Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vestavne svitidla

Nalezeno:    2886 produktů

TORNO VESTAVNÉ - Denní světlo - 6W

Downlight svítidla ze série TORNO VESTAVNÁ jsou unikátním spojením atraktivního designu a nejnovější technologie LED chipů COB. Tato svítidlanabízejí architektům novou inspiraci pro projektování interiérů s důrazem na design, špičkové technologie a zároveň i bezúdržbovou a výrazněuspornější variantu svícení. Spotřeba energie a životnost u těchto svítidel mnohonásobně převyšuje halogenová svítidla, která v tomto případěnejčastěji nahrazují. Samozřejmostí je možnost stmívání a volba barvy světla ...

PANLUX DWM-213D/CH DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. KOV je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod.

PANLUX DWMS-113E/CH DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

KOV / SKLO jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod.

BIGWHITE LA 113111 HORN II TURNO Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 2x50W. sklo je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje GU10

BPM BPM 3161.15LEDD40.3K Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 7W. hliník je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. Svítidlo BPM lze osadit světelným zdrojem patice LED.

EGLO 96252 FUEVA 1 Vestavné bodové svítidlo 230V + 5 let záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 10.9. ocelová slitina je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod.

PAULMANN P 92093 Vestavné bodové svítidlo 230V + 5 let záruka ZDARMA!

3,7 je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. matná bílá je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod.

BPM BPM 8204.03.D40.3K Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 10W. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí LED. hliník je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod.

PAULMANN P 92824 Vestavné bodové svítidlo 230V + 5 let záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to vč. 1x7. hliník / zinek jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod.

PAULMANN P 93519 Vestavné bodové svítidlo 230V + 5 let záruka ZDARMA!

Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G4. hliník je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon vč. 3x20W.

Massive Philips 66722/31/16 VESTAVNÉ SPOTY Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

2x7,5W je maximální příkon svítidla, zajišťující dostatečný výkon pro integrované LED zdroje. Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je hliník. Bodové svítidlo zápustné pro běžné používání vrámci 230V napětí. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí....

Massive Philips 66722/48/16 VESTAVNÉ SPOTY Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je hliník. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Norma krytí IP20 definuje používat toto svítidlo k běžnému užití v suchém interierovém prostředí. Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 2x7,5W....

RENDL RED R10606 Vestavné bodové svítidlo 12V + 3 roky záruka ZDARMA!

1W je maximální příkon svítidla, zajišťující dostatečný výkon pro integrované LED zdroje. Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí.

PANLUX PPD-R50/B PODHLED Vestavné bodové svítidlo 12V + 3 roky záruka ZDARMA!

KOV je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice GU5,3. 50 je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

KANLUX 02583 LUTO CTX-DS02B-C/M Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 50W. Slitina hliníku je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice Gx5,3. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech.

BPM BPM 4213LED2.D40.3K Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Integrované LED zdroje poskytují světelný výkon do hodnoty 7W. V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je hliník. O světelný zdroj se v tomto případě nemusíte vůbec starat. Vysoce kvalitní a výkonný LED zdroj je v tomto svítidle přímo zabudován a jeho životnost je odhadována až na 50000h provozu svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod.

BIGWHITE LA 111262 LED Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje G4metalhalogenid je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 1W.

BIGWHITE LA 112344 Vestavné bodové svítidlo 12V + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. O světelný zdroj se v tomto případě nemusíte vůbec starat. Vysoce kvalitní a výkonný LED zdroj je v tomto svítidle přímo zabudován a jeho životnost je odhadována až na 50000h provozu svítidla. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. 1W je maximální příkon svítidla, zajišťující dostatečný výkon pro integrované LED zdroje.

BIG WHITE LA 113966 Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. 3W je maximální příkon svítidla, zajišťující dostatečný výkon pro integrované LED zdroje.

BIG WHITE LA 114240 NEW TRIA LED Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 12.

BIG WHITE LA 114296 NEW TRIA LED Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Integrované LED zdroje poskytují světelný výkon do hodnoty 25. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály hliník/hlin/hli/hliní. Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod.

BIG WHITE LA 114381 NEW TRIA LED Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

9 je maximální příkon svítidla, zajišťující dostatečný výkon pro integrované LED zdroje. Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod.

BIG WHITE LA 114431 PATTA Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

O světelný zdroj se v tomto případě nemusíte vůbec starat. Vysoce kvalitní a výkonný LED zdroj je v tomto svítidle přímo zabudován a jeho životnost je odhadována až na 50000h provozu svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 9.

EGLO 94053 FUEVA 1 Vestavné bodové svítidlo 230V + 5 let záruka ZDARMA!

Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice LED. litý kov je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 5,5W.

BPM 6009.33 Konfor Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

hliník je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice GU5.3. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 50. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.

KANLUX 02830 HORN CTC-3115-SN/G Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 50W na které je svítidlo zkonstruováno. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. kovový výlisek je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí Gx5,3.

RENDL RED R12171 SLENDER SLIM Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. Integrované LED zdroje poskytují světelný výkon do hodnoty 24.

PAULMANN P 92502 Vestavné bodové svítidlo 230V + 5 let záruka ZDARMA!

Svítidlo Paulmann lze osadit světelným zdrojem patice GU10. kov je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 13W na které je svítidlo zkonstruováno.

PAULMANN P 93627 Vestavné bodové svítidlo 230V + 5 let záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 7 na které je svítidlo zkonstruováno. Jde o svítidlo prachotěsné a vysoce odolné proti stříkající vodě a souvisejícího tlaku. chrom je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí GU10.

BIG WHITE LA 114121 Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. Integrované LED zdroje poskytují světelný výkon do hodnoty 28W.

BPM 3223.03 Su 55 mm Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít vrámci aplikací s vysokým požadavkem na prachotěsnost a odolávání souvislého proudu vody na svítidlo. O světelný zdroj se v tomto případě nemusíte vůbec starat. Vysoce kvalitní a výkonný LED zdroj je v tomto svítidle přímo zabudován a jeho životnost je odhadována až na 50000h provozu svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod. Hlavním materiálem svítidla je hliník. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního př...

Massive Philips 59714/17/16 Hydra Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům kov/plast. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 1x15W. O světelný zdroj se v tomto případě nemusíte vůbec starat. Vysoce kvalitní a výkonný LED zdroj je v tomto svítidle přímo zabudován a jeho životnost je odhadována až na 50000h provozu svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití v kuchyních, halách, kancelářích apod....

SKOFF MS-TAN-C-W-1 TANGO Venkovní svítidlo vestavné + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 0.8. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Vestavné venkovní svítidlo s pracovním napětím 230V a montáží pod omítku/do podhledu z pohledu vnější konstrukce. Kvalitu a celkové provedení podt...

SKOFF MS-RUE-K-B-1 RUEDA Venkovní svítidlo vestavné + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Integrované LED zdroje poskytují světelný výkon do hodnoty 0.8. kov je většinovým materiálem tohoto svítidla. Vestavné venkovní svítidlo s pracovním napětím 230V a montáží pod omítku/do podhledu z pohledu vnější konstrukce....

PAULMANN P 99461 Venkovní svítidlo vestavné + 5 let záruka ZDARMA!

Svítidlo pro venkovní aplikaci, které je zkonstruováno k zapuštění do stěn svislých konstrukcí. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje GU5,3Hlavními materiály svítidla jsou hliník / zinek. Krytí IP65 značí vysokou ochranu svítidla proti proudu stříkající vody z malé vzdálenosti a je zároveň i prachotěsnéCelkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 15W .

BPM 3223.02 Su 55 mm Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

4,5 W je maximální příkon svítidla, zajišťující dostatečný výkon pro integrované LED zdroje. Toto svítidlo je díky krytí IP65 označeno jako prachotěsné a vysoce odolné vůči proudu vody ze všech úhlů. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je hliník. O světelný zdroj se v tomto případě nemusíte vůbec starat. Vysoce kvalitní a výkonný LED zdroj je v tomto svítidle přímo zabudován a jeho životnost je odhadována až na 50000h provozu svítidla. Vestavné bodové svítidlo k běžnému užití...

Panlux INCAST 27LED venkovní vestavné svítidlo - teplá bílá

Moderní vestavná svítidla PANLUX ; Vhodné pro osvětlení vchodů a obchozích cest ; Svítidla zvýrazní objekt ; 27LED - ekonomický provoz; Doporučujeme zapojit soumrakový spínač pro automatické spínání ; LED = ?Light-Emitting Diode? ; V překladu ?dioda

PAULMANN P 99818 Venkovní svítidlo vestavné + 5 let záruka ZDARMA!

Venkovní zápustné svítidlo se zajímavým vzhledem pro použití k vestavbě do zdiva domů a dalších staveb. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě vč. 1x2,4W. Hlavním materiálem svítidla je hliník.

PHILIPS PH168618716 Ledino Venkovní svítidlo vestavné + 3 roky záruka ZDARMA!

O světelný zdroj se v tomto případě nemusíte vůbec starat. Vysoce kvalitní a výkonný LED zdroj je v tomto svítidle přímo zabudován a jeho životnost je odhadována až na 50000h provozu svítidla. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 2x7.5W. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: hliník. Venkovní vestavné svítidlo zápustné pro běžné používání vrámci 230V napětí na stěnách domů a ostatních stav...

EGLO EG88575 ZIMBA Venkovní svítidlo vestavné + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 1X60W. Venkovní vestavné svítidlo zápustné pro běžné používání vrámci 230V napětí na stěnách domů a ostatních staveb. Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E14. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je litý hliník.