Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vydejni stojan

Nalezeno:    8 produktů

Zásobník a dávkovač zátek duralový HOWARD LITE

Duralový mechanický výdejní stojan pro tlumící zátky HOWARD LEIGHT

Stojan na deštníky

Umělecky zpracovaný kovový stojan na deštníky. Dekorativní i funkční předmět do domácnosti, čekárny či kanceláře. Barva: patina, staré zlato. Rozměry: 80 cm vysoký, 22 cm průměr horní, 14 cm spodní kruh, s odkapávátkem. Nelze na výdejní místo !

Stojan na dvě květiny

Stojan na dvě květiny, kovový krásný dekorativní stojan, barva patina staré zlato, kov, rozměry 72cm výška 48cm šířka, nádherná funkční dekorace vašeho domova. Parametr 1: výška - 72 cm Parametr 2: délka - 60 cm Parametr 3: průměr misek na květníky - 25 cm parametr 4: kov - barva patina staré zlato Nelze na výdejní místo !

Stojan na časopisy - tmavý

Stojan na časopisy Vaše oblíbené časopisy, modní magazíny a denní tisk v něm najdou elegantní místo! Díky svému vějířovitému tvaru tento stojánek i přehledně třídí. Vyrobeno z přírodního materiálu – vodního hyacintu, se 6 praktickými odkladními přihrádkami. Rozměry: 34 x 34 x 66 cm Upozornění: Vzhledem k rozměrům a váze nezasíláme tento výrobek na výdejní místo!

Stojan na květiny

Nádherný stojan na květinu , kovový, barva patina staré zlato, rozměry 46 x 35 cm, krásná funkční dekorace vašeho domova a zahrady. Parametr 1: výška - 45 cm Parametr 2: délka - 32 cm Parametr 3: průměr misky na květník - 25 cm parametr 4: kov - barva patina staré zlato Nelze na výdejní místo !

Stojan na lucernu - BEZ LUCERNY

Kovový stojan na lucernu, vhodný na zahradu, terasu nebo do bytu či domu. barva - bílá průměr spodního kola 30cm výška 70cm VYOBRAZENÁ LAMPA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ!! Nelze na výdejní místo !

Stojan na květinu jednu květinu - vyšší

Krásný stabilní kovový stojan na květinu, barva patina staré zlato, průměr kola na květinu až 25cm - nádherná funkční dekorace vaší zahrady, nádvoří a obyvacího pokoje. Parametr 1: výška - 78 cm Parametr 2: šířka - 43 cm Parametr 3: průměr misky na květník - 25 cm parametr 4: kov - barva patina staré zlato Nelze na výdejní místo !

Mobilní stojan na dřevo s příslušenstvím

Stylový a praktický! Pohodlně přepravíte jak dříví, tak i třeba brikety. A navíc budete mít krbové nářadí vždy po ruce! - Z vysoce kvalitní oceli - S 3 dílným příslušenství: lopata, koště, pohrabáč - Rozměry odkládací plochy: 35 x 31,5 cm - Celkové rozměry: 35 x 81 x 35 cm 2 kolečka pro pohodlné přemisťování Upozornění: Vzhledem k rozměrům nebo váze nezasíláme tento výrobek na výdejní místo! Způsob dopravy si zvolte Českou poštu nebo DPD!