Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vichy ideal soleil

Nalezeno:    83 produktů

VICHY CS Auto bronzant mléko

Popis: Jedná se o hydratační samoopalovaci mléko na obličej atělo, které je určeno pro zvýrazněni a rozjasnění opáleného vzhledu pleti. - účinné látky: DHA - užití: Pro zvýrazněni a rozjasnění opáleného vzhledu pleti působí samoopalovaci přípravky na povrchové vrstvy pokožky a vyvolávají tak její zbarvení. Toto hydratační samoopalovaci mléko se snadno aplikuje a nezanechává na pokožce žádné skvrny. Má lehce se vstřebávající texturu a hydratuje po dobu 12 hodin....

Více informací
od 435 Kč
Koupit nejlevněji

Vichy Capital Soleil lait gel

VICHY Capital Soleil lait gel Charakteristika: Ochrana před UVB SPF20 - vysoká ochrana před spálením pokožky, ochrana před UVA PPD8 - dlouhodobá ochrana před trvalým poškozením kůže. Specifikace: Technologie vysoce krycí vrstvy - patentováno. Hydratační. Nemastí. Nelepí. Textura gelového mléka. Pro tmavší nebo již opálenou pokožku. Chrání před vysoušením způsobeným slunečním zářením. Aplikace: Dostatečné množství cca 20 min před expozicí. Složení: Mexoryl XL a Mexoryl SX Parsol 1789 Octocrylene...

Více informací
od 183 Kč
Koupit nejlevněji

Sprej pro děti SPF 50+

Vichy spojuje ochranu a krásu a přichází s novým přístupem k fotoprotekci - zdravě opálenou pletí. Sprej pro děti SPF 50+ je doporučen především pro světlou nebo na slunce citlivou pokožku. Zajišťuje velmi vysokou ochranu před UVB a UVA.AKCE: Při nákupu 1 balení Spreje pro děti SPF 50+ obdržíteGelpo opalování 150 mlZDARMA.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

VICHY Ideál Soleil Balzám po opalování 100ml

Vichy Ideal Soleil Aprés Soleil je SOS balzám na spálenou pokožku vlivem slunečního záření. Poskytuje specifickou péči na spálenou kůži na obličeji a těle. Vichy Ideal Soleil Aprés Soleil chrání buňky uvnitř pokožky.

VICHY Ideál Soleil Gel WET SPF50 R16 200ml

Kvalitní VICHY Ideál Soleil Gel WET SPF50 R16 200ml za 533 Kč.

VICHY Ideál Soleil Family milk SPF30 R16 300ml

Kvalitní VICHY Ideál Soleil Family milk SPF30 R16 300ml za 523 Kč.

VICHY Ideál Soleil Gel WET SPF30 R16 200ml

Kvalitní VICHY Ideál Soleil Gel WET SPF30 R16 200ml za 540 Kč.

VICHY Ideál Soleil Tyčinka citl.partie SPF50+ 9g

Kvalitní VICHY Ideál Soleil Tyčinka citl.partie SPF50+ 9g za 395 Kč.

VICHY Ideál Soleil Krém na obličej IP50+ R16 50ml

Kvalitní VICHY Ideál Soleil Krém na obličej IP50+ R16 50ml za 453 Kč.

VICHY Ideál Soleil Milk SPF 20 PACK 2016

VICHY Ideál Soleil Milk SPF 20 PACK 2016 Sluneční ochrana pro citlivou pokožku obsahuje:

VICHY Ideál Soleil Milk pro děti SPF 50+ PACK 2016

VICHY Ideal Soleil Pack obsahuje: Ochranné mléko pro děti SPF50 na obličej a tělo, 300 ml+ ZDARMA Ideal Soleil - Hydratační mléko po opalování, 100 ml.

VICHY Ideál Soleil Milk SPF 30 PACK 2016

VICHY Ideál Soleil Milk SPF 30 PACK 2016 – Sluneční ochrana pro citlivou pokožku. Ochranné mléko SPF 30 + dárek Mléko po opalování.

VICHY Ideál Soleil Milk SPF 50+ PACK 2016

VICHY Ideál Soleil Milk SPF 50+ PACK 2016 – Sluneční ochrana pro citlivou pokožku. Ochranné mléko SPF 50+ a dárek Mléko po opalování.

VICHY Ideál Soleil Family milk SPF30 R16 300ml

Vichy Ideal Soleil SPF30 je opalovací mléko na obličej a tělo s velmi vysokým stupněm UV ochrany. Vichy Ideal Soleil SPF30 je vhodný pro muže a ženy s citlivou, světlou pokožkou. Balení 300ml je dostatečně velké pro Vás i ostatní dospělé členy rodiny.

VICHY Ideál Soleil Gel WET SPF50 R16 200ml

Vichy Ideal Soleil Gel Wet SPF50 je opalovací ultratající mléčný gel určený pro vlhkou nebo suchou pleť s velmi vysokým stupněm UV ochrany. Vichy Ideal Soleil Gel Wet SPF50 je první opalovací přípravek s technologií do vlhkého prostředí, u níž je zachována velmi vysoká ochrana a neviditelný finiš i po plavání a sportu.

VICHY Ideál Soleil Auto bronzant mléko 100ml

; Capital Soleil Auto bronzant samoopalovací mléko na obličej a tělo přináší přirozeně opálený vzhled pleti za 1 hodinu od aplikace. Podstatná je absence škodlivých účinků UVA a UVB záření. ; Díky nečistotám, častému otírání pokožky a pocení ztrácí barva

VICHY Ideál Soleil Milk pro děti SPF 50+ PACK 2016

VICHY Idéal Soleil Ochranné mléko pro děti na obličej a tělo SPF50 300ml + ZDARMA mléko po opalování. Fluidní, jemná a velmi voděodolná textura, která se velmi snadno nanáší a která zajistí spokojenost vašeho dítěte.

Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist opalovací přípravek na tělo 200 ml Tester pro ženy

Vichy Idéal Soleil u Vás do 24 hodin! Sprej na opalování **Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30**. Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30 snadno se nanáší a pokožce poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením. **Použití**: Aplikujte na suchou a čistou pokožku před sluněním. Opakujte dle potřeby, především po koupání nebo osušení.

Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30 opalovací přípravek na tělo 200 ml tester pro ženy

Vichy Idéal Soleil u Vás do 24 hodin! Sprej na opalování Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30. Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30 snadno se nanáší a pokožce poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením. Použití: Aplikujte na suchou a čistou pokožku před sluněním. Opakujte dle potřeby,

VICHY Ideál Soleil Tyčinka na citlivé partie SPF50+ 9g

Vichy Capital Soleil tyčinka SPF50+ je určena pro maximální ochranu citlivých partií obličeje jako jsou nos, uši a především rty.

VICHY Ideál Soleil Krém na obličej IP50+ R16 50 ml

Vichy Capital Soleil krém na obličej SPF50+ 50ml, renovace krému na obličej pro dlouhodobě zářivější pleť. Pleť je okamžitě hladší, pružnější a jemnější. Komfortní aplikace.

VICHY Ideál Soleil Gel na obličej SPF30 50ml

Ochranná péče na obličej SPF30 s vysokým faktorem UVA a UVB ochrany proti paprskům. Obsahuje Mexoryl XL s minerály. Určeno pro citlivou pleť. S posilující a zklidňující minerální vodou z Vichy.

Vichy Ideal Soleil Ochranný sprej pro děti SPF50 plus 200ml

Popis: Ochranný sprej pro děti na obličej a tělo s velmi vysokým faktorem SPF 50 plus chrání pokožku před poškozením způsobeným UVA a UVB zářením. Aktivní látky: : Mexoryl XL - spojení patentovaných filtrů, které vytvářejí vyvážený filtrační systém pokrývající celé spektrum UV záření. Chrání před zářením UVB/UVA. Antioxidační minerály - magnézium a mangan obsažené v termální vodě z Vichy posilují buněčnou ochranu před oxidací způsobenou UV zářením. Chrání imunitní funkce kůže ...

VICHY Ideál Soleil Family milk SPF30 300 ml

Ochranné mléko na obličej a tělo pro dospělé i děti.

VICHY Ideál Soleil Gel WET SPF30 R16 200ml

Ultratající mléčný gel pro vlhkou nebo suchou pleť SPF30. Vaše pokožka je chráněná před slunečními spáleninami a předčasným stárnutím pleti.

Vichy Ideal Soleil Gel WET SPF50 200 ml

Ultratající mléčný gel pro vlhkou nebo suchou pleť SPF50. Vaše pokožka je chráněná před slunečními spáleninami a předčasným stárnutím pleti.

VICHY Ideal Soleil tyčinka na citlivé partie 50 plus 9g

Popis: Pro muže a ženy, kteří hledají přípravek na ochranu před sluncem adaptovaný pro citlivé partie. Tyčinka s velmi vysokým stupněm ochrany pro citlivou pleť. Použití: Aplikujte tyčinku na citlivé partie (nos, tváře, citlivé oblasti) těsně před sluneční expozicí. Pro udržení ochrany aplikujte produkt opakovaně v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem.

VICHY Ideál Soleil auto bronzant mléko 100ml

Samoopalovací přípravek pro přirozený vzhled pokožky s 8 hodinnovou hydratací.

VICHY Ideál Soleil mléko SPF20 300ml

Ochranné mléko na obličej a tělo SPF 20 ve velkém balení s velmi vysokým stupněm ochrany pro citlivou pokožku.

Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30 Kosmetika 200ml Tester U Pro citlivou pokožku

Doprava do 24 hodin na Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30. Sprej na opalování Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30.Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30 snadno se nanáší a pokožce poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením. Použití: Aplikujte na suchou a čistou pokožku před sluněním. Opakujte dle potřeby, především po koupání nebo ...

VICHY IDEAL SOLEIL Ochranné mléko na obličej a tělo SPF 20 300 ml

POPIS: Opalovací mléko ve velkém balení s velmi vysokým stupněm ochrany pro citlivou pokožku. Pro muže a ženy se světlou pokožkou, kteří hledají přípravek ochrany před sluncem. V boji proti škodlivému vlivu UV záření, přidaly Laboratoře Vichy do této zmatňující emulze fotostabilní širokospektrální UVA-UVB filtrační systém na bázi Mexorylu(R). BEZ PARFEMACE, BEZ PARABENŮ, hypoalergenní formule testovaná pod dermatologickou kontrolou na citlivé pokožce. Obohaceno Termální vodou z Vichy se ...

Vichy Ideal Soleil Opalovací mléko pro děti SPF 50 plus 300 ml

Popis: Opalovací mléko pro děti s velmi vysokou ochranou na obličej a tělo. Výhodné balení. Aktivní látky: : Mexoryl XL - spojení patentovaných filtrů, které vytvářejí vyvážený filtrační systém pokrývající celé spektrum UV záření. Chrání před zářením UVB/UVA. Antioxidační minerály - magnézium a mangan obsažené v termální vodě z Vichy posilují buněčnou ochranu před oxidací způsobenou UV zářením. Chrání imunitní funkce kůže a buňky bojující proti fotostárnutí a podporující pokožku...

VICHY IDEAL SOLEIL Ultratající mléko-gel pro vlhkou nebo suchou pleť SPF 50 200 ml

TECHNOLOGIE DO VLHKÉHO PROSTŘEDÍ : odpuzuje vodu, nedochází ke snížení ochrany. Ochrana je zachována, a to i na mokré pokožce. Ochrana proti UV záření s filtračním systémem Mexoryl XL, posílená také proti dlouhovlnnému UVA záření. BEZ PARABENŮ, hypoalergenní formule přípravku byla testována pod dermatologickou kontrolou na citlivé pleti. Neviditelný finiš. Hydratační textura. Nezanechává bílé stopy. Rychlá aplikace. Aplikujte ochranný přípravek těsně před expozicí na slunci. Pro zachování...

VICHY IDEAL SOLEIL Ultratající mléko-gel pro vlhkou nebo suchou pleť SPF 30 200 ml

TECHNOLOGIE DO VLHKÉHO PROSTŘEDÍ : odpuzuje vodu, nedochází ke snížení ochrany. Ochrana je zachována, a to i na mokré pokožce. Ochrana proti UV záření s filtračním systémem Mexoryl XL, posílená také proti dlouhovlnnému UVA záření. BEZ PARABENŮ, hypoalergenní formule přípravku byla testována pod dermatologickou kontrolou na citlivé pleti. Neviditelný finiš. Hydratační textura. Nezanechává bílé stopy. Rychlá aplikace. Aplikujte ochranný přípravek těsně před expozicí na slunci. Pro zachování...

VICHY IDEAL SOLEIL BRONZ Gel-fluid na obličej SPF 30 50 ml

POPIS: Hydratační gel-fluid na obličej optimalizující opálení. Pro ženy hledající vysokou ochranu před slunečním zářením s optimallizaci opálení. 24h hydratace prokázaná instrumentálním měřením zajišťuje pleti jemný, hladký a rozjasněný vzhled. Neviditelný finiš pro zkrášlení. Vysoká ochrana. Osvěžující účinek. Vhodný i pro citlivou pleť. Bez parabenů. Hypoalergenní. Posílená ochrana proti UVA a UVB záření, včetně dlouhovlnného UVA záření a optimalizaci opálení (přirozená aktivace tvorby me...

Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30 Kosmetika na opalování 200ml Tester pro ženy Pro citlivou pokožku

Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30 u Vás do 24 hodin! Sprej na opalování Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30.Vichy Idéal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF30 snadno se nanáší a pokožce poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením. Použití: Aplikujte na suchou a čistou pokožku před sluněním. Opakujte dle potřeby, především po koupání nebo osu&s...