Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vans benched

Nalezeno:    103 produktů

Vans Benched Onyx

Dámský sportovní vak Vans, model Benched, vak uzavíratelný stažením šňůrek, které zároveň slouží jako popruhy, kovové kroužky na šňůrky, materiál 100% polyester, rozměry cca 44 x 33 cm, objem cca 6 L. Vak je ideálním řešením na věci nejen do tělocvičny.

Více informací
od 175 Kč
Koupit nejlevněji

Batoh Vans Benched Onyx

Vans Benched Novelty - stylový bag s logem na přední straně. Materiál: 100% polyester. Rozměry: 43 x 33 cm.

Batoh Vans Benched Rainbow

Vans Benched - parádní bag s duhovým logem na přední straně. Materiál: 100% bavlna. Rozměry: 43 x 33 cm.

vak Vans Benched gradient

vak Vans Benched gradient jednoduchý vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

Batoh Vans Benched Gradient

Vans Benched - stylový bag v totálně svěží barvě s logem na přední straně. Materiál: 100% polyester. Rozměry: 43 x 33 cm.

Vans Benched pool blue

Vans Benched pool blue vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. objem: 12 l. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

Vans Benched georgia peach

Vans Benched georgia peach vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. objem: 12 l. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

Vans Benched crown blue

Vans Benched crown blue vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. objem: 12 l. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

Vans Benched gradient

Vans Benched gradient vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. objem: 12 l. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

Vans Benched Novelty rainbow

Vans Benched Novelty rainbow vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. objem: 12 l. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

Vans Benched onyx

Vans Benched onyx vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. objem: 12 l. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

vak Vans Benched onyx

vak Vans Benched onyx jednoduchý vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. objem: 12 l. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

vak Vans Benched - Gradient

Dámský vak Vans Benched materiál: 100% polyester rozměry jsou cca 43 x 33 cm potisk s logem značky na přední straně stahování pomocí šňůrek, které zároveň slouží jako ramenní popruhy sportovní vaky Vans vaky na boty

vak Vans Benched - Onyx

Dámský vak Vans Benched materiál: 100% polyester rozměry: 44 x 32,5 cm design s potiskem ,,Vans off the wall“ stahování pomocí šňůrek, které zároveň slouží i jako ramenní popruhy černý vak Vans vaky Vans vaky na záda

vak Vans Benched - Parrot

Dámský vak Vans Benched stahování pomocí šňůrek, které zároveň slouží i jako ramenní popruhy rozměry: 43 x 33 cm materiál: 100% polyester design je u každého kusu jinak rozložený zelený vak Vans vaky na záda vaky Vans

vak Vans Benched - Onyx

Dámský sportovní vak Vans, model Benched, vak uzavíratelný stažením šňůrek, které zároveň slouží jako popruhy, kovové kroužky na šňůrky, materiál 100% polyester, rozměry cca 44 x 33 cm, objem cca 6 L. Vak je ideálním řešením na věci nejen do tělocvičny.

Vans Benched Bag Georgia Peach

Vans Benched Bag Georgia Peach stylový batoh/sáček od kultovní kalifornské značky VANS – objem 12l.

Vans Benched Bag Pink Lady

Vans Benched Bag Pink Lady stylový batoh/sáček od kultovní kalifornské značky VANS – objem 12l.

Vak Vans Benched gradient 2017

Vak Vans Benched gradient 2017 - vak na drobnosti - nositelný na zádech - logo VANS

VANS BENCHED TASKA - žlutá

Model benched od značky Vans. Kolekce 2015. Barva žlutá. Materiál: 100% polyester.

TAŠKA VANS BENCHED - šedá

Model benched od značky Vans. Kolekce 2015. Barva šedá + šeříková. Materiál: 100% polyester.

TAŠKA VANS BENCHED - žlutá

Model benched od značky Vans. Kolekce 2015. Barva žlutá + černá. Materiál: 100% polyester.

TAŠKA VANS BENCHED - černá

Model benched od značky Vans. Kolekce 2016. Barva černá + bílá. Materiál: 100% polyester.

Vans Benched Novelty black otw

Vans Benched Novelty black otw vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

vak Vans Benched pool blue

vak Vans Benched pool blue vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

Batoh Vans Benched Pink Lady

Vans Benched Novelty - epesní bag v totálně svěží barvě s logem na přední straně. Materiál: 100% polyester. Rozměry: 43 x 33 cm.

Batoh Vans Benched Pool Blue

Vans Benched Novelty - príma bag v totálně svěží barvě s logem na přední straně. Materiál: 100% polyester. Rozměry: 43 x 33 cm.

Batoh Vans Benched Novelty Hearts

Vans Benched Novelty - když už se blíží ten Valentýn.. Rozkošně zamilovaný bag s logem na přední straně. Materiál: 100% bavlna. Rozměry: 43 x 33 cm.

Vans Benched star dot black

Stylový bench bag VANS BENCHED si zamilovala celá řada zákazníků po celém světě! Je jednoduše řešený, ale zároveň je nesmírně praktický. Má rozměry 43 x 35 cm a tkaničkové popruhy. Vyrobený je z polyesteru.

Vans Benched Novelty black mesh

Vans Benched Novelty black mesh vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. objem: 12 l. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

Vans Benched Novelty punta bella

Vans Benched Novelty punta bella vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. objem: 12 l. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

vak Vans Benched crown blue

vak Vans Benched crown blue jednoduchý vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

vak Vans Benched Novelty rainbow

vak Vans Benched Novelty rainbow jednoduchý vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

vak Vans Benched georgia peach

vak Vans Benched georgia peach jednoduchý vak pro univerzální využití... díky popruhům se může nosit na zádech jako batoh. Z odolného omyvatelného materiálu. 34 × 44,5 cm. 100 % polyester.

vak Vans Benched - Pink Lady

Dámský vak Vans Benched materiál: 100% polyester rozměry jsou cca 43 x 33 cm potisk s logem značky na přední straně stahování pomocí šňůrek, které zároveň slouží jako ramenní popruhy sportovní vaky Vans vaky na boty

Vans Benched Novelty black tropical

Vzorovaný vak na záda Vans Benched Novelty Black Tropical o rozměru 43 x 34 cm, se dvěma stahovacími tkaničkami a s potiskem Off the Wall na vnější straně. Bench bag je z bavlněné textilní tkaniny vyznačující se pevností a nízkou hmotností. Specifikace:- rozměry: 43 x 34 cm - objem: 4 L - originální potisk - stahovací tkaničky - materiál: 100% bavlna

Vans Benched Novelty summer stories

Vak na záda Vans Benched Novelty Summer Stories o rozměru 43 x 34 cm a se dvěma stahovacími tkaničkami. Bench bag je z bavlněné textilní tkaniny vyznačující se pevností a nízkou hmotností. Celoplošný potisk. Specifikace:- rozměry: 43 x 34 cm - objem: 4 L - originální potisk - stahovací tkaničky - materiál: 100% bavlna

vak Vans Benched - Pool Blue

Dámský vak Vans Benched materiál: 100% polyester rozměry: 44 x 32,5 cm design s potiskem ,,Vans off the wall“ stahování pomocí šňůrek, které zároveň slouží i jako ramenní popruhy modrý vak Vans vaky Vans vaky na záda

vak Vans Benched - Georgia Peach

Dámský vak Vans Benched materiál: 100% polyester rozměry: 44 x 32,5 cm design s potiskem ,,Vans off the wall“ stahování pomocí šňůrek, které zároveň slouží i jako ramenní popruhy oranžový vak Vans vaky Vans vaky na záda

vak Vans Benched Novelty - Rainbow

Dámský vak Vans Benched Novelty materiál: 100% bavlna rozměry jsou cca 43 x 33 cm potisk s logem značky na přední straně stahování pomocí šňůrek, které zároveň slouží jako ramenní popruhy černý vak Vans sportovní vaky Vans vaky na boty

Vak Vans Benched crown blue 2017

Vak Vans Benched crown blue 2017 - Vans vak na záda na drobnosti