Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tramin cerveny vyber z bobuli

Nalezeno:    66 produktů

Tramín červený, Krist

Základní informace: * Objem: 750 ml * Odrůda: Tramín červený * Obsah alkoholu: 11,5 % * Kód: 859407139032

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Tramín červený, 2015, výběr z bobulí, sladké, Krist, 0,375l

Při pohledu na skleničku Tramínu uvidíte žlutozlatavou barvu. Aroma potěší Váš čich kořenitostí až medovostí, v chuti se pak prolínají jemné kyseliny se zbytkovým cukrem.

Vinařství Dufek - Tramín červený - Výběr z bobulí 2011 - 0,5l | SLEVA při odběru 6 a více kusů

Víno má nažloutlou barvu. Vůně je extraktivní, květnatá s nádechem žluté růže. Víno je plné, kořenité s lahodným zbytkovým cukrem. Ocenění: Vinařské Litoměřice 2012 - zlatá medaile Vinné trhy Pezinok 2012 - stříbrná medaile Decanter London 2012 - ronzová medaile Obec: Svatobořice-MistřínTrať: Tabule Alkohol: 12,0 % obj.Zbytkový cukr: 46,1 g/lKyseliny: 4,5 g/l Doporučená teplota po...

Sklep Skalák - Tramín červený - Výběr z bobulí 2012 - Exclusive - 0,5l | SLEVA při odběru 6 a více kusů

Víno zelenožluté až zlaté barvy. Vůně je velmi výrazná, květnatá s nádechem kořenitosti a květinových tonů. Chuť je nasládlá, plná, extraktivní a medová s příjemnou kyselinkou. Doporučujeme podávat k slavnostním příležitostem nebo k rybám a drůbeži. Ocenění: Grand Prix Vinex 2013 - stříbrná medaile Obec: NechvalínTrať: Borový čtvrtěAlkohol: 11,0 % obj.Zbytkový cukr: 40,1 g/lKyseliny: 6,0 g/lBe...

Vinařství Dufek - Tramín červený - Výběr z bobulí 2012 - 0,5l | SLEVA při odběru 6 a více kusů

Barva vína je vyšší do žluta. Ve vůni je víno velmi extraktivní, květnaté s nádechem do žluté růže. Víno je kořenité, jeho plnost je umocněna lahodným zbytkem cukru. Ocenění: Vinné trhy Pezinok 2013 - bronzová medaile Weinparade Poysdorf 2014 - zlatá medaile Vitis Aurea Modra 2014 - bronzová medaile Obec: KyjovTrať: KameníkyAlkohol: 12,0 % obj.Zbytkový cukr: 45,0 g/lKyseliny: 6,0 g/l

Tramín červený

Tramín červený výběr z hroznů

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Novák

Země: Morava Oblast: Bořetice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké Barva: Bílé

Tramín červený, 2015, výběr z hroznů, polosuché, Pod Martinkou, 0,75l

Toto intenzivní víno překvapí vyváženou harmonií chutí rozkvetlé růže, pomerančové šťávy a vysušených bobulí s příjemnou nasládlou dochutí a pikantní kyselinou. Vůně je velmi opojná, plná lístků rozkvetlé fialky až čajové růže se zlatavou barvou, která propůjčuje vínu důkaz kvality vyzrání hroznů.

Cépage Tramín červený, výběr z hroznů, 2010, Nové Vinařství

Nyní v nabídce kolekce vín "Co ještě neznáte z Nového Vinařství 5+1". 100% odrůda Tramín červený. Světle žlutá barva. Ve vůni objevíme výraznou vůni růží, která přechází do příjemně harmonické chuti.

vinařství Krist Tramín červený výběr z hroznů 2012- vinařství Krist

Víno Tramín červený výběr z hroznů 2012 z vinařství Krist má sytě zlatavou ,slámovou barvu. Vůně je velmi koncentrovaná a bohatá. Charakteristika Sytě zlatá, slámová barva. Vůně je velmi koncentrovaná a bohatá. Přináší kořenité tóny v kombinaci s květy růží. V chuti rozpoznáme sušené ovoce a koření. Posléze následuje výrazná a kořenitá dochuť. Podáváme Doporučujeme k bílím masům a zrajícím sýrům

Pálavín Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Silný tramín, bohatě sladký, vhodný jako digestiv po kořeněných jídlech.Vůně: Intenzivní, typicky odrůdová, s vápencovou mineralitou. Chuť: Výrazně kořeněná, sladká, minerální, mírně alkoholická, s typickými odrůdovými znaky. Ochutnali jsme: V květnu 2016.

Tramín červený 2013 výběr z hroznů, Šlechtitelská stanice

Země: Morava Oblast: Velké Pavlovice Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Tramín červený 2015 výběr z hroznů, Nové vinařství

Země: Morava Oblast: Drnholec Odrůda: Tramín červený Druh: Polosladké

Tramín červený, 2014, výběr z hroznů, polosladké, Moravíno, 0,75l

Barva vína je sytě žlutá. Vůně připomíná čerstvě vylisovaný svěží olej z růžových plátků. Chuť je velmi výrazná, medová. Čistá dochuť dotváří harmonii tohoto vzácného vína. Doporučujeme podávat k pečenému lososu, dezertům s čerstvým ovocem a k tvrdým sýrům.

Tramín červený výběr z hroznů polosladké - 0,75l

Víno harmonické, kořenité chuti a zlatožluté barvy.

Tramín červený, 2008, výběr z cibéb, sladké, Volařík, 0,375l

V silné koncentraci aromaticky převládá odrůdovost po fialkách s kombinací medu a odkvetlé růže. Chuť je plná s dochutí vysokého zbytkového cukru.

Tramín červený, 2012, výběr z hroznů, polosladké, Krist, 0,75l

Sytě zlatá, slámová barva. Vůně je velmi koncentrovaná a bohatá. Přináší kořenité tóny v kombinaci s květy růží. V chuti rozpoznáme sušené ovoce a koření. Posléze následuje výrazná a kořenitá dochuť.

Císařské sklepy Horák Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Sladší Tramín červený, který Vás nadchne.Vůně: Intenzivní, typicky odrůdová, kořenitá. Tramín s příjemnou vůní připomínající růže.Chuť: Silná, plná, bohatá, typicky odrůdová, kořeněná. Oceníte délku chuťového projevu.Ochutnali jsme: V červenci 2016.

Tramín červený 2012, výběr z hroznů, Vinařství Krist Tomáš 0,75 l

Tramín červený 2012, výběr z hroznů, Vinařství Krist Tomáš, Na první pohled zaujme sytě zlatavá barva se zelenkavými odlesky. Aroma vína je silné, pro tramín typické, kdy vůně květu růže přechází až do kořenitosti. Chuť je plná , dlouhá a kořenitá, doplněná příjemným zbytkovým cukrem, jež dodává harmoničnost celkovému dojmu z vína.

Tramín červený 2015, výběr z hroznů, Vinařství Vladimír Tetur 0.75l

Tramín červený 2015, výběr z hroznů, Vinařství Vladimír Tetur, Extraktivní víno s plnou, kořenitou chutí doplněnou medovými tóny a s vůní čajové růže a fialek. Doporučujeme podávat k uzeným rybám a ke kořeněným úpravám masa a také ke sladkému, k dezertům, k bábovce, čajovému pečivu.

Vinařství Volařík Tramín červený - trať Plotny výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Ukázkový a sladší Tramín, který je radost pít.Vůně: Typicky odrůdová, kořenitá, lehce medová, s tóny růže.Chuť: Kořenitá, sladší, vyvážená, se svěží kyselinkou.Ochutnali jsme: V květnu 2016.

Tramín červený, 2015, výběr z hroznů, Znojemsko, sladké, Lahofer, 0,75l

Zlatozelenkavý sladký tramín s jemně kořenitou vůní i chutí. Příznivci tohoto typu vína ocení výraznou a typickou vůni medu, čajových růží, zázvoru a líči, kterou v chuti provází svěží kyselinka a nádech meruňkového džemu.

Tramín červený 2013, výběr z hroznů, Kristovy poklady, Vinařství Krist Tomáš 0,75 l

Tramín červený 2013, výběr z hroznů, Kristovy poklady, Vinařství Krist Tomáš, Držím v rukou půdu, třu ji v dlaních a cítím její vůni. To je půda, která mi dává bohatou vinici. Roste a já se o ni starám jako o své děti. Každé ráno touto vinicí procházím a obdivuji, jak se třpytí ve slunečním svitu. Hrozny jsou jak perly v zeleném náhrdelníku zasazené do ok stonků v listovém dekoltu. Každý z nás hledá svůj poklad. Já jej našel v této vinici a proto jsem se rozhodl o poklad podělit. Vybral jsem ty...

Moravíno s.r.o. Tramín červený výběr z hroznů 2014, 0,75 l

Celkový dojem: Výrazný Tramín, odrůdově typický s jemným zbytkovým cukrem. Pro ctitele sladších a aromatických vín.Vůně: Ve sladké vůni objevíme typickou růži, která přechází do příjemné kořenitosti.Chuť: Bohatě ovocná, typicky odrůdová, se zbytkovým cukrem a příjemnou svěžestí.Ochutnali jsme: V červnu 2016.

Vinařství Vajbar Tramín červený výběr z hroznů 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Výraznější a kořenitý Tramín, který je vhodný k ovocným dezertům.Vůně: Kořenité a typicky odrůdové aroma připomíná růže a kůru pomeranče.Chuť: Sladká až medová, výrazně kořenitá, s umírněnou hořčinkou a dochutí přezrálého žlutého ovoce.Ochutnali jsme: V říjnu 2016.

Moravíno - Tramín červený - Výběr z hroznů 2014 - 0,75l | SLEVA při odběru 6 a více kusů

Víno zlaté barvy a krásné vůně fialek, čajové růže a medu. Chuť je kořenitá, plná s dominancí exotického ananasu a liči. Doporučujeme podávat k restovaným husím játrům nebo k zrajícím sýrům. Ocenění: Salon vín 2016 (200 nejlepších vín ČR) - stříbrná medaile Weinparade Poysdorf 2015 - zlatá medaile (Bakchův pohár) Obec: ValticeTrať: Kačisdorfské poleAlkohol: 13,5 % obj.Zbytkový cukr: 19,8 g/l

Tramín červený, 2015, Exclusive, výběr z hroznů, polosladké, Žůrek, 0,75l

Barva vína je světle zlatožlutá, vůně výrazná s nádechem fialek a liči. Chuť je harmonická, ovocná se svěží kyselinkou. Doporučujeme ke kořeněným jídlům, dezertům a sýrům s modrou plísní.

Tramín červený, 2015, Extra Range, výběr z hroznů, polosuché, Žůrek, 0,75l

Barva vína je zlatožlutá, vůně kořeněná, s tóny čajové růže. Chuť příjemná, harmonická, s nádechem medu a koření. Doporučujeme ke kozím sýrům, husím játrům a uzeným rybám.