Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Usporne zarovky na stromek

Nalezeno:    878 produktů

Světlo pracovní přenosné s podstavcem, max.60W (=300W), 3 úsporné žárovky, EXTOL PREMIUM

Světlo pracovní přenosné s podstavcem, max.60W (=300W), 3 úsporné žárovky, EXTOL PREMIUM Hlavní technické parametry: tech. údaje: max.60W (=300W) popis: 3 úsporné žárovky se závitem E27, 3 stupně svítivosti: 24W (=120W)-36W (=180W)-60W (=300W), napájení 230V~50Hz, délka kabelu 2m, 2 zásuvky 230V/16A na zadní straně světla, krytí světla IP44, zásuvek IP54 normy: CE, GS, ROHS

Držák žárovky E27 a deštníku , 4studio MM-1

<div style="text-align: justify;"> Praktický držák žárovky se závitem E27 a studiového deštníku na stativ. Držák stačí nasadit na libovolný studiový stativ a aretovat šroubem. Držák je konstruován pro spirálové úsporné žárovky, výkon těchto žárovek není omezen. Do držáku lze uchytit jakýkoliv standardní studiový deštník.</div>

Acer Aspire Z3-705 WubPMD3805U_65W (DQ.B2FEC.001) černý Software F-Secure SAFE 6 měsíců pro 3 zařízení (zdarma)3 kusy LED žárovky TB En. E27,230V,10W, Neut. bílá (zdarma) + Doprava zdarma

Skvělá grafika a styl Řada počítačů typu „vše v jednom“ Aspire Z3 se pyšní ostřejším obrazem a plnějším zvukem, je cenově dostupná a skvěle zapadne do vaší domácnosti. Úchvatná grafika Na displejích s rozlišením Full HD (1920 x 1080) budou filmy, televizní pořady, videoklipy nebo cokoli jiného1 hotovou pastvou pro oči. Plnější zvuk Díky stereofonním reproduktorům vybaveným technologiemi Acer TrueHarmony a Dolby® Digital Plus Home ...

Lumines 20131702 Disk Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Nástěnné resp. stropní svítidlo použitelné pro použití u vás doma nebo v kanceláři.

Nowodvorski 6725 Arena Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Nástěnné svítidlo, zpravidla použitelné i jako svítidlo stropní ke každodennímu osvětlení.

MASSIVE MA045733 RING PL3 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 3x60W. Nástěnné svítidlo k umístění na svislé stěny, ale i na strop. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/sklo. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí.

RABALUX 3858 Harmony lux Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo je typem nástěnného svítidla s možností použití i na strop. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu MAX 40W. Kov / Sklo dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři.

RABALUX 4280 Brian Stolní lampička na klip + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Plast je převažující materiál v tomto svítidle. Stolní lampička do pokojíku i na pracovní kancelářský stůl. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 0,06W.

GREENLUX GXIZ045 s čidlem Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 3x40W. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice 3xE27, vyloučen ale není i LED zdroj. Toto svítidlo je typem nástěnného svítidla s možností použití i na strop. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách.

GREENLUX GXIZ048 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 60W na které je svítidlo zkonstruováno. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Konstrukčně jednoduché, ale účinné svítidlo na stěnu i strop interiéru.

WOFI WO 9637.01.64.0210 FIGO Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu max. 60. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Konstrukčně jednoduché, ale účinné svítidlo na stěnu i strop interiéru.

FULGUR FI 3 B SENZOR FI Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 60/14WW. Toto svítidlo je typem nástěnného svítidla s možností použití i na strop.

PAULMANN P 99695 Stolní lampička na klip + 5 let záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě vč. 1x9W. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: kov. Stolní lampa na klip s jednoduchou, ale praktickou konstrukcí na váš stůl.

SANDRIA 3006/206 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů sklo/kovSvítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Nástěnné svítidlo k umístění na svislé stěny, ale i na strop.

SANDRIA 3006/312 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo je tvořeno materiály sklo/kov. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Nástěnné svítidlo k umístění na svislé stěny, ale i na strop.

EGLO 81261 FABIO Stolní lampička na klip + 3 roky záruka ZDARMA!

Stolní lampička do pokojíku i na pracovní kancelářský stůl. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Ocel a plast. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1X40W.

EGLO 91168 CRATER Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 3X60W. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Konstrukčně jednoduché, ale účinné svítidlo na stěnu i strop interiéru. V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je ocel. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj.

FULGUR FI 60 270 B SENZOR FI Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 60/14W. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Konstrukčně jednoduché, ale účinné svítidlo na stěnu i strop interiéru.

GREENLUX GXIZ062 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

60W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Toto svítidlo je typem nástěnného svítidla s možností použití i na strop.

GREENLUX GXIZ066 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice 2xE27, vyloučen ale není i LED zdroj. Konstrukčně jednoduché, ale účinné svítidlo na stěnu i strop interiéru. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 2x60W. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí.

KANLUX 23752 470-W-H Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

3x40 je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Konstrukčně jednoduché, ale účinné svítidlo na stěnu i strop interiéru. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj.

Lamkur 26985 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou dřevo/ sklo. Konstrukčně jednoduché, ale účinné svítidlo na stěnu i strop interiéru. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj.

SANDRIA 3006/302 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

sklo/kov dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Toto svítidlo je typem nástěnného svítidla s možností použití i na strop.

SANDRIA 3006/304 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. sklo/kov jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Konstrukčně jednoduché, ale účinné svítidlo na stěnu i strop interiéru. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj.

SANDRIA 3006/108 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. sklo/kov jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Konstrukčně jednoduché, ale účinné svítidlo na stěnu i strop interiéru. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

EGLO 7902 SALOME Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Nástěnné resp. stropní svítidlo použitelné pro použití u vás doma nebo v kanceláři. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1X60W. ocel je většinovým materiálem tohoto svítidla. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj.

MASSIVE MA019765 GLORY PL5 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou kov/sklo. Svítidlo pro různé nástěnné i stropní aplikace do bytu i kanceláře. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 5x60W.

RABALUX 4259 Dennis Stolní lampička na klip + 3 roky záruka ZDARMA!

Stolní lampa s jednoduchým, ale účinným uchycením pomocí klipu. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. MAX 40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Kov/ Plast / Kov. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj.

RABALUX 4292 Color Stolní lampička na klip + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon MAX 40W. Lampička s praktickým klipem i velmi funkční konstrukcí. Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov/ Plast / Kov.

GREENLUX GXIZ061 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 2x60W. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice 2xE27, vyloučen ale není i LED zdroj. Svítidlo pro různé nástěnné i stropní aplikace do bytu i kanceláře.

KANLUX 70784 ARDEA ML-BI Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 60W. Svítidlo pro různé nástěnné i stropní aplikace do bytu i kanceláře. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál Ocelový plech + sklo.

FULGUR ASTRA 350 102 N 18W ASTRA Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Nástěnné svítidlo, zpravidla použitelné i jako svítidlo stropní ke každodennímu osvětlení. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 18W zářivka !!. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj.

Nowodvorski 4923 Classic Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Nástěnné resp. stropní svítidlo použitelné pro použití u vás doma nebo v kanceláři.

Nowodvorski 5587 KYOTO Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Nástěnné svítidlo, zpravidla použitelné i jako svítidlo stropní ke každodennímu osvětlení. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům dřevo/sklo.

SANDRIA 3006/602 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Nástěnné svítidlo, zpravidla použitelné i jako svítidlo stropní ke každodennímu osvětlení. Toto svítidlo je tvořeno materiály sklo/kov. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice 2xE27, vyloučen ale není i LED zdroj. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách.

MASSIVE MA087597 STENO PL4 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/sklo/křišťál. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 4x60W na které je svítidlo zkonstruováno. Nástěnné svítidlo k umístění na svislé stěny, ale i na strop.

EGLO 3890 UFO 1 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 1X60W. Toto svítidlo je typem nástěnného svítidla s možností použití i na strop. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je dřevo. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj.

EGLO 7184 SALOME Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je ocel. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 2X60W na které je svítidlo zkonstruováno. Konstrukčně jednoduché, ale účinné svítidlo na stěnu i strop interiéru....

EGLO 86851 BORGO 1 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: ocel. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1X60W. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Toto svítidlo je typem nástěnného svítidla s možností použití i na strop.

MASSIVE MA006543 TENDER PL3 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

kov/sklo dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. 3x40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E14, vyloučen ale není i LED zdroj. Konstrukčně jednoduché, ale účinné svítidlo na stěnu i strop interiéru.