Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tramin cerveny

Nalezeno:    166 produktů

Tramín červený, Krist

Základní informace: * Objem: 750 ml * Odrůda: Tramín červený * Obsah alkoholu: 11,5 % * Kód: 859407139032

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Tramín červený 2015, pozdní sběr

Vinařství Hrabal Tramín červený je víno oplývající bohatostí intenzivních vůní a chutí jako čajová růže, skořice, žlutý meloun a kořenitostí. Vaše babička či dědeček ho ocení především v kombinaci s kořeněnými jídly, hodí se také k paštikám, skvěle doplňuje ovčí a kozí sýry a sýry s modrou plísní.

Tramín červeny, bag in box, Vajbar, 5l

Tramín červený  je pikantní víno s výraznou kořenitou vůní a chutí.

Baloun Tramín červený pozdní sběr

Tramín zelenožluté barvy z vinařství Baloun oslní čistou a jemnou vůní s citelnými znaky rozkvetlých růží a kořenitého aroma. Ve vůni se projeví podtóny citrusových plodů. Chuť vína nezaostává za jeho vůní. Ta je překvapivě svěží a ovocná s medovými tóny. Víno se díky své harmoničnosti dobře pije. Doporučujeme víno podávat k drůbežímu masu s ovocem, k asijským pokrmům, a také k lehkým ovocným dezertům. Zlatá medaile ze soutěže POYSDORFER WEINPARADE 2016 svědčí o výjimečné kvalitě tohoto vína. V...

Tramín červený, zemské víno, Vinařství Krist Tomáš

Toto suché víno vyzařuje svou zlatavou barvou s delikátní vůní japonské růže. V chuti můžeme najít stopy po medu a rozinkách. Opravdu neskromné víno.Tramín červený - je jednou z nejstarších moštových odrůd, určených k výrobě bílých vín. Patří do skupiny západoevropských odrůd, které se vyznačují menšími bobulemi a hrozny, tenčím révím, slabším růstem, dobře odolává mrazu. Doporučuje se podávat k různým předkrmům, zejména paštice z husích jater, dále pak i ke kozím a ovčím sýrům....

Tramín červený Pozdní sběr 2015 0,75l Vinařství Lednice Annovino

Tramín červený Pozdní sběr 2015 0,75l Vinařství Lednice Annovino

Tramín červený, 2015, výběr z hroznů, Čapka

Země původu: Česká Republika, MoravaOdrůda: Tramín ČervenýBarva vína: bíléObsah cukru: polosladkéObsah alkoholu: 12,5 % obj. Přívlastek: výběr z hroznůObjem: 0,75l

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Novák

Země: Morava Oblast: Bořetice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké Barva: Bílé

Tramín červený 2014 pozdní sběr, Špalek

Země: Morava Oblast: Nový Šaldorf Odrůda: Tramín červený Druh: Polosuché Barva:

Tramín červený jakostní, Floriánek, Šlechtitelská stanice

Země: Morava Oblast: Velké Pavlovice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosuché Barva:

Baloun Tramín červený Pozdní sběr 2012 0,75l 13,5%

Kvalitní Baloun Tramín červený Pozdní sběr 2012 0,75l 13,5%, Bílá vína

Tramín červený 2013, pozdní sběr, Vinařství Kubík

Víno výrazně zlatavé barvy, ve vůni s tóny květu růže,liči a koření.Chuť je plná, lehce kořenitá a výrazně ovlivněná vůní.

Tramín červený, 2011, polosladké, Adámkovo vinařství

Víno zelenožluté barvy, kořenité harmonické vůně s vůní rozkvetlých růží, chuť následuje vůni, dlouhotrvající vjem .

Tramín červený, zemské, suché, Krist, 0,75l

Delikátní buket japonské růže. Oranžově zlatavá barva. V chuti najdeme med, zralé rozinky. Jedná se o neskromné víno, které uchvátí snad každého.

Tramín červený 2014, kabinetní, Vinařství Vladimír Tetur

Víno s květinovou vůní čajové růže a fialek, v chuti je plné a harmonické, jemně kořenité.

Tramín červený pozdní sběr | Vinařství Na Soutoku

Výraznější barva tohoto vína se zlatavými odlesky je důkazem použití speciální technologie dlouhodobé ledové macerace. Tato technologie nechala vyniknout typickému projevu „terroir“ polohy vsrdci Znojemské podoblasti, který se vyznačuje velmi intenzivní vůni růží a rozkvetlých šeříků. Charakter této vůně se následně projevuje i v chuti, kde jej doplňuje delikátní nasládlost a kořenitost vína. Vhodné k archivaci. Teplota servírování 8o až 10oC. Doporučujeme k sýrům s modrou plísní a k pokrmům s ...

Cépage Tramín červený, výběr z hroznů, 2010, Nové Vinařství

Nyní v nabídce kolekce vín "Co ještě neznáte z Nového Vinařství 5+1". 100% odrůda Tramín červený. Světle žlutá barva. Ve vůni objevíme výraznou vůni růží, která přechází do příjemně harmonické chuti.

Tramín červený 2013 výběr z hroznů, Šlechtitelská stanice

Země: Morava Oblast: Velké Pavlovice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Nové vinařství

Země: Morava Oblast: Drnholec Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

ZD Němčičky Tramín červený Výběr z hroznů 2015 0,75l 11%

Kvalitní ZD Němčičky Tramín červený Výběr z hroznů 2015 0,75l 11%, Bílá vína

Vinařství Ampelos Tramín červený pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Ukázka výrazného, vyzrálého, plného a kořenitého vína, které je vhodné například i jako aperitiv.Vůně: Příznivci této odrůdy ocení intenzivní vůni čajových růží smíšenou s jemnou broskví.Chuť: Tramín je sladší, kořenitý, středně výrazné chuti, doplněný jemnou citrusovou strukturou.Ochutnali jsme: V červenci 2016. Stříbrná medaile - AWC Vienna 2016

Víno Rakvice Tramín červený pozdní sběr 2016, 0,75 l

Celkový dojem: Velmi dobré víno s typickou odrůdovostí a intenzivní vůní.Vůně: Intenzivní, čitelně odrůdová, s tóny květů, růží a citrusů.Chuť: Středně plná, odrůdová, kořenitá, s lehkým zbytkovým cukrem a středně dlouhou dochutí. Tento ovocný Tramín doprovází tóny meruněk a grepů.Ochutnali jsme: V březnu 2017.

Tramín červený 2012, výběr z hroznů, Vinařství Krist Tomáš

Na první pohled zaujme sytě zlatavá barva se zelenkavými odlesky. Aroma vína je silné, pro tramín typické, kdy vůně květu růže přechází až do kořenitosti. Chuť je plná , dlouhá a kořenitá, doplněná příjemným zbytkovým cukrem, jež dodává harmoničnost celkovému dojmu z vína.

Tramín červený, 2014, kabinetní, suché, Krist, 0,75l

Odrůdové typické plné víno s intenzivní, jiskrně slunečnou zlatožlutou barvou s jantarovými odstíny. Ve vůni je bohatá směs bílých a růžových růží s typickou kořenitou vůní čajové růže. Chuť strukturovaná, kořenitá, podpořená výraznou kyselinkou.

Tramín červený, 2015, bag in box, polosuché, Vajbar, 3l

Barva vína je sytě žlutá. Vůně je velmi bohatá, snoubí kvetoucí růže, šeřík, med a meruňkovou marmeládu se zralými pomeranči a grepy. Chuť je jemně nasládlá, dokonale kopíruje vůni. V dlouhém závěru dominují červené grepy. Podávejte k nokům s omáčkou ze sýra s modrou plísní.

Tramín červený, 2013, pozdní sběr, suché, Mádl, 0,75l

Víno je jemně aromatické, svádivé, připomíná rozkvetlou růži. Chuť je plná, harmonická. Víno je vhodné k nekořeněným pokrmům.