Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tramin cerveny vyber z bobuli

Nalezeno:    59 produktů

Tramín červený, Krist

Základní informace: * Objem: 750 ml * Odrůda: Tramín červený * Obsah alkoholu: 11,5 % * Kód: 859407139032

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Tramín červený 2015, výběr z bobulí, Vinařství Krist Tomáš, 0,375 l

Při pohledu na skleničku tramínu uvidíte žlutozlatavou barvu. Aroma potěší Váš čich kořenitostí až medovostí, v chuti se pak prolínají jemné kyseliny se zbytkovým cukrem.

Degustační set přívlastkových vín výběr z bobulí, Vinařství Krist Tomáš

Degustace vína je souhrn všech našich vjemů a slouží k určení kvality vína, poznání nových vůní a chutí. Má za úkol dát laické veřejnosti možnost seznámit se s vlastnostmi různých odrůd a ukázat, jaké víno vybírat při dalším nákupu. U degustace hodnotíme barvu, vůni, chuť, tělo, harmonii, celkový dojem a dochuť. ...

Tramín červený, 2015, výběr z hroznů, Čapka

Země původu: Česká Republika, MoravaOdrůda: Tramín ČervenýBarva vína: bíléObsah cukru: polosladkéObsah alkoholu: 12,5 % obj. Přívlastek: výběr z hroznůObjem: 0,75l

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Novák

Země: Morava Oblast: Bořetice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké Barva: Bílé

Cépage Tramín červený, výběr z hroznů, 2010, Nové Vinařství

Nyní v nabídce kolekce vín "Co ještě neznáte z Nového Vinařství 5+1". 100% odrůda Tramín červený. Světle žlutá barva. Ve vůni objevíme výraznou vůni růží, která přechází do příjemně harmonické chuti.

Tramín červený 2012, výběr z hroznů, Vinařství Krist Tomáš

Na první pohled zaujme sytě zlatavá barva se zelenkavými odlesky. Aroma vína je silné, pro tramín typické, kdy vůně květu růže přechází až do kořenitosti. Chuť je plná , dlouhá a kořenitá, doplněná příjemným zbytkovým cukrem, jež dodává harmoničnost celkovému dojmu z vína.

Tramín červený 2013 výběr z hroznů, Šlechtitelská stanice

Země: Morava Oblast: Velké Pavlovice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Nové vinařství

Země: Morava Oblast: Drnholec Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Tramín červený 2013, výběr z hroznů, Vinařství Štěpán Maňák

Bílé jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, polosladké, 2013

Tramín červený 2015, výběr z hroznů, Vinařství Štěpán Maňák

Bílé jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, polosladké, 2015. Oceněné víno - VIENÁLE TOPOĹČIANKY 2016 Stříbro

Tramín červený 2011, výběr z hroznů, Vinařství Krist Tomáš

Bílé, polosuché víno s přívlastkem výběr z hroznů. Víno nádherné slámové až zlaté barvy. Bohatá, hutná vůně, ve které se snoubí květy růží s kořenitými tóny. Chuť je rovněž kořenitá a objevují se v ní i stopy sušeného ovoce. Víno získalo ocenění: Poysdorfer Weinparade - zlato, Vitis Aurea Modra - zlato, Vinařské Litoměřice - zlato, Decanter WWA - bronz.

Tramín červený 2016 výběr z hroznů Vinařství Čech 0,75l

Intenzivní vůně růží je prošpikována pikantními tóny koření a bylinek.

Tramín červený 2015, výběr z hroznů, Vinařství Krist Tomáš

Barva vína je jasně žlutá se zlatavými odlesky. Aroma je typické "tramínové", ve kterém cítíme kořenitost. Chuť je odrůdová, harmonická a můžeme ji cítit ještě dlouho po napití.

Tramín červený 2013 výběr z hroznů Patria Kobylí 0,75l

Barva tohoto vína je zlatožlutá, jiskrná. Zlatavé tóny se ležením v láhvi ještě více zdůrazní.

Petr Skoupil Tramín červený TERROIR Výběr z hroznů 2016 0,75l 10,5%

Kvalitní Petr Skoupil Tramín červený TERROIR Výběr z hroznů 2016 0,75l 10,5%, Bílá vína

ZD Němčičky Tramín červený Výběr z hroznů 2015 0,75l 11%

Kvalitní ZD Němčičky Tramín červený Výběr z hroznů 2015 0,75l 11%, Bílá vína

Tramín červený 2015 výběr z hroznů Terroir Club Znovín 0,5l

Poznejte nádherný Tramín červený, který Vás po přivonění odmění podmanivou vůní po šeříku, pivoňce či růži.

Vinařství císařské sklepy Horák Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Sladší Tramín červený, který Vás nadchne.Vůně: Intenzivní, typicky odrůdová, kořenitá. Tramín s příjemnou vůní připomínající růže.Chuť: Silná, plná, bohatá, typicky odrůdová, kořeněná. Oceníte délku chuťového projevu.Ochutnali jsme: V červenci 2016.

Vinařství Sonberk Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Sladší a vyzrálý Tramín alsaského typu. Vůně: Kořenitá, těžší, květinová, s elegantním závěrem.Chuť: Plná, kořenitá, s grepovou hořkostí. Najdeme zde tóny zralého červeného ovoce a rozinek.Ochutnali jsme: V lednu 2017.

Vinařství Marcinčák Tramín červený - Bio výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Sladší a harmonické víno s typickými odrůdovými znaky. Tramín se hodí pro samostatné pití i pro další zrání v láhvi. Vhodné podávat k sýrům s modrou plísní a kořeněným dušeným masům se sladkokyselou omáčkou. Vůně: Středně intenzivní, typicky odrůdová, s jemnou kořenitostí. Zaujme nádechem růží, fialek a citrusů. Chuť: Plná, silná, se šťavnatou kořenitostí a delší dochutí. Tento ovocný Tramín působí velmi harmonickým a svěžím dojmem. Ochutnali jsme: V únoru 2017....

Vinařství Leoš Horák Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Osobitý a kořenitý Tramín, který vzešel z vyzrálého ročníku 2015. Vůně: Kořenitá, minerální. Ve vůni se objevuje krásný tramínový nádech.Chuť: Šťavnatá, ovocná. Lehký zbytkový cukr umocňuje líbivou dochuť.Ochutnali jsme: V červnu 2016. Vítěz kategorie - Vinum Juvenale 2016

Vinařství Vajbar Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

ochutnat Celkový dojem: Výraznější a kořenitý Tramín, který je vhodný k ovocným dezertům.Vůně: Kořenité a typicky odrůdové aroma připomíná růže a kůru pomeranče.Chuť: Sladká až medová, výrazně kořenitá, s umírněnou hořčinkou a dochutí přezrálého žlutého ovoce.Ochutnali jsme: V říjnu 2016.

Vinařství Moravíno Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Sladší Tramín, který zaujme svým elegantním projevem.Vůně: Středně intenzivní, typicky odrůdová, jemná. Ve sladké vůni můžeme nalézt tóny růží a koření.Chuť: Sladší, mírně kořenitá, s jemnou ovocnou kyselinkou a středně dlouhou dochutí.Ochutnali jsme: V listopadu 2016.

Vinařství Pavel Binder Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Výběrový Tramín s harmonickou, silnou a sladší chutí.Vůně: Středně intenzivní, kořenitá, sladce ovocná, s nádechem růží a grepů.Chuť: Silnější, sladká, kořenitá, s citrusovou svěžestí, čitelnou odrůdovostí a středně dlouhou dochutí.Ochutnali jsme: V dubnu 2017.

Vinařství B\V Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Odrůdově typické, aromatické víno se svěží ovocnou vůní i chutí. Vhodné podávat k aromatickým sýrům, pikantním bílým masům a masovým roládám.Vůně: Intenzivní, s čitelnou odrůdovostí, příjemnou kořenitostí a ovocností. Tento Tramín připomíná růže, fialky a přezrálé banány.Chuť: Ovocná, svěží, kořenitá, odrůdová, s příjemnou grepovou hořkostí a středně dlouhou duchutí.Ochutnali jsme: V únoru 2017.

Tramín červený 2011,GM, výběr z hroznů, Exkluzivní kolekce, Vinařství Krist Tomáš

Bílé, polosuché víno s přívlastkem výběr z hroznů z exkluzivní kolekce pro galerii moravských vín. Vyznačuje se svou lákavou sytě zlatou, slámovou barvou a velmi bohatou, koncentrovanou vůní. Přináší kořeněné tóny v kombinaci s květy růží. V chuti rozpoznáme sušené ovoce a koření. Posléze nastupuje výrazná a kořenitá dochuť. Víno získalo ocenění: Poysdorfer Weinparade - zlato, Vitis Aurea Modra 2012 - zlato, Vinařské Litoměřice - zlato, Decanter WWA 2012 - bronz....

Tramín červený 2013, výběr z hroznů, Kristovy poklady, Vinařství Krist Tomáš

Držím v rukou půdu, třu ji v dlaních a cítím její vůni. To je půda, která mi dává bohatou vinici. Roste a já se o ni starám jako o své děti. Každé ráno touto vinicí procházím a obdivuji, jak se třpytí ve slunečním svitu. Hrozny jsou jak perly v zeleném náhrdelníku zasazené do ok stonků v listovém dekoltu. Každý z nás hledá svůj poklad. Já jej našel v této vinici a proto jsem se rozhodl o poklad podělit. Vybral jsem ty nejlepší a nejzralejší hrozny, které jsem pečlivě zpracoval do moštu. Ten v d...

Tramín červený Gold 2015 výběr z hroznů Réva Rakvice 0,75l

Sytě žlutá barva s odstínem zlata je doplněna ve vůni jemnou kořenitostí a odkvétající čajové růže.