Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tuzka se stojankem

Nalezeno:    10 produktů

Lamy 2000 Blackwood kuličková tužka se stojánkem

Tělo z kvalitního mučenového dřeva. V kombinaci s doplňky z nerezové oceli.Kuličková tužka stiskací mechanismus náplň do kuličkové tužky M 16 Dodáváno v dárkové krabičce se stojánkem.

Kuličková tužka se stojánkem OA černá

Kancelářská kuličková tužka s vyměnitelnou náplní, ve stojánku s kovovým řetízkem (58 cm). Stojánek s nalepovací podložkou. Šíře stopy 0,8 mm. Můžete potřebovat náhradní náplň.

Kuličková tužka se stojánkem Ico Antibacterial

Plastová kuličková tužka ve stojánku. Samolepicí kolečka pro upevnění. Vyrobeno z materiálů, který obsahuje přísady zabíjející bakterie. Šíře stopy 0,70 mm. Můžete potřebovat náhradní náplně.

Kuličková tužka se stojánkem BIC Counter Pen černá + 4 náplně ve stojánku

Kuličková tužka se čtyřmi modrými náplněmi ve stojánku. Délka psaní až 8 km. Dokumentní inkoust dle ISO12757-2. Šíře stopy 0,4 mm.

Kuličková tužka Bic Counter Pen se stojánkem

Kuličková tužka se čtyřmi modrými náplněmi ve stojánku.

Lamy 2000 Blackwood, kuličkové pero se stojánkem

Kuličková tužka Lamy 2000 Blackwood v dárkovém balení se stojánkem.

Lamy 2000 Blackwood, kuličkové pero se stojánkem

Kuličková tužka Lamy 2000 Blackwood v dárkovém balení se stojánkem.

Lamy 2000 Blackwood, kuličkové pero se stojánkem

Lamy 2000 Blackwood, kuličkové pero se stojánkem, Kuličková tužka Lamy 2000 Blackwood v dárkovém balení se stojánkem. Tělo kuličkové tužky je vyrobeno z kvalitního mučenkového dřeva. Pero má stiskací mechanismus pro vysunutí náplně. Dodáváno s černou náplní typ M16.

Lamy 2000 Blackwood, kuličkové pero se stojánkem

Kuličková tužka Lamy 2000 Blackwood v dárkovém balení se stojánkem. Tělo kuličkové tužky je vyrobeno z kvalitního mučenkového dřeva. Pero má stiskací mechanismus pro vysunutí náplně. Dodáváno s černou náplní typ M16.

TESCOMA cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA

Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA Už žádné zdobení pomocí mikrotenového pytlíku nebo zdobicích sáčků, které je třeba umět naplnit, speciálně uchopit a s mimořádnou zručností mačkat, abyste na perníčcích vytvořili krémem alespoň jednoduchou čáru. Pro snadné zdobení krémy, rozpuštěnou čokoládou či šlehačkou jsme vyvinuli jednu neobyčejnou psací potřebu, se kterou každý, kdo už někdy psal, dokáže zdobit jako mistr cukrář - představujeme cukrářskou zdobicí tužku DELÍCIA s pružným silikonovým tělem. ...