Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vinarstvi bzenec chardonnay pozdni sber

Nalezeno:    94 produktů

Zámecké vinařství Bzenec Chardonnay Terroir pozdní sběr 2011, 0,75 l

Celkový dojem: Typicky odrůdové a velmi dobré Chardonnay. Jeho plnost a nazrálost s dlouhou dochutí činí toto víno mimořádně zajímavým. Vůně: Intenzivní, odrůdová, nazrálá s typickou lahvovou zralostí. Připomíná květy pampelišek, ringle, přezrálé hrušky a exotické ovoce.Chuť: Harmonická, nazrálá, s delší perzistencí. Grepová hořkost se zde výborně doplňuje s ovocně bohatou chutí a příjemnými máslovými tóny. Dále vás může zaujmout ořechové aroma (kešu, lískové ořechy).Ochutnali jsme: V říjnu 201...

Chardonnay, 2015, Terroir, pozdní sběr, suché, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Víno zlatavé barvy. Jemná vůně ananasu a máslových sušenek. Chuť je svěží s jemnou kyselinkou. Příjemná dochuť ovoce s jemnou dochutí lískových oříšků a vanilky. Víno dlouhé s příjemnou minerální strukturou.

Chardonnay, 2014, Ego, pozdní sběr, suché, dárkový box, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Víno barvy poledního slunce se zlatavými odlesky. Medová vůně propolisu s tóny medu a mandlí. Chuť je svěží a šťavnatá s harmonickou kyselinkou, která udává směr a plně podporuje délku a perzistenci vína.

Zámecké vinařství Bzenec Sauvignon pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Pěkné a vyzrálé víno se svěží dochutí.Vůně: Středně intenzivní, vyzrálá, jemná. Připomíná blumy, broskve a ringle.Chuť: Svěží, ovocná, hroznová. Víno je lehce zakulacené zbytkovým cukrem, který mírní výraznější kyselinku.Ochutnali jsme: V říjnu 2016. Zlatá medaile - Salon vín ČR 2017 Zlatá medaile - Oenoforum 2016 Prague Premium Gold - Prague Wine Trophy 2016

Veltlínské zelené, 2011, Terroir, pozdní sběr, suché, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Světle žlutá barva. Krásné víno s jemnou pepřovou vůní a pikantní příchutí grepu a ananasu. Víno je hebké a zároveň velmi plné.

Ryzlink rýnský, 2011, Terroir, pozdní sběr, suché, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Vůně mandarinkové slupky pozvolna přecházející do typických petrolejových tónů toliko typických pro starší Ryzlinky. Chuť harmonická, velmi dlouhá a minerální, s příjemnou dochutí, vybízející k dalšímu ochutnání.

Rulandské bílé, 2015, 1508 Reservé, pozdní sběr, suché, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Vůně svěží s tóny bílého ovoce a mandlí. Chuť lehká a dlouhá s příjemnou šťavnatou kyselinkou.

André rosé, 2015, Ego, pozdní sběr, polosuché, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Rozverné víno malinovo růžové barvy. Vůně ostružinová s tóny lesního ovoce. Chuť je šťavnatá a osvěžující. V dochuti je cítit čerstvá ostružina s malinami. Víno je velmi příjemné a podmanivé.

Ryzlink rýnský, 2015, Ego, pozdní sběr, polosuché, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Víno světle žluté barvy s bělavými odlesky. Jemná vůně broskví a limetky. Chuť je svěží a široká.

Rulandské šedé, 2014, Ego, pozdní sběr, suché, dárkový box, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Víno sytě žluté barvy. Vůně třešňového květu a bylinek. Chuť kulatá a velmi kultivovaná.

Ryzlink rýnský, 2015, Ego, pozdní sběr, polosuché, dárkový box, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Víno světle žluté barvy s bělavými odlesky. Jemná vůně broskví a limetky. Chuť je svěží a široká.

Veltlínské zelené, 2014, Ego, pozdní sběr, suché, dárkový box, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Jemné aroma bílého mletého pepře doprovází projev celého vína. Vůně se příjemně a harmonicky prolíná do šťavnaté a lehce pikantní chuti.

Veltlínské zelené, Sylvánské zelené, 2014, Ego pozdní sběr, suché Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Víno citrónové barvy se zelenkavými odlesky. Vůně lehce pikantní s projevem zeleného pepře a limetky. Dovůně je příjemně dlouhá a svěží. Chuť příjemně ladí s vůní. Šťavnatý projev citrónu a sladkého pomeranče.

Ryzlink vlašský, 2013, Ego, pozdní sběr, suché, dárkový box, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Velmi jasné a jiskrné víno se zelenkavými odlesky. Vůně s jemným tónem vyzrálé hrušky a grepu. Chuť jemně minerální s rozinkovým charakterem.

Ryzlink vlašský, 2015, 1508 Reservé, pozdní sběr, suché, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Jedná se o víno zlatavé barvy se zelenkavými odlesky, s vůní grepové pecky a mandlí ukazující na výbornou vyzrálost hroznů. Chuť je příjemně minerální se širokým začátkem i středem a střední perzistencí. Dochuť pomerančové kůry, tónů medu a vlašských ořechů naznačují velký potenciál tohoto vína.

Rulandské šedé, 2015, 1508 Reservé, pozdní sběr, suché, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Vůně plná a široká. Chuť příjemně minerální s příchutí rozinek a žlutého melounu.

Veltlínské zelené, 2015, 1508 Reservé, pozdní sběr, suché, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Vůně lehce pepřová s dovůní citrusů. V chuti tóny černého bezu a grepové slupky.

Sauvignon, 2015, 1508 Reservé, pozdní sběr, suché, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Vůně bílého rybízu a broskví. Chuť je svěží a šťavnatá s příchutí rybízu.

Zámecké vinařství Bzenec Tramín červený pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Elegantní a odrůdově čisté víno se sladším projevem. Vhodné pro slavnostní příležitosti.Vůně: Středně intenzivní, jemná, s typickými znaky odrůdy. Připomíná růže.Chuť: Sladší, lehce hřejivá, s odrůdovým a měkkým projevem.Ochutnali jsme: V říjnu 2016. Prague gold - Prague Wine Trophy 2016 Zlatá medaile - Oenoforum 2016 Bronzová medaile - Decanter 2016

Zámecké vinařství Bzenec André rosé pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Bohaté a extraktivní víno se svěžím projevem. Vhodné pro delší pití.Vůně: Středně intenzivní, příjemná, bohatě ovocná. Podobá se malinám, bílému a červenému rybízu.Chuť: Sladší, bohatá, s delší perzistencí. Svěží ovocná chuť je v harmonii s grepovou hořkostí.Ochutnali jsme: V říjnu 2016. Prague Gold - Prague Wine Trophy 2016 Stříbrná medaile - Jarovín rosé 2016 Bronzová medaile - Decanter 2016 Bronzová medaile - Král vín ČR 2016...

Zámecké vinařství Bzenec Muškát moravský pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Harmonické, hravé a šťavnaté víno se zajímavým projevem odrůdovosti.Vůně: Středně intenzivní, kořenitá. V závěru doplněná o tóny sušené kůry mandarinek.Chuť: Elegantní, svěží, kořenitá, s ovocnými tóny.Ochutnali jsme: V říjnu 2016. Prague Wine Champion - Prague Wine Trophy 2016 Stříbrná medaile - Král vín ČR 2016

Chardonnay, pozdní sběr, Vinařství Baloun

100% Chardonnay. Zlatavá barva s odlesky. Příjemná, nasládlá a nekomplikovaná vůně s aroma tropického ovoce, mandlí a čerstvého tvarohu. Řízná, poměrně extraktivní a celkem dlouhá chuť s náznaky sladkého koření, tureckého medu a bílého bobulovitého ovoce. Příjemné, technologicky dobře vyrobené víno, které potěší milovníky této mezinárodní odrůdy.

Chardonnay 2015 pozdní sběr Gotberg 0,75l

Plné, na minerály bohaté víno pocházející z teras porostlých lékořicí.

Chardonnay 2015 pozdní sběr Žůrek 0,75l

Barva vína je zlatožlutá, vůně připomíná citrusové plody až ananas.

Chardonnay 2015 pozdní sběr Baloun 0,75l

Exkluzivní plné víno z vyzrálých hroznů žluté barvy se zelenkavými odlesky.

Chardonnay 2014, PREMIUM, pozdní sběr, Vinařství Kubík 0,75 l

Chardonnay 2014, PREMIUM, pozdní sběr, Vinařství Kubík, Víno zlatavé barvy, ve vůni s tóny vanilky, lehce skořice, žlutého melounu s minerální stopou. Chuť je ovlivněna vůní s lehce pikantní dochutí.

Chardonnay opulent 2012, pozdní sběr, Vinařství Kubík 0,75 l

Chardonnay opulent 2012, pozdní sběr, Vinařství Kubík, Víno zlatavé barvy bylo vyrobeno z nejkvalitnějších hroznů, po dokvašení leželo 13 měsíců na jemných kvasničních kalech v dubových sudech. Víno je krémové, opulentní, podpořené taninovou strukturou.

Vinařství Baloun Chardonnay pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Líbivé víno s potenciálem dalšího zrání.Vůně: Intenzivní, vyzrálá a ovocně bohatá. Se stopami po ušlechtilých kvasinkách.Chuť: Toto elegantní Chardonnay se vyznačuje chutí ovoce, především manga. Zanechává minerální a nasládlou dochuť.Ochutnali jsme: V květnu 2016.

Podobné fráze: