Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tx 40 as 640e

Nalezeno:    99 produktů

DC Trase Tx

Popis zboží Pánské tenisky DC Trase Tx Trase Tx jsou nízké pohodlné tenisky s lehkou flexibilní vulkanizovanou podrážkou s "Pill Pattern" vzorem. Svršek boty je zhotoven z pevné textílie. Mají kovové kroužky pro snadnější zavazování. Na boku boty logo DC.

Více informací
od 545 Kč
Koupit nejlevněji

Asics GEL PULSE 5 - pánské

Pro fanoušky maratónských a jiných běhů: značka Asics uvádí na trh Gel Pulse 5, model běžeckých bot! Platěný svršek bílé barvy na sebe upoutá pozornost svými modro černými linkami. Plátěná podšívka a stélka ze syntetiky díky své prodyšnosti zaručí příjemný pocit při nošení. Špičkového výkonu můžete dosáhnout díky podrážce ze syntetiky, která klade důraz na dobré tlumení a přilnavost k povrchu.

Více informací
od 2 302 Kč
Koupit nejlevněji

Asics Gel Lyte V Black/ Black

Asics Gel Lyte V Black/ Black US 10%

Více informací
od 1 649 Kč
Koupit nejlevněji

Terminator 1-3 (3DVD): DVD

Zbrusu nová kolekce kultovních filmů Terminátor s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli. Kolekce obsahuje úvodní film Terminátor, Terminátor: Den zúčtování a Terminátor: Vzpoura strojů. Téma ovládnutí lidí stroji je stále aktuálnější, proto jsou tyto filmy o globální síti Skynet, která se snaží zlikvidovat Johna Connora, vůdce lidské vzpoury, stále tak oblíbené. Terminator Z roku 2029 je do Los Angeles roku 1984 vyslán zab...

HP 2530-8G Switch 2x SFP

Ports 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T) Media Type: Auto-MDIX Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 2 dual-personality ports each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T IEEE 802.3u Type 100Base-Tx IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or as a SFP slot (for use with SFP transceivers) ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial ...

HP 2530-8G Switch 2x SFP

Ports 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T) Media Type: Auto-MDIX Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 2 dual-personality ports each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T IEEE 802.3u Type 100Base-Tx IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or as a SFP slot (for use with SFP transceivers) ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial ...

TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber c...

TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber c...

TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber c...

Netis AD1103 Gigabit Ethernet PCI-E Adapter

HARDWARE Standard • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T Interface • 32-bit PCI-E • 1 * 10/100/1000Mbps RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX LED • LNT/ACT, 1000M Data Transmission Rate • 10/100/1000Mbps(Half-duplex) • 20/200/2000Mbps(Full-duplex) WOL • Supported RPL/PXE BOOT-ROM • Supported Network Drivers • Windows XP (32/64bits), • Windows Vista (64/86bits), • Windows 7 (64/86bits), • Windows 8 (64/86bits), Windows 8.1 (64/8...

Netis AD1103 Gigabit Ethernet PCI-E Adapter

HARDWARE Standard • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T Interface • 32-bit PCI-E • 1 * 10/100/1000Mbps RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX LED • LNT/ACT, 1000M Data Transmission Rate • 10/100/1000Mbps(Half-duplex) • 20/200/2000Mbps(Full-duplex) WOL • Supported RPL/PXE BOOT-ROM • Supported Network Drivers • Windows XP (32/64bits), • Windows Vista (64/86bits), • Windows 7 (64/86bits), • Windows 8 (64/86bits), Windows 8.1 (64/8...

Netis AD1101 Fast Ethernet PCI Adapter

HARDWARE Standard • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX Interface • 32-bit PCI • 1 * 10/100Mbps RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto • MDI/MDIX LED • LNT/ACT Cabling Type • UTP CAT 5 • EIA/TIA-568 100-ohm screened twisted pair (STP) Data Transmission Rate • 10/100Mbps(Half-duplex) • 20/200Mbps(Full-duplex) WOL • Supported BOOT-ROM • Supported Network Driver • Windows 98 (32/64bits),Windows Vista (32/64bits), Windows 7 (32/64bits), • Windows 8 (32/64bits)...

Netis AD1102 Gigabit Ethernet PCI Adapter

HARDWARE Standard • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T Interface • 32-bit PCI • 1 * 10/100/1000Mbps RJ45 port, Auto-Negotiation, • Auto MDI/MDIX LED • LNT/ACT, 1000M Data Transmission Rate • 10/100/1000Mbps(Half-duplex) • 20/200/2000Mbps(Full-duplex) WOL • Supported RPL/PXE BOOT-ROM • Supported Network Driver • Windows XP (32/64bits), • Windows Vista (64/86bits), • Windows 7 (64/86bits), • Windows 8 (64/86bits), Windows 8.1 (...

Netis AD1103 Gigabit Ethernet PCI-E Adapter

HARDWARE Standard • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T Interface • 32-bit PCI-E • 1 * 10/100/1000Mbps RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX LED • LNT/ACT, 1000M Data Transmission Rate • 10/100/1000Mbps(Half-duplex) • 20/200/2000Mbps(Full-duplex) WOL • Supported RPL/PXE BOOT-ROM • Supported Network Drivers • Windows XP (32/64bits), • Windows Vista (64/86bits), • Windows 7 (64/86bits), • Windows 8 (64/86bits), Windows 8.1 (64/8...

Netis AD1101 Fast Ethernet PCI Adapter

HARDWARE Standard • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX Interface • 32-bit PCI • 1 * 10/100Mbps RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto • MDI/MDIX LED • LNT/ACT Cabling Type • UTP CAT 5 • EIA/TIA-568 100-ohm screened twisted pair (STP) Data Transmission Rate • 10/100Mbps(Half-duplex) • 20/200Mbps(Full-duplex) WOL • Supported BOOT-ROM • Supported Network Driver • Windows 98 (32/64bits),Windows Vista (32/64bits), Windows 7 (32/64bits), • Windows 8 (32/64bits)...

Netis AD1102 Gigabit Ethernet PCI Adapter

HARDWARE Standard • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T Interface • 32-bit PCI • 1 * 10/100/1000Mbps RJ45 port, Auto-Negotiation, • Auto MDI/MDIX LED • LNT/ACT, 1000M Data Transmission Rate • 10/100/1000Mbps(Half-duplex) • 20/200/2000Mbps(Full-duplex) WOL • Supported RPL/PXE BOOT-ROM • Supported Network Driver • Windows XP (32/64bits), • Windows Vista (64/86bits), • Windows 7 (64/86bits), • Windows 8 (64/86bits), Windows 8.1 (...

Samsung SL-C3060FR,A4,30/30ppm,9600x600dpi,PCL+PS,256MB,USB,ethernet,RADF,duplex

Barevná laserová tiskárna; rychlost tisku 30/30 str./min.; procesor Dual Core (800MHz400MHz); paměť 512 (max. 512)MB; 4,3'' dotykový displej; vstupní kapacita podavače 250 listů+50 listů univerzální podavač; s kapacita toneru 8 tis. stran (4 tis. startovací) čb; 5 tis. stran ( 2,5tis. startovací ) barva; tiskové jazyky PCL5Ce / PCL6 / PS3 / PDF V1.7/ SPCL (Samsung Printer Language Color); rozhraní USB 2.0, host USB, Ethernet 10/100/1000 Base TX; fax, reverzní ADF, optické rozlišení 600x600 dpi;...

Samsung SL-C3060FR,A4,30/30ppm,9600x600dpi,PCL+PS,256MB,USB,ethernet,RADF,duplex

Barevná laserová tiskárna; rychlost tisku 30/30 str./min.; procesor Dual Core (800MHz&400MHz); paměť 512 (max. 512)MB; 4,3'' dotykový displej; vstupní kapacita podavače 250 listů+50 listů univerzální podavač; s kapacita toneru 8 tis. stran (4 tis. startovací) čb; 5 tis. stran ( 2,5tis. startovací ) barva; tiskové jazyky PCL5Ce / PCL6 / PS3 / PDF V1.7/ SPCL (Samsung Printer Language Color); rozhraní USB 2.0, host USB, Ethernet 10/100/1000 Base TX; fax, reverzní ADF, optické rozlišení 600x600 dpi...

Samsung SL-C3060FR,A4,30/30ppm,9600x600dpi,PCL+PS,256MB,USB,ethernet,RADF,duplex

Barevná laserová tiskárna; rychlost tisku 30/30 str./min.; procesor Dual Core (800MHz400MHz); paměť 512 (max. 512)MB; 4,3'' dotykový displej; vstupní kapacita podavače 250 listů+50 listů univerzální podavač; s kapacita toneru 8 tis. stran (4 tis. startovací) čb; 5 tis. stran ( 2,5tis. startovací ) barva; tiskové jazyky PCL5Ce / PCL6 / PS3 / PDF V1.7/ SPCL (Samsung Printer Language Color); rozhraní USB 2.0, host USB, Ethernet 10/100/1000 Base TX; fax, reverzní ADF, optické rozlišení 600x600 dpi;...

AirLive Industrial Switch IE-541POE

IE-541POE PŘEHLED The IE-541POE is an Industrial 5-port PoE Switch providing non-blocking wire-speed performance in harsh industrial environment. It provides 4-port RJ-45 copper including 1Port 100M SC fiber in an IP31 rugged strong case with redundant power system. The IE-541POE is well suited for applications in deploying surveillance system, and securing control and wireless service in climatically demanding environments such as the factory or public transportation. Základní přehled ...

AirLive Industrial Switch IE-541POE

IE-541POE PŘEHLED The IE-541POE is an Industrial 5-port PoE Switch providing non-blocking wire-speed performance in harsh industrial environment. It provides 4-port RJ-45 copper including 1Port 100M SC fiber in an IP31 rugged strong case with redundant power system. The IE-541POE is well suited for applications in deploying surveillance system, and securing control and wireless service in climatically demanding environments such as the factory or public transportation. Základní přehled ...

AirLive Industrial Switch IE-541POE

IE-541POE PŘEHLED The IE-541POE is an Industrial 5-port PoE Switch providing non-blocking wire-speed performance in harsh industrial environment. It provides 4-port RJ-45 copper including 1Port 100M SC fiber in an IP31 rugged strong case with redundant power system. The IE-541POE is well suited for applications in deploying surveillance system, and securing control and wireless service in climatically demanding environments such as the factory or public transportation. Základní přehled ...

Cisco ASA5505-UL-BUN-K9

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco ASA5505-UL-BUN-K9 Model ASA 5505 je navržen pro použití s desktopy nebo v malých kancelářích. Je určeno i jako náhrada za PIX firewally řady 501 a 506E. Výkonnost firewallu je 150 Mb/s,šifrovací výkon VPN komunikace je 100 Mb/s. Obsahuje 8 fixních Ethernet portů 10/100 Mb/s a 2 porty Power over Ethernet (PoE) pro napájení přístupových bodů WLAN nebo IP telefonů. Dále zařízení obsahuje expanzní slot,který se použije v budoucnu pro SCS/SSM m...

D-Link DES-1008PA 8x10/100 Desktop Switch, 4xPoE

D-Link DES-1008PA 8-Port Metal Desktop Switch with 4 PoE Ports OVERVIEW The D-Link® 8-Port Fast Ethernet Unmanaged Metal Desktop Switch with 4 PoE Ports (DES-1008PA) enables both home and office users to easily connect and supply power to Power over Ethenet (PoE) devices such as wireless Access Points (APs), IP cameras, and IP phones while adding more Ethernet devices like computers, printers, and Network Attached Storage (NAS) onto a network. Built with home and small business users in mind, ...

D-Link DES-1008PA 8x10/100 Desktop Switch, 4xPoE

D-Link DES-1008PA 8-Port Metal Desktop Switch with 4 PoE Ports OVERVIEW The D-Link® 8-Port Fast Ethernet Unmanaged Metal Desktop Switch with 4 PoE Ports (DES-1008PA) enables both home and office users to easily connect and supply power to Power over Ethenet (PoE) devices such as wireless Access Points (APs), IP cameras, and IP phones while adding more Ethernet devices like computers, printers, and Network Attached Storage (NAS) onto a network. Built with home and small business users in mind, ...

D-Link DES-1008PA 8x10/100 Desktop Switch, 4xPoE

D-Link DES-1008PA 8-Port Metal Desktop Switch with 4 PoE Ports OVERVIEW The D-Link® 8-Port Fast Ethernet Unmanaged Metal Desktop Switch with 4 PoE Ports (DES-1008PA) enables both home and office users to easily connect and supply power to Power over Ethenet (PoE) devices such as wireless Access Points (APs), IP cameras, and IP phones while adding more Ethernet devices like computers, printers, and Network Attached Storage (NAS) onto a network. Built with home and small business users in mind, ...

MANHATTAN USB 3.0 Gigabit ethernet adaptér (LAN, RJ45)

The Manhattan USB 3.0 Gigabit Adapter is a compact, high-performance network adapter that allows you to upgrade your desktop or notebook computer to operate at 10/100/1000 Mbps speeds on the LAN. Because it attaches to one of your computer’s USB connectors, there is no need to open up your PC — and the user-friendly setup software makes installation quick and easy. Faster Throughput through SuperSpeed USB 3.0 Other USB Gigabit adapters that only support USB 2.0 can not even come close to the p...

MANHATTAN USB 3.0 Gigabit ethernet adaptér (LAN, RJ45)

The Manhattan USB 3.0 Gigabit Adapter is a compact, high-performance network adapter that allows you to upgrade your desktop or notebook computer to operate at 10/100/1000 Mbps speeds on the LAN. Because it attaches to one of your computer’s USB connectors, there is no need to open up your PC — and the user-friendly setup software makes installation quick and easy. Faster Throughput through SuperSpeed USB 3.0 Other USB Gigabit adapters that only support USB 2.0 can not even come close to the p...

MANHATTAN USB 3.0 Gigabit ethernet adaptér (LAN, RJ45)

The Manhattan USB 3.0 Gigabit Adapter is a compact, high-performance network adapter that allows you to upgrade your desktop or notebook computer to operate at 10/100/1000 Mbps speeds on the LAN. Because it attaches to one of your computer’s USB connectors, there is no need to open up your PC — and the user-friendly setup software makes installation quick and easy. Faster Throughput through SuperSpeed USB 3.0 Other USB Gigabit adapters that only support USB 2.0 can not even come close to the p...

D-Link DGS-1100-10MP PoE EasySmart 10/100/1000

OVERVIEW Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in D-Link’s DGS-1100 S...

D-Link DGS-1100-10MP PoE EasySmart 10/100/1000

OVERVIEW Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in D-Link’s DGS-1100 S...

Hewlett-Packard Cisco WS-C3560X-48P-S

Cisco WS-C3560X-48P-S Switche řady Cisco Catalyst 3750-X přinášejí vysokou výkonnost 10 gigabit Ethernet,standard PoE+ na všech portech a flexibilní smart uplink modul. Kromě stávající technologie StackWise Plus,která umožňuje spojit zařízení do stacku,zahrnují switche novou technologii StackPower,která jako vůbec první v oboru umožňuje sdílet energii ve stacku až čtyř switchů. V případě výpadku pak dokáže přiřadit energii aplikacím,které jsou pro činnost podniku kritické,na úkor jiných s nízko...

HP 5130-24G-4SFP+ EI Switch HP RENEW JG932A

I/O ports and slots 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 4 SFP+ fixed 1000/10000 SFP+ ports Additional ports and slots 1 RJ-45 serial console port Physical characteristics Dimensions 17.32(w) x 6.3(d) x 1.72(h) in (44 x 16 x 4.36 cm) (1U height) Weight 11.02 lb (5 kg) Memory and processor 1 GB SDRAM, 128 MB flash; packet b...

D-Link DGS-1008MP 8x 1000 Desktop Switch,8PoE port

Overview Something of a powerhouse when it comes to Power-over-Ethernet switches, this compact beauty offers PoE to 802.3af/at standard across all eight Gigabit Ethernet ports, at up to 30 Watts per port with a power budget total of 140 Watts. Which, put simply, means you can power devices such as access points, IP phones and video surveillance cameras simply by plugging them in with an Ethernet cable - no additional power required. The DGS-1008MP features 8 x 10/100/1000BASE-T ports that sup...

Cisco WS-C2960+48PST-L

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Max. přenosová rychlost : 100 Mbps Vlastnosti - PoE (Power over Ethernet) : Ano Hmotnost - Hmotnost (g) : 5400 Distribuce : CZ Rozhraní - 10/100/1000Base-T : 0 Rozhraní - 10/100Base-T : 48 Rozhraní - RJ-45 : 48 Rozhraní - SFP : 2 Rozměry - Hloubka (mm) : 332 Rozměry - Šířka (mm) : 450 Rozměry - Výška (mm) : 44 Switch - Typ : Rack Vlastnosti - Počet portů : 48 Vlastnosti - QoS (Quality of Service) : Ano Vlastnosti - Spravovatelnost (Smart switch, web...

Netgear GS724T ProSafe 24-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot

GS724T 24xGbE, 2xSFP shared WEB management, SNMP v1, v2c, v3. Plná podpora IPv6, včetně IPv6 managementu, IPv6 QoS and IPv6 ACL Auto-voice VLAN IGMP snooping v1/v2 Port -based ingress/egress rate limiting Spanning Tree Protocol (Rapid Mutiple) Dual Image konfigurace a mnoho dalších funkcí Bezvětrákové provedení, 0db noise Mimořádná spolehlivost a doživotní záruka Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethe...

Netgear GS724T ProSafe 24-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot

GS724T 24xGbE, 2xSFP shared WEB management, SNMP v1, v2c, v3. Plná podpora IPv6, včetně IPv6 managementu, IPv6 QoS and IPv6 ACL Auto-voice VLAN IGMP snooping v1/v2 Port -based ingress/egress rate limiting Spanning Tree Protocol (Rapid Mutiple) Dual Image konfigurace a mnoho dalších funkcí Bezvětrákové provedení, 0db noise Mimořádná spolehlivost a doživotní záruka Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethe...

Cisco WS-C2960+24LC-L

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Max. přenosová rychlost : 100 Mbps Vlastnosti - PoE (Power over Ethernet) : Ano Hmotnost - Hmotnost (g) : 4500 Distribuce : CZ Rozhraní - 10/100/1000Base-T : 0 Rozhraní - 10/100Base-T : 24 Rozhraní - RJ-45 : 24 Rozhraní - SFP : 2 Rozměry - Hloubka (mm) : 332 Rozměry - Šířka (mm) : 450 Rozměry - Výška (mm) : 44.5 Switch - Typ : Rack Vlastnosti - Počet portů : 24 Vlastnosti - QoS (Quality of Service) : Ano Vlastnosti - VLAN : Ano Cisco WS-C2960+24LC-L...

Netgear GS724T ProSafe 24-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot

GS724T 24xGbE, 2xSFP shared WEB management, SNMP v1, v2c, v3. Plná podpora IPv6, včetně IPv6 managementu, IPv6 QoS and IPv6 ACL Auto-voice VLAN IGMP snooping v1/v2 Port -based ingress/egress rate limiting Spanning Tree Protocol (Rapid Mutiple) Dual Image konfigurace a mnoho dalších funkcí Bezvětrákové provedení, 0db noise Mimořádná spolehlivost a doživotní záruka Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX F...

Cisco SG300-10SFP-K9-EU

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Max. přenosová rychlost : 1000 Mbps Vlastnosti - PoE (Power over Ethernet) : Ano Hmotnost - Hmotnost (g) : 2125 Distribuce : CZ Rozhraní - 10/100/1000Base-T : 8 Rozhraní - 10/100Base-T : 0 Rozhraní - RJ-45 : 8 Rozhraní - SFP : 2 Rozměry - Hloubka (mm) : 170 Rozměry - Šířka (mm) : 279.4 Rozměry - Výška (mm) : 44.45 Switch - Typ : Desktop Vlastnosti - Počet portů : 8 Vlastnosti - Spravovatelnost (Smart switch, web manageable) : Ano Cisco SG300-10SFP-K...

D-Link DAP-1665 Wireless AC1200 Wave 2 s MU-MIMO

nová HW revizi B1 - nově podpora AC1200 Wave 2 s MU-MIMO - nově podpora Multiple SSID - nově podpora 7 provozních módů: Přístupový bod (AP) Wi-Fi klient Repeater (Range Extender) Bridge Bridge s AP Wireless ISP klient (s NAT/routerem) Wireless ISP repeater (s NAT/routerem) Functions & Features Features Wireless and Wired LAN Latest 802.11ac wireless technology with combined wireless speeds of up to 1200 Mbps1 Backwards-compatible with 802.11n/g/b/a clients Two external anten...

D-Link DAP-1665 Wireless AC1200 Wave 2 s MU-MIMO

nová HW revizi B1 - nově podpora AC1200 Wave 2 s MU-MIMO - nově podpora Multiple SSID - nově podpora 7 provozních módů: Přístupový bod (AP) Wi-Fi klient Repeater (Range Extender) Bridge Bridge s AP Wireless ISP klient (s NAT/routerem) Wireless ISP repeater (s NAT/routerem) Functions Features Features Wireless and Wired LAN Latest 802.11ac wireless technology with combined wireless speeds of up to 1200 Mbps1 Backwards-compatible with 802.11n/g/b/a clients Two external antenn...

AirLive SNMP-24MGB Plus Managed Switch

SNMP-24MGB Plus - 20 Port Fiber with 4 Port Combo Managed Switch The SNMP-24MGB Plus is a 24-port Gigabit L2+Managed Switch including 4-Port Gigabit TP/SFP combo slots and 20-Port Gigabit SFP slots. This Switch can be used to build high-performance switched workgroup networks. The switch can be managed through RS-232 serial port via directly connection, or through Ethernet port using CLI or Web-based management unit, associated with SNMP agent. In addition, the switch features comprehensive an...

Podobné fráze:

tx 40 as 640e    •  tx 42 as 750 e    •  tx 47 as 750    •  tx 40cx800e    •  tx 40cx700e    •  tx 40es513e    •  tx 40as640e    •  tx 40es403e    •  tx 40cs520e    •  tx 40as650e    •  tx 40c300e    •  tx 40dx603e    •  tx 40ex603e    •  tx 40dx700e    •  tx 40dx653e    •  tx 40dx600e    •  tx 40d300e    •  tx 40cx700b    •  tx 40d630e    •  tx 400x700e    •  tx 40c5520e    •  tx 40cx400e    •  tx 40c200e    •  tx 40c320e    •  tx 40cx300e    •  tx 40ds503e    •  tx 40ds400e    •  tx 40as40e    •  tx 40ds401  


Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:



tx 40 as 640e    •  tx 42 as 750 e    •  tx 47 as 750    •  tx 40cx800e    •  tx 40cx700e    •  tx 40es513e    •  tx 40as640e    •  tx 40es403e    •  tx 40cs520e    •  tx 40as650e    •