Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Wella high hair

Nalezeno:    8 produktů

Pěna pro tvarovní vln High Hair (Boost Bounds) 300 ml

Svádějte přívalem smyslných vln s krémovou stylingovou pěnou. Pěna na vlasy pro tvarování vln, stupeň fixace: 2. Wella Boost Bounds je pěna, se kterou můžete tvarovat své vlnité vlasy. Po nanesení pěny budete mít hladké a vytvarované vlny plné energie. Účinky: Hladké a vytvarované vlny plné energie.

Uhlazující balzám High Hair (Flowing Form) 100 ml

Zkroťte neposlušné vlasy s lehce tužícím vyhlazujícím balzámem. Zabraňuje krepatění, zatímco zvyšuje poddajnost a pružnost vlasů. Nepoddajné vlasy se změní v záplavu hladkých pramenů.

Tonikum pro ochranu barvy High Hair (Stay Brilliant) 150 ml

Dodejte barveným vlasům briliantový lesk. Tato emulze s lehkými fixačními účinky pro přirozený vzhled zvýrazňuje třpyt vycházející z hloubky barvených vlasů.

Pěna pro extra objem High Hair (Extra Volume) 300 ml

Upoutejte pozornost svůdným stylem. Stylingová pěna pro silné vlasy dodá vašemu účesu nepřehlédnutelný objem se silným zpevněním. Zároveň ponechává měkkost a pružný pohyb.

Gel pro kreativní styling High Hair (Sculpt Force) 125 ml

Nebojte se extravagantního a dramatického stylu. Silný gel dodá vašemu účesu dlouhotrvající fixaci, tvar a zářivý lesk. Vhodné i pro muže.

Sprej pro oživení vln High Hair (Create Character) 150 ml

Předveďte kouzlo svých kadeří. Odhalte a obnovte osobité vlastnosti vašich vlasů a pozvedněte je na vyšší úroveň. Probuďte vaše vlasy k životu se sprejem, který dodá vašim kadeřím neodolatelný vzhled.

Sprej pro lesk High Hair (Shimmer Delight) 40 ml

Rozzařte svůj styl. Dodejte hedvábný lesk vašemu závěrečnému stylingu s tímto úžasným sprejem.

Lak na vlasy se silnou fixací High Hair (Stay Styled) 300 ml

Lak na vlasy pro závěrečný styling, s nímž vytvoříte atraktivní styl s kontrolovaným zpevněním. Použití: vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy jemné, vlasy normální, vlasy vlnité a trvalené