Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Unico stavebnice

Nalezeno:    34 produktů

Unico Stavebnice 150 ks

Oblíbená dětská stavebnice z řady Unico. V balení naleznete 150 dílků. Všechny kostičky jsou zabaleny v praktickém batůžku. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.

Unico Basic Stavebnice

Kreativní stavebnice plná možností od značky Unico. Plno barevných kostiček různých velikostí přímo vybízí ke kreativnímu stavění.

Unico Minifarmička

Na minifarmičce Stavebnice Unico právě začala sezona sklizně. Musíme všechno ovoce a zeleninu pomoci farmáři Josefovi sesbírat a uskladnit. On jej pak prodá na farmářských trzích.

Unico Castles - Středověká pevnost

Dobrodružství s rytíři na koních může začít. Musíme uhlídat královský poklad proti zbrojnošům. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.

Unico Castles - Koňský povoz

Rytíř v plné zbroji se vrací z rytířského turnaje na krásném koňském povoze taženém běloušem. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.

Unico Farmář s traktůrkem v boxu

Sezona sklizně na farmě Stavebnice Unico právě začala, musíme všechno ovoce a zeleninu farmáři Josefovi pomoci sesbírat a uskladnit. Koníčka musíme pořádně vyhřebelcovat a připravit ho na pomoc.

Unico Box hasiči

Stavebnice unico plus basic box hasiči. Na konci města vypukl velký požár. Rychle nasedat do hasícího vozu a spěchejme uhasit oheň. Vše uloženo v praktickém boxíku, který si můžete vzít kamkoliv sebou.

Unico Castles - Rytířský souboj

Posaďte statečného rytíře s kopím a mečem na koně a připrav se na klání ve středověkém rytířském turnaji. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.

Unico Safari grande

Vypravte se na safari za oblíbenými zvířátky. Můžete se svést na prohlídku i safari busem, který řídí malý opičák. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.

Unico Castles - Velký středověký zámek

Přeskočte padací most a bojujte proti královým rytířům, abyste našli krále a jeho poklad. Pomozte dětem růst a učit se při stavění hradu. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.

Unico Castles - Středověká strážní věž

Postavte si strážnou věž, hlídanou dvěma rytíři na koních. Rytíři jsou vyzbrojeni dlouhým kopím, na hlavách mají helmice a v rukou štíty. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.

Unico Mini stolek s kostkami

Stavebnice Unico plus basic mini stolek s kostkami. Pojďme si stavět co nás napadne. Kreativní stolek pro stavění různých staveb z kostiček. Po dokončení je vše hezky sbaleno do malého stolečku, který se dá složit.

Unico Basic Box s kostkami 50

Pocvičte si představivost s kostkami různých tvarů a barev. Kreativní dětská stavebnice Unico Plus v praktickém boxu, jehož víko vám může sloužit jako podložka pro stavění. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.

Unico Men at work Stavba grande

Stavba běží v plném proudu, jeřáb právě přenáší velké trámy. Náklaďák právě odváží písek, a vše běží jak má. Kreativní dětská stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.

Unico Koleje

Skvělá dětská stavebnice koleje řady Unico, kde si můžete rozšířit své nádraží a přilehlé drýhy. V balení naleznete 12 dílků rovných i zatočených kolejí. Děti tak mohou postavit vlastní vláčkosráhu.

Unico Desertíky

Uspořádejte dýchánek s lahodnými dortíky z kolekce Cup Cake. Pozvěte všechny své přátele a nabídněte sladký desert. Stavebnice od Unicon plus vám přeje dobrou chuť a skvělou zábavu.

Unico Nové hasičské auto

Skvělá dětská stavebnice hasičské auto řady Unico Plus od italského výrobce. Akce začíná, hoří a musíme vyrazit hasit s novým autem se žebříkem. Obsahuje figurky hasičů.

Unico Nová policejní stanice

Skvělá dětská stavebnice policejní stanice řady Unico Plus od italského výrobce. Pozor přijíždí policejní vůz a právě odlétá policejní helikoptéra. Na stanici je prostě pořád živo. Obsahuje figurku policisty.

Unico Nová hasičská stanice

Skvělá dětská stavebnice hasičská stanice řady Unico Plus od italského výrobce. Tak a akce začíná, hoří a musíme vyrazit hasit. Na stanici je prostě pořád živo. Obsahuje figurky hasičů.

Unico Autíčko s kostičkami

Skvělá dětská stavebnice řady Unico Plus od italského výrobce je vhodná pro děti již od 18 měsíců. Pojďme si stavět co nás napadne. Nákladní auto nám kostky přiveze přímo na místo stavění. Zábava na dlouhé hodiny.

Unico Vozík s kostkami

Stavebnice plná možností, stavte cokoliv vás napadne. Kostičky různých tvarů jsou uložené v praktickém boxu na vozíku. Otevřete svou mysl novým, kreativním nápadům.

Unico Truhla s kostkami

Stavebnice plná možností, stavte cokoliv vás napadne. Kostičky různých tvarů jsou uložené v praktickém boxu. Otevřete svou mysl novým, kreativním nápadům.

Unico Hello Kitty - Koupaliště

Pojďte s Hello Kitty do bazénu zaplavat si, zaskákat nebo jen tak odpočívat pod slunečníkem, či pod stínem palmy. Stavebnice plná možností, vytvořte si svět podle svých představ.

Unico Box s kostičkami 100 ks

Kreativní dětská stavebnice řady Unico, kde v balení naleznete 100 dílků. Všechny kostičky jsou zabaleny v praktickém boxu, jehož víko vám může sloužit jako podložka pro stavění. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.

Unico Box s kostičkami 120 ks

Oblíbená dětská stavebnice řady Unico, kde naleznete 120 kostiček. Vše je zabaleno v praktickém boxu, jehož víko může sloužit jako podložka pro stavění. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.

Unico Box s kostičkami 250 ks

Krásná dětská stavebnice řady Unico, kde v balení naleznete 250 dílků. Všechny kostičky jsou zabaleny v praktickém boxu, jehož víko vám může sloužit jako podložka pro stavění. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.

Unico Hello Kitty Malý domeček

Velká stavebnice pro všechny malé slečny s motivem oblíbené Hello Kitty, se kterou si můžete postavit domeček s růžovou střechou a malou zahrádku.

Unico Hello Kitty -Plážový bar

Pojďte se osvěžit spolu s kamarádkou Hello Kitty do baru na pláži. Čekají vás lahodné ovocné koktejly, zmrzlina a veselí kamarádi od Hello Kitty. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.

Unico Vozítko s kostičkami 35 ks

Skvělá dětská stavebnice řady Unico Plus MAXI od italského výrobce je vhodná pro děti již od 18 měsíců. Pojďme si stavět co nás napadne. Stavba velkého hradu z větších kostiček pro opravdu nejmenší děti. Zábava na dlouhé hodiny.

Unico Velký box s kostkami Hello Kitty

Skvělá dětská stavebnice řady Unico Plus od italského výrobce s motivem populární Hello Kitty v praktickém kyblíčku s víkem, které lze použít jako podložku na stavění. V balení naleznete 104 kostiček.

Unico Maximilian families horská chata s medvídky

Velká stavebnice Maximilian families horská chata pro všechny děti. Můžete si postavit letní domeček s balkonkem a krásnou zahrádkou. K tomu všemu vám pomůže rodinka medvídků.

Unico Cars for kids - Parkoviště v boxíku

Nádherné parkoviště pro všechny čtyřkolové miláčky. Závora se právě otvírá, můžete vjet do garáže a zaparkovat své veselé autíčko, které děti zaujme veselým výrazem. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.

Unico Maxmilian Families - Modní butik v boxu

Prodavačka slečna Králíčková už se těší na vaší návštěvu v jejím modním butiku. Vyberte si nové šaty, kabelku a nebo klobouk a koukněte se v zrcadle jak vám sluší. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.

Unico Hello Kitty - Kadeřnický salon v boxu

Nový účes, nový styl, který vám malá kadeřnice vytvoří se vám bude určitě líbit. Tak si užijte svůj den v novém salonu Hello Kitty. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.