Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vetraci mrizka uzaviratelna 125 mm

Nalezeno:    11 produktů

mřížka větrací uzavíratelná PH pr.110mm BÍ

Větrací mřížka se žaluzií je vhodná jak do interiéru tak do exteriéru. Otevírat či zavírat ji můžete pomocí páčky. Vyrobená je z kvalitního ASA plastu s vysokou odolností vůči UV záření. Průměr: 110 mm. Barva: bílá.

mřížka větrací uzavíratelná PH pr.110mm HN

Větrací mřížka se žaluzií je vhodná jak do interiéru tak do exteriéru. Otevírat či zavírat ji můžete pomocí páčky. Vyrobená je z kvalitního ASA plastu s vysokou odolností vůči UV záření. Průměr: 110 mm. Barva: hnědá.

mřížka větrací se síťovinou pr.125mm nerez

Větrací mřížka je na zadní straně opatřena síťovinou proti drobnému hmyzu. Je použitelná v exteriéru i interéru. Průměr: 125 mm. Materiál: nerez.

mřížka větrací gravitační PH 175x175/125mm BÍ

Plastová větrací gravitační mřížka se samotížnou žaluzií je vhodná především na fasády domů. Výhodou samotížné žaluzie je, že se otevírá tlakem vzduchu, který vznikne po zapnutí ventilátoru. Pokud je ventilátor vypnutý, žaluzie se zavře a zamezí tak únikům tepla z místnosti či domu. Současně tak zabrání zpětném nasávání vzduchu a vniknutí ptactva, hmyzu a drobných hlodavců do vzduchovodu. Rozměr: 175 x 175 / 125 mm. Barva bílá.

mřížka větrací gravitační PH 175x175/125mm HN

Plastová větrací gravitační mřížka se samotížnou žaluzií je vhodná především na fasády domů. Výhodou samotížné žaluzie je, že se otevírá tlakem vzduchu, který vznikne po zapnutí ventilátoru. Pokud je ventilátor vypnutý, žaluzie se zavře a zamezí tak únikům tepla z místnosti či domu. Současně tak zabrání zpětném nasávání vzduchu a vniknutí ptactva, hmyzu a drobných hlodavců do vzduchovodu. Rozměr: 175 x 175 / 125 mm. Barva hnědá.

mřížka větrací se síťovinou PH pr.125mm BÍ

Mřížka větrací krytka je na zadní straně opatřena síťovinou proti drobnému hmyzu. Je použitelná v exteriéru i interéru. Průměr: 125 mm. Barva: bílá. Materiál: plast.

mřížka větrací se síťovinou PH pr.125mm HN

Mřížka větrací krytka je na zadní straně opatřena síťovinou proti drobnému hmyzu. Je použitelná v exteriéru i interéru. Průměr: 125 mm. Barva: hnědá. Materiál: plast.

mřížka větrací se síť. stavitel.krytka PH pr.125-160mm BÍ

Mřížka větrací je vyrobená z kvalitního plastu. Na zadní straně je opatřena síťovinou proti drobnému hmyzu. Je použitelná v exteriéru i interéru. Vhodná do typizovaných trub nebo stavebních otvorů. Průměr: 125 - 160 mm. Barva: bílá.

mřížka větrací se síť. stavitel.krytka PH pr.125-160mm HN

Mřížka větrací je vyrobená z kvalitního plastu. Na zadní straně je opatřena síťovinou proti drobnému hmyzu. Je použitelná v exteriéru i interéru. Vhodná do typizovaných trub nebo stavebních otvorů. Průměr: 125 - 160 mm. Barva: hnědá.

mřížka větrací se síť. stavitel.krytka PH pr. 75-125mm BÍ

Mřížka větrací je vyrobená z kvalitního plastu. Na zadní straně je opatřena síťovinou proti drobnému hmyzu. Je použitelná v exteriéru i interéru. Vhodná do typizovaných trub nebo stavebních otvorů. Průměr: 75 - 125 mm. Barva: bílá.

mřížka větrací se síť. stavitel.krytka PH pr. 75-125mm HN

Mřížka větrací je vyrobená z kvalitního plastu. Na zadní straně je opatřena síťovinou proti drobnému hmyzu. Je použitelná v exteriéru i interéru. Vhodná do typizovaných trub nebo stavebních otvorů. Průměr: 75 - 125 mm. Barva: hnědá.