Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Trhaci matice

Nalezeno:    5 produktů

Trhací nerezová matka - matice, závit M6

Nerezová trhací matka - šestihranná matice, se závitem M6.Vyrobeno z nerezové (antikorové) oceli třídy AISI 304. Pro vnitřní i venkovní použití např. v systémech stavebnicového montovaného nerezového zábradlí a schodišť, kotvení bránových systémů apod.

Trhací nerezová matka - matice, závit M10

Nerezová trhací matka - šestihranná matice, se závitem M10.Vyrobeno z nerezové (antikorové) oceli třídy AISI 304. Pro vnitřní i venkovní použití např. v systémech stavebnicového montovaného nerezového zábradlí a schodišť, kotvení bránových systémů apod.

Trhací nerezová matka - matice, závit M8

Nerezová trhací matka - šestihranná matice, se závitem M8.Vyrobeno z nerezové (antikorové) oceli třídy AISI 304. Pro vnitřní i venkovní použití např. v systémech stavebnicového montovaného nerezového zábradlí a schodišť, kotvení bránových systémů apod.

Trhací nerezová matka - matice, závit M12

Nerezová trhací matka - šestihranná matice, se závitem M12.Vyrobeno z nerezové (antikorové) oceli třídy AISI 304. Pro vnitřní i venkovní použití např. v systémech stavebnicového montovaného nerezového zábradlí a schodišť, kotvení bránových systémů apod.