Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vinarstvi bzenec chardonnay pozdni sber

Nalezeno:    52 produktů

Ryzlink vlašský, 2015, 1508 Reservé, pozdní sběr, suché, Zámecké vinařství Bzenec

Jedná se o víno zlatavé barvy se zelenkavými odlesky, s vůní grepové pecky a mandlí ukazující na výbornou vyzrálost hroznů. Chuť je příjemně minerální se širokým začátkem i středem a střední perzistencí. Dochuť pomerančové kůry, tónů medu a vlašských ořechů naznačují velký potenciál tohoto vína.

Vítězná kolekce Vinař roku 2016, Zámecké vinařství Bzenec, 6x0,75l

Vítězná kolekce kterou vybrala mezinárodní porota držitelů prestižního titulu Master of Wine na soutěži VINAŘ ROKU 2016. (absolutní vítěz!) Bodů: 514,4   ° Sekt 1876 ° Tramín červený, 2015, pozdní sběr ° Tramín červený, 2015, výběr z hroznů ° Veltlínské zelené, 2013, pozdní sběr ° Rulandské bílé, 2013, pozdní sběr ° Ryzlink rýnský, 2011, pozdní sběr

Chardonnay, pozdní sběr, Vinařství Baloun

100% Chardonnay. Zlatavá barva s odlesky. Příjemná, nasládlá a nekomplikovaná vůně s aroma tropického ovoce, mandlí a čerstvého tvarohu. Řízná, poměrně extraktivní a celkem dlouhá chuť s náznaky sladkého koření, tureckého medu a bílého bobulovitého ovoce. Příjemné, technologicky dobře vyrobené víno, které potěší milovníky této mezinárodní odrůdy.

Chardonnay 2014, PREMIUM, pozdní sběr, Vinařství Kubík 0,75 l

Chardonnay 2014, PREMIUM, pozdní sběr, Vinařství Kubík, Víno zlatavé barvy, ve vůni s tóny vanilky, lehce skořice, žlutého melounu s minerální stopou. Chuť je ovlivněna vůní s lehce pikantní dochutí.

Chardonnay opulent 2012, pozdní sběr, Vinařství Kubík 0,75 l

Chardonnay opulent 2012, pozdní sběr, Vinařství Kubík, Víno zlatavé barvy bylo vyrobeno z nejkvalitnějších hroznů, po dokvašení leželo 13 měsíců na jemných kvasničních kalech v dubových sudech. Víno je krémové, opulentní, podpořené taninovou strukturou.

vinařství Horák Chardonnay pozdní sběr 2014 - vinařství Horák

Víno má zlato zelenou barvu. Vůně je svěží, plná citrusů. Objevuje se méně zralý angrešt i tvrdé meruňky. Charakteristika Víno má zlato zelenou barvu. Vůně je svěží, plná citrusů. Objevuje se méně zralý angrešt i tvrdé meruňky. Na vůni navazuje plná chuť, se svěžími citrusy a citrusovou kůrou. Velmi dlouhá dochuť meruněk s peckou se snoubí s pikannější, až "Moselskou" kyselinkou a mineralitou. Víno zrálo v dubových sudech. Podáváme Podáváme k mimořádným příležitostem a k výtvorům vysoké gastron...

vinařství Baloun Baloun - Chardonnay 2013 - Pozdní sběr - 0,75l

Víno Chardonnay pozdní sběr 2013 z vinařství Baloun pochází z vyzrálých hroznů žluté barvy se zelenkavými odlesky. Charakteristika: Exkluzivní plné víno z vyzrálých hroznů žluté barvy se zelenkavými odlesky. Ve výrazné svěží vůni nalezneme přezrálý banán v kompozici s tropickým ovocem. Chuť je velmi plná extraktivní s vyváženou kyselinou, připomínající zralé citrusy. Celkový vjem z tohoto mimořádného vína podtrhuje jemná nasládlá dochuť. Podáváme: Hodí se podávat k plísňovým sýrům s výraznou ...

Vinařství Baloun Chardonnay pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Líbivé víno s potenciálem dalšího zrání.Vůně: Intenzivní, vyzrálá a ovocně bohatá. Se stopami po ušlechtilých kvasinkách.Chuť: Toto elegantní Chardonnay se vyznačuje chutí ovoce, především manga. Zanechává minerální a nasládlou dochuť.Ochutnali jsme: V květnu 2016.

Chardonnay, 2015, Cépage, pozdní sběr, suché, Nové Vinařství, 0,75l

Víno zlatavé barvy. Ovocná vůně s tóny lískových oříšků a citrusových plodů. Zajímavá, jemně kořenitá chuť se znatelnou mineralitou a elegantní kyselinou.

Vinařství Kosík Chardonnay pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Polosuché víno, které zaujme nejen příjemně ovocným projevem. Vůně: Středně intenzivní, s ovocnou bohatostí. Chuť: Jemná, sladší, s tóny přezrálých citrusů a banánů. Svěží ovocnou kyselinku výborně doplňuje lehká kořenitost. Ochutnali jsme: V listopadu 2016.

Vinařství Reisten Chardonnay pozdní sběr 2013, 0,75 l

Celkový dojem: Bohaté a výrazně elegantní víno, které se skvěle snoubí s jídlem.Vůně: Vyzrálá, bohatá, harmonická, s ovocnými a máslovými tóny.Chuť: Plná, bohatá, svěží, harmonická, s jemnou ovocnou dochutí.Ochutnali jsme: V červnu 2016.

Chardonnay, 2014, pozdní sběr, suché, Vajbar, 0,75l

Opravdové, plné, ale příjemně lehké a svěží Chardonnay - ideální partner k večeři. Barva je sytě žluto-zlatá. Vůně je velmi široká a mohutná. Pohybuje se od bílého rybízu a špendlíků, přes srstnatý angrešt až po listy rybízu a ostružin. Chuť je plná a olejnatá. Poskládaná z broskví, meruněk a červeného grepu. Ve středně dlouhém závěru sušené bylinky a svěží citrusy.   Doporučujeme k dorůžova grilovaným jehněčím kotletkám s jemnou vinnou redukcí a kapary....

Chardonnay barrique, 2013, pozdní sběr, suché, Sedlák, 0,75l

40% tohoto vína zrálo 6 měsíců v nových francouzských dubových sudech barrique.

Chardonnay, 2015, Extra Range, pozdní sběr, polosuché, Žůrek, 0,75l

Barva vína je zlatožlutá, vůně připomíná citrusové plody až ananas. Chuť příjemná, vyvážená, připomínající broskve, citrusy. Doporučujeme ke steakům, plodům moře a sýrům.

Chardonnay, 2015, pozdní sběr, suché, Hort, 0,75l

Víno má žlutavou barvu se zlatavými odlesky, vůně je medově hrušková, v chuti je velmi jemná kyselinka. Víno má svoji plnost, olejovitou strukturu, a výraz s dochutí lískového oříšku.

Chardonnay, 2014, pozdní sběr, suché, Spielberg, 0,75l

Víno zlatavé barvy s jemnou ovocnou vůní citrusů, tóny pomela a jádrového ovoce doplněné o kořenitou vůni vanilky a toastu, které získalo částečným ležením v barrique sudu. V chuti zaujme elegantní kořenitostí, jež doplňuje svěží kyselinka s minerální dochutí.

Chardonnay, 2015, Nikolsburg, pozdní sběr, polosladké, Tanzberg, 0,75l

Nažloutlá barva se zlatými odlesky. Aroma je nazrálé s tóny banánu a jemného lískového oříšku. Chuť je dlouhá, hladká, jemně nasládlá, připomínající papáju a mango. Dochuť je výrazně mandarinková.

Vinařství pod Zámkem Chardonnay pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Vyzrálé a výrazné víno s delší ovocnou dochutí. Vhodné ke snoubení se žlutými sýry (Gouda, Chedar). Vůně: Elegantní, typicky odrůdová. Zaujme vás aroma broskví, manga, citrusů a banánů.Chuť: Vyzrálá, ovocně bohatá, s tóny přezrálého tropického ovoce a patrnou svěží kyselinkou.Ochutnali jsme: V listopadu 2016.

Chardonnay, 2014, Flower Line, pozdní sběr, suché, Mikrosvín, 0,75l

Sytě zlatá barva. Vůně čerstvého ananasu a medu. Chuť je v příjemné návaznosti na vůni a rozvíjí se do šířky a persistence. Dochuť je minerální a odrůdová.

Chardonnay, 2015, Flower Line, pozdní sběr, suché, Mikrosvín, 0,75l

Víno nazrálé barvy s vůní žlutého melounu a ananasu. Chuť je dlouhá s pikantní kyselinkou, širokou a příjemnou dochutí. Najdete zde tóny sušeného ananasu a avokáda.

Chardonnay barrique, 2014, pozdní sběr, Anenský vrch, suché, Tanzberg, 0,75l

Citrónová až zlatavěmedová barva. Aroma je velmi výrazné s dominancí praženého lískového oříšku. Chuť je velmi jemná, sametová, středně plná, s dominancí vanilky a kávy.