Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Traktor slozit

Nalezeno:    10 produktů

Block intellect 252-3 Traktor

Block intellect je skvělá stavebnice, která nejen zabaví vaše děti na dlouhé hodiny, ale také rozvíjí jejich fantazii, kreativitu a jemnou motoriku. Díky konstrukci součástek je možné postavit doslova cokoliv. Ve fantazii se meze nekladou. Postavené objekty lze jednoduše rozložit a složit si jiné. Ze stavebnice je možno sestavit různé druhy současných i prehistorických zvířat, hmyzu, automobilů, motorek, letadel a robotů. Stavět můžete podle přiloženého návodu nebo dle vlastní fantazie. Některé...

Klein John Deere Traktor s předním nakladačem

Toto vozidlo ocení nejen malý fanoušci Traktorů. Parádní traktor v licenci John Deere s přední lžící a zeleným šroubovákem. Kromě skvělého designu mohou děti auto rozebrat a zase složit pomocí přiloženého šroubováku.

Klein John Deere Traktor s přívěsem

Tento model ocení nejen malý fanoušci Traktorů. Parádní traktor v licenci John Deere s přední lžící, zeleným přívěsem s nákladem a zeleným šroubovákem. Kromě skvělého designu mohou děti auto rozebrat a zase složit, nebo připojit přívěs podle potřeby pomocí přiloženého šroubováku.

Puzzle Castorland 60 dílků - Traktor nakladač

Puzzle 60 dílků Castorland Traktor nakladač je baleno v krabičce. Puzzle Castorland zaručuje vysoké estetické a kvalitní přednosti. Trénuje se u něj trpělivost, přemýšlení, paměť a je zárukou radosti při zdárném složení. Puzzle je možné složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.

Klein John Deere Traktor se sklápěcím přívěsem a pluhem

Tento set ocení nejen malý fanoušci Traktorů. Parádní traktor v licenci John Deere s přední lžící, sklápěcím valníkem ve žluté barvě, pluhem a zeleným šroubovákem. Kromě skvělého designu mohou děti auto rozebrat a zase složit, nebo připojit přívěs nebo pluh podle potřeby pomocí přiloženého šroubováku.

Klein John Deere Traktor s přívěsem - II. jakost

Tento model ocení nejen malý fanoušci Traktorů. Parádní traktor v licenci John Deere s přední lžící, zeleným přívěsem s nákladem a zeleným šroubovákem. Kromě skvělého designu mohou děti auto rozebrat a zase složit, nebo připojit přívěs podle potřeby pomocí přiloženého šroubováku.

Klein John Deere Tractor s přívěsem na dřevo a seno

Tento model ocení nejen malý fanoušci Traktorů. Parádní traktor v licenci John Deere s přední lžící, přívěsem včetně balíků sena a pořezaných stromů a šroubovákem. Přívěs lze přestavět podle druhu nákladu. Kromě skvělého designu mohou děti auto rozebrat a zase složit, nebo připojit přívěs podle potřeby pomocí přiloženého šroubováku.

Klein John Deere Tractor se sklápěčkou 3 přívěsy a pluhem

Velký set, který ocení nejen malý fanoušci Traktorů. Parádní traktor v licenci John Deere s přední lžící, sklápěčkou, valníkem na dřevo, pluhem, třemi druhy nákladu a zelený šroubovák. Kromě skvělého designu mohou děti auto rozebrat a zase složit, nebo připojit přívěs podle potřeby pomocí přiloženého šroubováku.

Brio Malá vláčkodráha s elektrickou mašinkou a zvířátky

Na farmě je život tichý. Kravička i koník se pasou na louce, traktor přiváží seno. S jeřábem si seno pěkně můžeš složit kam chceš. Když se pomalu začne stmívat, je ten správný čas umístit zvířátka do vagónů, k tomu ti pomůže rampa.

DŘEVO Kostky (kubus) Dopravní prostředky 12 ks v krabičce

Dětské obrázkové kostky s obrázky českého malíře a ilustrátora dětských knížek a časopisů Antonína Šplíchala. Mašinka. Bagr. Traktor. Nebo snad hasiči? Jaký další dopravní prostředek dokáže vašeho synka doslova uhranout?S kostičkami ilustrovanými Antonínem Šplíchalem si hlavně kluci, ale i holčičky, vydrží hrát dlouhé hodiny. Procvičí si při tom prostorovou představivost i jemnou motoriku prstů. Skládání kostek dětem usnadní předlohy obrázků, které jsou v každém balení. Ti šikovnější umí kostič...