Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vlnene navleky

Nalezeno:    7 produktů

Art of Polo Vlněné návleky černé

Černé vlněné oteplovačky s norským vzorem.Velmi hřejivé a praktické. Délka: 47cmVelikost: univerzální Materiál: vlna a akrylVelikost: univerzálníSložení: 80% vlna, 10% nylon, 10% spandex Černé vlněné oteplovačky s norským vzorem.Velmi hřejivé a praktické. Délka: 47cmVelikost: univerzální Materiál: vlna a akrylVelikost: univerzálníSložení: 80% vlna, 10% nylon, 10% spandex

Art of Polo Černé návleky na nohy norský vzor

Černé vlněné oteplovačky s norským vzorem.Velmi hřejivé a praktické. Délka: 57cmVelikost: univerzálníMateriál: akrylVelikost: univerzálníSložení: 100% akryl Černé vlněné oteplovačky s norským vzorem.Velmi hřejivé a praktické. Délka: 57cmVelikost: univerzálníMateriál: akrylVelikost: univerzálníSložení: 100% akryl

Sada 2 návleků na koleno

Sada 2 elastických návleků na koleno, které nebrání ve volném pohybu, s bambusovým vláknem. Jsou funkčnější než vlněné návleky, protože bambus pohlcuje tělesné teplo a při doteku jej zase vydává, takže teplota přirozeného hřání zůstává konstantní. Jsou měkké, antibakteriální, desinfikují a jsou vysoce prodyšné. Složení látky: 32 % latex, 17 % polyamid, 8 % spandex a 43 % bambusové vlákno. Jedna velikost.

Sada 2 návleků na loket

Sada 2 elastických návleků na loket, které nebrání ve volném pohybu, s bambusovým vláknem. Jsou funkčnější než vlněné návleky, protože bambus pohlcuje tělesné teplo a při doteku jej zase vydává, takže teplota přirozeného hřání zůstává konstantní. Jsou měkké, antibakteriální, desinfikují a jsou vysoce prodyšné. Složení látky: 32 % latex, 17 % polyamid, 8 % spandex a 43 % bambusové vlákno. Jedna velikost.

Sada 2 návleků na ruku

Sada 2 elastických návleků na ruku, které nebrání ve volném pohybu, s bambusovým vláknem. Jsou funkčnější než vlněné návleky, protože bambus pohlcuje tělesné teplo a při doteku jej zase vydává, takže teplota přirozeného hřání zůstává konstantní. Jsou měkké, antibakteriální, desinfikují a jsou vysoce prodyšné. Složení látky: 32 % latex, 17 % polyamid, 8 % spandex a 43 % bambusové vlákno. Jedna velikost.

Sada 2 návleků na kotníky

Sada 2 elastických návleků na kotníky, které nebrání ve volném pohybu, s bambusovým vláknem. Jsou funkčnější než vlněné návleky, protože bambus pohlcuje tělesné teplo a při doteku jej zase vydává, takže teplota přirozeného hřání zůstává konstantní. Jsou měkké, antibakteriální, desinfikují a jsou vysoce prodyšné. Složení látky: 32 % latex, 17 % polyamid, 8 % spandex a 43 % bambusové vlákno. Jedna velikost.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: