Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tornado pero

Nalezeno:    4 produkty

Centropen Tornado Cool - Roller

Školní roller v atraktivním designu Měkké ERGO držení s masážními body - měkký gumový a neklouzavý trojúhelníkový ERGO úchop s masážními body, které zabraňují únavě dětské ruky při delším psaní ERGO úchop je masivně doporučován i odborníky na tzv. zdravé psaní a výrazně podporuje správný vývoj grafomotoriky u dětí Je doporučováno pro praváky, leváky i dysgrafiky Náhrada plnicích per Vylepšený „zmizíkovatelný“ a rychle zasychající modrý inkoust s atestem na zdravotní nezávadnost, a proto se...

Více informací
od 18 Kč
Koupit nejlevněji

Pero Tornado

Pero Tornádo s ergo držením s “masážními body”, které aktivují na bříškách prstů hmatové receptory a garantují zdravé psaní bez únavy.

Pero Tornádo FRUITY

Oblíbené pero s osvědčeným ergo držením s “masážními body”, které aktivují na bříškách prstů hmatové receptory a garantují zdravé psaní bez únavy.

Školní pero Tornádo

Oblíbené Tornado s ergo držením s “masážními body”, které aktivují na bříškách prstů hmatové receptory a garantují zdravé psaní bez únavy.Průměr kuličky 0,5 mm, šíře stopy 0,3 mm.

Školní pero Tornádo

-školní roller v atraktivním designu -měkké ERGO držení s masážními body -pro praváky, leváky i dysgrafiky -náhrada plnicích per -modrý zmizíkovatelný inkoust -šířka stopy 0,3 mmPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: