Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vestavne spotrebyce do kuchyne

Nalezeno:    483 produktů

Massive Philips 66722/48/16 VESTAVNÉ SPOTY Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je hliník. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Norma krytí IP20 definuje používat toto svítidlo k běžnému užití v suchém interierovém prostředí. Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 2x7,5W....

GREENLUX GXPP050 Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 50W. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. GREENLUX je svítidlem s paticí GU10 pro světelný zdroj.

GREENLUX GXPP051 Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 50W. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí GU10.

GREENLUX GXPP023 Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje GU10. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 50W.

PANLUX NPV-G420/Z PODHLED Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PANLUX DWM-118D/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PANLUX DWV0-126D/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PANLUX DWVX-126E/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PANLUX DWVX-226E/CH DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PANLUX PP-R50/ZB PODHLED Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. KOV je většinovým materiálem tohoto svítidla.

PANLUX DWV0-118D/CH DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PANLUX DWV0-118E/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. KOV je převažující materiál v tomto svítidle.

PANLUX DWV0-126E/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je KOV. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PANLUX DWV-126E/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. KOV je většinovým materiálem tohoto svítidla.

PANLUX DWVS-218D/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Hlavním materiálem svítidla je SKLO.

PANLUX DWVX-118E/CH DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. KOV je převažující materiál v tomto svítidle.

PANLUX PHN-G420/NB HVĚZDNÉ NEBE Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PANLUX DWMS-218E/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PANLUX DWMS-218E/CH DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PANLUX DWV-118E/CH DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

PANLUX DWV-218D/CH DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

EGLO 95889 PINEDA Vestavné bodové svítidlo 230V + 5 let záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je plast. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 1x12. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PANLUX PP-R63/B PODHLED Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Naprostou výhodou patice E27 je možnost použití zářivky i LED zdroje.

PANLUX DWM-213D/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PANLUX DWMX-113D/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: KOV.

PANLUX DWMX-218D/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí.

PANLUX DWV0-118D/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech.

PANLUX DWV-218D/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je KOV.

PANLUX DWVX-118D/CH DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je KOV. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech.

PANLUX DWVX-218D/B DOWNLIGHT Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: KOV.

PAULMANN P 93867 Vestavné bodové svítidlo 230V + 5 let záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou hliník a zinek. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 8.

PANLUX PP-R50/B PODHLED Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Standardní patice E14 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky.

BPM BPM 3144.04.D60.3K Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice LED. Hlavním materiálem svítidla je hliník. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 15W.

BPM BPM 3073LED.D40.3K Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. BPM je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 15W. Hlavním materiálem svítidla je hliník.

BIG WHITE LA 114211 NEW TRIA LED Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Díky vybavení svítidla vysoce výkonným a spolehlivým LED zdrojem, odpadá zde nutnost řešení náhradního světelného zdroje pro toto svítidlo. Integrované LED zdroje poskytují světelný výkon do hodnoty 6. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

PAULMANN P 92826 Vestavné bodové svítidlo 230V + 5 let záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Toto svítidlo je tvořeno materiály hliník / zinek. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu vč. 1x7 na které je svítidlo zkonstruováno.

PAULMANN P 92828 Vestavné bodové svítidlo 230V + 5 let záruka ZDARMA!

Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály hliník / zinek. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu vč. 1x7.

BIGWHITE LA 112444 INDI REC 1S MR16 Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 50W. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje GU5,3Hlavními materiály svítidla jsou hliník / zinek. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod.

BIGWHITE LA 116101 GU/GZ10 TURNO Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 50W. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. sklo je převažující materiál v tomto svítidle. Svítidlo BIG WHITE lze osadit světelným zdrojem patice GU10.

PANLUX KVL-3S/AL PODHLED Vestavné bodové svítidlo 230V + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Bodové svítidlo do běžných interiérových prostor, jako jsou kuchyně, haly, kanceláře apod. 3WW je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.