Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vanicka parafinova

Nalezeno:    6 produktů

Tasha Vanička parafínová na 3kg - Fialovobílá

Vanička parafínová až na 3kg parafínu. Parafínové zálazně se aplikují hlavně v zimě, kdy prohřívají studené končetiny. Parafínové zábaly mají hydratační a vyživující účinky. Tato parafínová vanička nemá žádné příslušenství. Návod: Umístěte přístroj na rovný povrch zaručují dobrou stabilitu. napájecí kabel zapojte do zásuvky a otevřete horní část vaničky. Vložte parafínový vosk do vaničky, rozlámané na malé kousky, dokud čáry \"MAX\" zavřete víkem aby byla teplota stabilnější. Otočte kontrol...

Tasha Vanička parafínová na 1,5kg s příslušenstvím

Parafínová vanička obsahuje: 0, 5 kg parafínu 1 pár froté rukavic mřížku na dno, která chrání zákaznici před popálením Vanička je na 1,5 kg parafínu, 1 kg doporučujeme dokoupit.

T-Nails import Vanička parafínová s příslušenstvím

Parafínová vanička na zábaly obsahuje:: 0, 5 kg parafínu, 1 pár froté rukavic, mřížku na dno, která chrání zákaznici před popálením. Vanička je na 1,5 kg parafínu, 1 kg doporučujeme dokoupit.

T-Nails import Italwax Vanička parafínová 2300 ml fialovobílá

Vanička parafínová až na 3kg parafínu. Parafínové zálazně se aplikují hlavně v zimě, kdy prohřívají studené končetiny. Parafínové zábaly mají hydratační a vyživující účinky. Tato parafínová vanička nemá žádné příslušenství. Návod: Umístěte přístroj na rovný povrch zaručují dobrou stabilitu. napájecí kabel zapojte do zásuvky a otevřete horní část vaničky. Vložte parafínový vosk do vaničky, rozlámané na malé kousky, dokud čáry \"MAX\" zavřete víkem aby byla teplota stabilnější. Otočte kontrolk...

T-Nails import Italwax Parafínová vanička 2 900 ml

Návod: Umístěte přístroj na rovný povrch zaručující dobrou stabilitu. Napájací kabel zapojte do zásuvky a otevřete horní část vaničky. Vložte parafínový vosk do vaničky, rozlámaný na malé kousky, zavřete víkem aby byla teplota stabilnější. Otočte kontrolku z OFF do polohy ON. Kontrolka sa rozsvítí zeleně a indikuje tak, že zařízení pracuje, červené světlo indikuje, že se zásobník ohřívá.

BODY COMFORT Kosmetický parafín 02

Kosmetický parafín k parafínové lázni vhodný k lázni BODY COMFORT Parafínová vanička BC 01.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: