Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vinarstvi kosut sauvignon pozdni sber

Nalezeno:    80 produktů

Sauvignon, Krist

Základní informace: * Objem: 750 ml * Odrůda: Sauvignon * Obsah alkoholu: 11,5 % * Kód: 859407139031

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Cabernet Sauvignon, Krist

Základní informace: * Objem: 750 ml * Odrůda: Cabernet Sauvignon * Obsah alkoholu: 12 % * Kód: 859407139058

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Sauvignon 2015 pozdní sběr, Nové vinařství

Země: Morava Oblast: Drnholec Odrůda: Sauvignon Druh: Suché Barva:

vinařství Horák Sauvignon pozdní sběr 2013 - vinařství Horák

Tento Sauvignon pozdní sběr 2013 z vinařství Horák je víno s intenzivní vůní, dlouhou dochutí a příjemným zbytkovým cukrem. Charakteristika Tento Sauvignon pozdní sběr 2013 z vinařství Horák má světlejší žluto zelenkavou barvu. Vůně je příjemná, nevtíravá.Snoubí se v ní květinové a ovocné tóny. Chuť je minerální, vysoce extraktivní, s kulatým tělem a jemnou kyselinkou. Víno je uzavřeno středně dlouhou dochutí. Podáváme Podáváme k výrazným jídlům z drůbeže, ostřejším exotickým jídlům a také k ř...

vinařství Žídek Cabernet Sauvignon rosé pozdní sběr 2011 - vinařství Žídek

Cabernet Sauvignon rosé pozdní sběr 2011 z vinařství Žídek je polosuché růžové víno s intenzivní vůní bomparů a jahodovo-čkoládovou chutí. Charakteristika Víno má krásnou růžovou barvu s oranžovými odlesky.Vůně je výrazná po lesních plodech.Víno je plné, hladce sametové, osvěžující s dlouhotrvajícím působivým ovocným charakterem doplněným jemnou tříslovinou a zbytkovým cukrem.Víno chutná hlavně v horkých dnech. Víno je vyrobeno z vlastní produkce hroznů. Podáváme Víno je vhodné k ovocným salátů...

vinařství Krist Sauvignon pozdní sběr 2011 - vinařství Krist

Víno má světle zlatavou barvu se zelenými odlesky. Svěží vůně čerstvých citrusů a travnatých tónů vás ihned zaujme. Charakteristika Světle zlatavá barva se zelenými odlesky. Svěží vůně čerstvých citrusů a travnatých tónů vás zaujme hned při prvním přivonění. Chuť je příjemně vyrovnaná a šťavnatá. Primární tóny angreštů a citrusů, které jsou lahodné i v dochuti. Podáváme Víno je vhodné podávat k plísňovým sýrům, ke kozímu sýru a k dezertům z letního ovoce nebo k mraženým krémům....

vinařství Rovenius Rovenius - Sauvignon 2013 - Pozdní sběr - 0,75l

Sauvignon pozdní sběr 2013 z vinařství Rovenius. Ve vůni dominují černorybízové tóny přecházející do kopřiv a přezrálého angreštu. Chuť je plná, harmonická, s příjemným zbytkovým cukrem. Charakteristika Ve vůni dominují černorybízové tóny přecházející do kopřiv a přezrálého angreštu. Chuť je plná, harmonická, s příjemným zbytkovým cukrem. Doporučujeme Doporučujeme k rybím pokrmům či plísňovým sýrům. Teplota podávání 9 – 11° C. Případné vysrážení vinného kamene není závadou vína....

vinařství Baloun Baloun - Sauvignon 2013 - Pozdní sběr - 0,75l

Víno Sauvignon pozdní sběr 2013 z vinařství Baloun upoutá zlatožlutou barvou. Ze skleničky tohoto jedinečného vína cítíme čistý tón sauvignonu. Charakteristika: Víno upoutá zlatožlutou barvou. Ze skleničky tohoto jedinečného vína cítíme čistý tón sauvignonu, v komplexní vůni najdeme stopy kvetoucího bezu, čerstvě utržené broskve, angreštu i směs tropického ovoce. Chuť je jemná, svěží a zcela koresponduje s vůní. Víno působí plně, lahodně a příjemně. V dochuti vás okouzlí zralé citrusy v kombina...

Sauvignon blanc pozdní sběr | Vinařství Na Soutoku

Jiskrně čisté víno se zlatavě zelenými odlesky. Vůně je odrůdově typická s tóny přezrálých citrusů, černého bezu a broskví. Velmi osvěžující chuť překvapí svou delikátností a harmonií. Pikantní kyselinky, tolik vzácné pro ročník 2011, v kombinaci s ovocnou nasládlostí vytváří dojem jemného a velmi lehce pitelného vína. Teplota servírování 8° až 10°C. Vhodné jako aperitiv, k lehkým pokrmům z ryb, k sýrům a zelenině. Díky příjemné lehkosti tohoto vína doporučujeme i k delšímu posezení s přáteli. ...

Vinařství Baloun Sauvignon pozdní sběr 2013, 0,75 l

Celkový dojem: Sauvignon, který zaujme příjemným aroma a nazrálou svěží chutí.Vůně: Intenzivní, nazrálá vůně s nádechem hluchavek a broskvového kompotu.Chuť: Nádherné svěží víno s ovocnou kyselinkou. Chuť dokonale kopíruje vůni. Ochutnali jsme: V červnu 2016.

Sauvignon, 2015, Cépage, pozdní sběr, suché, Nové Vinařství, 0,75l

Víno je světlé, žlutozelené barvy. Ovocná vůně s tóny broskví a černého rybízu. V chuti je ovocné s náznakem citrusů.

Vinařství Pelvins Sauvignon pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Svěží ovocné víno, které se výborně hodí do gastronomie. Vůně: Jemná, ovocně kořenitá. Připomíná nektarinky a meruňky. Chuť: Svěže ovocná, kořenitá, s tóny nektarinek. Ochutnali jsme: V listopadu 2016.

Vinařství Reisten Sauvignon Blanc pozdní sběr 2014, 0,75 l

Celkový dojem: Elegantní a krásně sladěné víno se svěží minerální chutí. Ideální k delšímu pití.Vůně: Jemné, středně intenzivní aroma po sladkém angreštu, bílém rybízu a kopřivách.Chuť: Typicky odrůdová, svěží, se stopou zbytkového cukru.Ochutnali jsme: V březnu 2016.

Sauvignon, 2013, Kristovy poklady, pozdní sběr, polosladké, Krist, 0,75l

Sauvignon byl pro pana Krista dlouhá léta nevyzpytatelná odrůda, až do roku 2008, kdy se mu povedl konečně pořádný Sauvignon.

Sauvignon, 2015, Turold, pozdní sběr, suché, Tanzberg, 0,75l

Sauvignon má světle žlutou barvu se zlatými odlesky. Výrazná bylinná vůně s dominancí pupenů černého rybízu a květu černého bezu. Šťavnatá chuť angreštu, černého rybízu a bílé broskve v dochuti.

Sauvignon, 2014, pozdní sběr, polosuché, Ampelos, 0,75l

Víno lehké hluchavkové vůně se svěží angreštovo – ovocitou chutí.

Sauvignon, 2013, pozdní sběr, suché, Hort, 0,75l

Víno má žlutavé odlesky v barvě. Ve vůni je silný výraz angreštu a černého rybízu. V chuti má bohatou paletu citrusových plodů a černého rybízu. Výrazná kyselina je umocněna minerální strukturou vína. Zráním na lahvi bude posilovat a získávat samá pozitiva.

Sauvignon barrique, pozdní sběr, suché, Mádl, 0,75l

Bariková varianta Sauvignonu od Ing. Mádla dosahuje vrchol této odrůdy v našich pomínkách. Tato odrůda je nositelem rodinné tradice. Víno se snaží získávat co nejšetrnějším způsobem podobně jako ve vyhlášených oblastech Francie. Výsledkem je neagresivní, harmonické víno s jemným buketem listů černého rybízu, černého bezu a snad i kopřivy.

Sauvignon, 2011, pozdní sběr, suché, Spielberg, 0,75l

Zelenkavě zlatavý tón barvy, jemná vůně černého rybízu a kompotovaného angreštu je dotvořena vyváženou ovocnou chutí. Ovocný salát vhodně doplní odpolední posezení s tímto Sauvignonem.

Cabernet sauvignon, 2013, pozdní sběr, suché, Krist, 0,75l

Tmavá rubínová barva s četnými odlesky a vysokou viskozitou. Intenzivní odrůdové typické aroma s tóny černého bobulovitého ovoce. Chuť je plná s jednoduchým ovocným projevem vyzrálých peckovin. Dlouhý harmonický závěr.

Sauvignon, 2012, pozdní sběr, suché, Sonberk, 0,75l

Pevné strukturní víno z velkého ročníku. Ve vůni broskve, ananas a hloh, dále tráva a angrešt, v závěru náznak čerstvě posekaných bylinek. Na patře lahodné, v chuti ovocná kyselina, v dochuti projev ušlechtilého dřeva. Zakvášeno vlastními vyšlechtěnými kvasinkami „Terroir Sonberk Yeast – Sacharomycetes Cerevisiae, sb.1“

Cabernet sauvignon, 2014, pozdní sběr, suché, Krist, 0,75l

Velice hluboká až inkoustová barva. Vůně je opojná, bohatá, příjemně ovocná - připomíná šťávu ze švestek smíchanou s nektatrem z černého rybízu. Chuť je příjemná s bohatou tříslovinou. Víno má velký potenciál.

Sauvignon, 2014, pozdní sběr, suché, Mádl, 0,75l

Víno se projevuje jemnou ovocnou vůní i chutí čerstvého ovoce - angrešt, kiwi. Výrazná je zvlášť kyselinka, typická pro ročník 2014, Víno tak působí lehce a svěže.

Sauvignon, 2015, pozdní sběr, polosladké, Krist, 0,75l

Víno má zlatavou barvu se zelenkavým lomem. Vůně je velmi silná a výrazná a můžeme v ní cítit aroma drobného ovoce jako je angrešt, nebo bílý rybíz. V chuti pak máme pěknou souhru zbytkového cukru, svěží kyselinky a ovocitosti.

Podobné fráze:

hibernal 2009 pozdni sber vinarstvi baloun  •  neronet 2009 pozdni sber vinarstvi cech  •  merlot pozdni sber 2011 vinarstvi baloun  •  frankovka 2008 pozdni sber vinarstvi cech  •  palava 2008 pozdni sber vinarstvi krist vd  •  aurelius 2009 pozdni sber vinarstvi baloun  •  frankovka 2007 pozdni sber vinarstvi dufek  •  hibernal 2008 pozdni sber vinarstvi baloun  •  aurelius 2008 pozdni sber vinarstvi baloun  •  frankovka 2008 pozdni sber vinarstvi dufek  •  alibernet 2007 pozdni sber vinarstvi krist  •  frankovka 2008 pozdni sber vinarstvi krist  •  cabernet sauvignon pozdni sber 2012 sedlec  •  sauvignon 2013 pozdni sber baloun 0 75l  •  sauvignon pozdni sber 2013 baloun  •  sauvignon pozdni sber 2008 0 75l winery  •  sauvignon 2014 pozdni sber blatel 0 75l  •  sauvignon 2013 pozdni sber bunza 0 75l  •  cabernet sauvignon 2011 pozdni sber sedlec  •  sauvignon 2011 pozdni sber gotberg 0 75l  •  sauvignon pozdni sber 2012 baloun  •  bile vino sauvignon 0 75 pozdni sber 2012  •  bile vino sauvignon 0 75 pozdni sber 2013  •  sauvignon pozdni sber 2011 barrique madl  •  sauvignon pozdni sber 2014 grmolec 0 75l  •  sauvignon pozdni sber 2013 grmolec 0 75l  •  sauvignon 2012 pozdni sber biza 0 75l  •  sauvignon blanc pozdni sber 2011 vinohrad  •  cabernet sauvignon pozdni sber 2011 sedlec