Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vaky na zada

Nalezeno:    3 produkty

Ruksak pro psa velikost L

Ruksak na záda pro psa - velikost L. Velikost 1 kapsy: 28×18 cm. Barva: černá, motiv kosti. Ruksak je vyroben z pevného nylonu. S dvěma postranními vaky na zip a jednou přihrádkou ze síťky. Perfektně sedí, v oblasti krku a břicha, kde se připevňuje, je nastavitelný. Díky polstrování zaručuje psovi pohodlí při nošení.

Ruksak pro psa velikost M

Ruksak na záda pro psa - velikost M. Velikost 1 kapsy: 23×15 cm Barva: černá, motiv kosti. Ruksak je vyroben z pevného nylonu. S dvěma postranními vaky na zip a jednou přihrádkou ze síťky. Perfektně sedí, v oblasti krku a břicha, kde se připevňuje, je nastavitelný. Díky polstrování zaručuje psovi pohodlí při nošení.

SALOMON ULTRA INSULATED BELT PÁS

SALOMON 351858 ULTRA INSULATED BELT LEDVINKA Bederní pás, vybavený klasickou 3D lahví, která je umístěna v izolovaném obalu, vyrobeném z alu folie a neoprenu, který zajistí, že nápoj uvnitř lahve nebude zamrzat, ani se přehřívat. Spolehlivé upevnění lahve i během lyžování má na svědomí snadný systém přizpůsobení quick fit. Nejjednodušší systém nastavení. Zatáhněte za dva pásky a díky třem tlakovým bodům bude opasek na správném místě. Vnitřní kapsa 1 kapsa na zip na pásu 4D držák lahve S...