Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tramin cerveny

Nalezeno:    109 produktů

Tramín červený, Krist

Základní informace: * Objem: 750 ml * Odrůda: Tramín červený * Obsah alkoholu: 11,5 % * Kód: 859407139032

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Tramín červený

Tramín červený výběr z hroznů

Tramín červený 2015, pozdní sběr

Vinařství Hrabal Tramín červený je víno oplývající bohatostí intenzivních vůní a chutí jako čajová růže, skořice, žlutý meloun a kořenitostí. Vaše babička či dědeček ho ocení především v kombinaci s kořeněnými jídly, hodí se také k paštikám, skvěle doplňuje ovčí a kozí sýry a sýry s modrou plísní.

Tramín červeny, bag in box, Vajbar, 5l

Tramín červený  je pikantní víno s výraznou kořenitou vůní a chutí.

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Novák

Země: Morava Oblast: Bořetice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké Barva: Bílé

Tramín červený 2014 pozdní sběr, Špalek

Země: Morava Oblast: Nový Šaldorf Odrůda: Tramín červený Druh: Polosuché Barva:

Tramín červený jakostní, Floriánek, Šlechtitelská stanice

Země: Morava Oblast: Velké Pavlovice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosuché Barva:

Tramín červený, zemské, suché, Krist, 0,75l

Delikátní buket japonské růže. Oranžově zlatavá barva. V chuti najdeme med, zralé rozinky. Jedná se o neskromné víno, které uchvátí snad každého.

Tramín červený pozdní sběr | Vinařství Na Soutoku

Výraznější barva tohoto vína se zlatavými odlesky je důkazem použití speciální technologie dlouhodobé ledové macerace. Tato technologie nechala vyniknout typickému projevu „terroir“ polohy vsrdci Znojemské podoblasti, který se vyznačuje velmi intenzivní vůni růží a rozkvetlých šeříků. Charakter této vůně se následně projevuje i v chuti, kde jej doplňuje delikátní nasládlost a kořenitost vína. Vhodné k archivaci. Teplota servírování 8o až 10oC. Doporučujeme k sýrům s modrou plísní a k pokrmům s ...

Tramín červený 2014, kabinetní, Vinařství Vladimír Tetur 0,75

Tramín červený 2014, kabinetní, Vinařství Vladimír Tetur, Víno s květinovou vůní čajové růže a fialek, v chuti je plné a harmonické, jemně kořenité.

Cépage Tramín červený, výběr z hroznů, 2010, Nové Vinařství

Nyní v nabídce kolekce vín "Co ještě neznáte z Nového Vinařství 5+1". 100% odrůda Tramín červený. Světle žlutá barva. Ve vůni objevíme výraznou vůni růží, která přechází do příjemně harmonické chuti.

Tramín červený, zemské víno, Vinařství Krist Tomáš 0.75l

Tramín červený, zemské víno, Vinařství Krist Tomáš, Toto suché víno vyzařuje svou zlatavou barvou s delikátní vůní japonské růže. V chuti můžeme najít stopy po medu a rozinkách. Opravdu neskromné víno.Tramín červený - je jednou z nejstarších moštových odrůd, určených k výrobě bílých vín. Patří do skupiny západoevropských odrůd, které se vyznačují menšími bobulemi a hrozny, tenčím révím, slabším růstem, dobře odolává mrazu. Doporučuje se podávat k různým předkrmům, zejména paštice z husích jater...

vinařství Krist Tramín červený výběr z hroznů 2012- vinařství Krist

Víno Tramín červený výběr z hroznů 2012 z vinařství Krist má sytě zlatavou ,slámovou barvu. Vůně je velmi koncentrovaná a bohatá. Charakteristika Sytě zlatá, slámová barva. Vůně je velmi koncentrovaná a bohatá. Přináší kořenité tóny v kombinaci s květy růží. V chuti rozpoznáme sušené ovoce a koření. Posléze následuje výrazná a kořenitá dochuť. Podáváme Doporučujeme k bílím masům a zrajícím sýrům

vinařství Baloun Baloun - Tramín červený 2012 - Pozdní sběr - 0,75l

Víno Tramín červený pozdní sběr 2011 z vinařství Baloun má zelenožlutou barvu. Vůně je velmi čistá a jemná. Charakteristika: Víno má zelenožlutou barvu. Vůně je velmi čistá a jemná. Najdeme v ní květinové a kořenité aromata s dominantním prvkem růže a zralých citrusových plodů. Chuť nezaostává za vůní. Je překvapivě svěží a ovocná s medovými tóny. Víno je příjemně pitelné a harmonické. Podáváme: Doporučujeme podávat k úpravám drůbeže s ovocem, také k lehkým ovocným dezertům a asijské kuchyni....

Tramín červený 2013 výběr z hroznů, Šlechtitelská stanice

Země: Morava Oblast: Velké Pavlovice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Nové vinařství

Země: Morava Oblast: Drnholec Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Pálavín Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Silný tramín, bohatě sladký, vhodný jako digestiv po kořeněných jídlech.Vůně: Intenzivní, typicky odrůdová, s vápencovou mineralitou. Chuť: Výrazně kořeněná, sladká, minerální, mírně alkoholická, s typickými odrůdovými znaky. Ochutnali jsme: V květnu 2016.

Vinselekt Tramín červený - Harmony pozdní sběr 2014, 0,75 l

Celkový dojem: Sladěný a typicky odrůdový Tramín. Vůně: Čistá, intenzivní, typicky odrůdová, s nádechem růží.Chuť: Svěží, s příjemným zbytkovým cukrem a mírnou kořenitostí.Ochutnali jsme: V dubnu 2016.

Ampelos Tramín červený pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Ukázka výrazného, vyzrálého, plného a kořenitého vína, které je vhodné například i jako aperitiv.Vůně: Příznivci této odrůdy ocení intenzivní vůni čajových růží smíšenou s jemnou broskví.Chuť: Tramín je sladší, kořenitý, středně výrazné chuti, doplněný jemnou citrusovou strukturou.Ochutnali jsme: V červenci 2016.