERPRISE 0,7L

Ohromující vizuální podání a vynikající plná whisky.

ISLE OF JURA PROPHECY 0,7L

Je to nejzajímavější Jura whisky a dobrá alternativa k známějším Islay Whisky.

ISLE OF JURA 10Y 40% 0.7L

Isle of Jura 10-letá je skotská malt whisky zářivě zlaté barvy.

ISLE OF JURA TURAS MARA 1L

The Jura Turas Mara je nová whisky z velmi populární destilérie na ostrově Jura.

Isle of Jura Superstition, 0,7l

Isle of Jura Superstition whisky 0,7L pochází ze skotských ostrovů. Je to spojení dvou různých stylů whisky. Jedné výrazné, silný kouř. Druhá je jemná a delikátní. Tato whisky je perfektní, velice delikátní a vyvážená. Ucítíte v ní jemně typickou ostrovní slanost a suchost.

Isle of Jura Prophecy, 0,7l

Isle of Jura Prophecy Single Malt Whisky 0,7L je perfektní kousek snoubící několik typů sudů, různě nakouřených šarží (ve větší míře než u Isle of Jura, Superstition), to vše korunované dozráváním v sudech po sherry oloroso. Věnováno legendě – proroctví („Prophecy“) o tom jak poslední muž z klanu Campbell, vládců Jury, opustí ostrov. Aroma je rašelinové a skořicové, přezrálé pomeranče a sherry. Chuť je kouřová, po uzených rybách v kombinaci se sladkou chutí, sherry a sk...

Isle of Jura 16 Y.O., 0,7l

The Jura Turas Mara je nová whisky z velmi populární destilérie na ostrově Jura. Název pochází z Galštiny a znamená dlouhá cesta. Whisky zraje v sudech z Francie,Portugalska,Španělska a USA. Má jantarově žlutou barvu, krásné aroma zelených jablek,medu,vanilky,hořkých pomerančů a skořice. Chuť hořkých pomerančů doplňuje hnědý cukr,vanilka,kandované ovoce,citronová kůra a mléčná čokoláda.

Isle of Jura 21 Y.O., 0,7l

Isle of Jura je skotská palírna společnosti Whyte and Mackay Limited nacházející se na okraji ostrova Jura. The Isle of Jura 21 year old byla bezpochyby jedna z nejoblíbenějších whisky z tohoto ostrova,zmizela však v roce 2009. Takže milovníci této značky jenom uvítali její návrat.

Isle of Jura 30 Y.O., 0,7l

Fantastická, dlouho očekávaná 30ti-letá whisky z pohoří Jura, byla znovu prezentována na The Whisky Show v roce 2012.  Název "Camas Staca" je překládán jako "stojící kámen" a odkazuje na jeden z 8 prastarých kamenů rozesetých kolem ostrova. Whisky zrála v americkém dubu po většinu života. Vůně: sladká, krémová vanilka, hrozinky a pomeranče. Papaya, guava, slaný vzduch a lněný olej, dub. Chuť: bohatý, silný začátek s příchutí čokolády, sladk...

Isle of Jura 10 let, 0,7l

Barva je zlatá s dotykem jantarové mědi. Ve vůni najdeme karamel, sušené ovoce, pomerančovou kůru, skořici a kouř z rašeliny. Chuť je těžší, olejovitá a více kouřovitá než bychom čekali podle vůně. Dále zde najdeme kombinaci karamelu,sušeného ovoce a trávy, lékořici a čili.

ISLE OF JURA SINGLE MALT 21Y 0,75L

Limitovaná edice k 200-letému výročí založení palírny.

Isle of Jura 10 Y.O. + 2 skleničky, Gift Box, 0,7l

Dárkový set obsahuje: Isle of Jura 10 Y.O. 0,7l + 2 skleničky Barva je zlatá s dotykem jantarové mědi. Ve vůni najdeme karamel, sušené ovoce, pomerančovou kůru, skořici a kouř z rašeliny. Chuť je těžší, olejovitá a více kouřovitá než bychom čekali podle vůně. Dále zde najdeme kombinaci karamelu,sušeného ovoce a trávy, lékořici a čili.

Isle of Jura Prophecy 1l

Isle Of Jura Prophecy ( prophecy = proroctví ) je vyrobená z nejlepších a nejvzácnějších single malt whisek palírny Jura.