Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Utp kabel solarix 500m

Nalezeno:    118 produktů
od 5 071 Kč
Koupit nejlevněji
od 2 163 Kč
Koupit nejlevněji

DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (licna)

DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (licna) černý Instalační kabel DATACOM určený především pro výrobů patchcordů - 4 x 2 x (7 x 0,18) z plné mědi - typ vodiče: lanko - cat.5e - 24 AWG - PVC plášť - 305 m BOX - nestíněné provedení - rozměry: 36 x 21 x 36 cm - barva černá

Více informací
od 918 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Eth kabel UTP drát CCA cat5e 305m (UPC-5004E-SOL)

GEMBIRD Eth kabel UTP drát CCA cat5e 305m Unshielded twisted (UTP) LAN cable Category 5E Material: AWG24 solid CCA(copper-clad-aluminium) Length: 1000 ft box Grey color

Více informací
od 889 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Eth kabel UTP drát LSOH cat5e 305m (UPC-5004E-SO)

GEMBIRD Eth kabel UTP drát LSOH cat5e 305m UTP drát c5e 305m 8 drátků, značená metráž Tloušťka drátu 0,51mm (+/-0,01) Čistá měď UTP solid gray cable, cat. 5E 1000 ft UTP unshielded solid wire grey cable 1000ft Category 5E. Označená metráž.

Více informací
od 1 522 Kč
Koupit nejlevněji

T-Mod adapter počítač+telefon

T-Mod adapter počítač+telefon Adapter umožní prostřednictvím jednoho UTP kabelu přenos 2 telefonních linek.

Více informací
od 83 Kč
Koupit nejlevněji

SOLARIX kabel, CAT6, UTP PVC, 500m, špulka

kabel síťový, 4 páry, UTP kabel pro počítačovou síť, šířka pásma 250MHz, vodič: měděný drát 0.58mm AWG 23, izolace: polyethylen 1.06mm, průměr kabelu: 6.7mm, délka: 500m špulka, váha 39kg

SOLARIX kabel, CAT6, UTP LSOH, 500m, špulka

kabel síťový, 4 páry, UTP kabel pro počítačovou síť, šířka pásma 250MHz, vodič: měděný drát 0.58mm AWG 23, izolace: polyethylen 1.06mm, průměr kabelu: 6.7 mm, délka: 500m špulka, váha 39kg

Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PE venkovní 500m

Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PE venkovní 500m PŘEHLED Tento instalační kabel z produktové řady Solarix - kategorie 6 s označením SXKD-6-UTP-PE je venkovní nestíněný kabel s polyethylenovým pláštěm, který je určený pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí. Kabel bez problémů splňuje a rovněž převyšuje požadavky specifikované v mezinárodních standardech ANSI/TIA/EIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 5017...

SOLARIX Instalační kabel CAT6 UTP LSOH 500m/špulka

Technické parametry; Kategorie: CAT6; Nejvyšší podporovaný protokol [?] : 1000BaseT, 1000BaseTX; Nejvyšší teoretická rychlost, kterou je možné na kabelu dosáhnout; Stínění: ne; Šířka pásma [?] : 250 MHz; Dostupná šířka pásma; Vodič [?] : měděný drát 0,

Instalační kabel Solarix CAT6 UTP LSOH 305m/box

Technické parametry Kategorie: CAT6 Nejvyšší podporovaný protokol [?] : 1000BaseT, 1000BaseTX Nejvyšší teoretická rychlost, kterou je možné na kabelu dosáhnout Stínění: ne Šířka pásma [?] : 250 MHz Dostupná šířka pásma Vodič [?] : měděný drát 0, 565 mm AWG 23 Typ a průměr vodiče Izolace [?] : polyethylen 1, 02 mm Typ a průměr izolace Plášť [?] : LSOH Typ pláště Barva: fialová Průměr kabelu: 6, 3 mm Váha: 42 kg/km NVP [?] : 69 % Nominal Velocity of Propagation - poměr rychlosti signálu v kabelu ...

SOLARIX kabel, CAT6A, STP LSOH, 500m, cívka

Velmi kvalitní stíněný kabel CAT6A s LSOH pláštěm, 500m cívka.

SOLARIX kabel, CAT6, FTP PVC, 500m, špulka

Instalační telekomunikační kabel (tzv. kabel drát) Solarix - CAT6 je vysoce kvalitní kabel určený pro horizontální rozvody strukturované kabeláže, který splňuje a rovněž převyšuje požadavky specifikované v mezinárodních standardech TIA/EIA 568, EN 5017...

SOLARIX kabel, CAT6, FTP LSOH, 500m, špulka

Instalační telekomunikační kabel (tzv. kabel drát) Solarix - CAT6 je vysoce kvalitní kabel určený pro horizontální rozvody strukturované kabeláže, který splňuje a rovněž převyšuje požadavky specifikované v mezinárodních standardech TIA/EIA 568, EN 5017...

SOLARIX kabel, CAT7, SSTP LSOH, 500m, špulka

Kabel drát s označením SXKD-7-SSTP-LSOH je čtyřpárový instalační kabel CAT7 s dvojitým stíněním (tj. s aluminiovou fólií kolem každého páru a opletem kolem všech párů), který je určen pro velmi náročné použití. Tento kabel převyšuje požadavky specifiko...

Solarix Instalační kabel CAT7 SSTP LSOH drát 500m/špulka

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Instalační síťový kabel; Typ kabelu: SSTP - Screened Shielded Twisted Pair; Kategorie: 7; Vnitřní průměr vodiče: 0.58 mm; Typ ochrany: LSZH - Low Smoke Zero Halogen; Doplňující informace: AWG 23 solid, metráž je značena 0-500m ; Délka: 500 m; Barva: oranžová ; Hrubá hmotnost: 32 kg; Druh balení: cívka 500m

Solarix Instalační kabel CAT6 FTP PVC drát 500m/špulka

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Instalační síťový kabel; Typ kabelu: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Kategorie: 6; Vnitřní průměr vodiče: 0.58 mm; Typ ochrany: PE - polyethylen; Doplňující informace: AWG 23 solid, metráž je značena 0-500m ; Délka: 500 m; Barva: Šedá; Hrubá hmotnost: 20 kg; Druh balení: cívka 500m

Instalační kabel Solarix CAT6 FTP PVC 500m/špulka

Instalační kabel Solarix CAT6 FTP PVC 500m/špulka SXKD-6-FTP-PVC PŘEHLED Tento instalační kabel z produktové řady Solarix - kategorie 6 s označením SXKD-6-FTP-PVC je vysoce kvalitní kabel určený pro horizontální rozvody strukturované kabeláže, který bez problémů splňuje a rovněž převyšuje požadavky specifikované v mezinárodních standardech ANSI/TIA/EIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 včetně všech nejnovějších dodatků pro kategorii 6. Kabely Solarix - kategorie 6 jsou dodávány ve stíněné i nest...

SOLARIX Instalační kabel CAT6A STP LSOH drát 500m/špulka

Výrobce: Solarix Třída produktu: Patchcordy a instalační kabely Typ kabelu:   4 žilový kabel Kategorie:   6A Vnitřní průměr vodiče:   0.56 mm Typ ochrany:   LSZH - Low

Venkovní inst. kabel Solarix CAT6 FTP PE 500m drát

Instalační kabel (tzv. kabel drát) s označením SXKD-6-FTP-PE je venkovní stíněný kabel CAT6 s polyethylenovým pláštěm. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí – tj. PE plášť poskytuje zvýšenou odolnost proti nepřízni počasí a má dlouhou životnost i v náročných podmínkách. Venkovní kabel Solarix bez problémů splňuje a rovněž převyšuje požadavky definované v mezinárodních standardech TI...

Venkovní inst. kabel Solarix CAT6 FTP PE 500m drát

Instalační kabel (tzv. kabel drát) s označením SXKD-6-FTP-PE je venkovní stíněný kabel CAT6 s polyethylenovým pláštěm. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí – tj. PE plášť poskytuje zvýšenou odolnost proti nepřízni počasí a má dlouhou životnost i v náročných podmínkách. Venkovní kabel Solarix bez problémů splňuje a rovněž převyšuje požadavky definované v mezinárodních standardech TI...

SOLARIX Instalační kabel CAT6 FTP LSOH drát 500m/špulka

Výrobce: Solarix Třída produktu: Patchcordy a instalační kabely Typ kabelu:   FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení Kategorie:   6 Vnitřní průměr vodiče:   0.58 mm Typ

Solarix Instalační kabel CAT6 FTP PVC drát 500m/špulka

Výrobce: Solarix Třída produktu: Patchcordy a instalační kabely Typ kabelu:   FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení Kategorie:   6 Vnitřní průměr vodiče:   0.58 mm Typ

Solarix venkovní instalační kabel CAT6 FTP drát PE 500m/špulka

Instalační kabel (tzv. kabel drát) s označením SXKD-6-FTP-PE je venkovní stíněný kabel CAT6 s polyethylenovým pláštěm. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům

SOLARIX kabel, CAT6, FTP PE, venkovní, 500m, špulka

Instalační kabel (tzv. kabel drát) s označením SXKD-6-FTP-PE je venkovní stíněný kabel CAT6 s polyethylenovým pláštěm. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům ...

Instalační kabel Solarix CAT6A STP LSOH 500m drát

Technické parametry * Kategorie: CAT6A * Nejvyšší podporovaný protokol [?] : 10GBaseT * Nejvyšší teoretická rychlost, kterou je možné na kabelu dosáhnout * Stínění: fólie kolem každého páru * Šířka pásma [?] : 500 MHz * Dostupná šířka pásma * Vodič [?] : měděný drát 0, 56 mm AWG 23 * Typ a průměr vodiče * Izolace [?] : polyethylen 1, 4 mm * Typ a průměr izolace * Plášť [?] : LSOH * Typ pláště * Barva: šedá * Průměr kabelu: 6, 5 mm * V...

Kabel Solarix UTP cat5e drát 305m PVC

Kabel Solarix UTP cat5e drát 305m PVC, Tento instalační kabel (tzv. kabel drát) je spolehlivou součástí produktové řady Solarix - CAT5E. Společně s ostatními komponenty systému strukturované kabeláže Solarix vytváří řešení, které zaručuje dlouhou životnost, maximální výkon a bezproblémový chod počítačové sítě. Instalační kabel Solarix -

Kabel Solarix UTP drát cat5e 305m LSOH

Kabel Solarix UTP drát cat5e 305m LSOH, Tento instalační kabel (tzv. kabel drát) s označením SXKD-5E-UTP-LSOH je spolehlivou součástí produktové řady Solarix - CAT5E. Společně s ostatními komponenty systému strukturované kabeláže Solarix vytváří řešení, které zaručuje dlouhou životnost, maximální výkon a bezproblémový chod počítačové a te

SOLARIX kabel, CAT5E, UTP PVC, 1000m, cívka

Kabel síťový, 4 páry, UTP kabel pro počítačovou síť, šířka pásma 100MHz, AWG 24, izolace: polyethylen 0.9mm, průměr kabelu: 5mm, délka: 1000m/cívka.

SOLARIX kabel, CAT5E, UTP PVC, 305m, box

kabel síťový, 4 páry, UTP kabel pro počítačovou síť, šířka pásma 100MHz, vodič: měděný drát 0.51mm AWG 24, izolace: polyethylen 0.9mm, průměr kabelu: 5mm, délka: 305m box, váha 35kg

Instalační kab.Solarix CAT6 FTP PVC 500m drát LSOH

Technické parametry Kategorie: CAT6 Nejvyšší podporovaný protokol [?] : 1000BaseT, 1000BaseTX Stínění: fólie kolem všech 4 párů Šířka pásma [?] : 250 MHz Vodič [?] : měděný drát 0, 565 mm AWG 23 Izolace [?] : polyethylen 1, 09 mm Plášť [?] : LSOH Barva: fialová Průměr kabelu: 7, 4 mm Váha: 54 kg/km NVP [?] : 69 % Propagation delay [?] : 535 ns/100 m Delay skew [?] : 20 ns/100 m Skladovací teplota: -20°C až 60°C Provozní teplota: -20°C až 60°C Teplota při instalaci: 0°C až 50°C Popis produktu ...

Instalační kab.Solarix CAT6 FTP PVC 500m drát LSOH

Technické parametry Kategorie: CAT6 Nejvyšší podporovaný protokol [?] : 1000BaseT, 1000BaseTX Stínění: fólie kolem všech 4 párů Šířka pásma [?] : 250 MHz Vodič [?] : měděný drát 0, 565 mm AWG 23 Izolace [?] : polyethylen 1, 09 mm Plášť [?] : LSOH Barva: fialová Průměr kabelu: 7, 4 mm Váha: 54 kg/km NVP [?] : 69 % Propagation delay [?] : 535 ns/100 m Delay skew [?] : 20 ns/100 m Skladovací teplota: -20°C až 60°C Provozní teplota: -20°C až 60°C Teplota při instalaci: 0°C až 50°C Popis produktu ...

DROP 12vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Balení 500m Parametry konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem) optické vlákno: 12x SM09/125 G.657A2 Corning plášť: UV stabilní LSZH plášť, pro venkovní i vnitřní použití Použití: Kabel je určen jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak pro instalaci v budovách, kolektorech, trubkách apod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je mož...

DROP 4vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Balení 500m Parametry konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem) optické vlákno: 4x SM09/125 G.657A2 Corning plášť: UV stabilní LSZH plášť, pro venkovní i vnitřní použití Použití: Kabel je určen jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak pro instalaci v budovách, kolektorech, trubkách apod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je možn...

DROP 8vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Balení 500m Parametry konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem) optické vlákno: 8x SM09/125 G.657A2 Corning plášť: UV stabilní LSZH plášť, pro venkovní i vnitřní použití Použití: Kabel je určen jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak pro instalaci v budovách, kolektorech, trubkách apod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je možn...

DROP 12vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Balení 500m Parametry konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem) optické vlákno: 12x SM09/125 G.657A2 Corning plášť: UV stabilní LSZH plášť, pro venkovní i vnitřní použití Použití: Kabel je určen jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak pro instalaci v budovách, kolektorech, trubkách apod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je mož...

DROP 8vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Balení 500m Parametry konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem) optické vlákno: 8x SM09/125 G.657A2 Corning plášť: UV stabilní LSZH plášť, pro venkovní i vnitřní použití Použití: Kabel je určen jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak pro instalaci v budovách, kolektorech, trubkách apod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je možn...

DROP 4vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Balení 500m Parametry konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem) optické vlákno: 4x SM09/125 G.657A2 Corning plášť: UV stabilní LSZH plášť, pro venkovní i vnitřní použití Použití: Kabel je určen jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak pro instalaci v budovách, kolektorech, trubkách apod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je možn...

Patch kabel CAT6 UTP PVC 2m zelený

Patch kabel CAT6 UTP PVC 2m zelený snag-proof C6-114GR-2MB

Patch kabel CAT5E UTP PVC 7m šedý

Patch kabel CAT5E UTP PVC 7m šedý non-snag-proof C5E-155GY-7MB

Patch kabel CAT5E UTP PVC 20m modrý

Patch kabel CAT5E UTP PVC 20m modrý snag-proof C5E-114BU-20MB

Patch kabel CAT6 UTP PVC 15m šedý

Patch kabel CAT6 UTP PVC 15m šedý non-snag-proof C6-155GY-15MB

Patch kabel CAT6 UTP PVC 15m šedý

Patch kabel CAT6 UTP PVC 15m šedý non-snag-proof C6-155GY-15MB

Patch kabel CAT6 UTP PVC 2m zelený

Patch kabel CAT6 UTP PVC 2m zelený snag-proof C6-114GR-2MB

Podobné fráze:

solarix patch kabel cat6 utp pvc 0 5m sedy    •  solarix patch kabel cat6 utp pvc 15m sedy    •  solarix patch kabel cat6 utp pvc 2m zeleny    •  solarix patch kabel cat5e utp pvc 3m sedy    •  solarix kabel utp cat5e pvc 305m balenie    •  solarix patch kabel cat5e utp pvc 2m sedy    •  solarix patch kabel cat5e utp pvc 1m sedy    •  solarix patch kabel cat5e utp pvc 7m sedy    •  solarix patch kabel cat5e utp pvc 1m modry    •  solarix patch kabel cat5e utp pvc 3m modry    •  solarix patch kabel cat5e utp pvc 2m modry    •  solarix patch kabel cat5e utp pvc 10m sedy    •  solarix kabel utp drat c5e 305m lsoh    •  solarix kabel patch utp c5e 2m seda    •  solarix kabel utp drot c5e 305m lsoh    •  solarix kabel patch utp c5e 1m seda    •  equip solarix kabel patch utp c5e 1m seda    •  solarix patch kabel cat5e utp pvc 7m modry    •  solarix kabel patch utp c5e 3 m seda    •  x solarix kabel cat5e utp pvc 305m box    •  equip solarix kabel patch utp c5e 0 5m    •  solarix kabel utp drat cat5e 305m lsoh    •  solarix kabel utp cat5e drat 305m pvc    •  solarix kabel utp cat5e drot 305m pvc    •  kabel solarix utp cat5e drot 1000m pvc    •  solarix kabel utp drot cat5e 305m lsoh    •  kabel solarix utp cat5e drot 305m pvc    •  kabel ftp drat c6 500m solarix hffr    •  kabel solarix ftp cat5e drat 500m lsoh