Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tx 40 as 640e

Nalezeno:    62 produktů

DC Trase Tx

Popis zboží Pánské tenisky DC Trase Tx Trase Tx jsou nízké pohodlné tenisky s lehkou flexibilní vulkanizovanou podrážkou s "Pill Pattern" vzorem. Svršek boty je zhotoven z pevné textílie. Mají kovové kroužky pro snadnější zavazování. Na boku boty logo DC.

Více informací
od 545 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS ROG Gladius

Ergonomická profesionální herní myš s rozlišením 6 400 dpi a možností nastavení odporu stisku tlačítek Vlastnosti produktu: * Ergonomický tvar pro všechny druhy držení v pravé ruce – ideální pro FPS hry * Exkluzivní design patice pro snadný upgrade spínačů; obsahuje 2 další spínače Omron japonské výroby * Samostatné levé a pravé tlačítko; se 2 speciálně vytvořenými, programovatelnými „posuvnými“ tlačítky * Odnímatelný kabel a cestovní kapsa ROG pro uskladnění a přenášení * Integrov...

Více informací
od 1 899 Kč
Koupit nejlevněji

Asics GEL PULSE 5 - pánské

Pro fanoušky maratónských a jiných běhů: značka Asics uvádí na trh Gel Pulse 5, model běžeckých bot! Platěný svršek bílé barvy na sebe upoutá pozornost svými modro černými linkami. Plátěná podšívka a stélka ze syntetiky díky své prodyšnosti zaručí příjemný pocit při nošení. Špičkového výkonu můžete dosáhnout díky podrážce ze syntetiky, která klade důraz na dobré tlumení a přilnavost k povrchu.

Více informací
od 1 790 Kč
Koupit nejlevněji

Terminator 1-3 (3DVD): DVD

Zbrusu nová kolekce kultovních filmů Terminátor s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli. Kolekce obsahuje úvodní film Terminátor, Terminátor: Den zúčtování a Terminátor: Vzpoura strojů. Téma ovládnutí lidí stroji je stále aktuálnější, proto jsou tyto filmy o globální síti Skynet, která se snaží zlikvidovat Johna Connora, vůdce lidské vzpoury, stále tak oblíbené. Terminator Z roku 2029 je do Los Angeles roku 1984 vyslán zab...

Netis AD1103 Gigabit Ethernet PCI-E Adapter

HARDWARE Standard • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T Interface • 32-bit PCI-E • 1 * 10/100/1000Mbps RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX LED • LNT/ACT, 1000M Data Transmission Rate • 10/100/1000Mbps(Half-duplex) • 20/200/2000Mbps(Full-duplex) WOL • Supported RPL/PXE BOOT-ROM • Supported Network Drivers • Windows XP (32/64bits), • Windows Vista (64/86bits), • Windows 7 (64/86bits), • Windows 8 (64/86bits), Windows 8.1 (64/8...

TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber c...

TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber c...

Samsung SL-C3060FR,A4,30/30ppm,9600x600dpi,PCL+PS,256MB,USB,ethernet,RADF,duplex

Barevná laserová tiskárna; rychlost tisku 30/30 str./min.; procesor Dual Core (800MHz400MHz); paměť 512 (max. 512)MB; 4,3'' dotykový displej; vstupní kapacita podavače 250 listů+50 listů univerzální podavač; s kapacita toneru 8 tis. stran (4 tis. startovací) čb; 5 tis. stran ( 2,5tis. startovací ) barva; tiskové jazyky PCL5Ce / PCL6 / PS3 / PDF V1.7/ SPCL (Samsung Printer Language Color); rozhraní USB 2.0, host USB, Ethernet 10/100/1000 Base TX; fax, reverzní ADF, optické rozlišení 600x600 dpi;...

Samsung SL-C3060FR,A4,30/30ppm,9600x600dpi,PCL+PS,256MB,USB,ethernet,RADF,duplex

Barevná laserová tiskárna; rychlost tisku 30/30 str./min.; procesor Dual Core (800MHz400MHz); paměť 512 (max. 512)MB; 4,3'' dotykový displej; vstupní kapacita podavače 250 listů+50 listů univerzální podavač; s kapacita toneru 8 tis. stran (4 tis. startovací) čb; 5 tis. stran ( 2,5tis. startovací ) barva; tiskové jazyky PCL5Ce / PCL6 / PS3 / PDF V1.7/ SPCL (Samsung Printer Language Color); rozhraní USB 2.0, host USB, Ethernet 10/100/1000 Base TX; fax, reverzní ADF, optické rozlišení 600x600 dpi;...

AirLive Industrial Switch IE-541POE

IE-541POE PŘEHLED The IE-541POE is an Industrial 5-port PoE Switch providing non-blocking wire-speed performance in harsh industrial environment. It provides 4-port RJ-45 copper including 1Port 100M SC fiber in an IP31 rugged strong case with redundant power system. The IE-541POE is well suited for applications in deploying surveillance system, and securing control and wireless service in climatically demanding environments such as the factory or public transportation. Základní přehled ...

AirLive Industrial Switch IE-541POE

IE-541POE PŘEHLED The IE-541POE is an Industrial 5-port PoE Switch providing non-blocking wire-speed performance in harsh industrial environment. It provides 4-port RJ-45 copper including 1Port 100M SC fiber in an IP31 rugged strong case with redundant power system. The IE-541POE is well suited for applications in deploying surveillance system, and securing control and wireless service in climatically demanding environments such as the factory or public transportation. Základní přehled ...

AirLive Industrial Switch IE-541POE

IE-541POE PŘEHLED The IE-541POE is an Industrial 5-port PoE Switch providing non-blocking wire-speed performance in harsh industrial environment. It provides 4-port RJ-45 copper including 1Port 100M SC fiber in an IP31 rugged strong case with redundant power system. The IE-541POE is well suited for applications in deploying surveillance system, and securing control and wireless service in climatically demanding environments such as the factory or public transportation. Základní přehled ...

D-Link DGS-1100-08P Smart switch 8xGb PoE+ fanless

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in D-Link DGS-1100-08P 8-Port Gi...

Manhattan Gigabit network card USB 3.0 10/100/1000 Mbps

The Manhattan USB 3.0 Gigabit Adapter is a compact, high-performance network adapter that allows you to upgrade your desktop or notebook computer to operate at 10/100/1000 Mbps speeds on the LAN. Because it attaches to one of your computer’s USB connectors, there is no need to open up your PC — and the user-friendly setup software makes installation quick and easy. Faster Throughput through SuperSpeed USB 3.0 Other USB Gigabit adapters that only support USB 2.0 can not even come close to the p...

Manhattan Gigabit network card USB 3.0 10/100/1000 Mbps

The Manhattan USB 3.0 Gigabit Adapter is a compact, high-performance network adapter that allows you to upgrade your desktop or notebook computer to operate at 10/100/1000 Mbps speeds on the LAN. Because it attaches to one of your computer’s USB connectors, there is no need to open up your PC — and the user-friendly setup software makes installation quick and easy. Faster Throughput through SuperSpeed USB 3.0 Other USB Gigabit adapters that only support USB 2.0 can not even come close to the p...

HP 5130-24G-4SFP+ EI Switch HP RENEW JG932A

I/O ports and slots 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 4 SFP+ fixed 1000/10000 SFP+ ports Additional ports and slots 1 RJ-45 serial console port Physical characteristics Dimensions 17.32(w) x 6.3(d) x 1.72(h) in (44 x 16 x 4.36 cm) (1U height) Weight 11.02 lb (5 kg) Memory and processor 1 GB SDRAM, 128 MB flash; packet b...

Netgear GS724T ProSafe 24-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot

GS724T 24xGbE, 2xSFP shared WEB management, SNMP v1, v2c, v3. Plná podpora IPv6, včetně IPv6 managementu, IPv6 QoS and IPv6 ACL Auto-voice VLAN IGMP snooping v1/v2 Port -based ingress/egress rate limiting Spanning Tree Protocol (Rapid Mutiple) Dual Image konfigurace a mnoho dalších funkcí Bezvětrákové provedení, 0db noise Mimořádná spolehlivost a doživotní záruka Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethe...

Netgear GS716T ProSafe 16-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot

GS716T 16xGbE, 2xSFP shared WEB management, SNMP v1, v2c, v3. Plná podpora IPv6, včetně IPv6 man¬agementu, IPv6 QoS and IPv6 ACL Auto-voice VLAN IGMP snooping v1/v2 Port -based ingress/egress rate limiting Spanning Tree Protocol (Rapid Mutiple) Dual Image konfigurace a mnoho dalších funkcí Bezvětrákové provedení, 0db noise Mimořádná spolehlivost a doživotní záruka Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Eth...

Netgear GS716T ProSafe 16-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot

GS716T 16xGbE, 2xSFP shared WEB management, SNMP v1, v2c, v3. Plná podpora IPv6, včetně IPv6 man¬agementu, IPv6 QoS and IPv6 ACL Auto-voice VLAN IGMP snooping v1/v2 Port -based ingress/egress rate limiting Spanning Tree Protocol (Rapid Mutiple) Dual Image konfigurace a mnoho dalších funkcí Bezvětrákové provedení, 0db noise Mimořádná spolehlivost a doživotní záruka Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Eth...

Netgear GS724T ProSafe 24-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot

GS724T 24xGbE, 2xSFP shared WEB management, SNMP v1, v2c, v3. Plná podpora IPv6, včetně IPv6 managementu, IPv6 QoS and IPv6 ACL Auto-voice VLAN IGMP snooping v1/v2 Port -based ingress/egress rate limiting Spanning Tree Protocol (Rapid Mutiple) Dual Image konfigurace a mnoho dalších funkcí Bezvětrákové provedení, 0db noise Mimořádná spolehlivost a doživotní záruka Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethe...

Netgear GS724T ProSafe 24-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot

GS724T 24xGbE, 2xSFP shared WEB management, SNMP v1, v2c, v3. Plná podpora IPv6, včetně IPv6 managementu, IPv6 QoS and IPv6 ACL Auto-voice VLAN IGMP snooping v1/v2 Port -based ingress/egress rate limiting Spanning Tree Protocol (Rapid Mutiple) Dual Image konfigurace a mnoho dalších funkcí Bezvětrákové provedení, 0db noise Mimořádná spolehlivost a doživotní záruka Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethe...

Netgear GS716T ProSafe 16-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot

GS716T 16xGbE, 2xSFP shared WEB management, SNMP v1, v2c, v3. Plná podpora IPv6, včetně IPv6 man¬agementu, IPv6 QoS and IPv6 ACL Auto-voice VLAN IGMP snooping v1/v2 Port -based ingress/egress rate limiting Spanning Tree Protocol (Rapid Mutiple) Dual Image konfigurace a mnoho dalších funkcí Bezvětrákové provedení, 0db noise Mimořádná spolehlivost a doživotní záruka Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Eth...

SONY projektor VPL-HW65/B, 3 LCD, Full HD(1920x1080)

Projektor VPL-HW65 Vytvořte nezapomenutelný filmový zážitek přímo ve Vašem domově pomocí projektoru VPL-HW65. S jasem 1800 lumenů a kontrastem 120 000 : 1 vytváří obraz, který bude vždy ostrý plný detailů. Projektor je schopen přehrávat jak 2D tak 3D filmy. Technické specifikace Display system SXRD panel, projection system Display device Size of effective display area 0.61” x 3 Number of pixels 6,220,800 (1920 x 1080 x 3) pixels Projection lens Focus Manual Zoom Manual (A...

SONY projektor VPL-HW65/B, 3 LCD, Full HD(1920x1080)

Projektor VPL-HW65 Vytvořte nezapomenutelný filmový zážitek přímo ve Vašem domově pomocí projektoru VPL-HW65. S jasem 1800 lumenů a kontrastem 120 000 : 1 vytváří obraz, který bude vždy ostrý plný detailů. Projektor je schopen přehrávat jak 2D tak 3D filmy. Technické specifikace Display system SXRD panel, projection system Display device Size of effective display area 0.61” x 3 Number of pixels 6,220,800 (1920 x 1080 x 3) pixels Projection lens Focus Manual Zoom Manual (A...

SONY projektor VPL-HW65/W, 3 LCD, Full HD(1920x1080)

Projektor VPL-HW65 Vytvořte nezapomenutelný filmový zážitek přímo ve Vašem domově pomocí projektoru VPL-HW65. S jasem 1800 lumenů a kontrastem 120 000 : 1 vytváří obraz, který bude vždy ostrý plný detailů. Projektor je schopen přehrávat jak 2D tak 3D filmy. Technické specifikace Display system SXRD panel, projection system Display device Size of effective display area 0.61” x 3 Number of pixels 6,220,800 (1920 x 1080 x 3) pixels Projection lens Focus Manual Zoom Manual (A...

SONY projektor VPL-HW65/W, 3 LCD, Full HD(1920x1080)

Projektor VPL-HW65 Vytvořte nezapomenutelný filmový zážitek přímo ve Vašem domově pomocí projektoru VPL-HW65. S jasem 1800 lumenů a kontrastem 120 000 : 1 vytváří obraz, který bude vždy ostrý plný detailů. Projektor je schopen přehrávat jak 2D tak 3D filmy. Technické specifikace Display system SXRD panel, projection system Display device Size of effective display area 0.61” x 3 Number of pixels 6,220,800 (1920 x 1080 x 3) pixels Projection lens Focus Manual Zoom Manual (A...

D-Link DAP-1665 Wireless AC1200 Wave 2 s MU-MIMO

nová HW revizi B1 - nově podpora AC1200 Wave 2 s MU-MIMO - nově podpora Multiple SSID - nově podpora 7 provozních módů: Přístupový bod (AP) Wi-Fi klient Repeater (Range Extender) Bridge Bridge s AP Wireless ISP klient (s NAT/routerem) Wireless ISP repeater (s NAT/routerem) Functions Features Features Wireless and Wired LAN Latest 802.11ac wireless technology with combined wireless speeds of up to 1200 Mbps1 Backwards-compatible with 802.11n/g/b/a clients Two external antenn...

AXIS M3046-V Camera - 0806-001

Obecně Typ zařízení Síťová bezpečnostní kamera Technologie konektivity Drátový Šířka 10.1 cm Hloubka 10.1 cm Výška 5.6 cm Váha 180 g Fotoaparát Typ Barevný - Den a noc - pevné klenutí - prachotěsný / voděodolný / odolný proti vandalismu Digitální video formát MPEG-4,MJPEG,H.264 Maximální rozlišení digitálního videa 2688 x 1520 Rozsah expozice 1/5 sec - 1/32500 sec Minimální osvětlení 0.25 lux F2.0 - 50 IRE RAM 512 MB Paměť flash 256 MB Funkce Kompenzace vlivu protisvětla,nastavení ostrosti,Vy...

Cisco WAP561-E-K9 Dual Radio 450Mbps AP with PoE

FUNKCE • DHCP support • load balancing • VLAN support • Syslog support • e-mail alert • IPv6 support • Wireless Distribution System (WDS) support • firmware upgradable • wall mountable • Spanning Tree Protocol (STP) support • Wi-Fi Multimedia (WMM) support • Access Control List (ACL) support • Quality of Service (QoS) • RADIUS support • Wi-Fi Protected Setup (WPS) • Multiple SSID support • wireless bridge mode • IPv4 support,Rogue AP Detection • Single Point Setup TECHNICKÉ SPECIFIKACE ...

Cisco WAP551-E-K9 Single Radio 450Mbps AP with PoE

FUNKCE • DHCP support • load balancing • VLAN support • Syslog support • e-mail alert • IPv6 support • Wireless Distribution System (WDS) support • firmware upgradable • wall mountable • Spanning Tree Protocol (STP) support • Wi-Fi Multimedia (WMM) support • Access Control List (ACL) support • Quality of Service (QoS) • RADIUS support • Wi-Fi Protected Setup (WPS) • Multiple SSID support • wireless bridge mode • IPv4 support,Rogue AP Detection • Single Point Setup TECHNICKÉ SPECIFIKACE ...

AirLive SNMP-24MGB Plus Managed Switch

SNMP-24MGB Plus - 20 Port Fiber with 4 Port Combo Managed Switch The SNMP-24MGB Plus is a 24-port Gigabit L2+Managed Switch including 4-Port Gigabit TP/SFP combo slots and 20-Port Gigabit SFP slots. This Switch can be used to build high-performance switched workgroup networks. The switch can be managed through RS-232 serial port via directly connection, or through Ethernet port using CLI or Web-based management unit, associated with SNMP agent. In addition, the switch features comprehensive an...

AirLive SNMP-24MGB Plus Managed Switch

SNMP-24MGB Plus - 20 Port Fiber with 4 Port Combo Managed Switch The SNMP-24MGB Plus is a 24-port Gigabit L2+Managed Switch including 4-Port Gigabit TP/SFP combo slots and 20-Port Gigabit SFP slots. This Switch can be used to build high-performance switched workgroup networks. The switch can be managed through RS-232 serial port via directly connection, or through Ethernet port using CLI or Web-based management unit, associated with SNMP agent. In addition, the switch features comprehensive an...

AirLive SNMP-24MGB Plus Managed Switch

SNMP-24MGB Plus - 20 Port Fiber with 4 Port Combo Managed Switch The SNMP-24MGB Plus is a 24-port Gigabit L2+Managed Switch including 4-Port Gigabit TP/SFP combo slots and 20-Port Gigabit SFP slots. This Switch can be used to build high-performance switched workgroup networks. The switch can be managed through RS-232 serial port via directly connection, or through Ethernet port using CLI or Web-based management unit, associated with SNMP agent. In addition, the switch features comprehensive an...

Zyxel WAC5302D-S, Standalone or Controller "In-Socket-Wall" AP 802.11ac (1.2Gbps) Smart Antenna, 4x Gigabit LAN ports (1

Zyxel WAC5302D-S, Standalone or Controller "In-Socket-Wall" AP 802.11ac (1.2Gbps) Smart Antenna, 4x Gigabit LAN ports (1 One Device for Wired and Wireless WAC5302D-S Clever Design for Hotel Guest Room Today’s business and leisure travelers expect to connect high-speed Wi-Fi when stepping into a hotel and would consider internet connectivity the top amenity. Most travelers won't hesitate to report bad Wi-Fi experience and bother to come back again. So do you want a breakout rating in TripAdviso...

Zyxel GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (G

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing Prioritize Multimedia Streams for Optimized Video and Online Gaming Enjoyments The ZyXEL GS-105S 5-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch can easily connect multiple media devices to home networks at blazing-fast Gigabit speed simultaneously. Moreover, the newly designed QoS ports of GS-105S allow smooth video streaming and online gaming as well. Plug-an...

Zyxel GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (G

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing Prioritize Multimedia Streams for Optimized Video and Online Gaming Enjoyments The ZyXEL GS-105S 5-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch can easily connect multiple media devices to home networks at blazing-fast Gigabit speed simultaneously. Moreover, the newly designed QoS ports of GS-105S allow smooth video streaming and online gaming as well. Plug-an...

Cisco SG300-52MP 52xGigabit Max-PoE Manag. Switch - SG300-52MP-K9-EU

SG300-52MP-K9-EU Cisco SG300-52MP 52xGigabit Max-PoE Manag. Switch OVERVIEW The Cisco 300 Series, part of the Cisco Small Business line of network solutions, is a portfolio of affordable managed switches that provides a reliable foundation for your business network. These switches deliver the features you need to improve the availability of your critical business applications, protect your sensitive information, and optimize your network bandwidth to deliver information and applications more e...

AXIS P1365-E Mk II Camera - 0898-001

Obecně Typ zařízení Síťová bezpečnostní kamera Podpora zvuku Ano:obousměrné audio Typ připevnění kamery Montovatelný na zeď Technologie konektivity Drátový Šířka 15.5 cm Hloubka 38.2 cm Výška 12 cm Váha 1.8 kg Fotoaparát Typ Barevný - Den a noc - statická - venku - odolná proti vandalům a vodě Digitální video formát MPEG-4,MJPEG,H.264 Maximální rozlišení digitálního videa 1920 x 1080 Video formáty digitální televize 1080p Rozsah expozice 2 sec - 1/66500 sec Minimální osvětlení 0.11 lux - bare...

Zyxel GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (G

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing Prioritize Multimedia Streams for Optimized Video and Online Gaming Enjoyments The ZyXEL GS-105S 5-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch can easily connect multiple media devices to home networks at blazing-fast Gigabit speed simultaneously. Moreover, the newly designed QoS ports of GS-105S allow smooth video streaming and online gaming as well. Plug-an...

SUPERMICRO MB 2xLGA2011-3, iC612 16x DDR4 ECC R,10xSATA3/8xSAS3 LSI 3108 2GB(PCI-E 3.0/1,6(x16,x8),2x 1GbE LAN,IPMI

Serverový konfigurátor 1. Dual socket R3 (LGA 2011) supports Intel® Xeon® processor E5-2600 v3 family; QPI up to 9.6GT/s 2. Intel® C612 chipset 3. Up to 1TB ECC DDR4 2133MHz; 16x DIMM slots 4. 1x PCI-E 3.0 x16, 6x PCI-E 3.0 x8 slots 5. Intel® i350 Dual port GbE LAN 6. 10x SATA3 (6Gbps) ports w/ Intel C612 controller; RAID 0, 1, 5, 10 7. 8x SAS3 (12Gbps) ports w/ LSI 3108 controller (2GB cache); RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 8. Integrated IPMI 2.0 and KVM wi...

SUPERMICRO MB 2xLGA2011-3, iC612 16x DDR4 ECC R,10xSATA3/8xSAS3 LSI 3108 2GB(PCI-E 3.0/1,6(x16,x8),2x 1GbE LAN,IPMI

Serverový konfigurátor 1. Dual socket R3 (LGA 2011) supports Intel® Xeon® processor E5-2600 v3 family; QPI up to 9.6GT/s 2. Intel® C612 chipset 3. Up to 1TB ECC DDR4 2133MHz; 16x DIMM slots 4. 1x PCI-E 3.0 x16, 6x PCI-E 3.0 x8 slots 5. Intel® i350 Dual port GbE LAN 6. 10x SATA3 (6Gbps) ports w/ Intel C612 controller; RAID 0, 1, 5, 10 7. 8x SAS3 (12Gbps) ports w/ LSI 3108 controller (2GB cache); RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 8. Integrated IPMI 2.0 and KVM wi...

Zyxel WAC6103D-I, Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual o

Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount, 1GbE LAN + 1GbE Uplink ports, PoE, no PSU, Slim and slick design AP 3x3 standardu 802.11ac s duálním rádiem a dvojí optimalizací antény Přístupový bod (AP) 3x3 třídy Enterprise, který odpovídá standardu 802.11ac, podporuje kombinovanou přenosovou rychlost až 1,75 Gb/s. „Anténa s dvojí optimalizací“ umožňuje optimalizovat vyzařovací dia...

Zyxel WAC6103D-I, Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual o

Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount, 1GbE LAN + 1GbE Uplink ports, PoE, no PSU, Slim and slick design AP 3x3 standardu 802.11ac s duálním rádiem a dvojí optimalizací antény Přístupový bod (AP) 3x3 třídy Enterprise, který odpovídá standardu 802.11ac, podporuje kombinovanou přenosovou rychlost až 1,75 Gb/s. „Anténa s dvojí optimalizací“ umožňuje optimalizovat vyzařovací dia...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:



tx 40ds401    •  tx 40ds603e    •  tx 40dx630e    •  tx 40dx730e    •  tx 40ex730e    •  panasonic tx 40c300e tx 40c300e    •  asus tx300ca    •  asus tx300 mx1 h    •  asus tx201la    •  fagor 2v 40 tx    •