Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tramin cerveny vyber z bobuli

Nalezeno:    67 produktů

Tramín červený, Krist

Základní informace: * Objem: 750 ml * Odrůda: Tramín červený * Obsah alkoholu: 11,5 % * Kód: 859407139032

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Tramín červený, 2015, výběr z bobulí, sladké, Krist, 0,375l

Při pohledu na skleničku Tramínu uvidíte žlutozlatavou barvu. Aroma potěší Váš čich kořenitostí až medovostí, v chuti se pak prolínají jemné kyseliny se zbytkovým cukrem.

Vinařství Dufek - Tramín červený - Výběr z bobulí 2011 - 0,5l | SLEVA při odběru 6 a více kusů

Víno má nažloutlou barvu. Vůně je extraktivní, květnatá s nádechem žluté růže. Víno je plné, kořenité s lahodným zbytkovým cukrem. Ocenění: Vinařské Litoměřice 2012 - zlatá medaile Vinné trhy Pezinok 2012 - stříbrná medaile Decanter London 2012 - ronzová medaile Obec: Svatobořice-MistřínTrať: Tabule Alkohol: 12,0 % obj.Zbytkový cukr: 46,1 g/lKyseliny: 4,5 g/l Doporučená teplota po...

Sklep Skalák - Tramín červený - Výběr z bobulí 2012 - Exclusive - 0,5l | SLEVA při odběru 6 a více kusů

Víno zelenožluté až zlaté barvy. Vůně je velmi výrazná, květnatá s nádechem kořenitosti a květinových tonů. Chuť je nasládlá, plná, extraktivní a medová s příjemnou kyselinkou. Doporučujeme podávat k slavnostním příležitostem nebo k rybám a drůbeži. Ocenění: Grand Prix Vinex 2013 - stříbrná medaile Obec: NechvalínTrať: Borový čtvrtěAlkohol: 11,0 % obj.Zbytkový cukr: 40,1 g/lKyseliny: 6,0 g/lBe...

Vinařství Dufek - Tramín červený - Výběr z bobulí 2012 - 0,5l | SLEVA při odběru 6 a více kusů

Barva vína je vyšší do žluta. Ve vůni je víno velmi extraktivní, květnaté s nádechem do žluté růže. Víno je kořenité, jeho plnost je umocněna lahodným zbytkem cukru. Ocenění: Vinné trhy Pezinok 2013 - bronzová medaile Weinparade Poysdorf 2014 - zlatá medaile Vitis Aurea Modra 2014 - bronzová medaile Obec: KyjovTrať: KameníkyAlkohol: 12,0 % obj.Zbytkový cukr: 45,0 g/lKyseliny: 6,0 g/l

Tramín červený 2015, výběr z bobulí, Vinařství Krist Tomáš, 0,375 l

Při pohledu na skleničku tramínu uvidíte žlutozlatavou barvu. Aroma potěší Váš čich kořenitostí až medovostí, v chuti se pak prolínají jemné kyseliny se zbytkovým cukrem.

Degustační set přívlastkových vín výběr z bobulí, Vinařství Krist Tomáš

Degustace vína je souhrn všech našich vjemů a slouží k určení kvality vína, poznání nových vůní a chutí. Má za úkol dát laické veřejnosti možnost seznámit se s vlastnostmi různých odrůd a ukázat, jaké víno vybírat při dalším nákupu. U degustace hodnotíme barvu, vůni, chuť, tělo, harmonii, celkový dojem a dochuť. ...

Tramín červený, 2015, výběr z hroznů, Čapka

Země původu: Česká Republika, MoravaOdrůda: Tramín ČervenýBarva vína: bíléObsah cukru: polosladkéObsah alkoholu: 12,5 % obj. Přívlastek: výběr z hroznůObjem: 0,75l

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Novák

Země: Morava Oblast: Bořetice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké Barva: Bílé

Cépage Tramín červený, výběr z hroznů, 2010, Nové Vinařství

Nyní v nabídce kolekce vín "Co ještě neznáte z Nového Vinařství 5+1". 100% odrůda Tramín červený. Světle žlutá barva. Ve vůni objevíme výraznou vůni růží, která přechází do příjemně harmonické chuti.

Tramín červený 2012, výběr z hroznů, Vinařství Krist Tomáš

Na první pohled zaujme sytě zlatavá barva se zelenkavými odlesky. Aroma vína je silné, pro tramín typické, kdy vůně květu růže přechází až do kořenitosti. Chuť je plná , dlouhá a kořenitá, doplněná příjemným zbytkovým cukrem, jež dodává harmoničnost celkovému dojmu z vína.

Tramín červený 2013 výběr z hroznů, Šlechtitelská stanice

Země: Morava Oblast: Velké Pavlovice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Nové vinařství

Země: Morava Oblast: Drnholec Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Tramín červený 2013, výběr z hroznů, Vinařství Štěpán Maňák

Bílé jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, polosladké, 2013

Tramín červený 2015, výběr z hroznů, Vinařství Štěpán Maňák

Bílé jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, polosladké, 2015. Oceněné víno - VIENÁLE TOPOĹČIANKY 2016 Stříbro

Tramín červený 2011, výběr z hroznů, Vinařství Krist Tomáš

Bílé, polosuché víno s přívlastkem výběr z hroznů. Víno nádherné slámové až zlaté barvy. Bohatá, hutná vůně, ve které se snoubí květy růží s kořenitými tóny. Chuť je rovněž kořenitá a objevují se v ní i stopy sušeného ovoce. Víno získalo ocenění: Poysdorfer Weinparade - zlato, Vitis Aurea Modra - zlato, Vinařské Litoměřice - zlato, Decanter WWA - bronz.

Tramín červený, 2008, výběr z cibéb, sladké, Volařík, 0,375l

V silné koncentraci aromaticky převládá odrůdovost po fialkách s kombinací medu a odkvetlé růže. Chuť je plná s dochutí vysokého zbytkového cukru.

Tramín červený, 2015, výběr z hroznů, polosladké, Krist, 0,75l

Barva vína je jasně žlutá se zlatavými odlesky. Aroma je typické "tramínové", ve kterém cítíme kořenitost. Chuť je odrůdová, harmonická a můžeme ji cítit ještě dlouho po napití.

Tramín červený 2015, výběr z hroznů, Vinařství Krist Tomáš

Barva vína je jasně žlutá se zlatavými odlesky. Aroma je typické "tramínové", ve kterém cítíme kořenitost. Chuť je odrůdová, harmonická a můžeme ji cítit ještě dlouho po napití.

ZD Němčičky Tramín červený Výběr z hroznů 2015 0,75l 11%

Kvalitní ZD Němčičky Tramín červený Výběr z hroznů 2015 0,75l 11%, Bílá vína

Tramín červený, 2015, výběr z hroznů, Znojemsko, sladké, Lahofer, 0,75l

Zlatozelenkavý sladký tramín s jemně kořenitou vůní i chutí. Příznivci tohoto typu vína ocení výraznou a typickou vůni medu, čajových růží, zázvoru a líči, kterou v chuti provází svěží kyselinka a nádech meruňkového džemu.

Vinařství Marcinčák Tramín červený - Bio výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Sladší a harmonické víno s typickými odrůdovými znaky. Tramín se hodí pro samostatné pití i pro další zrání v láhvi. Vhodné podávat k sýrům s modrou plísní a kořeněným dušeným masům se sladkokyselou omáčkou. Vůně: Středně intenzivní, typicky odrůdová, s jemnou kořenitostí. Zaujme nádechem růží, fialek a citrusů. Chuť: Plná, silná, se šťavnatou kořenitostí a delší dochutí. Tento ovocný Tramín působí velmi harmonickým a svěžím dojmem. Ochutnali jsme: V únoru 2017....

Vinařství B\V Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Odrůdově typické, aromatické víno se svěží ovocnou vůní i chutí. Vhodné podávat k aromatickým sýrům, pikantním bílým masům a masovým roládám.Vůně: Intenzivní, s čitelnou odrůdovostí, příjemnou kořenitostí a ovocností. Tento Tramín připomíná růže, fialky a přezrálé banány.Chuť: Ovocná, svěží, kořenitá, odrůdová, s příjemnou grepovou hořkostí a středně dlouhou duchutí.Ochutnali jsme: V únoru 2017.

Vinařství Moravíno Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Sladší Tramín, který zaujme svým elegantním projevem.Vůně: Středně intenzivní, typicky odrůdová, jemná. Ve sladké vůni můžeme nalézt tóny růží a koření.Chuť: Sladší, mírně kořenitá, s jemnou ovocnou kyselinkou a středně dlouhou dochutí.Ochutnali jsme: V listopadu 2016.

Vinařství Vajbar Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

ochutnat Celkový dojem: Výraznější a kořenitý Tramín, který je vhodný k ovocným dezertům.Vůně: Kořenité a typicky odrůdové aroma připomíná růže a kůru pomeranče.Chuť: Sladká až medová, výrazně kořenitá, s umírněnou hořčinkou a dochutí přezrálého žlutého ovoce.Ochutnali jsme: V říjnu 2016.

Vinařství Pavel Binder Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Výběrový Tramín s harmonickou, silnou a sladší chutí.Vůně: Středně intenzivní, kořenitá, sladce ovocná, s nádechem růží a grepů.Chuť: Silnější, sladká, kořenitá, s citrusovou svěžestí, čitelnou odrůdovostí a středně dlouhou dochutí.Ochutnali jsme: V dubnu 2017.

Tramín červený 2011,GM, výběr z hroznů, Exkluzivní kolekce, Vinařství Krist Tomáš

Bílé, polosuché víno s přívlastkem výběr z hroznů z exkluzivní kolekce pro galerii moravských vín. Vyznačuje se svou lákavou sytě zlatou, slámovou barvou a velmi bohatou, koncentrovanou vůní. Přináší kořeněné tóny v kombinaci s květy růží. V chuti rozpoznáme sušené ovoce a koření. Posléze nastupuje výrazná a kořenitá dochuť. Víno získalo ocenění: Poysdorfer Weinparade - zlato, Vitis Aurea Modra 2012 - zlato, Vinařské Litoměřice - zlato, Decanter WWA 2012 - bronz....

Tramín červený 2013, výběr z hroznů, Kristovy poklady, Vinařství Krist Tomáš

Držím v rukou půdu, třu ji v dlaních a cítím její vůni. To je půda, která mi dává bohatou vinici. Roste a já se o ni starám jako o své děti. Každé ráno touto vinicí procházím a obdivuji, jak se třpytí ve slunečním svitu. Hrozny jsou jak perly v zeleném náhrdelníku zasazené do ok stonků v listovém dekoltu. Každý z nás hledá svůj poklad. Já jej našel v této vinici a proto jsem se rozhodl o poklad podělit. Vybral jsem ty nejlepší a nejzralejší hrozny, které jsem pečlivě zpracoval do moštu. Ten v d...

Tramín červený, 2015, Extra Range, výběr z hroznů, polosuché, Žůrek, 0,75l

Barva vína je zlatožlutá, vůně kořeněná, s tóny čajové růže. Chuť příjemná, harmonická, s nádechem medu a koření. Doporučujeme ke kozím sýrům, husím játrům a uzeným rybám.

Tramín červený, 2015, Exclusive, výběr z hroznů, polosladké, Žůrek, 0,75l

Barva vína je světle zlatožlutá, vůně výrazná s nádechem fialek a liči. Chuť je harmonická, ovocná se svěží kyselinkou. Doporučujeme ke kořeněným jídlům, dezertům a sýrům s modrou plísní.