Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Trixie premio mini sticks

Nalezeno:    11 produktů

Trixie Tyčinky Premio mini kuře - rýže 50g

Tyčinky se 67% podílem kuřecího masa a rýží. Doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: maso a živočišné produkty (67% kuřecí maso), vedlejší produkty rostlinného původu, sorbitol, obiloviny (7% rýže), glycerin, minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 28%, vlhkost 24%, oleje a tuky 8%, popeloviny 6,5%, vláknina 1%.

Více informací
od 34 Kč
Koupit nejlevněji

Trixie Tyčinky Premio Quadro Anti-Hairball drůbež a játra 20g

Tyčinky s drůbežím masem a játry napomáhající odstranění chomáčů chlupů z trávicího traktu - 4 ks. Doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Tyčinky obsahují 95% masa a jsou bez přidaného cukru. Krmný návod: podávejte jako pochoutku. Složení: maso a živočišné produkty (6% drůbeží maso, 6% játra), minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 33,5%, vlhkost 28%, oleje a tuky 20%, popeloviny 9%, vláknina 2%.

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Premio MINI STICKS 50g

Sušené mini tyčinky kuřecí s rýží 100% přírodní masová pochoutka pro kočky. Vynikající a zdravá pochoutka pro kočky. Obsahuje 67% kuřecího masa a rýži. Bez přidaného cukru. V uzavíratelném

Trixie PREMIO Fish Chicken Sticks 80 g

Poloměkké tyčinky s kuřecím masem a rybou.

Trixie Premio RABBIT STICKS tyčinky s králíkem 100 g

Pochoutka s vysokým obsahem masa, bez cukru a bez tuku.

Pamlsek Premio Quadro-Sticks drůbež/játra 4×5g

Tyčinky s drůbežím masem a játry napomáhající odstranění chomáčů chlupů z trávicího traktu - 4 ks.

Premio RABBIT STICKS - tyčinky s králíkem 100 g

Pochoutka s vysokým obsahem masa, bez cukru a bez tuku.

Trixie cat poch. MINI STICKS 50g

Velice chutné malé tyčinky pro vaší kočičku s kuřecím masem a rýží.

Trixie cat pochoutka MINI STICKS 50 g Balení: 50g

Velice chutné malé tyčinky pro vaší kočičku s kuřecím masem a rýží. Obsah kuřecího masa v tyčinkách je minimálně 67 %. Tyčinky jsou bez přidaného cukru. Složení: kuřecí maso, kukuřičný škrob, zeleninový protein, sorbit, rýže , glycerin, sůl.

Tyčinky TRIXIE Cat Premio mini kuře - rýže 50g

Tyčinky se 67% podílem kuřecího masa a rýží.Bez přidaného cukru.Doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: maso a živočišné produkty (67% kuřecí maso), vedlejší produkty rostlinného původu, sorbitol, obiloviny (7% rýže), glycerin, minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 28%, vlhkost 24%, hrubé oleje a tuky 8%, hrubé popeloviny 6,5%, hrubá vláknina 1%.