Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vlhkomer hrotovy

Nalezeno:    6 produktů

Elbez Vlhkoměr wht-860 hrotový

Kupte výhodně Elbez Vlhkoměr wht-860 hrotový z kategorie Truhlářské přípravky|Vlhkoměry od výrobce elbez. Hrotový vlhkoměr dřeva a stavebních materiálů - rozsah měření vlhkosti dřeva 5 - 90%, vhodný pro nákup řeziva, také do výroby a k sušárnám dřeva.

Hedü Hrotový detektor C037

Kupte výhodně Hedü Hrotový detektor C037 z kategorie Truhlářské přípravky|Vlhkoměry od výrobce hedü. Hedü hrotový detektor C037 - pro vlhkoměr C036. Hrotový nástavec pro měření vlhkosti ve dřevě včetně kabelu. Elektroda je vyrobena z odolného plastu. Hloubka měření 35 mm. Dodáváno s deseti náhradními hroty.

Elbez Vlhkoměr wht-650

Kupte výhodně Elbez Vlhkoměr wht-650 z kategorie Truhlářské přípravky|Vlhkoměry od výrobce elbez. Hrotový vlhkoměr dřeva a stavebních materiálů - rozsah měření vlhkosti dřeva 5 - 50%, vhodný do výroby pro kontrolu vlhkosti zpracovávaného materiálu.

Elbez Vlhkoměr wht-740

Kupte výhodně Elbez Vlhkoměr wht-740 z kategorie Truhlářské přípravky|Vlhkoměry od výrobce elbez. Hrotový vlhkoměr dřeva a stav. materiálů - rozsah měření vlhkosti dřeva 5 - 40%, vhodný do výroby, pro podlaháře a do malých provozů. Při objednávce vlhkoměrů WHT-7xx/8xx upřesněte dodání typu sondy (WS-10 nebo 11) a pouzdra (plastový kufr nebo kožená brašna)

Elbez Vlhkoměr wht-770

Kupte výhodně Elbez Vlhkoměr wht-770 z kategorie Truhlářské přípravky|Vlhkoměry od výrobce elbez. Hrotový vlhkoměr dřeva a stav. materiálů a teploměr - rozsah měření vlhkosti dřeva 5 - 90%, rozsah měření teploty 0 - 110°C, vhodný k malým sušárnám dřeva (umožňuje měřit psychrometrický rozdíl a teplotu), také do výroby a pro nákup řeziva. Při objednávce vlhkoměrů WHT-7xx/8xx upřesněte dodání typu sondy (WS-10 nebo 11) a pouzdra (plastový kufr nebo kožená brašna)...