Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Topolova preklizka

Nalezeno:    11 produktů

Dřevěný výřez vločka velká 1, 10,5 cm, 1ks

topolová překližka tloušťka 3 mm průměr 10,5 cm dírky na zavěšení

Dřevěný výřez hvězda 3D, prům. 6 cm, 1ks

topolová překližka rozměr 6 cm tloušťka 3 mm 1 kus Dřevěný výřez - přírodní polotovar z topolové překližky pro výrobu bytových dekorací. Výřezy můžete použít jako samostatnou dekoraci nebo dozdobit a domalovat dle vlastní fantazie např. akrylovými nebo vodovými popř. temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj.

Dřevěný výřez anděl 1 s podstavcem, 30 cm, 1ks

topolová překližka rozměr cca 30 cm tloušťka 4 mm 1 kus Dřevěný výřez - přírodní polotovar z topolové překližky pro výrobu bytových dekorací. Výřezy můžete použít jako samostatnou dekoraci nebo dozdobit a domalovat dle vlastní fantazie např. akrylovými nebo vodovými popř. temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj.

Dřevěný výřez baňka filigrán, 1ks

topolová překližka rozměr: 5 x 6 cm tloušťka 3 mm 1 kus Dřevěný výřez - přírodní polotovar z topolové překližky pro výrobu bytových dekorací. Výřezy můžete použít jako samostatnou dekoraci nebo dozdobit a domalovat dle vlastní fantazie např. akrylovými nebo vodovými popř. temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj.

Dřevěný výřez zvonek filigrán, 1ks

topolová překližka rozměr: 4,5 x 6 cm tloušťka 3 mm 1 kus Dřevěný výřez - přírodní polotovar z topolové překližky pro výrobu bytových dekorací. Výřezy můžete použít jako samostatnou dekoraci nebo dozdobit a domalovat dle vlastní fantazie např. akrylovými nebo vodovými popř. temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj.

Dřevěný výřez hvězda filigrán, 1ks

topolová překližka rozměr: 6 x 6 cm tloušťka 3 mm 1 kus Dřevěný výřez - přírodní polotovar z topolové překližky pro výrobu bytových dekorací. Výřezy můžete použít jako samostatnou dekoraci nebo dozdobit a domalovat dle vlastní fantazie např. akrylovými nebo vodovými popř. temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj.

Dřevěný výřez sněhulák s podstavcem, 28 cm, 1ks

topolová překližka rozměr 17 x 28 cm tloušťka 3 mm 1 ks Dřevěný výřez - přírodní polotovar z topolové překližky pro výrobu bytových dekorací. Výřezy můžete použít jako samostatnou dekoraci nebo dozdobit a domalovat dle vlastní fantazie např. akrylovými nebo vodovými popř. temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj.

Dřevěný výřez anděl 2 velký, 1ks

topolová překližka rozměr: 8 x 12 cm tloušťka 3 mm 1 kus Dřevěný výřez - přírodní polotovar z topolové překližky pro výrobu bytových dekorací. Výřezy můžete použít jako samostatnou dekoraci nebo dozdobit a domalovat dle vlastní fantazie např. akrylovými nebo vodovými popř. temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj

Dřevěný výřez anděl 2 s podstavcem, 30 cm, 1ks

topolová překližka rozměr cca 30 cm tloušťka 4 mm 1 kus Dřevěný výřez - přírodní polotovar z topolové překližky pro výrobu bytových dekorací. Výřezy můžete použít jako samostatnou dekoraci nebo dozdobit a domalovat dle vlastní fantazie např. akrylovými nebo vodovými popř. temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj.

Dřevěný výřez zajíc prořezaný, 1ks

dřevěný výřez na zasunutí do podstavce, který je součástí balení topolová překližka rozměr zajíce: 12 x 25 cm, tloušťka 3 mm 1 kus Dřevěný výřez - přírodní polotovar z topolové překližky pro výrobu bytových dekorací. Výřezy můžete použít jako samostatnou dekoraci nebo dozdobit a domalovat dle vlastní fantazie např. akrylovými nebo vodovými popř. temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj.

Dřevěný výřez dekorační strom s ptáčkem, 1ks

možno použít jako dekoraci nebo stojánek na šperky topolová překližka rozměr: 27 x 35 cm tloušťka: 4 mm v balení strom + stojánek do kříže 1 kus Dřevěný výřez - přírodní polotovar z topolové překližky pro výrobu bytových dekorací. Výřezy můžete použít jako základi k výrobkům z pedigu (dna na tácky) nebo dozdobit a domalovat dle vlastní fantazie např. akrylovými nebo vodovými popř. temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj....