Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Trixie premio mini sticks

Nalezeno:    4 produkty

Trixie Tyčinky Premio mini kuře - rýže 50g

Tyčinky se 67% podílem kuřecího masa a rýží. Doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: maso a živočišné produkty (67% kuřecí maso), vedlejší produkty rostlinného původu, sorbitol, obiloviny (7% rýže), glycerin, minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 28%, vlhkost 24%, oleje a tuky 8%, popeloviny 6,5%, vláknina 1%.

Více informací
od 34 Kč
Koupit nejlevněji

Premio MINI STICKS 50g

Sušené mini tyčinky kuřecí s rýží 100% přírodní masová pochoutka pro kočky. Vynikající a zdravá pochoutka pro kočky. Obsahuje 67% kuřecího masa a rýži. Bez přidaného cukru. V uzavíratelném

Trixie cat poch. MINI STICKS 50g

Velice chutné malé tyčinky pro vaší kočičku s kuřecím masem a rýží.

Trixie cat pochoutka MINI STICKS 50 g Balení: 50g

Velice chutné malé tyčinky pro vaší kočičku s kuřecím masem a rýží. Obsah kuřecího masa v tyčinkách je minimálně 67 %. Tyčinky jsou bez přidaného cukru. Složení: kuřecí maso, kukuřičný škrob, zeleninový protein, sorbit, rýže , glycerin, sůl.

Tyčinky TRIXIE Cat Premio mini kuře - rýže 50g

Tyčinky se 67% podílem kuřecího masa a rýží.Bez přidaného cukru.Doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: maso a živočišné produkty (67% kuřecí maso), vedlejší produkty rostlinného původu, sorbitol, obiloviny (7% rýže), glycerin, minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 28%, vlhkost 24%, hrubé oleje a tuky 8%, hrubé popeloviny 6,5%, hrubá vláknina 1%.