Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tramin cerveny vyber z bobuli

Nalezeno:    49 produktů

Tramín červený, Krist

Základní informace: * Objem: 750 ml * Odrůda: Tramín červený * Obsah alkoholu: 11,5 % * Kód: 859407139032

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Tramín červený, 2015, výběr z bobulí, sladké, Krist, 0,375l

Při pohledu na skleničku Tramínu uvidíte žlutozlatavou barvu. Aroma potěší Váš čich kořenitostí až medovostí, v chuti se pak prolínají jemné kyseliny se zbytkovým cukrem.

Tramín červený

Tramín červený výběr z hroznů

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Novák

Země: Morava Oblast: Bořetice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké Barva: Bílé

Cépage Tramín červený, výběr z hroznů, 2010, Nové Vinařství

Nyní v nabídce kolekce vín "Co ještě neznáte z Nového Vinařství 5+1". 100% odrůda Tramín červený. Světle žlutá barva. Ve vůni objevíme výraznou vůni růží, která přechází do příjemně harmonické chuti.

vinařství Krist Tramín červený výběr z hroznů 2012- vinařství Krist

Víno Tramín červený výběr z hroznů 2012 z vinařství Krist má sytě zlatavou ,slámovou barvu. Vůně je velmi koncentrovaná a bohatá. Charakteristika Sytě zlatá, slámová barva. Vůně je velmi koncentrovaná a bohatá. Přináší kořenité tóny v kombinaci s květy růží. V chuti rozpoznáme sušené ovoce a koření. Posléze následuje výrazná a kořenitá dochuť. Podáváme Doporučujeme k bílím masům a zrajícím sýrům

Pálavín Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Silný tramín, bohatě sladký, vhodný jako digestiv po kořeněných jídlech.Vůně: Intenzivní, typicky odrůdová, s vápencovou mineralitou. Chuť: Výrazně kořeněná, sladká, minerální, mírně alkoholická, s typickými odrůdovými znaky. Ochutnali jsme: V květnu 2016.

Tramín červený 2013 výběr z hroznů, Šlechtitelská stanice

Země: Morava Oblast: Velké Pavlovice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Nové vinařství

Země: Morava Oblast: Drnholec Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Tramín červený, 2014, výběr z hroznů, polosladké, Moravíno, 0,75l

Barva vína je sytě žlutá. Vůně připomíná čerstvě vylisovaný svěží olej z růžových plátků. Chuť je velmi výrazná, medová. Čistá dochuť dotváří harmonii tohoto vzácného vína. Doporučujeme podávat k pečenému lososu, dezertům s čerstvým ovocem a k tvrdým sýrům.

Tramín červený, 2008, výběr z cibéb, sladké, Volařík, 0,375l

V silné koncentraci aromaticky převládá odrůdovost po fialkách s kombinací medu a odkvetlé růže. Chuť je plná s dochutí vysokého zbytkového cukru.

Tramín červený, 2012, výběr z hroznů, polosladké, Krist, 0,75l

Sytě zlatá, slámová barva. Vůně je velmi koncentrovaná a bohatá. Přináší kořenité tóny v kombinaci s květy růží. V chuti rozpoznáme sušené ovoce a koření. Posléze následuje výrazná a kořenitá dochuť.

Císařské sklepy Horák Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Sladší Tramín červený, který Vás nadchne.Vůně: Intenzivní, typicky odrůdová, kořenitá. Tramín s příjemnou vůní připomínající růže.Chuť: Silná, plná, bohatá, typicky odrůdová, kořeněná. Oceníte délku chuťového projevu.Ochutnali jsme: V červenci 2016.

Tramín červený 2015, výběr z hroznů, Vinařství Vladimír Tetur 0.75l

Tramín červený 2015, výběr z hroznů, Vinařství Vladimír Tetur, Extraktivní víno s plnou, kořenitou chutí doplněnou medovými tóny a s vůní čajové růže a fialek. Doporučujeme podávat k uzeným rybám a ke kořeněným úpravám masa a také ke sladkému, k dezertům, k bábovce, čajovému pečivu.

Tramín červený, 2015, výběr z hroznů, Znojemsko, sladké, Lahofer, 0,75l

Zlatozelenkavý sladký tramín s jemně kořenitou vůní i chutí. Příznivci tohoto typu vína ocení výraznou a typickou vůni medu, čajových růží, zázvoru a líči, kterou v chuti provází svěží kyselinka a nádech meruňkového džemu.

Vinařství Volařík Tramín červený - trať Plotny výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Ukázkový a sladší Tramín, který je radost pít.Vůně: Typicky odrůdová, kořenitá, lehce medová, s tóny růže.Chuť: Kořenitá, sladší, vyvážená, se svěží kyselinkou.Ochutnali jsme: V květnu 2016.

Moravíno s.r.o. Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Sladší Tramín, který zaujme svým elegantním projevem.Vůně: Středně intenzivní, typicky odrůdová, jemná. Ve sladké vůni můžeme nalézt tóny růží a koření.Chuť: Sladší, mírně kořenitá, s jemnou ovocnou kyselinkou a středně dlouhou dochutí.Ochutnali jsme: V listopadu 2016.

Vinařství Vajbar Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

ochutnat Celkový dojem: Výraznější a kořenitý Tramín, který je vhodný k ovocným dezertům.Vůně: Kořenité a typicky odrůdové aroma připomíná růže a kůru pomeranče.Chuť: Sladká až medová, výrazně kořenitá, s umírněnou hořčinkou a dochutí přezrálého žlutého ovoce.Ochutnali jsme: V říjnu 2016.

Tramín červený 2013, výběr z hroznů, Kristovy poklady, Vinařství Krist Tomáš 0,75 l

Tramín červený 2013, výběr z hroznů, Kristovy poklady, Vinařství Krist Tomáš, Držím v rukou půdu, třu ji v dlaních a cítím její vůni. To je půda, která mi dává bohatou vinici. Roste a já se o ni starám jako o své děti. Každé ráno touto vinicí procházím a obdivuji, jak se třpytí ve slunečním svitu. Hrozny jsou jak perly v zeleném náhrdelníku zasazené do ok stonků v listovém dekoltu. Každý z nás hledá svůj poklad. Já jej našel v této vinici a proto jsem se rozhodl o poklad podělit. Vybral jsem ty...

Tramín červený, 2015, Extra Range, výběr z hroznů, polosuché, Žůrek, 0,75l

Barva vína je zlatožlutá, vůně kořeněná, s tóny čajové růže. Chuť příjemná, harmonická, s nádechem medu a koření. Doporučujeme ke kozím sýrům, husím játrům a uzeným rybám.

Tramín červený, 2015, Ego, výběr z hroznů, polosladké, Zámecké vinařství Bzenec, 0,75l

Víno zlaté barvy. Ve velmi bohaté vůni můžete cítit sladké květinové tóny, liči, pomerančovou kůru a kandovaný zázvor. Chuť je plná a extraktivní. Zbytkový cukr je v harmonii s kyselinkou a dávná tomuto vínu příjemnou šťavnatost.

Tramín červený, 2015, výběr z hroznů, Plotny, polosladké, Volařík, 0,75l

Vůně tohoto tramínu spadá až do květnatých tónů po čajové růži s kombinací přezrálého liči, chuť je plná s příjemnou kyselinkou a pěknou perzistencí po zbytkovém cukru.

Tramín červený, 2015, Exclusive, výběr z hroznů, polosladké, Žůrek, 0,75l

Barva vína je světle zlatožlutá, vůně výrazná s nádechem fialek a liči. Chuť je harmonická, ovocná se svěží kyselinkou. Doporučujeme ke kořeněným jídlům, dezertům a sýrům s modrou plísní.

Neuveden Bobule aneb výběry z bobulí - vinařství Horák, Šebesta, Žídek, Moravčíkova vína, Baloun

Tato Kolekce obsahuje: Pálava výběr z bobulí 2007 - vinařství Horák Ruladské modré Klaret výběr z bobulí 2006 - vinařství Šebesta Pálava výběr z bobulí 2006 - vinařství Žídek Pálava výběr z bobulí 2007 - Moravčíkova vína Tramín výběr z bobulí 2007 - vinařství Horák Rulandské šedé výběr z bobulí 2007 - vinařství Baloun Pálava výběr z bobulí 2007Tato Pálava se projevuje výraznou vůní mateřídoušky, hruškovým kompotem dotvářeným kořenitostí skořice, křebíčku a perníkového koření. Na patře cítíme c...

Kolekce z Vinselekt Michlovský

Do kolekce vín od pana Michlovského jsem zařadil oblíbené odrůdy, které přesně odpovídají odrůdovému charakteru a při degustaci vyčnívaly nad ostatními.Jakub Adámek Vína v kolekci: Rulandské bílé - Harmony 2014, pozdní sběr, Vinselekt Cuvée chardonnay - Vinium Palaviense 2011, výběr z hroznů, Vinselekt Tramín červený - Harmony 2014, pozdní sběr, Vinselekt Pálava - Vinium Palaviense 2013, pozdní sběr, Vinselekt Cabernet moravia - Harmony, pozdní sběr, Vinselekt Merlot, pozdní sběr, Vinselekt...