Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tramin cerveny rakvice

Nalezeno:    5 produktů

Víno Rakvice Tramín červený pozdní sběr 2016, 0,75 l

Celkový dojem: Velmi dobré víno s typickou odrůdovostí a intenzivní vůní.Vůně: Intenzivní, čitelně odrůdová, s tóny květů, růží a citrusů.Chuť: Středně plná, odrůdová, kořenitá, s lehkým zbytkovým cukrem a středně dlouhou dochutí. Tento ovocný Tramín doprovází tóny meruněk a grepů.Ochutnali jsme: V březnu 2017.

Tramín červený 0,2l ledové víno Réva Rakvice

Charakteristika: Unikátní víno vzácné odrůdy, v chuti jemně kořenité, lahodně sladké a vyvážené. Víno upoutá svou krásně zlatavou barvou a jemným květinovým buketem, přopominájicím rozkvetlé růže. Hrozny byly sbírány za mrazu -10°C a zmrzlé okamžitě lisovány. Doporučení k jídlu: Víno se hodí jako aperitiv, k husím játrům, k dezertům, k ovčím sýrům. Podoblast: Velkopavlovická Obec: Hustopeče Trať: Růženy

Tramín červený 0,2l slámové víno Réva Rakvice

Charakteristika: Velmi vzácné víno s květnatou vůní a kořenitou chutí připomínající vyzrálé citrusové plody, které vzniklo ležením hroznů na slámě po dobu 3 měsíců. Doporučení k jídlu: Doporučujeme podávat k výrobkům sladké kuchyně a jižnímu ovoci. Doporučujeme podávat při teplotě 12-14`C. Podoblast: Velkopavlovická Obec: Hustopeče Trať: Růženy

Réva Rakvice Tramín červený ledové 2009 0.2l

Vůně S nádechem fialek a čajové růže. Chuť Příchuť tropických plodů, rozinek. Doporučujeme k Ke grilované drůbeži, sladké kuchyni.

Réva Rakvice Tramín červený jakostní víno s přívlastkem 2007 0.2l

Vůně s nádechem fialek a čajové růže. Chuť příchuť tropických plodů, rozinek. Doporučujeme ke grilované drůbeži, sladké kuchyni.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: