Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Walmark martanci

Nalezeno:    83 produktů

Walmark Marťánci Omega 3 30 tob.

Marťánci Omega 3 - měkké želatinové tobolky s obsahem omega 3 nenasycených mastných kyselin Omega 3 - DHA pro vývoj mozku a zraku * Omega 3 mastné kyseliny podporují správný růst, vývoj a funkce mozku * Omega 3 mastné kyseliny podporují správnou funkci zraku * Vitaminy A, C, D podporují správný fyziologický růst Zejména omega 3 - DHA (kyselina dokosahexaenová ), která je důležitou složkou mozkové tkáně a oční sítnice, přispívá ke správnému vývoji mozku a kognitivních funkcí dětí a také...

Více informací
od 158 Kč
Koupit nejlevněji

WALMARK Marťánci Sirup pomeranč 150ml

Účinné látky Betaglukan Bioflavonnoidový komplex Užití * má blahodárnývliv na přirozenou imunitu * povzbuzuje vitalitu a cekově dobrý zdravotní stav * podporuje fyziologický růst a správný vývoj * je nezbytný pro zdravé zuby, kosti, vlasy, kůži a nehty * je doporučován během rekonvalescence a fyzické nebo duševní únavy Dávkování Děti do 1 toku 5ml sirupu jednou denně (5ml=1 čajová lžička), děti od 3 let a dospělí - je možno zvýšit dávku na 10 ml sirupu denně. K dávkování sirupu můžete použít př...

Více informací
od 140 Kč
Koupit nejlevněji

WALMARK Marťánci Gummi 60 ks

Účinné látky Vápník vitamin D Kys. Listová Obsahují nezbytené vitaminy a minerály pro řádný fyziologický růst a rozvoj. Navíc obsahují komplex BoneActive, který je tvořen dvěma aktivními látkami - vápníkem a vitamínem D - které jsou nezbytné pro růst a rozvoj kostí dětí. Marťánci jsou doporučováni hlavmě všem aktivním a sportujicícím dětem, jejichž pravidelná fyzická zátěž zvyšuje požadavky pro příjem těchto látek. Obsahují pouze přírodní barviva a jsou ochuceni čtyřmi ovocnými příchutěmi - jah...

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Walmark Marťánci s Inulinem - lesní plody (30 tablet)

Marťánci jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet. Každá tableta obsahuje všechny potřebné vitaminy, minerály a další aktivní látky v obecně doporučovaném množství, které jsou nezbytné pro fyziologický růst a vývoj dítěte.

Více informací
od 78 Kč
Koupit nejlevněji

Walmark Marťánci s Inulinem příchuť lesní plody 90 tbl. + Marťabrouk

Marťánci s Inulinem Multivitamin a multiminerál pro děti Nyní nový dárek - Marťabrouk! * vitaminy a minerály podporují fyziologický vývoj a růst dítěte * vitaminy a minerály pomáhají udržovat vitalitu * inulin pomáhá podporovat zdravé zažívání * jód přispívá k správnému růstu Marťánci jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet - malých Marťánků s příchutí lesních plodů a jahod. Každá tableta obsahuje všechny potřebné vitaminy, minerály a další aktivní látky ...

Více informací
od 237 Kč
Koupit nejlevněji

Walmark Marťánci Imunactiv mix 100 tablet +dárek

WALMARK MARŤÁNCI S IMUNACTIVEM PŘÍCHUŤ MIX Komplex vitamínů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet pro jejich správný fyziologický růst a vývoj. Nyní s Imunactivem - tedy komplexem beta glukanu, bioflavonoidů, vitaminu C a zinku pro podporu imunity. Produkt obsahuje pouze přírodní barviva. Neobsahuje konzervanty, cukr, lepek ani laktózu. Balení: 100 tablet + čelovka.

Walmark Marťánci Imuno Forte sirup 150 ml

WALMARK MARŤÁNCI IMUNO FORTE SIRUP Kombinace betaglukanů, vitaminu C, extraktů z černého bezu a šípku pro okamžitou podporu dýchacích cest a imunitního systému. Nyní ve formě sirupu s přirozenou vůní a lahodnou chutí obsažených bylinek. Oceníte jej zejména v období zvýšeného výskytu nachlazení, při rekonvalescenci, ad. Neobsahuje barviva, umělá sladidla, konzervační látky, ani lepek. Užívání: dlouhodobě užívejte 5 ml denně. Pro akutní pomoc užívají děti od 1 do ...

Walmark Marťánci Gummi s echinaceou 100 tablet +dárek

WALMARK MARŤÁNCI GUMMI S ECHINACEOU Želatinové tablety s vitamíny pro správný fyziologický růst a vývoj dětí v doporučené denní dávce. Obsahují extrakt z Echinacey a vitamin C se zinkem pro podporu imunity. Produkt obsahuje pouze přírodní barviva. Neobsahuje lepek, konzervační látky ani laktózu. K dostání v příchuti ovocné: jahoda / třešeň. Balení: 100 želatinových tablet. Dárek: čelovka. Expirace: 12/2017. ...

Walmark Walmark Marťánci Sirup pomeranč 150ml

Walmark Walmark Marťánci Sirup pomeranč 150ml, Marťánci sirup je komplex vitaminů a minerálů, které jsou důležité pro fyziologický růst a zdravý vývoj organizmu.

Walmark Marťánci Sirup pomeranč 150ml

Marťánci sirup, je souhrnem vitaminů, minerálů a jiných látek. Marťánci sirup je vhodný již od jednoho roku dítěte a má příjemnou pomerančovou příchuť. Navíc Marťánci sirup obsahuje unikátní složky – beta glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek. Beta glukan Vitamin C - napomáhá podporovat imunitu Bioflavonidy Zinek – napomáhá funkci imunitního systému Složení Den

Walmark Marťánci ImunoFORTE, 30 tablet

Marťánci ImunoFORTE produkt na přírodní bázi určený pro akutní podporu imunity. Obsahuje vyváženou dávku betaglukanů, vitaminu C a extraktů z černého bezu a šípku. Tyto bylinné extrakty podporují imunitní systém.

Walmark Marťánci Sirup pomeranč 150ml

Multivitaminový sirup pro děti s pomerančovou příchutí.

Walmark Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks

Walmark Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks, Marťánci® Gummy s echinaceou jsou chutné želatinové tablety, které obsahují doporučené denní dávky důležitých vitamínů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte.

Walmark Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks

Walmark Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks, Marťánci® Gummy s echinaceou jsou chutné želatinové tablety, které obsahují doporučené denní dávky důležitých vitamínů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte.

Walmark Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks

Walmark Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks, Marťánci® Gummy s echinaceou jsou chutné želatinové tablety, které obsahují doporučené denní dávky důležitých vitamínů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte.

Walmark Walmark Marťánci Imuno FORTE Sirup 150ml

Walmark Walmark Marťánci Imuno FORTE Sirup 150ml, Sirup je vhodný užívat pro akutní podporu imunity zejména v obdobích zvýšeného výskytu nachlazení, v průběhu rekonvalescence, v případě fyzické či duševní únavy nebo zátěže.

Walmark Marťánci Gummy Černý bez 20mg 50ks

Walmark Marťánci Gummi s Černým bezem jsou chutné želatinové bonbony, které obsahují doporučené denní dávky důležitých vitamínů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte. Obsahují extrakt z Černého bezu, vitamin C a zinek pro podporu zdravého imunitního systému.

Walmark Walmark Marťánci Imuno FORTE tbl.30

Walmark Walmark Marťánci Imuno FORTE tbl.30, Marťánci ImunoFORTE je produkt na přírodní bázi určený pro akutní podporu imunity. Užívání se doporučuje během období zvýšeného výskytu nemocí, v průběhu rekonvalescence, v případě fyzické nebo duševní únavy nebo pro akutní podporu imunity.

Walmark, a.s. - Marťánci Marťánci Gummy Černý bez 50 kusů

MARŤÁNCI GUMMY S ČERNÝM BEZEM Želatinové vitamínové tablety pro doplnění důležitých vitamínů do dětského organismu, pro správný fyziologický růst a vývoj, s extraktem z černého bezu, který podporuje imunitu a zdraví dýchacích cest. Obsahuje také vitamín C a zinek pro podporu imunitního systému. Příchuť: jablko a černý rybíz. Neobsahují umělá barviva, konzervanty, lepek ani laktózu. Balení: 50 želé bonbonů. ...

Walmark Walmark Marťánci Imuno Jahoda tbl.90 2015

Walmark Walmark Marťánci Imuno Jahoda tbl.90 2015, Marťánci jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet - malých Marťánků s jahodovou příchutí.

WALMARK | Walmark Marťánci Imuno FORTE Sirup 150ml

Marťánci ImunoFORTE sirup obsahuje vyváženou dávku betaglukanů, vitaminu C a extraktů z černého bezu a šípku. Tyto bylinné extrakty podporují imunitní systém a mají příznivý vliv na dýchací cesty.

WALMARK | Walmark Marťánci Imuno FORTE tbl.30

Marťánci ImunoFORTE obsahuje vyváženou dávku betaglukanů, vitaminu C a extraktů z černého bezu a šípku. Tyto bylinné extrakty podporují imunitní systém a mají příznivý vliv na dýchací cesty.

WALMARK | Walmark Marťánci Sirup pomeranč 150ml

Denní dávka sirupu obsahuje vitaminy, minerály a další aktivní látky v obecně doporučovaném množství, které jsou nezbytné pro fyziologický růst a vývoj dítěte.

WALMARK | Walmark Marťánci Imuno MIX tbl.90

Každá tableta obsahuje vitaminy, minerály a další aktivní látky v obecně doporučovaném množství, které jsou nezbytné pro fyziologický růst a vývoj dítěte.

WALMARK | Walmark Marťánci Imuno jahoda tbl.90

Každá tableta obsahuje vitaminy, minerály a další aktivní látky v obecně doporučovaném množství, které jsou nezbytné pro fyziologický růst a vývoj dítěte.

WALMARK | Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks

obsahují extrakt z Echinacea purpurea (třapatka nachová), tradičně používanou bylinu obsahují také vitamin C a zinek, které pomáhají podporovat zdravý imunitní systém obsahují pouze přírodní barviva a jsou ochuceny dvěma ovocnými příchutěmi – jahoda a třešeň.

Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks

Marťánci Gummi s echinaceou - vitaminy pro podporu správného fyziologického růstu.

Walmark Marťánci Imuno Jahoda tbl.90 2015

Marťánci jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet - malých Marťánků s jahodovou příchutí.

Walmark Marťánci Imuno Jahoda tbl.90 2015

Marťánci jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet - malých Marťánků s ovocnou příchutí. Vitamin C a Zinek pomáhají podporovat imunitní systém. Marťánci jsou obohaceni o xylitol, který dodává tabletám lahodnou chladivou chuť. Marťánci s Imunactivem obsahují pouze přírodní barviva. Složení Denní dávka obsahuje hmot./ 1 tbl. % DRHP* Komplex Imunactiv Beta glukan 30,0 mg - Bioflavonoidy (komplex) 50,0 mg -

Walmark Marťánci Imuno MIX tbl.90 2015

Marťánci jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet - malých Marťánků s ovocnou příchutí. Vitamin C a Zinek pomáhají podporovat imunitní systém. Marťánci jsou obohaceni o xylitol, který dodává tabletám lahodnou chladivou chuť. Marťánci s Imunactivem obsahují pouze přírodní barviva. Složení Denní dávka obsahuje hmot./ 1 tbl. % DRHP* Komplex Imunactiv Beta glukan 30,0 mg - Bioflavonoidy (komplex) 50,0 mg -

Walmark Marťánci Imuno MIX tbl.90 2015

Marťánci jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet - malých Marťánků s příchutí jahod, pomeranče a tuti frutti.

Walmark Marťánci Imuno FORTE tbl.30

Marťánci ImunoFORTE je produkt na přírodní bázi určený pro akutní podporu imunity. Užívání se doporučuje během období zvýšeného výskytu nemocí, v průběhu rekonvalescence, v případě fyzické nebo duševní únavy nebo pro akutní podporu imunity.

Walmark Marťánci Imuno FORTE Sirup 150ml

Sirup je vhodný užívat pro akutní podporu imunity zejména v obdobích zvýšeného výskytu nachlazení, v průběhu rekonvalescence, v případě fyzické či duševní únavy nebo zátěže.