Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Treninkove mety

Nalezeno:    12 produktů

Tréninkové mety Markwort

Tréninkové mety Markwort jsou v bílé barvě, vhodné do škol.

Tréninkové mety Swift

Tréninkové mety Swift jsou gumové, v bílé barvě, vhodné do škol.

BASEBALL METY PLAST SPARTAN - SET

Tréninkové mety baseball, softball, určeno do škol Tři polařské, jedna domácí a jedna nadhazovací meta, pro vnitřní i venkovní použití...

Vytyčovací mety 48 kusů 7 x 20 cm

Vytyčovací mety 48 kusů 7 x 20 cm jsou plastové, tréninkové mety pro fotbal, hokej a další druhy sportů. Sada obsahuje stojánek a 48 kusů met ve dvou reflexních barvách. Mety také mají vrchní otvor např. na položení míče.

Vytyčovací mety 24 kusů 5,5 x 19 cm

Vytyčovací mety 24 kusů 5,5 x 19 cm jsou plastové, tréninkové mety pro fotbal, hokej a další druhy sportů. Sada obsahuje stojánek a 24 kusů met ve čtyřech barvách.

Vytyčovací mety 24 kusů 8 x 20 cm s prolisem

Vytyčovací mety 24 kusů 8 x 20 cm jsou plastové, tréninkové mety s prolisem na položení laťky. Vhodné pro trénink florbalu, hokeje a dalších sportů. Sada obsahuje stojánek a 24 kusů met ve čtyřech barvách.

Vytyčovací mety 40 kusů 8 x 20 cm s prolisem

Vytyčovací mety 40 kusů 8 x 20 cm jsou plastové, tréninkové mety s prolisem na položení laťky. Vhodné pro trénink florbalu, hokeje a dalších sportů. Sada obsahuje stojánek a 40 kusů met ve čtyřech barvách.

Vytyčovací mety 24 kusů 8 x 20 cm

Vytyčovací mety 24 kusů 8 x 20 cm jsou plastové, tréninkové mety pro fotbal, hokej a další druhy sportů. Sada obsahuje stojánek a 24 kusů met ve dvou barvách.

Vytyčovací mety půlkulaté 40 kusů 8 x 19 cm Varianta: HARD

Vytyčovací mety půlkulaté 40 kusů 8 x 19 cm jsou plastové, tréninkové mety vhodné pro trénink florbalu, hokeje a dalších sportů. Sada obsahuje stojánek a 40 kusů met.

Vytyčovací mety půlkulaté 40 kusů 8 x 19 cm Varianta: SOFT

Vytyčovací mety půlkulaté 40 kusů 8 x 19 cm jsou plastové, tréninkové mety vhodné pro trénink florbalu, hokeje a dalších sportů. Sada obsahuje stojánek a 40 kusů met.

Vytyčovací mety čtvercové 24 kusů 6 x 18 cm s prolisem

Vytyčovací mety čtvercové 24 kusů 6 x 18 cm s prolisem jsou plastové, tréninkové mety s prolisem na položení laťky. Vhodné pro trénink florbalu, hokeje a dalších sportů. Sada obsahuje stojánek a 24 kusů met ve čtyřech barvách.

Plastová baseballová softballová meta

BASEBALL METY PLAST SPARTAN - SET Tréninkové mety baseball, softball, určeno do škol Tři polařské, jedna domácí a jedna nadhazovací meta, pro vnitřní i venkovní použití