Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vichy deodorant stress resist

Nalezeno:    14 produktů

Vichy Antiperspirant roll-on (Stress Resist 72H) 50 ml

STOP nadměrnému pocení! Účinky: * 72hodinová ochrana, * zabraňuje nadměrnému pocení a díky pravidelnému používání se zvyšuje jeho účinnost. Výhody: * vhodný i pro ciltivou pokožku, * neobsahuje alkohol ani parabeny, * hypoalergenní - minimalizuje alergické reakce. * lehká, nemastná a nelepivá textura pro optimální hydrataci pleti. Jak používat: Aplikujte dle potřeby. V naší nabídce naleznete také další anti-perspiranty a deodoranty a jiné produkty společnosti Vichy. ...

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

VICHY DEO Stress resist roll-on 50ml M5070601

Kvalitní VICHY DEO Stress resist roll-on 50ml M5070601 za 302 Kč.

Vichy Deo Stress resist roll-on 50ml

Omezuje nadbytečnou tvorbu potu po dobu 72 hodin, i ve stresových situacích. Pokožka může volně dýchat. Napomáhá od nepříjemného pocitu vlhkosti v podpaží během stresových situací. Svěží textura. Rychle zasychá, nelepí. Nedráždí pokožku.

VICHY DEO Stress resist roll-on 50ml M5070601

72H* ANTIPERSPIRANT PROTI NADMĚRNÉMU POCENÍ, určený pro citlivou pokožku.50ml. Účinnost se zvyšuje pravidelným používáním.do vyprodani zasob

Vichy Stress Resist 72H 50 ml (Antiperspirant roll-on proti nadměrnému pocení)

Tuhý antiperspirant poskytuje spolehlivou ochranu proti pocení ze stresu po dobu 72 hodin. Určeno pro: Ženy Použití: Pro všechny typy pleti Účinky: 72hodinová ochrana proti pocení zabraňuje nadměrnému pocení bez alkoholu a parabenů hypoalergenní Jak používat: Pou­žívejte přímo na pokožku podpaží a nechte zaschnout.

Vichy Stress Resist Traitement Anti-Transpirant 72H Roll-On - Roll-On proti nadměrnému pocení 50 ml

Stress Resist Traitement Anti-Transpirant 72H Roll-On - Roll-On proti nadměrnému pocení - 72hodinová ochrana - zabraňuje nadměrnému pocení a díky pravidelnému používání se zvyšuje jeho účinnost - vhodný i pro ciltivou pokožku - neobsahuje alkohol ani parabeny - hypoalergenní - minimalizuje alergické reakce Použití: Aplikujte dle potřeby.

Vichy Deodorant roll-on proti nadměrnému pocení (Stress Resist 72Hr Anti-Perspirant Treatment) 50 ml

Antiperspirant proti nadměrnému pocení s účinností až 72 hodin. Účinný i při velkém stresu.

VICHY deo stress resist roll-on 50 ml

Stress Resist Roll-on se výdrží boovat proti nadměrnému pocení až 72 hodin. Intenzivní péče proti pocení, a to i při stresu.