Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vanocni porcelan

Nalezeno:    78 produktů

Dekorace vánoční anděl porcelán mix druhů

<p>Dekorace vánoční anděl porcelán mix druhů<br></p>

Dekorace vánoční anděl 9 cm bílý porcelán

<p>Dekorace vánoční anděl 9 cm bílý porcelán<br></p>

House Doctor Vánoční ozdoba Tradition Trumpetka, šedá barva, porcelán

House Doctor Vánoční ozdoba Tradition Trumpetka, šedá barva, porcelán. Vánoční ozdoba z porcelánu s motivem tradičních symbolů Vánoc v severských zemích a krátkým textem v angličtině, ozdůbka je zavěšená na hnědé kožené šňůrce. Na výběr ze tří motivů: Trumpetka - Vánoční čas Voják - Ho-ho-ho (popěvek) Lízátko - sladký cukrkandl za skvělé ceny na Bellarose.cz!

House Doctor Vánoční ozdoba Tradition Vojáček, šedá barva, porcelán

House Doctor Vánoční ozdoba Tradition Vojáček, šedá barva, porcelán. Vánoční ozdoba z porcelánu s motivem tradičních symbolů Vánoc v severských zemích a krátkým textem v angličtině, ozdůbka je zavěšená na hnědé kožené šňůrce. Na výběr ze tří motivů: Trumpetka - Vánoční čas Voják - Ho-ho-ho (popěvek) Lízátko - sladký cukrkandl za skvělé ceny na Bellarose.cz!

House Doctor Vánoční ozdoba Tradition Lízátko, šedá barva, porcelán

House Doctor Vánoční ozdoba Tradition Lízátko, šedá barva, porcelán. Vánoční ozdoba z porcelánu s motivem tradičních symbolů Vánoc v severských zemích a krátkým textem v angličtině, ozdůbka je zavěšená na hnědé kožené šňůrce. Na výběr ze tří motivů: Trumpetka - Vánoční čas Voják - Ho-ho-ho (popěvek) Lízátko - sladký cukrkandl za skvělé ceny na Bellarose.cz!

House Doctor Vánoční ozdoba Nature Jmelí, šedá barva, porcelán

House Doctor Vánoční ozdoba Nature Jmelí, šedá barva, porcelán. Vánoční ozdoba z porcelánu s motivem tradičních vánočních přírodních symbolů a s krátkým textem v angličtině, ozdůbka je zavěšená na hnědé kožené šňůrce. Na výběr ze tří motivů: Jmelí - anglický a latinský název Cesmína - Ať sněží Šiška - procházka zimní krajinou za skvělé ceny na Bellarose.cz!

House Doctor Vánoční ozdoba Nature Cesmína, šedá barva, porcelán

House Doctor Vánoční ozdoba Nature Cesmína, šedá barva, porcelán. Vánoční ozdoba z porcelánu s motivem tradičních vánočních přírodních symbolů a s krátkým textem v angličtině, ozdůbka je zavěšená na hnědé kožené šňůrce. Na výběr ze tří motivů: Jmelí - anglický a latinský název Cesmína - Ať sněží Šiška - procházka zimní krajinou za skvělé ceny na Bellarose.cz!

House Doctor Vánoční ozdoba Nature Šiška, šedá barva, porcelán

House Doctor Vánoční ozdoba Nature Šiška, šedá barva, porcelán. Vánoční ozdoba z porcelánu s motivem tradičních vánočních přírodních symbolů a s krátkým textem v angličtině, ozdůbka je zavěšená na hnědé kožené šňůrce. Na výběr ze tří motivů: Jmelí - anglický a latinský název Cesmína - Ať sněží Šiška - procházka zimní krajinou za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Bloomingville Vánoční ozdoba Gold Star Porcelain, zlatá barva, porcelán

Bloomingville Vánoční ozdoba Gold Star Porcelain, zlatá barva, porcelán. Dodejte své sváteční výzdobě lesk a třpyt s touto krásnou porcelánovou hvězdou, která na vašem stromečku zazáří jako kometa nad Betlémem. Hvězdička ve zlaté barvě se bude skvěle doplňovat s klasicky zdobenými vánočními ozdobami, zajisté ale potěší i příznivce střídmějších designových kousků. Průměr 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Vánoční ozdoba Christmas Ornament Trumpetka, zlatá barva, stříbrná barva, porcelán

IB LAURSEN Vánoční ozdoba Christmas Ornament Trumpetka, zlatá barva, stříbrná barva, porcelán. Vánoční ozdoby z dílny dánské značky Ib Laursen patří mezi ty nejoblíbenější. Pořiďte si proto nějaké do své sbírky i vy! Na výběr je ze dvou druhů porcelánových ozdob. Bubínek a trumpetka. Obě dvě jsou stříbrno-bílé se zlatými glitry, takže skvěle doplní jakékoliv jiné ozdobičky. Zavěsit je můžete na stromeček, ale také třeba na okno nebo na větvičky ve váze. Malých glitrových ozdob totiž není nikdy ...

IB LAURSEN Vánoční ozdoba Christmas Ornament Bubínek, zlatá barva, stříbrná barva, porcelán

IB LAURSEN Vánoční ozdoba Christmas Ornament Bubínek, zlatá barva, stříbrná barva, porcelán. Vánoční ozdoby z dílny dánské značky Ib Laursen patří mezi ty nejoblíbenější. Pořiďte si proto nějaké do své sbírky i vy! Na výběr je ze dvou druhů porcelánových ozdob. Bubínek a trumpetka. Obě dvě jsou stříbrno-bílé se zlatými glitry, takže skvěle doplní jakékoliv jiné ozdobičky. Zavěsit je můžete na stromeček, ale také třeba na okno nebo na větvičky ve váze. Malých glitrových ozdob totiž není nikdy do...

Bloomingville Vánoční ozdoba Love/dot Gold Love, zlatá barva, krémová barva, porcelán

Bloomingville Vánoční ozdoba Love/dot Gold Love, zlatá barva, krémová barva, porcelán. Plochá kulatá vánoční ozdoba z porcelánu v krémové barvě rozzáří každý stromeček, ale i obyčejnou větvičku. Vybrat si můžete ze dvou variant - buď se zlatým nápisem "love", nebo se zlatými puntíky. A pokud ji navíc doplníte o další ozdoby ve zlatých odstínech, váš vánoční stromeček bude vskutku nezapomenutelný! za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Bloomingville Vánoční ozdoba Love/dot Gold Puntíky, zlatá barva, krémová barva, porcelán

Bloomingville Vánoční ozdoba Love/dot Gold Puntíky, zlatá barva, krémová barva, porcelán. Plochá kulatá vánoční ozdoba z porcelánu v krémové barvě rozzáří každý stromeček, ale i obyčejnou větvičku. Vybrat si můžete ze dvou variant - buď se zlatým nápisem "love", nebo se zlatými puntíky. A pokud ji navíc doplníte o další ozdoby ve zlatých odstínech, váš vánoční stromeček bude vskutku nezapomenutelný! za skvělé ceny na Bellarose.cz!

ferm LIVING Porcelánová ozdoba Black Splash, černá barva, bílá barva, porcelán

ferm LIVING Porcelánová ozdoba Black Splash, černá barva, bílá barva, porcelán. Vánoční ozdoba s "cákanci" černé barvy zaručeně ozvláštní váš vánoční stromek o netradiční prvek v nordic stylu. Porcelánová ozdůbka bude hezky vypadat s dalšími moderními ozdobami, ale využijete ji i samotnou - třeba na větévku ve váze. Průměr 5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Bloomingville Porcelánová soška Angel Gold, zlatá barva, porcelán

Bloomingville Porcelánová soška Angel Gold, zlatá barva, porcelán. Porcelánový andílek se zlatou glazurou bude nevšední vánoční dekorací vašeho domova. Zaujme nejen svým jednoduchým provedením a abstrakcí, ale právě i zlatou barvou, která k Vánocům - stejně jako andílci samotní - neodmyslitelně patří. Postavte si jej na poličku, krbovou římsu či okenní parapet a dodejte svému interiéru vánoční kouzlo! Výška 16 cm, průměr 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Bloomingville Porcelánový svícínek Merry Blush, růžová barva, porcelán

Bloomingville Porcelánový svícínek Merry Blush, růžová barva, porcelán. Milý porcelánový svícínek v růžové barvě, který zdobí nápis "Merry Christmas", je určen na jednu čajovou svíčku. Svícínek se hodí například jako vánoční dekorace do pokojíčku k již trochu odrostlejším slečnám, ale využití najde i na stolku v obývacím pokoji. Vrchní průměr 5,5 cm, výška 5,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MADAM STOLTZ Porcelánový svícen Gold House, zlatá barva, porcelán

MADAM STOLTZ Porcelánový svícen Gold House, zlatá barva, porcelán. Zlaté dekorace jsou letošním hitem, ke kterým patří i tenhle roztomilý svícen ve tvaru domečku. Během svátků dodá interiéru vánoční atmosféru spojenou s domácím teplem a pohodou. Obojí si ale díky němu můžete užívat i během roku - stačí do něj jen vložit zapálenou svíčku. Rozměry 9,7 x 8,9 x 11,8 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Maileg Porcelánová dekorace Pixy on pig red, bílá barva, porcelán

Maileg Porcelánová dekorace Pixy on pig red, bílá barva, porcelán. Porcelánová dekorativní soška skřítka Pixie sedícího na prasátku bude tím pravým pro milovníky originálních vánočních dekorací. Skřítek bude zajisté efektní součástí Vaší vánoční dekorace například na štědrovečerní stůl, ke krbu, na poličku, parapet apod. Právě drobné detaily dodávají domovu to pravé osobité kouzlo. Velikost 12x8 cm, barva je bílá. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Bloomingville Porcelánová ozdoba se zlatým nápisem Srdce Be happy, bílá barva, zlatá barva, porcelán

Bloomingville Porcelánová ozdoba se zlatým nápisem Srdce Be happy, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Vánoční porcelánová ozdoba se zlatým nápisem od Bloomingville je přesně ten typ drobné ozdoby, který si zamilujete. Má totiž mnoho variant využití a pokaždé jí to bude slušet. Můžete ji zavěsit na větvičku barborky ve váze nebo jen tak na nástěnku v pracovně, můžete s ní ozdobit adventní věnec na dveřích nebo zabalený dárek pro někoho blízkého. A samozřejmě i na vánočním stromečku vynikne její ...

Bloomingville Porcelánová ozdoba se zlatým nápisem Hvězda Go live, bílá barva, zlatá barva, porcelán

Bloomingville Porcelánová ozdoba se zlatým nápisem Hvězda Go live, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Vánoční porcelánová ozdoba se zlatým nápisem od Bloomingville je přesně ten typ drobné ozdoby, který si zamilujete. Má totiž mnoho variant využití a pokaždé jí to bude slušet. Můžete ji zavěsit na větvičku barborky ve váze nebo jen tak na nástěnku v pracovně, můžete s ní ozdobit adventní věnec na dveřích nebo zabalený dárek pro někoho blízkého. A samozřejmě i na vánočním stromečku vynikne její ...

Bloomingville Porcelánová ozdoba se zlatým nápisem Srdce Go live, bílá barva, zlatá barva, porcelán

Bloomingville Porcelánová ozdoba se zlatým nápisem Srdce Go live, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Vánoční porcelánová ozdoba se zlatým nápisem od Bloomingville je přesně ten typ drobné ozdoby, který si zamilujete. Má totiž mnoho variant využití a pokaždé jí to bude slušet. Můžete ji zavěsit na větvičku barborky ve váze nebo jen tak na nástěnku v pracovně, můžete s ní ozdobit adventní věnec na dveřích nebo zabalený dárek pro někoho blízkého. A samozřejmě i na vánočním stromečku vynikne její k...

Hrnek s pralinkami Vánoční hvězda

Hvězda mezi vánoční hrnky! Tento sváteční hrníček si získá místo v přední řadě vaší skříňky. Je zdobený červeným vánočním dekorem a ručně malovaným zlatým dekorem. Hrníček je plněný 100 g jemných nostalgických pralinek v hezkých obalech, takže bude také ideální jako dárek. Materiál: porcelán Rozměry: výška 10 cm, Ø 8 cm. Obsahuje: 100 g vánočních čokolád, skladujte do 18 °C. Složení: Altmeister bylinný likér 32 %; Třešňový likér obsahuje 16%; cukr, kakaová hmota, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO,...

Espresso hrnek s podšálkem Vánoční sob

. pravý porcelán, lehoučký hrnek, stejně jako vaše voňavé espresso, s podšálkem, výška 65 mm, průměr 56 mm a objem 90ml.

Espresso hrnek s podšálkem Vánoční ozdoby

. pravý porcelán, lehoučký hrnek, stejně jako vaše voňavé espresso, s podšálkem, výška 65 mm, průměr 56 mm a objem 90ml.

Hübsch Porcelánová ozdoba Leaf White/gold Typ A, bílá barva, zlatá barva, porcelán

Hübsch Porcelánová ozdoba Leaf White/gold Typ A, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Porcelánové vánoční ozdoby jsou novodobým hitem. Nebuďte tedy pozadu a pořiďte si je taky! Tyto matné bílé závěsné ozdoby ve tvaru lístečků jsou z poloviny natřeny zlatou barvou a právě proto budou originálním prvkem vaší vánoční výzdoby. Pověste si je třeba na větvičku ve váze či na stromeček a doveďte tak vánoční dekorování k dokonalosti! Na výběr je ze dvou typů lístečků. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Hübsch Porcelánová ozdoba Leaf White/gold Typ B, bílá barva, zlatá barva, porcelán

Hübsch Porcelánová ozdoba Leaf White/gold Typ B, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Porcelánové vánoční ozdoby jsou novodobým hitem. Nebuďte tedy pozadu a pořiďte si je taky! Tyto matné bílé závěsné ozdoby ve tvaru lístečků jsou z poloviny natřeny zlatou barvou a právě proto budou originálním prvkem vaší vánoční výzdoby. Pověste si je třeba na větvičku ve váze či na stromeček a doveďte tak vánoční dekorování k dokonalosti! Na výběr je ze dvou typů lístečků. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Bloomingville Dekorativní porcelánový domeček Christmas Šedý, šedá barva, bílá barva, porcelán

Bloomingville Dekorativní porcelánový domeček Christmas Šedý, šedá barva, bílá barva, porcelán. Vyzdobte svůj interiér letošní Vánoce v nordic stylu s těmito elegantními porcelánovými domečky v šedé a bílé barvě s anglickými nápisy, které nadělají parádu třeba na okenním parapetu v kombinaci s další sváteční výzdobou. Nebo si jej postavte jen tak pro radost na noční stolek a vychutnejte si vánoční náladu! za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Bloomingville Dekorativní porcelánový domeček Christmas Bílý, šedá barva, bílá barva, porcelán

Bloomingville Dekorativní porcelánový domeček Christmas Bílý, šedá barva, bílá barva, porcelán. Vyzdobte svůj interiér letošní Vánoce v nordic stylu s těmito elegantními porcelánovými domečky v šedé a bílé barvě s anglickými nápisy, které nadělají parádu třeba na okenním parapetu v kombinaci s další sváteční výzdobou. Nebo si jej postavte jen tak pro radost na noční stolek a vychutnejte si vánoční náladu! za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Maileg Porcelánová dekorace Pixy on pig gold, bílá barva, zlatá barva, porcelán

Maileg Porcelánová dekorace Pixy on pig gold, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Porcelánová dekorativní soška skřítka Pixie sedícího na prasátku bude tím pravým pro milovníky originálních vánočních dekorací. Skřítek bude zajisté efektní součástí Vaší vánoční dekorace například na štědrovečerní stůl, ke krbu, na poličku, parapet apod. Právě drobné detaily dodávají domovu to pravé osobité kouzlo. Velikost 12x8 cm, barva je bílá. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Svícny Vánoční muž, sada 4 kusů

Tyto elegantní svícny vypadají jako 4 vánoční muži s knírem, kterým sklouzla do obličeje čepice. Díky 4 různým výškám je můžete využít také jako netradiční adventní věnec. Vyrobeno z vysoce kvalitního porcelán s glazurou, v originálním designu, vhodné pro čajové nebo krátké svíčky. Rozměry: Ø 7,3 cm, výšky 7,5 / 11 / 15 / 19 cm Dodáváno bez svíček.

GREEN GATE Dezertní talíř Laurie gold, bílá barva, zlatá barva, porcelán

GREEN GATE Dezertní talíř Laurie gold, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Hmm cítíte tu krásnou sladkou vůni vánočního cukroví? Takové sváteční dobroty si zaslouží být naservírované na stylovém nádobí z dílny Green Gate! Roztomilé zlaté kytičky na bílém podkladu ozdobí každou sváteční tabuli a navodí tu správnou vánoční atmosféru. Porcelánový talíř s krásným zlatým motivem bude jako stvořený pro sladké svačiny či ujídání vánočního cukroví klidně ještě před štědrým dnem! Talířek není možné mýt v...

Great Tea Garden Vánoční Jablko & Skořice 90g

Ovocné čaje K výrobě našich jedinečných směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené procesem tzv. suchým mrazem - lyofilizace. Ovoce musí být sušeno v celku (aby se zabránilo částečnému spálení ovoce při mražení) a s velmi pomalým zvyšováním teploty. Proces ochlazování a sušení ovoce v celku zabere mnohem více času než je tomu u menších ovocných plátků. A navíc je zapotřebí mnohem více energie k dokončení tohoto procesu.  Ovoce i byliny si tak zachovávají důležitou čer...

Great Tea Garden Vánoční pekárna ® 80g

® = patentově chráněná obchodní značka společnosti Great Tea Garden s.r.o. Ovocné čaje K výrobě našich jedinečných směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené procesem tzv. suchým mrazem - lyofilizace. Ovoce musí být sušeno v celku (aby se zabránilo částečnému spálení ovoce při mražení) a s velmi pomalým zvyšováním teploty. Proces ochlazování a sušení ovoce v celku zabere mnohem více času než je tomu u menších ovocných plátků. A navíc je zapotřebí mnohem více energie k doko...

Villeroy & Boch Christmas Balls vánoční ozdoba koule, motiv vánoční hvězdy, 10 cm

Villeroy & Boch Christmas Balls vánoční ozdoba, koule motiv vánoční hvězdy, 10 cmKrásná dekorace i dárek v podobě vánoční ozdoby na stromeček s motivem vánoční hvězdy od tradiční německé porcelánky Villeroy & Boch. Koule se skládá ze dvou polovin, které jsou navzájem spojeny magnetem. Koule tak tvoří ideální skrýš pro vložení malého dárku, čímž jistě okouzlíte všechny blízké, které se rozhodnete obdarovat. Pokud zakoupíte více koulí, můžete si vytvářet své vlastní dekory spojováním odlišných po...

Great Tea Garden Vánoční čaj Perníková chaloupka ® 90g

® = patentově chráněná obchodní značka společnosti Great Tea Garden s.r.o. Čajová Zahrada - Ovocné čaje K výrobě našich jedinečných čajových směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené za pomoci tzv. lyofilizace, což je metoda, kdy se suroviny suší za pomoci vakuovaného vymrazování. Ovoce musí být sušeno v celku (aby se zabránilo částečnému spálení ovoce při mražení) a jen s velmi pozvolným zvyšováním teploty. Tento proces zabere mnohem více času, než je tomu v případě, kdy je ovoce ...

Great Tea Garden Vánoční pekárna ® v dóze 100g

® = patentově chráněná obchodní značka společnosti Great Tea Garden s.r.o. Ovocné čaje K výrobě našich jedinečných směsí používáme výhradně ovoce a byliny, které jsou sušené za pomoci tzv. lyofilizace, což je proces, kdy se plody vystaví působení suchého mrazu. Ovoce se při lyofilizaci suší v celku, a to i přesto, že je to časově i energeticky náročnější než sušení nakrájených kousků. Ovoce sušené suchým mrazem se nemá šanci spálit, teplota se při lyofilizaci zvyšuje jen pozvolna. Ovo...

Villeroy & Boch Christmas Balls vánoční ozdoba koule, motiv hračky, 10 cm

Villeroy & Boch Christmas Balls vánoční ozdoba, koule motiv hraček, 10 cmKrásná dekorace i dárek v podobě vánoční ozdoby na stromeček s motivem hraček od tradiční německé porcelánky Villeroy & Boch. Koule se skládá ze dvou polovin, které jsou navzájem spojeny magnetem. Koule tak tvoří ideální skrýš pro vložení malého dárku, čímž jistě okouzlíte všechny blízké, které se rozhodnete obdarovat. Pokud zakoupíte více koulí, můžete si vytvářet své vlastní dekory spojováním odlišných polovin koulí. Vys...

Villeroy & Boch Christmas Balls vánoční ozdoba koule, motiv dopisy pro Santu, 10 cm

Villeroy & Boch Christmas Balls vánoční ozdoba, koule motiv dopisy pro Santu, 10 cmKrásná dekorace i dárek v podobě vánoční ozdoby na stromeček s motivem dopisy pro Santu od tradiční německé porcelánky Villeroy & Boch. Koule se skládá ze dvou polovin, které jsou navzájem spojeny magnetem. Koule tak tvoří ideální skrýš pro vložení malého dárku, čímž jistě okouzlíte všechny blízké, které se rozhodnete obdarovat. Pokud zakoupíte více koulí, můžete si vytvářet své vlastní dekory spojováním odlišnýc...

Villeroy & Boch Christmas Balls vánoční ozdoba koule, motiv jedlové vetvičky, 10 cm

Villeroy & Boch Christmas Balls vánoční ozdoba, koule motiv jedlové větvičky, 10 cmKrásná dekorace i dárek v podobě vánoční ozdoby na stromeček s motivem jedlové větvičky od tradiční německé porcelánky Villeroy & Boch. Koule se skládá ze dvou polovin, které jsou navzájem spojeny magnetem. Koule tak tvoří ideální skrýš pro vložení malého dárku, čímž jistě okouzlíte všechny blízké, které se rozhodnete obdarovat. Pokud zakoupíte více koulí, můžete si vytvářet své vlastní dekory spojováním odlišnýc...

By-inspire 3-dílná Vánoční sada čajových hrnků a zapékací mísy (7855-99-00)

Sada obsahuje 2ks čajových hrnků 400ml s veselým vánočním motivem a zapékací mísu 26cm Návrháři české značky By inspire se nechávají inspirovat přírodou a vytvářejí tak jedinečné designové kolekce nádobí a bytových doplňků. Vánoční sada hrnků a zapékací mísy přinese do vaší kuchyně tu pravou sváteční atmosféru. Prvotřídní porcelán zaručuje dlouhou životnost. Klíčové vlastnosti vánoční sady By inspireSada je vyrobena z prvotřídního porcelánuObsahuje 2 ks hrnků o objemu 400 ml...

Audenaerde creative SCR3D1610 Samolepky 3D konturové zlaté a stříbrné Vánoční a zimní

Konturové samolepky jsou bezpochyby rychlá, levná a efektní 3D výzdoba. Nejlépe drží na neporézním povrchu. Přilepeno okamžitě. Konturové 3D samolepky (23x10cm) s novými možnostmi využití pro všechny. Jakmile umíte tuto kovovou nalepovací barvu vyjmout, budete odborník v práci s nálepkami v minutě! Můžete pak vaše věci nazdobit vaším stylem. Ve třech krocích můžete přetvořit k lepšímu cokoliv: pohlednice, blahopřání, osobní elektroniku, zrcadla, zápisník apod. Pomocí gelových tužek Gelly Roll G...

Espresso hrnek s podšálkem Perníček

Oblíbená Perníčkova hláška "Vyliž mi polevu" ze Shreka pozvedne náladu nejenom u vánoční tabule :). pravý porcelán, lehoučký hrnek, stejně jako vaše voňavé espresso, s podšálkem, výška 65 mm, průměr 56 mm a objem 90ml.

Villeroy & Boch Annual Christmas Edition dezertní talíř, 24 cm

Villeroy & Boch Annual Christmas Edition dezertní talíř 2017, 24 cmDezertní talíř z letošní limitované vánoční edice. Kvalitní porcelán Villeroy & Boch s krásným dekorem s ručně malovanými detaily. Obdarujte sebe i své blízké a těšte se z vánoční atmosféry s jedinečnými předměty z kolekce Annual Christmas Edition.porcelánmikrovlnná trouba: nemyčka nádobí: nerozměr: 24 cmručně dekorovánozlacené detaily

Villeroy & Boch Annual Christmas Edition koule, 7 cm

Villeroy & Boch Annual Christmas Edition koule 2017Koule z letošní limitované vánoční edice. Kvalitní porcelán Villeroy & Boch s krásným dekorem s ručně malovanými detaily. Obdarujte sebe i své blízké a těšte se z vánoční atmosféry s jedinečnými předměty z kolekce Annual Christmas Edition.porcelánrozměr: 7 cmručně dekorovánozlacené detaily

Villeroy & Boch Annual Christmas Edition hrnek, 0,45 l

Villeroy & Boch Annual Christmas Edition hrnek 2017Hrnek z letošní limitované vánoční edice. Kvalitní porcelán Villeroy & Boch s krásným dekorem s ručně malovanými detaily. Obdarujte sebe i své blízké a těšte se z vánoční atmosféry s jedinečnými předměty z kolekce Annual Christmas Edition.porcelánmyčka nádobí: nemikrovlnná trouba: nerozměr: 0,45 lručně dekorovánozlacené detaily

Villeroy & Boch Toy´s Delight čajový / kávový podšálek, 17 cm

Villeroy & Boch Toy´s Delight čajový / kávový podšálek, 17 cmČajový / kávový podšálek s průměrem 17 cm. Villeroy & Boch, vyrobené z porcelánu. Vánoční kolekce Toy 's Delight. porcelán mikrovlnná trouba: ano myčka nádobí: ne velikost: 17 cm ručně dekorované detaily

Dezertní sada s pralinkami, červená

Kouzelně vánoční a zároveň praktické a chutné díky náplni z originální belgické čokolády. To vše díky třídílné porcelánové dezertní soupravě – vhodné jako krásný dárek! Materiál: porcelán. Lze mýt v myčce. Hmotnost čokolády: 100 g.

Villeroy & Boch Annual Christmas Edition zvoneček, 7 cm

Annual Christmas Edition zvoneček 2017Zvoneček z letošní limitované vánoční edice 2017. Kvalitní porcelán Villeroy & Boch s krásným dekorem s ručně malovanými detaily. Obdarujte sebe i své blízké a těšte se z vánoční atmosféry s jedinečnými předměty z kolekce Annual Christmas Edition.porcelánmyčka nádobí: nerozměr: 7 cmručně dekorováno

Villeroy & Boch Nativity Story betlém, 33 x 22 x 20 cm

Villeroy & Boch Nativity Story betlém, 33 x 22 x 20 cmPorcelánový vánoční betlém o rozměrech 33 x 22 x 20 cm z klasické vánoční kolekce Nativity Story z dílen renomované německé porcelánky Villeroy & Boch. Inspirované příběhem o Ježíšově narození. Sesbírejte všechny příslušné figurky a sestavte si pod vánočním stromečkem vlastní, jedinečný betlém. Vysoce kvalitní porcelán s ručně dekorovanými zlatými detaily.porcelánručně dekorovánorozměry: 33 x 22 x 20 cm...

Villeroy & Boch Christmas Toys Memory adventní kalendář Santovy sáně, 49 cm

Christmas Toys Memory adventní kalendářPorcelánová dekorace adventní kalendář z dílny Villeroy & Boch, která nesmí chybět v předvánočním čase v žádné domácnosti. Každý šuplíček ukrývá malou originální porcelánovou dekoraci, kterou lze pověsit na Santovy saně nebo na Váš vánoční stromeček. Ručně dekorováno.porcelán, dřevorozměry: 49x36 cm

Villeroy & Boch Nativity Story Josef, 12,5 cm

Villeroy & Boch Nativity Story Josef, 12,5 cmRučně zlacená porcelánová figurka svatý Josef o rozměru 12, 5 cm z klasické vánoční kolekce Nativity Story z dílen renomované německé porcelánky Villeroy & Boch. Inspirované příběhem o Ježíšově narození. Sesbírejte všechny příslušné figurky a sestavte si pod vánočním stromečkem vlastní, jedinečný betlém. Vysoce kvalitní porcelán s ručně dekorovanými zlatými detaily.porcelánručně dekorovánorozměry: 12,5 cm...

Villeroy & Boch Nativity Story Marie, 8 cm

Villeroy & Boch Nativity Story Marie, 8 cmRučně zlacená porcelánová figurka Panna Marie o rozměru 8 cm z klasické vánoční kolekce Nativity Story z dílen renomované německé porcelánky Villeroy & Boch. Inspirované příběhem o Ježíšově narození. Sesbírejte všechny příslušné figurky a sestavte si pod vánočním stromečkem vlastní, jedinečný betlém. Vysoce kvalitní porcelán s ručně dekorovanými zlatými detailyporcelánručně dekorovánorozměr: 8 cm

Villeroy & Boch Nativity Story anděl, 15 cm

Villeroy & Boch Nativity Story anděl, 15 cmRučně zlacená porcelánová figurka anděl o rozměru 15 cm z klasické vánoční kolekce Nativity Story z dílen renomované německé porcelánky Villeroy & Boch. Inspirované příběhem o Ježíšově narození. Sesbírejte všechny příslušné figurky a sestavte si pod vánočním stromečkem vlastní, jedinečný betlém. Vysoce kvalitní porcelán s ručně dekorovanými zlatými detailyporcelánručně dekorovánorozměr: 15 cm

Villeroy & Boch Nativity Story král Kašpar, 8 cm

Villeroy & Boch Nativity Story král Kašpar, 8 cmRučně zlacená porcelánová figurka král Kašpar o rozměru 8 cm z klasické vánoční kolekce Nativity Story z dílen renomované německé porcelánky Villeroy & Boch. Inspirované příběhem o Ježíšově narození. Sesbírejte všechny příslušné figurky a sestavte si pod vánočním stromečkem vlastní, jedinečný betlém. Vysoce kvalitní porcelán s ručně dekorovanými zlatými detaily.porcelánručně dekorovánorozměr: 8 cm...

Villeroy & Boch Nativity Story král Melichar, 13 cm

Villeroy & Boch Nativity Story král Melichar, 13 cmRučně zlacená porcelánová figurka král Melichar o rozměru 13 cm z klasické vánoční kolekce Nativity Story z dílen renomované německé porcelánky Villeroy & Boch. Inspirované příběhem o Ježíšově narození. Sesbírejte všechny příslušné figurky a sestavte si pod vánočním stromečkem vlastní, jedinečný betlém. Vysoce kvalitní porcelán s ručně dekorovanými zlatými detaily.porcelánručně dekorovánorozměr: 13 cm...

Villeroy & Boch Nativity Story král Baltazar, 14 cm

Villeroy & Boch Nativity Story král Baltazar, 14 cmRučně zlacená porcelánová figurka král Baltazar o rozměru 14 cm z klasické vánoční kolekce Nativity Story z dílen renomované německé porcelánky Villeroy & Boch. Inspirované příběhem o Ježíšově narození. Sesbírejte všechny příslušné figurky a sestavte si pod vánočním stromečkem vlastní, jedinečný betlém. Vysoce kvalitní porcelán s ručně dekorovanými zlatými detaily.porcelánručně dekorovánorozměr: 14 cm...

Villeroy & Boch Nativity Story vůl, 6 cm

Villeroy & Boch Nativity Story vůl, 6 cmRučně zlacená porcelánová figurka v podobě vola o rozměru 6 cm z klasické vánoční kolekce Nativity Story z dílen renomované německé porcelánky Villeroy & Boch. Inspirované příběhem o Ježíšově narození. Sesbírejte všechny příslušné figurky a sestavte si pod vánočním stromečkem vlastní, jedinečný betlém. Vysoce kvalitní porcelán s ručně dekorovanými zlatými detaily.porcelánručně dekorovánorozměr: 6 cm

Villeroy & Boch Nativity Story osel, 6,5 cm

Villeroy & Boch Nativity Story osel, 6,5 cmRučně zlacená porcelánová figurka v podobě osla o rozměru 6,5 cm z klasické vánoční kolekce Nativity Story z dílen renomované německé porcelánky Villeroy & Boch. Inspirované příběhem o Ježíšově narození. Sesbírejte všechny příslušné figurky a sestavte si pod vánočním stromečkem vlastní, jedinečný betlém. Vysoce kvalitní porcelán s ručně dekorovanými zlatými detaily.porcelánručně dekorovánorozměr: 6,5 cm

Villeroy & Boch Nativity Story ovce, 4,5 cm

Villeroy & Boch Nativity Story ovce, 4,5 cmRučně zlacená porcelánová figurka v podobě ovce o rozměru 4,5 cm z klasické vánoční kolekce Nativity Story z dílen renomované německé porcelánky Villeroy & Boch. Inspirované příběhem o Ježíšově narození. Sesbírejte všechny příslušné figurky a sestavte si pod vánočním stromečkem vlastní, jedinečný betlém. Vysoce kvalitní porcelán s ručně dekorovanými zlatými detailyporcelánručně dekorovánorozměr: 4,5 cm

Porcelánový hrnek Iittala - objem 400 ml

Taika znamená ve finštině "kouzlo" a právě tento dekor Vám přinese trochu fantazie, mystičnosti a kouzla pohádek do každodenního života. Hrnek, materiál - porcelán, rozměr - 0,4l, barva červená (limitovaná vánoční edice). Vhodný podšálek Taika 15cm. Lze mýt v myčce. Vhodné k použití v běžné i mikrovlnné troubě.Designér: Klaus Haapaniemi & Heikki Orvola

Villeroy & Boch NewModern Christmas ozdoba hvězda, liška

Villeroy & Boch NewModern Christmas ozdoba hvězda, liškaVánoční ozdoba v podobě vánoční hvězdy a lišky s perleťovou úpravou od tradiční německé porcelánky Villeroy & Boch. Obdarujte sebe či své blízke nejen pod stromečkem těmito jedinečnými předměty z trendy kolekce NewModern Christmas, nebo je využijte pro stylovou dekoraci vašeho domova v čase vánočním.porcelán s perleťovou úpravourozměry: 16 cm

Villeroy & Boch NewModern Christmas ozdoba hvězda, veverka

Villeroy & Boch NewModern Christmas ozdoba hvězda, veverkaVánoční ozdoba v podobě vánoční hvězdy a veverky s perleťovou úpravou od tradiční německé porcelánky Villeroy & Boch. Obdarujte sebe či své blízke nejen pod stromečkem těmito jedinečnými předměty z trendy kolekce NewModern Christmas, nebo je využijte pro stylovou dekoraci vašeho domova v čase vánočním.porcelán s perleťovou úpravourozměry: 16 cm

Porcelánový hrnek s norským vzorem 385 ml

S vánočním designem vánoční design vhodný i do mikrovlnné trouby Hrnek má velice pěkný vánoční design s norským vzorem. Bude se skvěle hodit na popíjení vánočního čaje nebo punče. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí. Dodáváme ve třech motivech bez možnosti výběru. Materiál: porcelán Rozměry: objem 385 ml - pr. 8,5 x v. 9 cm Záruky pro Váš nákup Zboží skladem odesíláme ihned 2 roky záruka na výrobek 30 dní možnost vrácení zboží 799 Odběrných míst po celé ČR Platba při převzetí z...

Villeroy & Boch Artesano Montagne miska

Villeroy & Boch Artesano Montagne miskaNová kolekce "Artesano Montagne" je perfektní nádobí na zimu hodící se do každé domácnosti. Dekor neobsahuje žádné typické vánoční motivy, a proto jej lze používat od podzimu až do konce zimy. V souladu s koncepcí bílých výrobků "Artesano Original" je dekor rustikální a spolu s tvarem tvoří uzavřenou jednotu. Dekor má teplé šedé barvy a tlumenou červenou barvu. Je inspirován tradičními norskými pletacími vzory. prémiový porcelán myčka nádobí: ano ...

Villeroy & Boch Nativity Story pasáček s jehňátkem, 10,7 cm

Villeroy & Boch Nativity Story pasáček s jehňátkem, 10,7 cmRučně zlacená porcelánová figurka pasáček s jehňátkem o rozměru 10,7 cm z klasické vánoční kolekce Nativity Story z dílen renomované německé porcelánky Villeroy & Boch. Inspirované příběhem o Ježíšově narození. Sesbírejte všechny příslušné figurky a sestavte si pod vánočním stromečkem vlastní, jedinečný betlém. Vysoce kvalitní porcelán s ručně dekorovanými zlatými detaily.porcelánručně dekorovánorozměr: 10,7 cm...

Villeroy & Boch Toy's Fantasy hranatý podnos na cukroví vláček, 35 x 22,5 x 3,5 cm

Villeroy & Boch Toy's Fantasy hranatý podnos na cukroví vláček, 35 x 22,5 x 3,5 cmPozlacený hranatý podnos na cukrovinky s motivem vláčku s rozměry 35 x 22,5 x 3,5 cm z vánoční kolekce Toy 's Fantasy z dílny tradiční německé porcelánky Villeroy Boch. Předměty z této kolekce dodají každému domovu sváteční atmosféru i tolik pověstný styl Villeroy Boch. porcelán mikrovlnka: ne myčka: ne ručně dekorované pozlacené rozměry: 35 x 22,5 x 3,5 cm...

Villeroy & Boch Toy's Fantasy váza malá / dárková taška, 11 x 6 x 15 cm

Villeroy & Boch Toy's Fantasy váza malá dárková taška, 11 x 6 x 15 cmPozlacená sváteční váza v podobě dárkové tašky o rozměrech 11 x 6 x 15 cm z vánoční kolekce Toy 's Fantasy z dílny tradiční německé porcelánky Villeroy Boch. Předměty z této kolekce dodají každému domovu sváteční atmosféru i tolik pověstný styl Villeroy Boch. porcelán mikrovlnka: ne myčka nádobí: ne pozlacené ručně dekorované průměr: 11 x 6 x 15 cm

Villeroy & Boch Nativity Story Ježíšek, 6,5 x 5 cm

Villeroy & Boch Nativity Story Ježíšek, 6,5 x 5 cmRučně zlacená porcelánová figurka Ježíšek v jesličkách o rozměru 6,5 x 5 cm z klasické vánoční kolekce Nativity Story z dílen renomované německé porcelánky Villeroy & Boch. Inspirované příběhem o Ježíšově narození. Sesbírejte všechny příslušné figurky a sestavte si pod vánočním stromečkem vlastní, jedinečný betlém. Vysoce kvalitní porcelán s ručně dekorovanými zlatými detaily.porcelánručně dekorovánorozměry: 6,5 x 5 cm...

Rosenthal Thomas Loft Třípatrový stojan na cukroví

Thomas rosenthal Loft Třípatrový stojan na cukrovíKlasický etažér kombinující bílý porcelán z řady Thomas Rosenthla Loft s leštěnou ušlechtilou nerezovou ocelí. Vhodný nejen na Vánoční cukroví, ale například i pistácie, arašídy či slané chipsy.Kolekce Loft je dostupná v kulatých, hranatých a oválných tvarech. Různé velikosti talířů a misek, které zapadají do celkové koncepce variabilnosti této kolekce. Loft je velice univerzální, minimalistická vzhledem. Drobné zdobení jemným proužkem dodává mo...

Audenaerde creative SCR3D1704 Samolepky 3D konturové stříbrné a zluté Velikonoce

Konturové samolepky jsou bezpochyby rychlá, levná a efektní 3D výzdoba. Nejlépe drží na neporézním povrchu. Přilepeno okamžitě. Konturové 3D samolepky (23x10cm) s novými možnostmi využití pro všechny. Jakmile umíte tuto kovovou nalepovací barvu vyjmout, budete odborník v práci s nálepkami v minutě! Můžete pak vaše věci nazdobit vaším stylem. Ve třech krocích můžete přetvořit k lepšímu cokoliv: pohlednice, blahopřání, osobní elektroniku, zrcadla, zápisník apod. Pomocí gelových tužek Gelly Roll G...

Audenaerde creative SCR3D0414 Samolepky 3D konturové zlaté a stříbrné Zvířátka

Konturové samolepky jsou bezpochyby rychlá, levná a efektní 3D výzdoba. Nejlépe drží na neporézním povrchu. Přilepeno okamžitě. Konturové 3D samolepky (23x10cm) s novými možnostmi využití pro všechny. Jakmile umíte tuto kovovou nalepovací barvu vyjmout, budete odborník v práci s nálepkami v minutě! Můžete pak vaše věci nazdobit vaším stylem. Ve třech krocích můžete přetvořit k lepšímu cokoliv: pohlednice, blahopřání, osobní elektroniku, zrcadla, zápisník apod. Pomocí gelových tužek Gelly Roll G...

Audenaerde creative SCR3D1719 Samolepky 3D konturové zlaté a stříbrné Ryby a mušle

Konturové samolepky jsou bezpochyby rychlá, levná a efektní 3D výzdoba. Nejlépe drží na neporézním povrchu. Přilepeno okamžitě. Konturové 3D samolepky (23x10cm) s novými možnostmi využití pro všechny. Jakmile umíte tuto kovovou nalepovací barvu vyjmout, budete odborník v práci s nálepkami v minutě! Můžete pak vaše věci nazdobit vaším stylem. Ve třech krocích můžete přetvořit k lepšímu cokoliv: pohlednice, blahopřání, osobní elektroniku, zrcadla, zápisník apod. Pomocí gelových tužek Gelly Roll G...

Audenaerde creative SCR3D1806 Samolepky 3D zlaté na nehty

Konturové samolepky jsou bezpochyby rychlá, levná a efektní 3D výzdoba. Nejlépe drží na neporézním povrchu. Přilepeno okamžitě. Konturové 3D samolepky (23x10cm) s novými možnostmi využití pro všechny. Jakmile umíte tuto kovovou nalepovací barvu vyjmout, budete odborník v práci s nálepkami v minutě! Můžete pak vaše věci nazdobit vaším stylem. Ve třech krocích můžete přetvořit k lepšímu cokoliv: pohlednice, blahopřání, osobní elektroniku, zrcadla, zápisník apod. Pomocí gelových tužek Gelly Roll G...

Audenaerde creative SCR3D1632 Samolepky 3D konturové zlaté a stříbrné Různé motivy

Konturové samolepky jsou bezpochyby rychlá, levná a efektní 3D výzdoba. Nejlépe drží na neporézním povrchu. Přilepeno okamžitě. Konturové 3D samolepky (23x10cm) s novými možnostmi využití pro všechny. Jakmile umíte tuto kovovou nalepovací barvu vyjmout, budete odborník v práci s nálepkami v minutě! Můžete pak vaše věci nazdobit vaším stylem. Ve třech krocích můžete přetvořit k lepšímu cokoliv: pohlednice, blahopřání, osobní elektroniku, zrcadla, zápisník apod. Pomocí gelových tužek Gelly Roll G...

Audenaerde creative SCR3D1610 Samolepky 3D konturové zlaté a stříbrné Různé motivy II.

Konturové samolepky jsou bezpochyby rychlá, levná a efektní 3D výzdoba. Nejlépe drží na neporézním povrchu. Přilepeno okamžitě. Konturové 3D samolepky (23x10cm) s novými možnostmi využití pro všechny. Jakmile umíte tuto kovovou nalepovací barvu vyjmout, budete odborník v práci s nálepkami v minutě! Můžete pak vaše věci nazdobit vaším stylem. Ve třech krocích můžete přetvořit k lepšímu cokoliv: pohlednice, blahopřání, osobní elektroniku, zrcadla, zápisník apod. Pomocí gelových tužek Gelly Roll G...