Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tramin cerveny vyber z bobuli

Nalezeno:    67 produktů

Tramín červený, Krist

Základní informace: * Objem: 750 ml * Odrůda: Tramín červený * Obsah alkoholu: 11,5 % * Kód: 859407139032

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Vinařství Dufek - Tramín červený - Výběr z bobulí 2011 - 0,5l | SLEVA při odběru 6 a více kusů

Víno má nažloutlou barvu. Vůně je extraktivní, květnatá s nádechem žluté růže. Víno je plné, kořenité s lahodným zbytkovým cukrem. Ocenění: Vinařské Litoměřice 2012 - zlatá medaile Vinné trhy Pezinok 2012 - stříbrná medaile Decanter London 2012 - ronzová medaile Obec: Svatobořice-MistřínTrať: Tabule Alkohol: 12,0 % obj.Zbytkový cukr: 46,1 g/lKyseliny: 4,5 g/l Doporučená teplota po...

Sklep Skalák - Tramín červený - Výběr z bobulí 2012 - Exclusive - 0,5l | SLEVA při odběru 6 a více kusů

Víno zelenožluté až zlaté barvy. Vůně je velmi výrazná, květnatá s nádechem kořenitosti a květinových tonů. Chuť je nasládlá, plná, extraktivní a medová s příjemnou kyselinkou. Doporučujeme podávat k slavnostním příležitostem nebo k rybám a drůbeži. Ocenění: Grand Prix Vinex 2013 - stříbrná medaile Obec: NechvalínTrať: Borový čtvrtěAlkohol: 11,0 % obj.Zbytkový cukr: 40,1 g/lKyseliny: 6,0 g/lBe...

Vinařství Dufek - Tramín červený - Výběr z bobulí 2012 - 0,5l | SLEVA při odběru 6 a více kusů

Barva vína je vyšší do žluta. Ve vůni je víno velmi extraktivní, květnaté s nádechem do žluté růže. Víno je kořenité, jeho plnost je umocněna lahodným zbytkem cukru. Ocenění: Vinné trhy Pezinok 2013 - bronzová medaile Weinparade Poysdorf 2014 - zlatá medaile Vitis Aurea Modra 2014 - bronzová medaile Obec: KyjovTrať: KameníkyAlkohol: 12,0 % obj.Zbytkový cukr: 45,0 g/lKyseliny: 6,0 g/l

Tramín červený

Tramín červený výběr z hroznů

Tramín červený, 2015, výběr z hroznů, Čapka

Země původu: Česká Republika, MoravaOdrůda: Tramín ČervenýBarva vína: bíléObsah cukru: polosladkéObsah alkoholu: 12,5 % obj. Přívlastek: výběr z hroznůObjem: 0,75l

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Novák

Země: Morava Oblast: Bořetice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké Barva: Bílé

Tramín červený 2015 výběr z hroznů Lahofer 0,75l

Zlatozelenkavý sladký tramín s jemně kořenitou vůní i chutí.

Cépage Tramín červený, výběr z hroznů, 2010, Nové Vinařství

Nyní v nabídce kolekce vín "Co ještě neznáte z Nového Vinařství 5+1". 100% odrůda Tramín červený. Světle žlutá barva. Ve vůni objevíme výraznou vůni růží, která přechází do příjemně harmonické chuti.

Tramín červený 2013 výběr z hroznů, Šlechtitelská stanice

Země: Morava Oblast: Velké Pavlovice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Nové vinařství

Země: Morava Oblast: Drnholec Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Tramín červený, 2015, výběr z hroznů, polosladké, Krist, 0,75l

Barva vína je jasně žlutá se zlatavými odlesky. Aroma je typické "tramínové", ve kterém cítíme kořenitost. Chuť je odrůdová, harmonická a můžeme ji cítit ještě dlouho po napití.

Tramín červený 2015 výběr z hroznů Vinařství Grmolec 0,75l

Ve vůni výrazná kořenitost, aroma růží a fialek. Chuť kulatá s nižší kyselinou.

Tramín červený, 2008, výběr z cibéb, sladké, Volařík, 0,375l

V silné koncentraci aromaticky převládá odrůdovost po fialkách s kombinací medu a odkvetlé růže. Chuť je plná s dochutí vysokého zbytkového cukru.

Tramín červený 2013 výběr z hroznů Patria Kobylí 0,75l

Barva tohoto vína je zlatožlutá, jiskrná. Zlatavé tóny se ležením v láhvi ještě více zdůrazní.

Tramín červený 2015 výběr z hroznů Valtice 0,75l

Vůně je jemně květinová s tóny rozkvetlých růží a ovoce.

ZD Němčičky Tramín červený Výběr z hroznů 2015 0,75l 11%

Kvalitní ZD Němčičky Tramín červený Výběr z hroznů 2015 0,75l 11%, Bílá vína

Tramín červený 2015 výběr z hroznů Terroir Club Znovín 0,5l

Poznejte nádherný Tramín červený, který Vás po přivonění odmění podmanivou vůní po šeříku, pivoňce či růži.

Tramín červený 2015 výběr z hroznů Genus Regis Znovín 0,5l

Vychutnejte si ušlechtilý Tramín červený s příjemnou květinovou vůní připomínající růži nebo šeřík.

Císařské sklepy Horák Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Sladší Tramín červený, který Vás nadchne.Vůně: Intenzivní, typicky odrůdová, kořenitá. Tramín s příjemnou vůní připomínající růže.Chuť: Silná, plná, bohatá, typicky odrůdová, kořeněná. Oceníte délku chuťového projevu.Ochutnali jsme: V červenci 2016.

Tramín červený 2015, výběr z hroznů, Vinařství Vladimír Tetur 0.75l

Tramín červený 2015, výběr z hroznů, Vinařství Vladimír Tetur, Extraktivní víno s plnou, kořenitou chutí doplněnou medovými tóny a s vůní čajové růže a fialek. Doporučujeme podávat k uzeným rybám a ke kořeněným úpravám masa a také ke sladkému, k dezertům, k bábovce, čajovému pečivu.

Tramín červený, 2015, výběr z hroznů, Znojemsko, sladké, Lahofer, 0,75l

Zlatozelenkavý sladký tramín s jemně kořenitou vůní i chutí. Příznivci tohoto typu vína ocení výraznou a typickou vůni medu, čajových růží, zázvoru a líči, kterou v chuti provází svěží kyselinka a nádech meruňkového džemu.

Vinařství Volařík Tramín červený - trať Plotny výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Ukázkový a sladší Tramín, který je radost pít.Vůně: Typicky odrůdová, kořenitá, lehce medová, s tóny růže.Chuť: Kořenitá, sladší, vyvážená, se svěží kyselinkou.Ochutnali jsme: V květnu 2016.

Vinařství Marcinčák Tramín červený - Bio výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Sladší a harmonické víno s typickými odrůdovými znaky. Tramín se hodí pro samostatné pití i pro další zrání v láhvi. Vhodné podávat k sýrům s modrou plísní a kořeněným dušeným masům se sladkokyselou omáčkou. Vůně: Středně intenzivní, typicky odrůdová, s jemnou kořenitostí. Zaujme nádechem růží, fialek a citrusů. Chuť: Plná, silná, se šťavnatou kořenitostí a delší dochutí. Tento ovocný Tramín působí velmi harmonickým a svěžím dojmem. Ochutnali jsme: V únoru 2017....

Tramín červený 2013, výběr z hroznů, Kristovy poklady, Vinařství Krist Tomáš 0,75 l

Tramín červený 2013, výběr z hroznů, Kristovy poklady, Vinařství Krist Tomáš, Držím v rukou půdu, třu ji v dlaních a cítím její vůni. To je půda, která mi dává bohatou vinici. Roste a já se o ni starám jako o své děti. Každé ráno touto vinicí procházím a obdivuji, jak se třpytí ve slunečním svitu. Hrozny jsou jak perly v zeleném náhrdelníku zasazené do ok stonků v listovém dekoltu. Každý z nás hledá svůj poklad. Já jej našel v této vinici a proto jsem se rozhodl o poklad podělit. Vybral jsem ty...

Moravíno s.r.o. Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Sladší Tramín, který zaujme svým elegantním projevem.Vůně: Středně intenzivní, typicky odrůdová, jemná. Ve sladké vůni můžeme nalézt tóny růží a koření.Chuť: Sladší, mírně kořenitá, s jemnou ovocnou kyselinkou a středně dlouhou dochutí.Ochutnali jsme: V listopadu 2016.

Vinařství Vajbar Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

ochutnat Celkový dojem: Výraznější a kořenitý Tramín, který je vhodný k ovocným dezertům.Vůně: Kořenité a typicky odrůdové aroma připomíná růže a kůru pomeranče.Chuť: Sladká až medová, výrazně kořenitá, s umírněnou hořčinkou a dochutí přezrálého žlutého ovoce.Ochutnali jsme: V říjnu 2016.